Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

N_o_b_o_d_y miło mi powitać nastepną Kasie na naszym Topiku :) zdradż nam jeszcze kiedyż to obchodzisz imieniny :) Siedemnastko---to ty sie na detektywa nadajesz moja droga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shrck
Cze;) wszystkie wodniki łaczmy się! Brzmi to trochę jak za PRL-u ale chasło mi się podoba. Jestem 29 letnim wodnikiem(ale wygladam już od czterech lat na 25) i tyle tez mam;) pozdrowionka w szczególności dla wodniczek:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shrck
ups ale gafa na dzień dobry przeciaż chasło się tak nie pisze hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shrck
hey ale w jakiej tabletce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedemnastko---czy Ty z natury jesteś taka małomówna ?;) jesli masz ochotę pogadać to zapraszam na szuwary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shrck
a może chodzi o to- jestem z lutego, dokładnie z pierwszej połowy lutego, dokładniej urodziłem się 9 lutego;) :P i jestem łobuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shrck----witaj! :) i pomyśleć ze my 9-tego lutego nie miałyśmy komu składać życzeń urodzinowych :) dałyśmy nawet ogłoszenie ;) :P a teraz proszę ! znalazła sie zguba :) no Kigana bedzie miała co robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shrck
hey Nietoperz oprócz Ciebie ktoś tu jeszcze żyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) pewnie ktoś jeszcze żyje tylko pochowało sie towarzystwo przed upałem ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shrck
dzieki, całkiem fajnaste forum tak jak wszyskie wodniki,:) ha a jaki dziś temat na topie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shrck
a who is Kigana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat:z kim nawiązujesz łatwiej przyjażń,z kobietami czy z meżczyznami? ;) i jeśli to nie tajemnica to jak masz na imię?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana to jest osoba spisująca nasze dane do tabelki :) dzieki niej wiemy kto kiedy ma urodziny,imieniny z jakiej czesci kraju pisze :) jest w tym najlepsza chociaż wielu prubowało ja naśladować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shrck
nie tajemnica żadna, my name is adames, a jesli chodzi o temat to myslę, że to nie dla ludzi inteligentnych i otwartych takich jak wodniki nie ma znaczenia, bo to wszystko zależy poprostu od sytuacji i od ludzi, czy nadaja na tej samej fali :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze powiedziane :) a tak naprawde to na naszym topiku nie obowiązuje żaden konkretny temat :) poprostu znamy sie już od stycznia i wymieniamy swoje uwagi na rózne tematy lub np.opowiadamy sobie dowcipy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shrck
mam temat czy wodniki to urodzone leniwce czy tylko ja tak mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki musiałam wyjść z psami :) co do lenistwa to juz wczesniej ustalilismy ze raczej tak mamy z natury :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shrck
spoko,a czytam to co ludzie robią po pijaku i mam ubaw, kazdy ma jakies przygody i jest fajnie, tylko zeby nie ten moralniak:o to by bylo super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt!czasami trudno rano w lustro spojrzec :O no ,chyba ze sie komus urwie film to ma problem z glowy ;) gorzej jak zaczną wspólbiesiadnicy przypominać to wtedy człowiek by sie pod ziemie najchetniej zapadł ,no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie \"stare i nowe\" wodniki! ...nie było mnie tydzień, a towarzystwo się rozmnożyło nie do poznania!? Tak to jest spuścić z Was oko! :D :D :D :D :D Właśnie zjechaliśmy do domu. Pozwoliliśmy sobie na tydzień lenistwa!... A co!... Zaprosili nas znajomi na tydzień nad morze, ... trudno było odmówić! Taka okazja, a do tego akurat te upały!... Nie wiem tylko jak jutro się znowu wdrożę w ten kołowrót???:( Nie chce mi się nawet o tym myśleć!.... No, a do tego czeka mnie jeszcze lektura naszego topu, bo stron naprodukowaliście?.... chyba z 5 ???...:D :D :D :D :D A na razie spadam, bo musimy się trochę ogarnąć, no i znowu te góry z praniem...:( Pozdrawiam! Do jutra! C.D.N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ale nas przybywa! :D Super!!! Nobody, shrck ---> WITAJCIE :D Heh, juz nie jestem najmłodsza na naszym forum ;) Miło mi Was poznać! Habanerko ---> dzięki :) Polubiłam ten mundur żandarma, ale brat zwjał z nim z powrotem do Warszawy :( W ogóle stwierdzam, że on ma za fajnie w tym wojsku... Przysłał mi dzisiaj smsa, że sobie właśnie leży na kocyku i sie opala, słoneczko, trawka, kwiatki, ptaszki i piękne dziewczyny (przyszły w odwiedziny) Żyć nie umierać... Socha ---> Hej hej !!! tydzień nad morzem? zazdroszczę... a gdzie dokładnie? A woda ciepła? kąpie sie ktoś? shrck ---> ja to dopiero jestem leniwus niepospolitus :D Ale jak trzeba, to sie ostro zabieram za robotę... A po duuuużym wysiłku umysłowym (koło, egzamin itp) to trzeba odreagować, no i ....moralniak sie czasem jakiś trafia :O Ale co tam.. raz sie żyje :classic_cool: Mykam ale wrócę jeszcze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) I`m Kigana :D:D:D:D Nobody, Shck ---> witajcie :) Sloncucha ---> miło Cię widzieć ponownie :) Socha ---> ale miałas fajnie ....., jakoś sobie poradzisz z tym kołowrotkiem od jutra, ale dzieciom pewnie też ciężko będzie jutro wstać do szkoły, czy przedszkola. Już sobie jutro to moje towarzycho wyobrażam :D:D:D:D rozkojarzone niczym rasowe Wodniki :D:D:D:D, a z Wodników to raptem parę z nich jest. Ale co tam, niecały miesiąc i będzie fajnie :D To życzę Wam miłego powrotu do rzeczywistości i do zobaczenia, do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Slońcucha! Hej Kigana! A pozostałe wodniki znowu z forum wywiało! Fajnie macie... u mnie duchota niemożliwa - żadnych przeciągów :P Yyyyy... zapomniałam, że teraz sie nie mówi fajnie, tylko bamboocha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też za chwile wywieje, evergreen :), chociaz duchota u mnie też okrutna :0 , ale ja lubię upały i mimo wszystko wolę to niz zimę - powtarzam się, wiem ;) To tak w razie czego sobie wmawiam, gdybym miała zdanie zmienic na temat upałów ;) zapomniałam o tym bamboocha :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe Kiganko - ja mam juz pomysł na życzenie imieninowe - megawiatraczek :D Kurcze... właśnie sobie uświadomiłam, że nie będzie mnie w domu na Dzień Dziecka :( buuuuu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evergreen ---> moze wczesniej Ci kupią ten wiatraczek, już na Dzień Dziecka ;) jak dobrze pogadasz :D Co z tego,że Cię nie będzie, wrócisz przecież jakiś piątek z pozytywnymi ocenami w indeksie, a ja się dopiero będę szykowac na egzamin w sobotę :( Teraz to już znikam na dobre, pa, miłych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia w sobotę Kiganko :) oj chciałabym strasznie z pozytywnymi wrócić :D Co poradzić - trza sie uczyć.... Papatki 🌻 A propos raków - to potwierdzam, że sprytne i podstępne z nich stworki... Ciężko z takim wytrzymać, ciekawski jak nie wiem co, wszędzie sie wtrynia, wszystko chce wiedzieć - co , jak, gdzie i z kim... i przewrotny strasznie: raz milusi, gwiazdkę z nieba by dał, a za chwilkę się wykręca, wymówki robi i wyrzuty... często wyskakuje z nieuzasadnionymi pretensjami i obraża sie bez powodu! Trudny przypadek (mój tata jest rakiem :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×