Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Gązo dzieki napewno ja Cie nie wydam, dyskrecja -to moje drugie imię. Zlot był naprawdę super . Informuję, że po wielkich trudach udało mi się zrobic małą prezentację z tego zlotu. Jesli ktoś sobie życzy to prosze o cynk. Buziaczki dla wszystkich, a Ciebie Gązo ściskam w miejscu gdzie jest najgrubsza noga :) :) PAPAPATKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wodnikowe duszyczki🖐️ A ja nie wiem kim jest gonzo!!! jakaś straszna niesprawiedloiwośc się tu szerzy!!:P:D:D:D Habanerko--->dziękuję za fotki,wszystkie doszły i to nawet w dublecie;):D-czy ten pan z gitarą to Gonzo?;):D A podobieństwo z Koliberku mamy udokumentowane:):) Nietoperz--->znam,znam ten rodzaj dumy,który Cię rozpiera!Powiem Ci w sekrecie(hahhaahaha) że to ponoc duma uzasadniona!i ciężko się jej pozbyc:)-oby trwała zawsze!:D a powód??--przecież zawsze jest!,no nie?;):D Evergreen--->oj,męczy Cię atmosferka widzę,męczy....i nie dziwne:D(wodniki tak wsak nie lubią) a weź rozładuj żarcikiem czy jakoś tak.. zapytaj ni z gruszki ni z pietruszki mamę czy już zamierza pękac,bo strasznie się nadymała niczym balon a Ty nie wiesz co się robi jak taki balon pęka;):D a jeśli chodzi o prezencik,to truskawki:) kup torbę truskawek i poproś o przepis!jakiś łatwy oczywiście,upiecz wg przepisu i wręcz go mamie dumna niczym nietoperz i zapytaj mamę czy jest z Ciebie dumna:?:D-nie oprze się!:D Wodniczkoksiężniczko--->masz taki wspaniały nick!---słuchaj intuicji w kwestii kolegi i...rób swoje:) narazie idzie Ci doskonale,tak uważam-poprostu bądź!-sobą:) A u mnie kolejny dzionek bez słońca:(,dośc zimny...i trzeba ubierac się jak na jesieni,buuuuuu a co do TPSA...to nic doda nic ując!-tylko zmieniac operatora to może się nauczą! u mnie już mało kto korzysta z ich usług własnie z takich podobnych przyczyn,wymagania mają a sami.....wiadomo! O jacie!! jakam staram takam ...:D właśnie narobiłam sobie roboty!wiedziałam,że jajka w skorupkach "strzelają"w mikrofali,ale nie sądziłam,że bez skorupek także!! i to to jak?!!--mam masę jajeczną zamiast jajek,buuuuu Lecę,bo głodna jestem:) do następnego razu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gązo sorry:) za źle napisany nick...nie wiem skąd mi się wizioł ten gonzo..?:D obiecuję poprawę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tylko ja jeszcze nic dziś nie napisałam?? Wszyscy podpisali już listę?? Nietoperz -----> jak ja ci zazdroszczę tego słońca!! A co zapowiadają na weekend w Gdańsku, też słońce? A może byśmy się spotkały na lodach w sobotę?? Melduję, że u mnie truskawek jeszcze się nie jada, bo nie urosły. A płacić za nie nie będę, jeśli mam w ogrodzie :P Wczoraj widziałam jak cukinia mi już wyrasta, ciekawe czy coś z niej będzie do jedzenia? Jeśli chodzi o facetów, to jak narazie Gązo najczęściej tu siedzi. naszemu bastusiowi zostało jeszcz 1,5 tygodnia :) Ciekawe co z naszym konkursem będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wodnikowo przeczytałam wasze maile, ale dlaczego tak ich mało??????????? Łatwiej je czytać niż cafe. Na początku trudno było bez kompa, ale przymusowy odwyk dobrze podział na moje oczy, mam teraz bardzo dużo czasu. pozdrawiam wszystkich 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! :) Hej Gosiu! :D Ja chcę prezentacje Koliberku :D Gązo - my to sie chyba nie znamy? ani troszeczkę. Więc się wpisuj (przy okazji ratujesz honor rodu męskiego, bo niektórzy to już zupełnie zapomnieli jak do nas trafić :( i bardzo im zależy na przegraniu jednego zakładu... Hmmm muszę się zastanowić nad odpowiednią karą chyba... bo sama nagroda mnie nie usatysfakcjonuje :P ) Ja też siedzę na gg :P Narozrabiałam troszkę... ale tylko troszkę... to trudny przypadek - właściwie to powiedziałam tylko to co czuję... Wszędzie gadają, że nie powinno sie tłumić w sobie niczego - tylko rozmawiać, rozmawiać i rozmawiać (a z rodzinką przede wszystkim) no to tak właśnie zrobiłam...!!! i co?! klapa - Teraz jak będe chciała wyrzucić z siebie wszelkie dylematy, problemy i frustracje to 10 razy pomyślę! Bo wiecie co.. ja to chyba za dobra córcia zawsze byłam... żadnych problemów ze mną nie było... (i nie chodzi mi tu o jakieś sprawy typu:\" nie mam sie w co ubrać\", \"chce jechać na dyskotekę\" czy \"nie będe tego jadła/robiła bo nie i już\") Ogólnie byłam ... aniołkiem :) posłuszna, grzeczna, prymuska w szkole, zawsze robiłam to czego rodzice ode mnie oczekiwali, ale wewnętrznie jakoś w sobie tłamsiłam emocje :( Nie miałam okazji sie wyszaleć, tzn okazji to było sporo, tylko ja zawsze uważałam, że to... jakoś tak nie może być - trzeba sie uczyć, nie marnować czasu na żadne głupoty - żeby rodzice byli dumni ze swej córeczki, żeby coś w życiu osiągnąć, zeby być kimś ... a po ostatniej rozmowie z mamą , jak (troszkę w gniewie) wydusiłam z siebie wszelkie wątpliwości jakie mi sie nazbierały w ciągu ostatnich 21 lat to spotkałam się z całkowitym niezrozumieniem, wyrzutami i pretensjami :( i mam straszne przeczucie, że juz nigdy nie będzie tak samo :O Lecę kochani... Łódź wzywa... pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evergreen ja jestem ostatni odważny z mojego gatunku, a nasz honor i tak ma już skaze od chwili kiedy skusiłyście nas jabłkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliberku przy najbliższej okazji obdaruje Cię moim numerem GG ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham, że żyję i niestety usiekam....:(:(:(:(:( Pozdrowionka dla Ciebie Gosiu!!! ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 PS. idę sprawdzić pocztę!.... bo mnie ciekawość zżera!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ja też poproszę o prezentację :) Coś mi narazie wena uciekła, moze wieczorem wróci. Trzymajcie się 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodniczka3
Witam wszystkich, dawno nie zagladałam bo ta Gówniara Paula mnie tak na gg wykonczy ze na inne pisanie tipsy sie nie zgadzaja;-)) Poza tym moje zycie nabrało nieco tempa,mam dziwne akcje,wrociły zmory przeszłości z tym że nie na pewno zmory,głowa w chmurach,kwiaty,potajemne spotkabnia i decyzja zyciowa nad głowa i czasu braknie na wszystko. Ale jutro-widze Paule na zywo i nie wiem czy to zniose-ale ze trunkow Ci tu u nas dostatek to jakos to klepne..na oklep..ale klepnę;-)) Ja juz wiem dlaczego ta kigana taka fajna jest-bo ona tez z 03.02.!!!!!!Ja z drugiej w nocy-a Ty? Dobra dzisiaj siedze w pracy do rana i by pasowało do tego rymu cos niesmacznego wiec wierszem nie zakoncze..;-)) pamietajcie o mnie,bo nie wiem co Wam moge zrobic. Gosiu--> ..nie dostałam Twojego zdjecia,Paula słabo dmuchała w monitor i tak tez nie dojszły.Ale poczekam...do jutra..i za te kudły ja wytargam-zartuje.Miałas mi napisac o tej wrozce i ciszaaaaaaaaaaa...... Dobra,to my jutro pijemy Wasze zdrowie-Paula przytanczy pogo i bedzie młodziezowo. Pozdrawiam wszystkich starych i nowych i pomaranczowych/Papa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem wieczorem ;) Wodniczka3 😘 ;) - ja z samego rana przyszłam na świat, parę minut przed ósmą ...... No proszę, potajemne spotkania, życiowe decyzje .... ale chyba przepędziłas podłego kozła ze swego życia ??? A te spotkania to z kimś kto bardziej pasuje do nieobliczalnej ;) Wodniczki :D:D:D:D I nie daj o sobie zapomnieć :) A ja w sobotę mam niby ten egzamin, ale już nie moge na te teksty patrzeć, są beznadziejne :0 No może ze dwa, które przeczytałam z przyjemnością, a reszta jest bez sensu :P Facet ma lekiego fioła na punkcie tekstów z Manager Magazin, gazetkę oczywiście można już kupić po polsku, ale nie sądzę, bym na taki wydatek się zdobyła, wole inne. Dziś poszłam oprawić moją wymęczoną ;) pracę i już z głowy, niech czeka do obrony. Jedna zbindowana do recenzenta - też czeka na sobotę i jeszcze jedna oprawiona, którą wyślę do Krzyżowej, niech mają :) ale to dopiero po obronie. Fajnie macie Paulo i Wodniczko z tym spotkaniem :) Mam nadzieję, ze wypijecie nasze zdrowie, zdjęcia porobicie i roześlecie tym, które będą chciały oglądać :) Koliberku ---> na zdjęciach wyszłyście z Habą jak siostry, no a jak twierdzicie, że do tego dochodzi porozumienie dusz, to na pewno jesteście siostrami, no może nie biologicznymi, ale gwiezdnymi na pewno :) Evergreen ---> powodzenia na egzaminach, na pewno zdasz śpiewająco :) Benia ---> pospisuję się pod wnioskiem Habanerki : prosze nei obrażać mojej koleżanki Beni, bo Ci do tyłka nakopię :P Przejadę te pół Polski i nakopię :P ;) No to tyle na dziś, chyba ....Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak!! jak nie mam nadzoru nad soba to nikogo nie ma ani na szuwarach, anie na szuwarkach, nawet na kafe pustki buuuuuuu i gdzie tu sprawiedliwość:( w takim razie idę myszkować na innych czatach :classic_cool: papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o 🖐️czesc]🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Już tylko troche do weekendu zostało. Prezentacje habanerka miała rozesłać-mam nadzieję, że wszyscy zainteresowani dostali. Proszę o wyrozumiałość, bo takie cosik to ja pierwszy raz popełniłam i tak prawde mówiąc to uczyłam sie trochę na tym. Poza tym już o 6-tej szef mi rozdał zadania na które trzeba by mieć tydzień czasu, a ja mam tylko dwa dni., tzn., że do weekendu będe zaharowana. w związku z tym informuję, że żyję, ale jak mnie nie zobaczycie na szuwarkach tzn. że ciężko zasuwam. Buziaczki i byle do weekendu. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Habanerka - sprawiedliwość sprawiedliwością a racja i tak jest po mojej stronie :D;) a po za ty witam wszystkich w ten słoneczny poranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam skoro świt 9:00 :) Jest mi dziś bardzo wesoło, bo nareszcie sobie poszaleję. Niestety nie mam aparatu w posiadaniu, (tzn mam normalny ale nie zmieściłby się do plecaka, bo za dużo w nim mam rzeczy). Może starucha Wodniczka będzie mieć. Asia -----> ty babo wredna, jak ty tak możesz mnie wyzywać! To ja cię będę ratować dziś wieczorem, a ty mi sie tak odwdzięczasz? Gązo -----> jak to ładnie z twojej strony, że podtrzymujesz życie gatunku męskiego na naszym cafe :) Oby ci się nie znudziło :P Pozdrawiam wszystkich i życzę udanych zaliczeń egzaminów i nietylko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje ze żyje :) wszystkich pozdrawiam i milego dnia wszystkim życzę :) zalatana jestem strasznie wiec uciekam,papa ps.a prezentacje też poproszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIETOPERZ czy ty mi odpowiesz czy ty mi nie odpowiesz?? jestem w Gdańsku na weekend i am ochotę wyciągnąć cię z domu na zakalca i ewentualnie lody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam tym razem juz ze słoneczkiem!bo w koncu raczyło wyjśc:D Mam pytanko--->co sie dzieje z moimi kolezankami Benią !! i Kasią!!! co z Wami dziewczynki???,bo mnie się niepokój sieje...a nie lubię:(:P a! i melduje ze u mnie truskawki po 6 zł:D i jeszcze dodam ,że do mnie prezentacja nie doszła a umieram z ciekawości:D-grzecznie proszę o dosyłkę🌻 Idę na dwór z psem połazic:)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×