Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

nie dane mi dzisiaj wejscie na szuwary :( 😭 ale nic to...moze jutro? :) czy wiecie dlaczego blądynka ( bez obrazy ) robi szpagat przed komputerem? -bo w instrukcji napisali że trzeba kliknąć myszką :) ;) :P mały Jasio chodzi za mamą po mieszkaniu i płacze: -mama,kup mi rowerek...buuu -Jasiu,idż sie pobawic -mamo ale ja chcę rowerek! buuu -Jasiu nie mam pieniążków...idż sie pobawić. -mamo,ale ja sam nie umiem sie bawić buuu pobaw sie ze mna -no dobrze. a w co sie chcesz bawic Jasiu? -w tatę i mamę. -zgoda. -to idz teraz do sypialni i polóż sie do łożka zaciekawiona mama idzie do sypialni i kladzie sie na łożku. po chwili wpada Jasio i krzyczy: -ubieraj sie stara! jedziemy kupic Jasiowi rowerek! papatki :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim :) w końcu wróciłam do swojego nałogu komputerowego;) nawet nie wiecie jak mnie ciągnęło do niego :( no ale obowiązki wzywały i trza było na odwyk iść;) tak więc mam juz dziecie swe wykomunikowane i do 18 roku zycia koniec z większymi imprezami ;) Gofra--> jak mam doła (bo to co opisujesz to u mnie jest stanem dołowania ;) ) to zamykam się z książką w pokoju , najlepiej jakimś wyciskaczem łez i nie oglądam moich chłopców dopóki sie nie wypłaczę, potem wcinam tony czekolady i idę spać:D Benia--> nie zazdroszczę remontu, ja mam juz za sobą ufff i całe szczęście ;) hmm.... moje szczęście pod koniec maja wybiera sie na rowerach z kolegami do Pszczyny i chcą żebym była ich \"wyjściem awaryjnym\" za kierownicą autka;) nie chciałabyś sie wybrać na kawę z takim wyjściem awaryjnym? Socha--> ja też się poprawiłam ;) powinnaś już mieć moje foty na poczcie :) Nietoperku--> mam nadzieję że do mnie też dotrą Twoje foty :D Kigana--> moja pociecha dostała cyfrówkę w prezencie więc w niedługim czasie mogę Cię zasypać moimi fotkami ;) ok dziewczyny zmykam do domku :) trzymajcie się cieplutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czesc wodniczki :)) Graty za topic ! Tez jestem wodniczka,r zecz jasna :)) z 17 lutego jak zalzycielka topiku-pozdrwiam . Jeszcze sie odezwe,jak przekopie sie przez wszystkie posty ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloncucha ----> witaj :) i zawitaj :) Nietoperku ---> nie było tak źle z tym zapalaniem światła:D:D:D:D oczywiście,że otworzyłam to na własną odpowiedzialność ;) i dołączyłam Twoje zdjęcia do mojej galerii super - Wodniczek :) Gosiu ---> dzięki, a będę tworzyć dalej, dwa dni przerwy były w pisaniu, to musze nadrobić ;) Habanerko ---> to faktycznie jakieś 9 lat masz spokój z imprezami, no chyba że zechcesz dziecku rocznicę komunii wyprawić i bierzmowanie, ale to pewnie na mniejszą skalę jak już. A zdjęciami możesz mnie zalać :) U nas też wczoraj było potwornie zimno, dziś ciut lepiej. Jak mam chandrę, to też wolę się nikomu nie pokazywać, tylko właczyć kompa, albo poczytać jakąś książkę. Takim wyciskaczem łez dla mnie jest \"Samotność w sieci\" - zawsze. To tyle narazie, pozdrawiam i do zobaczenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Dziś napisane w kalendarzu,że Katarzyny...i tak dumam czy to naszej Kasi dotyczy?:D,bo jeśli tak to w razie"W"hihihi życzę wszystkiego co najlepsze,słonka i ciepła na codzień,i w serduszku zawsze maj!!❤️🌻👄 Nietoperek i habanerka a do mnie Wasze zdjęcia nie dotarły,buuu a ja zdaje się Wam już posłałam...?więc bez zwłoki proszę o rewanżyk:D U mnie dziś na przemiankę słonko z deszczem dość obfitym:( nic a nic mi się to niepodoba:( Jak już wspomniałam jestem teraz na etapie "wieczorków filmowych":D,wczoraj zaliczyliśmy Reqwium dla snu,taki tytuł....oglądała któraś może?drastyczny....,ale fajny:Ddziś też w planie jakiś film,ale nie wiem jeszcze jaki.Pewnie w związku z tym dziś się raczej nie pojawię na szuwarkach,bo spotykamy się dopiero ok 21:( Pozdrawiam wszystkie cieplutko,aaa i witam na topiku nową wodniczkę🌻:D pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofro ---> według tabelki żadna nasza Kasia nie obchodzi imienin. A Ty nie obchodzisz imienin? Pytam nie z pustej ciekawości, tylko, że Cię nie ma w poniższej tabelce :) Tabelka imieninowa: Benia – Bernadeta .....................11 lutego🌻 Nietoperz – Katarzyna ................13 lutego🌻 Gosia8 – Małgorzata .................. 22 lutego 🌻 Koliberek - Beata ...................... 8 marca 🌻 Sarkana – Beata ........................8 marca 🌻 Isa – Iza .................................16 marca🌻 Kigana – Lidia ...........................27 marca🌻 Socha – Monika .........................4 maja🌻 Habanerka – Iwona ....................23 maja Paula – Paulina ......................... 26 maja Evergreen – Lucyna .................. 30 czerwca Jakaja – Katarzyna ................... 25 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszlam dobranoc powiedziec👄 Kiganko----->moje imieninki są razem z Gosi-22.o2,ale nie wiem dlaczego mnie nie umieściłaś razem?choć grzecznie podawałam do wpisu hahahhhahahahaha,pewnie uznałaś ,że jedno imię i ok-i jest ok,bo życzenia otrzymałam pomimo nie figurowania:P:D Weny życzę i kończ,bo tęskno za Tobą!!!! Sarkano---->miałam zapytać już 100 lat temu-jak tam się czujesz bez nałogu?jesteś dzielna?:)-trzymamy kciuki dalej aż do skutku:D nooo teraz już pa pa,całusów 102 a jak sie nie zmieści to 1040:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie spiochy....pobudka!!!!! slonko swieci,ciepelko i zero deszczu :) nic,tylko sie cieszyc :) Iso---dzieki za fotki :) czekam jeszcze na spoznialskich :) nie krygowac sie moje Panie... przysylac zdjecia do galerii.pozdrawiam Jasiu zamknal sie w lazience i przypalil trawke.usiadl na podlodze,a przed oczami ...widno,ciemno,widno,ciemno....wreszcie slyszy lomotanie do drzwi. -synu!!co ty robisz w tej łazience? -myje zeby tato. -na litosc Boska przez trzy dni!!!! moze dzis uda mi sie dostac na szuwarki :O nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gu....zik z wejscia na szuwary :O😠😡 :( dzieci pilnie sie uczą,yeti poza domem,psy chrapią ja mam wolny dostep do komputera nawet w pozycji leżącej a cholerny czat pisze mi ze wystąpił bład na stronie!:O😠😡 😭 czyż nie można nabawić sie nerwicy w takiej sytuacji??? idę jeszcze walczyc moze sie uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dość!!!!robie focha!!!!jak mnie nie chca wpisac na szuwary to nie!!! pozdrawiam wszystkich,papa :(🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam lubie jak slonko swieci , ale dlaczego wtedy oczy tak swedza:(? ide sobie potlenowac;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperku, a spóbuj wejść na innym niku bez hasła czasami tak się udaje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu---juz i tak kombinowalam ale caly czas pokazuje sie napis \"błąd na stronie\" :( a pod jakim nikien ty tam jesteś? moze tak mi sie uda? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperku zaraz ci poślę maila i tam ci powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra ---> najmocniej Cię przepraszam, tak myslałam ale wiesz jak to jest być zamotanym Wodnikiem;) Jeszcze raz sorki 😘 i nadrabiam ten straszliwy błąd. Oj tak, weny mi trzeba i sił,żeby jakoś przeżyć to wszystko. Nietoperku ---> mam nadzieję,że dostałas się na te szuwary, ja narzie nie próbuję, jak skończę to wszystko to wtedy tak :) Miłego dnia życzę i do zobaczenia 🖐️ Tabelka imieninowa: Benia – Bernadeta .....................11 lutego🌻 Nietoperz – Katarzyna ................13 lutego🌻 Gofra – Małgorzata ....................22 lutego 🌻 Gosia8 – Małgorzata .................. 22 lutego 🌻 Sarkana – Beata ........................8 marca 🌻 Isa – Iza .................................16 marca 🌻 Kigana – Lidia ..........................27 marca 🌻 Socha – Monika .........................4 maja 🌻 Habanerka – Iwona ....................23 maja Paula – Paulina ........................ 26 maja Wodnik Szuwarek – Paulina ......... 26 maja Evergreen – Lucyna .................. 30 czerwca Jakaja – Katarzyna ................... 25 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiganko---niestety nie chca mnie tam :( znaczy na szuwarach wiec nudze sie jak mops i węszę po necie jak hart myśliwski :( mam nadzieję że praca aż się pali w Twoich rękach :) ;) :P i że niebawem do nas powrócisz :) może i mnie do tego czasu już wpuszczą na szuwary.pozdrawiam papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu jestem! U mnie też dzisiaj całkiem fajnie .... słonko świeci, nie ma mrozu.... a zapowiadali wczoraj , że będzie padać! I jak im do diabła wierzyć? Paulinko- oczywiście, że dotarły do mnie Twoje zdjęcia! Powiem więcej, ...dotarły nawet jako jedne z pierwszych! Ale ja... jako zakręcony wodnik oczywiście musiałam wszystko pokręcić! :D:D:D Tak więc jeszcze raz dzięki! A żeby było wszystko jasne publikuję moją listę ( powiedzmy, że np. białą...) Mam już zdjęcia: 🌻 Beni 🌻 pauli 🌻 Gosi 🌻 isy 🌻 Kigany 🌻 evergreen 🌻 Gofry 🌻 habanerki 🌻 nietoperka ...a co z resztą? Mam opublikować czarną listę?...(?) ...Powiedzmy , że na razie poczekam! :D :D :D :D :D nietoperku - HORROR!!!...moje nerwy są w strzępach!!! Paznokcie obgryzione do kości, a włosów na głowie brak!!! :D :D :D :D :D A w tajemnicy Ci powiem, że jak na nietoperza, to całkiem nieźle się trzymasz, a dzień nawet Ci służy!!!!:D :D :D Dzięki! Gosiu - ...Twoi Szkoci mieli całkiem zgrabne dupki! Skąd Wy bierzecie takie zdjęcia? :D :D :D :D A co do moich zdjęć, to jest to na razie nie wykonalne... Jak sprawię sobie aparat cyfrowy, to będę Was wszystkie zasypywać swoją facjatą!!!! :D :D :D ...A tym czasem się nie bój, bo na razie z powodzeniem służy mi mój ukochany \"manualny\" Pentax... A pro po aparatów cyfrowych, pewnie macie takie? Czy jesteście zadowolone? ...bo ja jakoś nie mogę się do tego wynalazku przekonać... Mam wrażenie, że w takich zdjęciach brakuje \"duszy\"???? Pomijam tu fakt np. samodzielnej obróbki takich zdjęć...( to mnie bardzo nęci!) PS. Nie macie problemów z kojarzeniem nicków z adresami e-meilowymi? Bo ja owszem!? ...chociaż zaczynam robić postępy!:D Ale się rospisałam!!!!!!!??????......... C.D.N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zawitalam ponownie :) A na jakim czacie siedzicie woniczki ? fajnie u Was sympatycznie i cieplusio :))papa do nastepnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ten uśmiech to na przeprosiny. Wstyd mi,oj wstyd, że tak długo tu nie zaglądałam. Ale dziś twardo sobie postanowiłam, że nadrobię zaleglości, nie dam się innym pokusom:) i choć słówko skrobnę. W pierwszej kolejności Monice chciałabym zlożyć spóźnione życzenia. Ja prezent od Ciebie właściwie dostałam ( w postaci zdjęć ) a sama jak świnia się zachowałam, nawet życzeń nie przesłałam. Wybacz🌼 🌼 🌼. i życzę Ci, aby nigdy szczęście Cię nie opuściło. I jeszcze jedno, teraz wiem, czemu wysyłając maile pod m.in. adres, pod którym dostałam zdjęcia, otzrymywałam informację o jakimś błędzie :):):) i zastanawiałam się o co chodzi, że nie chcą przejść :) Może to i dobrze, choć teraz to już nie wiem na 100% czego nie dostałyście. Gofra - już wczoraj dziękowałam za życzenia, ale dziś jeszcze raz to zrobię. W sumie mogę przyjmować je częściej niż raz w roku ;);) Tylko utwierdziłam się w tym przekonaniu, to jest naprawdę miłe, szczególnie że z zaskoczenia. I widzisz, nie czytając kafe, zadałam glupie pytanie o ten długi weekend. Ale żeś nawet tu mnie nie odesłała, abym się dowiedziała, jak wspaniale spędziłaś czas, to foch :) i 🌼 i ten maraton filmowy - tez bardzomi się podoba, ale najbardzie chyba to, że umiecie korzystać z życia. To jest godne podziwu i wzbudza moją pozytywną zadzdrość oczywiście :) Kiganko - zobaczysz, teraz to już pójdzie jak po maśle ( praca ). To jak z książką, aby przebrnąć przez kilka pierwszych stron, a dalej .... to już wiesz sama najlepiej. No i dziękuję za czujność;) Nietoperku - nie wiesz jak mi się choć raz lżej na duszy zrobiło, że choć Ty mnie rozumiesz, co oznaczają trudności techniczne :):) serio, bardzo mnie to peszy, że nie mogę się obecnie zrewanżować, ale robię dobrą minę do złej gry i proszę o wyrozumialość. no mogę tylko na swoje usprawiedliwienie dodać, że u mnie to nic normalnie nie może pzrebiegać, zawsze jest jakaś odchyłka od normy, nawet przy niby prostych zdjęciach:);) Ja się już prawie do tego przyzwyczaiłam i nawet czekam, czym mnie życie znowu zaskoczy:) Beniu -- dziewczyno masz samozaparcie i chwała. I widzisz, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło :) urlop urlopem, a pokoik będzie z pewnością cudeńkiem. Wodniczka 3 - witam i nie daj się wziąć bykowi na rogi:) Słońcuch - 🖐️ Gosia -- no faktycznie Twoje maile robią wrażenie. Pokazuję ( niektóre oczywiście :) ) dziecku i też własciwie czeka, co dostałam:) Tak więc podziękowania również od mojej córy. Paula -- aleś mi stracha napędziła z tym robalem, pół nocy czytałam różne stronki .... i nic mi to nie dało :) Musiałam się poradzić mądzrejszych od siebie :))) evergreen -- życzę powodzenia z trojanami:) Paskudne są oj paskudne, też miałam szczęście się z nimi spotkać oko w oko:) i może dlatego wpadłam w popłoch na wieść o robaku:). Ale Gosia mnie uspokoiła:) i z tym jegomościem jestem za pan brat :) ( co oczywiście nie oznacza, że innym go polecam). Mam nadzieję, że kolokwium zaliczone. Sarkana --- co tam z Twoim nalogiem? Ja też jestem bardzo ciekawa;) Jeżeli kogoś pominęłam, to proszę o wybaczenie ( ale dziś mi się wieczór tarfił ). Ale jest już trochę późno i nie dam rady dokonać odpowiedniej analizy. Pozdrawiam wszystkie siostry :) 🌼 🌼 i miłego dnia życzę - ciepłego, slonecznego, bez żadnych burz ( tych życiowych również )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pięknie w samo rano! popatrzcie tylko moje drogie o ktorej wstaje przyzwoity nietoperz! :) milego dnia wszystkim życze pomimo chlodu i deszczu jaki nas nawiedza chwilami :O Kigano---mam nadzieje ze pod opieka TAKIEGO aniola stroza praca az sie pali w rekach :);):P Jakaja---pozdrawiam :D🖐️ niestety narazie nie moge wejsc na szuwary :( bo cos tam trzeba zainstalowac a moj syn teraz nie ma czasu bo zajety bardzo swoja edukacja jest.:) {matura} :D ale obiecal ze po niedzieli juz bede mogla poklikac na czacie :) sciskam wszystkie wodne duszyczki i do popisania. :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ .....a ja tylko znowu macham:(🖐️ (czas zdecydowanie nie jest moim sprzymierzeńcem!😡))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu---jestem na szuwarach :) Gofro---dzieki za fotki i mile slowa :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po krótkiej przerwie:):):):) Malowanko skończone:):):):) z efektów jestem nawet zadowolona co u mnie bywa rzadkością;););););) Kolorki wyszły pięknie,nawet nie spodziewałam się ,że to tak ładnie wyjdzie.Domownikom tez sie podoba i nawet złożyliu zamówienie a ,żeby ich pokoje wymalować ( w szczególności ojciec taką propozycje złożył) hahahahahahaahha Tylko ,że ja już mam malowania dość .To był \"Moj pierwszy raz\":D:D:D i tym bardziej jestem zadowona. Mam tyle zaległości teraz w czytaniu pisaniu ,ze strach. Siedzę juz dzis od 10 chyba przy kompie i nie mogę sie odrobic,już zaczyna mnie meczyć(a o to bym sie nie podejrzewała) ;););););););) Zycze wszystkim miłego dnia i do poklikania wieczorem na szuwarach. Dlaczego wczoraj nikogo nie było ???????????????????? To chyba nie za to ,że mnie nie było przedwczoraj ;););) 🌻🌻[🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam dzis weny na pisanie :D tylko tyle ze mi dobrze i wesolo:D wiec przysylam mnostwo usmiechow wszystkim:D 👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze raz ja skruszona:( przepraszam za rozciagniecie strony, naprawde myslalam ze zrobilam enter miedzy tymi sercami ,kwiatami i buziakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) A ja piszę i piszę ...... no i jeszcze piszę :P Jakaja ---> wiesz co, mi też cofnęło mój wczorajszy mail do Ciebie, więc coś tam nie styka na łączach :0 Nietoperzu ---> dzięki za fotki :) powodzenia syneczkowi Twojemu na maturze życzę :) On według tej starej się męczy?? Sloncucha ---> na tlenie szuwarki do południa na onecie szuwary wieczorem :) Benia ----> gratulecje :) może zaczniesz to zarobkowo robić? Jak tak dobrze Ci idzie? A technikę sobie udoskonalisz po kilku malowaniach :) Trzymajcie się ciepło, wracam do pracy :0 🖐️😘😍 🖐️😘😍 🖐️😘😍 🖐️😘😍 🖐️😘😍 🖐️😘😍 🖐️😘😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może znacie, moze nie, a stronka się nowa może otworzy :) W autobusie na jednym z krzeseł siedzi dziewczyna a obok stoi starsza pani z dzieckiem. Babcia świdruje dziewczynę wzrokiem, w końcu nie wytrzymuje i mówi: - Może by tak pani ustąpiła miejsca? - Nie mogę - dziewczyna na to. - A dlaczego? - Jestem w ciąży! - Hmm, w ciąży, akurat. I taki plaski brzuch? A długo jest pani w ciąży? - Pól godziny. Jeszcze mi się nogi trzęsą. --------- -Cos się pan tak pchasz na chama? -A bo to człowiek widzi na kogo się pcha... Lato, upał 40 stopni C w autobusie jedzie pijany facet, a obok niego stoi grube babsko, trzyma rękę na górnej poręczy, a pod pacha kudły jej wiszą długie jak cholera. Pijaczek chwiejąc się spogląda raz na te jej pachę i odwraca głowę z obrzydzeniem. Za chwile robi to powtórnie i w końcu nie wytrzymuje i mówi: - Teeeee, baletnica, - nie za wysoko ta nózia trochę? Trasa: rejon Lubin - Legnica - Chojnów. Wsiada kobiecina do PKS-u i pyta: - Panie kierowco - w Zimnej Wodzie staje!? - Chyba kaczorowi! - rzucił zajęty swoimi myślami kierowca. Wchodzi babcia do autobusu i widzi, ze jakiś młody chłopak siedzi i nie chce jej ustąpić miejsca. Podchodzi do niego i zaczyna stukać laska. On: może by babcia gumke zalozyla toby tak nie stukało. Ona: jakby twój ojciec gumkę założył, to bym nie musiała stukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze :) Pewien mlody mezczyzna mial 3 przyjaciolki, po pewnym czasie musial się zdecydowac, ktora w koncu poslubic. Dlatego zrobil test. Kazdej dal po 2.000 EURO. Pierwsza przyjaciolka poszla do sklepu, kupila sobie suknie, buty, piekny kapelusz. Poszla do fryzjera. Przyszla z powrotem do goscia i mowi: - Chce byc najladniejsza dla Ciebie, poniewaz Cie kocham. Druga przyjaciolka poszla do sklepu. Kupila stroj pilkarski, telewizor, wideo, 1000 puszek piwa i abonament Canal +. Przyszla z powrotem do goscia i mowi: - To sa moje prezenty dla Ciebie, poniewaz Cie kocham. Trzecia przyjaciolka pomyslala ostro, wziela te pieniadze i wpakowala w inwestycje, z ktorej po krotkim czasie wyciagnela podwojny wklad. Potem wziela te pieniadze i wpakowala je w inna inwestycje, ktora również pieknie prosperowala. I potem znowu to samo i znowu to samo, tak ze po pewnym czasie z tych 2.000 EURO zrobila majątek. Przyszla z powrotem do goscia i mowi: - Ja z tych pieniedzy bardzo duzo zarobilam na nasza wspolna przyszlosc, poniewaz Cie kocham. Mlody mezczyzna byl zachwycony wszystkimi przyjaciolkami, przemyslal wszystkie odpowiedzi... i ozenil sie z ta ... ktora miala największe cycki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZYTAJ CIERPLIWIE DO KONCA Dlaczego zwolnilem moja sekretarke? Dwa tygodnie temu byly moje urodziny, ale jakby nikt tego nie zauwazyl. Mialem nadzieje, ze rano przy sniadaniu zona zlozy mi zyczenia, moze nawet bedzie miala jakis prezent... Nie powiedziala nawet \"czesc kochanie\", nie mówiac juz o zyczeniach. Myslalem, ze chociaz dzieci beda pamietaly - ale zjadly sniadanie, nie odzywajac sie ani slowem. Kiedy jechalem do pracy, czulem sie samotny i niedowartosciowany. Jak tylko wszedlem do biura, sekretarka zlozyla mi zyczenia urodzinowe i od razu poczulem sie duzo lepiej - ktos pamietal. Pracowalem do drugiej. Okolo drugiej sekretarka weszla i powiedziala: - Dzisiaj jest taki piekny dzien, w dodatku sa pana urodziny, moze zjemy gdzies razem obiad? Zgodzilem sie - to byla najmilsza rzecz, jaka od rana uslyszalem. Poszlismy do cudownej restauracji, zjedlismy obiad w przyjemnej atmosferze i wypilismy po lampce wina. W drodze powrotnej do biura sekretarka powiedziala: - - Dzisiaj jest taki piekny dzien. Czy musimy wracac do biura? - Wlasciwie to nie - stwierdzilem. - No to chodzmy do mnie-zaproponowala U niej wypilismy jeszcze po lampce koniaku, porozmawialismy chwile, a ona zaproponowala: - Czy nie masz nic przeciwko temu, jesli pójde do sypialni przebrac sie w cos wygodniejszego? - Jasne - zgodzilem sie bez wahania. Poszla do sypialni, a po kilku minutach wyszla.....niosac tort urodzinowy razem z moja zona, dziecmi i tesciowa.Wszyscy śpiewali \"Sto lat\"... A ja, kurwa...! siedzialem na kanapie...w samych skarpetkach.\" W PRZERWIE NA KAWE...: CIAZOWE PYTANIA PYTANIE: Czy powinnam miec dziecko po 35 roku zycia? ODPOWIEDZ: Nie, dzieci po 35 roku zycia jest wystarczajaco duzo. PYTANIE: Jestem w drugim miesiacu ciazy. Kiedy moje dziecko zaczniesamodzielnie sie poruszac? ODPOWIEDZ: Jezeli bedziesz miala szczescie, to zaraz po ukonczeniu studiów. PYTANIE: Co jest najbardziej niezawodna metoda okreslenia plci dziecka? ODPOWIEDZ: Poród. PYTANIE:Moja zona jest w piatym miesiacu ciazy i czasami jest tak kaprysna, ze przekracza wszelkie mozliwe granice irracjonalnosci. ODPOWIEDZ: Wiec jakie jest twoje pytanie? PYTANIE: Moja polozna twierdzi, ze podczas porodu nie bede czula jakiegos ogromnego bólu tylko cos w rodzaju cisnienia. Czy ma racje? ODPOWIEDZ: To tak samo jakby nazwala tornado lekkim zefirkiem. PYTANIE:Czy jest jakakolwiek przyczyna, dla której musze byc w poblizu zony podczas porodu? ODPOWIEDZ: Nie. Chyba, ze cos ci mówi slowo \"alimenty\". PYTANIE:Moja zona urodzila tydzien temu. Kiedy znowu zacznie czuc sie i robic wszystko normalnie? ODPOWIEDZ: Kiedy dziecko zalozy wlasna rodzine i wyprowadzi sie z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×