Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

no witam wszystkich oczywscie ale tylko jednej osoby sie przyczepie:D witam Ciebie Gązo:D kolejny topik i czat na ktorym sie spotykamy:D moze gdzies jeszcze pod jakism innym nickiem;) no przyznaj sie:D i dla wyjasnienia , to nie ja moge sie gniewac ze sie tu pojawil:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Isy tego się nie dowiesz, chyba że przez przypadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gązo na szczescie nie szlajam sie po wielu czatach:D bo juz zaczelam sie zastanawiac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Hej Gązo! Witaj i żegnaj!!! A czy ty wiesz, że my tu raków nie lubimy?:) No na barana to też mi nie wyglądasz:) Pozdrawiam wszystkie szuwarki tylko, no i lecę po kapustę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! u mnie dziś deszczowo i pochmurno :( wiec i nastrój taki raczej do bani. :O milego dnia wszystkim życzę i zmiatam bo mało towarzyska dziś jestem.,wrrrr ;) muszę sie na kimś wyżyć...może Yeti? ;) :P jak mi przejdzie to sie uaktywnię :) papatki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos sie gubie... dlaczego siedemnastko lutowa przeganiasz wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedemnastko lutowa---czy Ty napewno Wodnik jesteś?! ogólnie bowiem wiadomo że my wodniki bardzo gościnne jesteśmy :) i raczej powszechnie lubiane :) od początku istnienia tego topiku miałyśmy tu wielu gości i zawsze byłyśmy miłe i gościnne nawet dla mniej sympatycznych postaci! nikt ,nigdy ,nikogo nie wyzucał!!!! czepiłaś się tych Raków jak pijany płotu! a to przeciez nie ich wina że nie urodzili sie wodnikami! poza tym w innych znakach też jest wielu wartościowych i sympatycznych ludzi!nasz topik nie jest kółkiem wzajemnej adoracji zadufanych i zapatrzonych w siebie wodniczek i bardzo chetnie poznajemy nowych ludzi :) przemyśl to proszę,a napewno przyznasz mi racje.:) pozdrawiam>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Gązo mówisz o mnie ty brzydalu?? Ja się nie obrażę, skąd, trochę cię lubię :) Siedemnastka -----> prosze nam nie przeganiać płci męskiej z wody. Może nareszcie zrobimy konkurs na misstera mokrych bokserek :D Ty chyba masz jakiś żal do facetów, tylko nie wiem o co. A u mnie wczoraj tylko troche popadało, a dzisiaj nawet kropelka nie spadła :), ale jest chłodniej. Koliber -----> ja cie uduszę!! Jak możesz o żarciu gadać. Przecież my wielkie głodomory jesteśmy. No to idę posprzątać i obiad zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 A może wy chcecie wodniczkę wyrzucić prędzej? Tu wychodzi natura wodniczki sama z siebie - dla faceta zrobię wszystko! I to jest zgubne twierdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze kogos lubie nie oznacza ze musze zrobic wszystko, a zupelnie nie rozumiem czemu mam kogos wypraszac albo temu kogos ublizac. paula - tylko tego konkursu beze mnie nie rozstrzygac!!!;) rany, zarcie!!! ja tez lubie, ale jeszcze musze porobic tlok w pracy;) a potem ruszam gdzies na dobre jedzonko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany moja kolezanka polonistka rece by nade mna zalamala:D temu kogos ublizac:D:D:D:D mialo byc temu komus:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELOŁ!.... O co ta wojna? O facetów?.... Niemożliwe!... Siedemnastko... chyba trochę przesadzasz! ( ...a może Ty ogrodnik, a nie wodnik? :D ) Nie chcę się tu wypowiadać za inne dziewczyny, ale myślę, że błędnie nas oceniasz :( :( :(... Nie jesteśmy tutaj w kółku wzajemnej adoracji, feministkami zagorzałymi raczej też nie:D ...więc wydaje mi się, że każdy optymistycznie nastawiony jest tu mile widziany! Bez względu na płeć, choć faktycznie ta \"brzydsza\" połowa omija nas jakoś dużym łukiem?.... A co do tego, że \"dla faceta wszystko\"..... tu także duża nieścisłość!!! Cóż, świat bez nich byłby na pewno smutniejszy ( ....w gruncie rzeczy są czasami dosyć użyteczni...:D :D :D), ale myślę, że babsie kumpelstwo i przyjaźń są dla nas wodników bardzo ważne! Nie możesz nas tak kwitować, bo to trochę niesprawiedliwe!... Uffff! ...ale się numoralniałam!?... Choć jak te wypociny czytam, to nie wiem, czy zrozumiecie o co mi chodziło?:D :D :D :D :D W każdym razie jakoś mi ulżyło!:D PS. Pozdrawiam obie \"połowy świata\" ....tę mniej ładną także!:D :D :D C.D.N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he he .... ale emojonująco się zrobiło :D Jak najbardziej jesteśmy otwarci na nowe znajomości, ale muszę się wam przyznać kochane wodniki, że czasami także we mnie budzi się feministyczna natura ;) (Ale tylko wtedy gdy mam ochotę posprzeczać sie trochę z kolegami z roku :) - czyli bardzo rzadko...) Ogólnie jestem miła jak aniołek :D Ehhh co my byśmy bez facetów zrobiły...? 🌻 Tylko gdzie oni sie pochowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️wodnikowe duszyczki:) Uffffff,przebrnelam przez całą nieobecnośc:D-ruch jak w młynie!:D,emocji masa a w głowie pusto hahahahahaha-chyba wypadłam z rytmu codziennego pisania-szybko muszę się poprawic,bo z tego co widzę:D narazic sie można na wylotkę z topika o znacznie bardziej błache sprawy aniżeli milczenie;):D Uśmiałam się z wpisów pana-dosc wodnikow-:),ale....jakoś wcale nie wierzę w te jego pogróżki ani w zły charakterek:)ale co się ubawiłam dzieki niemu to moje:P A u mnie żadnej burzy nie ma:)słońca też nie tylko huragany jakieś aż trudno na rowerze się utrzymac:) Evergreen,wczoraj na szuwarach był komitet pożegnalny już o 21godz:) i dlatego o tak "zbójnickiej" porze nie było nikogo...ale nie martw się!! gdy teraz wejdziesz utworzy się komitet powitalny nowej koronowanej głowy hihihihi-więc cierpliwości,choc wiem co znaczy dla Ciebie to wyrażenie-cierpliwośc-hahhahahahahaahaha Aaaa Kigana---.>(teraz mi sie przypomniało)dzieki za objaśnienie co sie kupuje w ezoterycznym sklepie:)-wszystko sie zgadza. Ja pomimo,że bardzo lubie maj i czerwiec to mnie wnerwia:D,bo same solenizanty i jubilaci wokol mnie w tym okresie i tak -nawet jutro przy dniu dziecka mąż ma imieninki //wrr i ja bidna siedze sobie teraz w chwili przerwy pomiedzy sałatką a ciastem tzn pomiedzy robieniem:):D i wymienionej wyzej cierpliwosci mi brak ,bo juz chcialabym to skończyc by móc zając sie czymś przyjemniejszym:( a tak kwitnę i tylko mieszam w garach:) Och...dziewczynki,ale macie fajnie,że już w sobote sie spotkacie! Zróbcie któraś powiększenie mojego zdjecia do rzeczywistych rozmiarów ma się rozumiec i posadźcie na krzesełeczku obok siebie i tym sposobem będę z Wami!hahhahahahaahhaahha a narazie znikam,bo w efekcie przypalę co nieco:)pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny i chłopaki;) no prosze prosze, a kogóż to moje piękne oczy widzą ;) Gązo we własnej osobie:D:D:D no no ciekawe czy szanowny pan przyzna sie kto zacz;) evergreen, wczoraj wszystkich tak jakoś wywiało przed 23.00, naszego kolegę żegnałyśmy ze łzami w oczkach ;):D:D:D a co do bobasków to mogę Ci odstąpić na kilka dni swojego;) taki maleńki jest;) ma \"tylko\" 9 latek :D:D:D:D koliberek ja sprzątać nie lubię tym bardziej że w domu mam dwóch bałaganiarzy którym przydałaby się niania i lokaj w jednej osobie ;) za to gotować uwielbiam:) jakbym miała zmienić zawód kiedykolwiek to zostanę albo kierowcą rajdowym albo kucharką:D:D:D:D:D czy zaproszenie na bigoski nadal aktualne?? może przechowaj dla mnie odrobinę do soboty;) wodniczka-7 lutwy witaj wśród swoich :) nietoperku wejdź na czat i znajdź jakieś obce cialo do wyżywania się :D zresztą znając naturę wodnika domyślam sie ze szybko Ci przejdzie:) co do raków masz racje, zdażają sie wśród nich wyjątkowe osoby:D czasem upierdliwe ale jakie kochane:D paula ja też chcę być w jury jak będzie konkurs na mistera!!!!! :D:D socha podpisuję się obiema łapkami pod tym co napisałaś do siedemnastki. siedemnastka zostawiam to bez komentarza bo i tak już po uszach oberwałaś;) w oczekiwaniu na gości macham do Was przyjaźnie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Evergreen ty mnie tu broń, obstawaj, zatrzymuj bo ty przecie z 17 lutego:) A wiecie ja w sumie lubię facetów:) Uważam, że na tym topiku całkiem do rzeczy był Alan zwany Pol, naprawdę całkiem do rzeczy, a gdzie on się podział? Jego zestawienie słów, bodajże metionimie: normalny nienormalnie to strasznie w moim stylu. No GĄZO przybywaj tu do nas, serdecznie cię zapraszamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodniczkaksiężniczka
witam Drogie Szuwarki :-))) Na wstępie poproszę o jakaś dobra radę odnośnie organizacji dnia...bo ostatnio dopada mnie wrażenie, że nie mam czasu sie w głowę podrapac ;-)) Dziękuję bardzo za życzenia, za duża gościnę na tym topiku....doprawdy - czuję sie tutaj prawie jak u siebie w domu...choc wkurza mnie to,ze nie wiem kto jest kto a stron ciągle przybywa :))) z drugiej strony mam wytłumaczenie - praca i sprawy zwiazane z kupnem mieszkanka przesłaniaja caly świat...ale tzw "gorący okres" dopiero się zaczyna :-) wlasnie popijam sobie zimne piwko i z każdym łykiem czuje coraz większą błogość....Wasze zdrówko kochani !!!! i oby w życiu powodzilo sie Wam najlepiej...żeby spełnily sie Wasze najskrytsze marzenia (kieruję te słowa rowniez do Ciebie-Szanowny Panie "DoscWodnkiow"-tylko Ciebie rozrożniam wsrod tego "tłumu"...ale nie miej czasami powodu do dumy-po prostu ludzka głupota bardzo rzuca mi sie w oczy...)....moje marzenia powolutku się spełniaja a kiedys myślałam,ze to nie mozliwe .... nawet nie macie pojęcia jak jestem szczęśliwa :-))) buziaki dla Was wszystkich !!cmok!! "Być radosnym, dobrze czynić i wróblom pozwolić ćwierkać - to najlepsza filozofia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wodniczkaksiężniczka! :) Jak miło poczytać, że komuś spełniają się marzenia :D Moje jak na razie są w fazie tworzenia, ale pełno ich jest, więc mam nadzieę, że chociaż co trzecie sie spełni ;) Płyną od Ciebie pozytywne wibracje księżniczko :) (jeszcze tylko zrób sie na Black Aquarius Princess - czarny teraz w modzie) Życzę aby to szczęście zawsze Ci towarzyszyło :) i Wam wszystkim kochane wodniki także! Strasznie się cieszę, że Was poznałam :D ale śmieszne to nasze życie jest... i w ogóle wszystkie internetowe znajomości są troszkę zakręcone.. Jak opowiadam znajomym z roku, że pisze na forum internetowym to jakoś tak dziwnie na mnie patrzą :) a jak mówię, że poznałam przez internet wiele ciekawych osób, to zaraz wyskakuja z tekstem żebym uważała, bo nigdy nie wiadomo kto jest po drugiej stronie, tak jak w tej reklamie \"cześć tu Wojtek, też mam 12 lat\" :( Lubię pisać na forum - na tym i na innych, dawniej miałam opory, ale teraz odpowiada mi ta częściowa anonimowość,.. Myślę, że to świetna rozrywka (potraficie mnie rozbawić do łez swoimi wpisami :D ) No i wg mnie takie niegroźne uzaleźnienie od kafeterii wzbogaca człowieka wewnętrznie, poszerza horyzonty, pozwala znaleźć odpowiedź na wiele pytań :) Moi rodzice nie do końca się ze mną zgadzają :( Szczególnie mama... Pokazałabym jej jak wejść na główną stronę forum, jak sprawnie z niego korzystać, ale za bardzo się boję, że jej się to spodoba ;) Już widzę oczami wyobraźni te bitwy o kompa :P Ehhh... co za dylematy.. konflikt tragiczny bym nawet powiedziała: - Jak powiem o forum to będę jej musiała robić miejsce przed monitorem - Jak jej nie powiem to dalej będzie sądziła, że marnuję czas na głupoty :( Ale co tam... ważne że mogę korzystać z dobrodziejstw internetowych :) a rodzinka niech dalej żyje w nieświadomości... Też jutro wypiję Wasze zdrówko! Sie posypią toasty że hej! :D Mykam - zajrzę jeszcze na szuwary, ale pewnie marne szanse o tej porze, że kogoś tam spotkam... Do piątku szuwarki! :) PS Kiganko - wszystko mi sie pokićkało i byłam pewna, że 1.VI jest w czwartek :) Fajnie że jutro! Tata już mi dał \"na czekoladę\" :). babcia dała czekoladę :( , a mama... hmmm zobaczymy... grzeczna byłam, więc liczę na specjalne życzenia - takie które się spełniają oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19-nastka
dołączam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór macham ,ze zyję >Byłam na urodzinkach i jestem troche słaba;);):P a poza tym jest późno i ide spać pa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh nie dotarłam na szuwary... 19-nastka --> witaj :) wodników nigdy za wiele! Zaloguj się i klkiaj do woli! zapraszamy serdecznie! Benia --- :D no ładnie.. ciekawe co Cię tak osłabiło... :P Na kaca podobno herbatka z cytrynką jest dobra ;) Pozdrawiam! Lecę spać bo o 6 trzeba wstać :( jejku to już za 5 godzin! Zmykam pod prysznic :) Trzymcie sie ciepło PA Enfanterrible, coś się nie pokazujesz ostatnio... wygrałam zakład? Poczekam jeszcze (dla formalności) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Witajcie, mam nadzieję, że jestem mile tu widziana:) Evergreen! Poruszyłaś ciekawy temat tożsamości internetowej, na który by można spojrzeć w dwojaki sposób. Z jednej strony jako na zagrożenie, bo nigdy pewności za wiele, kto po drugiej stronie wystukuje, z drugiej zaś coby to było za życie gdyby nie było ryzyka. Zagłębiając się w różne topiki można stwierdzić, że życie w ogóle jest pewnym ryzykiem. Pisanie tutaj to nasz świadomy wybór. A co do marzeń to moje też się spełniają sukcesywnie, tylko trzeba dać im szansę, czyli w nie uwierzyć. PS. Będę wszystko robiła, będę się starała z całych sił żeby Gązo - gązolewski wrócił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudka!!!! ponieważ wszyscy jesteśmy dziećmi ;) :P to w \" naszym \" dniu życzę wszystkim dużo radości i zdziecinnienia ;) :P :) Koliberku----zaspałaś? ;) siedemnastko---czy Ty aby napewno przeczytalaś nasz topik? mam poważne wątpliwości :) bo zadajesz pytania na które odpowiedzi wlaśnie na owym topiku sie znajdują :) i tak np.-dlaczego w tabelce Kigany nie ma wszystkich . -gdzie podział sie Alan-pol ? a co do poznawania sie na topiku to wydaje mi sie że od stycznia zdażylyśmy sie już troche poznac ,a dzieki fotkom nawet zobaczyć jak wyglądamy :) wiec zamiast czepiać sie do nowo przybyłych napisz nam coś wiecej o sobie :) abyśmy mogły cię lepiej poznać. patrz na życie bardziej optymostycznie! bo narazie to jakaś dziwna gorycz przez Ciebie przemawia :( Habanerko---mój zły humor rozszedł sie po kościach :) wiec mojemu Yeti sie udało :) :D pozdrawiam wszystkich i do poczytania :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! wszystkiego najlepszego z okazji dnia dziecka:D a z dzieci u mnie dzis tylko moj szpieg, bo corcia na zielonej szkole, synek u dziadkow, wiec .......... nie napisze:P wiecie, ja zlego humoru chyba od miesiaca nie mialam, jakos mi sie tak radosnie zrobilo i mi nie mija, moze nie powinnam sie przyznawac bo zapesze jeszcze;) tzn. bylam zla ale jakos to nie wplywalo na moj ogolny humor:D ale dziwnie to tlumacze ale nie potrafie inaczej. a teraz w ramach prezentu na dzien dziecka chyba dostapie zaszczytu zatanczenia z odkurzaczem bo w koncu trzeba jednak ten dom doprowadzic do wzglednego ladu, zaczynam sie potykac o niektore rzeczy:P milego dnia zycze i duuuuuuuuzo prezentow 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjjj kochane wodniczki!!! i ja nie omieszkam złożyc życzonka abyśmy umiały ocalic dziecko w sobie:D( i absolutnie nie chodzi o stan błogosławiony hihihi) życzę by nasze wewnetrzne dziecko zawsze było -dostrzeżone -pocieszone -zrozumiane -obdarzone przyjaźnią - i miłością A ja w tym dniu trochem niepocieszona:(,bo rzeczywiście wczoraj udało mi się"spieprzyc"ciasto i muszę kupic:D,ale nic to! w końcu mam psa.który za słodkie dałby ogolic sobie co nie co hahhahahhaa-więc ma ucztę psią!Moja młoda ma dziś w szkole dzień sportu,bez lekcji i zaczęła opowiadac konkurecje,które są przygotowane....i mnie tak niechcący "przeniosła w baaaardzo odległy czas,gdy ja sama w dal skakałam i inne takie,wziełam albumiki z dzieciństwa i ku swej rozpaczy stwierdzam,że chyba byłam niekochanym dzieckiem czy co?bo żadnej fotki nie mam z takich imprez:(:P-więc by młoda takiej goryczy nie doświadczała lecę na boisko i z ukrycia pyknę ze trzy:D:D Pozdrawiam cieplutko wszystkich❤️👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodniczkaksiezniczka
witajcie :-))) Zgodnie z sugestią kolor zmieniam na czarny....wiem,ze w modzie, wiem,ze wypda...ale zbyt duzo już się go nanosilam i w zwiazku z tym mialam pewne obiekcje...no ale-zeby nie odstawac od grupy wmieszam sie w ten jakże mily tłumik :-)) Evergreen..ja tych marzen mam cała masę, ale cierpliwe czekam...bo nie jest realne zeby wszytsko miecod razu w zasięgu reku, za tzw jednym podejsciem :-)) poza tym jakze byłoby nudne nasze zycie, gdyby wszytskie nasze marzenia zostaly juz spełnione :-))) mi to naszczescie nie grozi, bo w mojej głowie ciągle cos nowego sie rodzi :-))) Kochani...jakby nie było dzisiaj jest święto nas wszytskich...w zwiazku z tym życzę i Wam (i przy okazji sobie..a co !! ;-) ) aby spelniło się kazde marzenie, aby słonce zawsze cieplutko sie do nas usmiechało, aby rozgrzewalo nasze serduszka i oświetlało drogę, którą nazywam życiem :-)) żeby usmiech zawsze goscil na naszych twarzach a każdy następny dzień był piękniejszy od poprzedniego...:-)))) 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część wszystkim dzieciom :) No i tym, którzy już sie nie czują dziećmi. Muszę wam przekazać, chociaż nie wiem czy mi wolno. Nasza Asia Wodniczka III już nie ma wielkiego doła i zaczyna przychodzić do siebie :) A za tydzień w czwartek jest spotkanie w Elblągu z Asią i ze mną :D Jeśli któraś jest chętna niech szybko daje znać. Evergreen ----> miałaś nosa jak nic, nie tylko Sebastian uciekł, a przynajmniej sie nie pokazuje. Ale również Shrck nie wygląda zza krzaka :) A może zapomniał jaki nick miał :P Wielki konkurs \"mokrych gaci\" chyba sie nie odbędzie, ponieważ brak zawodników. Więc dziewczyny nie szykujcie się na żadne jury, przykro mi. To by było na razie tyle. PAPA 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×