Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Chyba wszystkich wystraszyłam moim pisaniem :( To nie czytajcie tego .... Ale wkleję Wam linka do takiej smiesznej stronki : http://www.red.mud.pl/~suchar/bush/ I parę dowcipów: Sensacja ze światka nauki: Uczeni z Włocławka odkryli, że najwięcej witamin znajduje się w aptece. Sukiennice. Baba sprzedaje kwiaty: - Kup pan bukiecik... cały tydzień będzie stał. - Naprawdę? To poproszę cztery. Onedgaj japoński imperator wywiesił po nocy poślubnej prześcieradło. A Japończycy nazwali to flagą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kiganko! Gratuluję !!! :D niezłe przeżycia tam miałaś... Ja na chwilkę niestety tylko.... Bush super... w wersji bezzębnej wygląda uroczo :D Mykam papapapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marelka
Ja urodzilam się 16 lutego i właściwie zgadzam sie z opisikiem wodniczek, poza jednym - nie mam nic przeciw pajączkom i hoduję w domu szczurka, którego nie zamienilabym na żadnego innego zwierzaka. Moim największym przyjacielem jest skorpionek, rozumiemy się bez słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Widzę, że weekend upłynął wam na leniuchowaniu (przynajmniej niektórym), mnie też. Enfanterrilbe- dobrze że się odzywasz chociaż szkoda, że tak mało. My też chciałybyśmy jakąs twoja fotkę. Evergreen-Tobie napewno uda sie zdać, bo przeciez ciągle sie uczysz, jesteś chyba jedynym wyjątkiem wśród tych leniwych studentów :) Co do mamy to wiedziałam, że się pogodzisz. Po prostu inne rozwiązanie nie wchodziło w grę. Kigana gratulacje, a w sobotę oczywiście będziemy z Tobą, tylko nie zapomnij czerwonych majtek. Cześć Marelka, mam nadzieję, że bedziesz tu zaglądać. Pozdrawiam wszystkich i zaczynamy.....tydzień pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim wodnikom :) Jak miło cię znowu widzieć Enfanterrilbe, nie chcesz przegrac zakładu :> To może ja tez się pochwalę jaka to ja zdolne jestem :D Zaliczyłam praktyki i laboratorium z geodezji (5 i 4) :) Prawo budowlane i geodezyjne niestety tylko 3 (bo trzeba pracować w urzędzie w Gdańsku żeby dostać lepszą ocenę). No i niestety zerówki z fundamentów się nie udało, ale wszystkiego od razu nie można mieć :) Ogólnie weekend był bardzo udany.W czwartek wieczorem koncert VooVoo (grali około 3 godzin), mile spędzona noc :) i rano w piatek kawka u Asi :) Jak już wróciłam do Gdańska, to udało mi się nadrobić zaległości filmowe. Nareszcie oglądnęłam Ojca Chrzestnego. Wiem wstyd że dopiero teraz. Oglądnęłam też drugą część Dorwać Małego. To ja zmykam narazie. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Witam kochane wodniki! Beniu, Koliberku --- > nawet nie wiecie jak bardzo chciałabym zdać to pioruństwo... tym bardziej, że poprawka jest ustna :( Na stosunkach międzynarodowych mięli ten egzamin (z tym samym wykładowcą) dopiero na V roku (to był ich ostatni egzamin) i podobno prawie wszyscy oblali! Mieć poprawkę na piątym roku we wrześniu?! :( Ehhh pocieszamy sie nawzajem ze znajomymi, że będziemy sie razem uczyć w wakacje... Marelka -- > Witamy! :D ja z 17.II. jestem! Klikaj z nami! Ja miałam chomika - Kukusia :) uwielbiałam go! Najśmieszniej było jak uciekał i cała rodzinka angażowała sie w poszukiwania :classic_cool: Zrób sie na czarno i wpisuj ile wlezie! :D Paula -> Grtulacje! :D kurcze... geodezja, prawo budowlane, fundamenty... na tych Twoich studiach to pełno facetów musi być :) A \"Ojca Chrzestnego\" to... muszę sie przyznać, że jeszcze nie widziałam... czekam na książkę - już od 3 miesięcy ;) Ehhh jak tylko zdam te wszystkie egzamińska to nadrobię zaległości w lekturce... Już sie doczekać nie mogę! :) Kiganko-- studiowałaś rolnictwo? a gdzie? Mój znajomy studiuje w Poznaniu. Najważniejsze, że jesteś teraz zadowolona! Nigdy nie wiadomo jak sie to nasze życie potoczy... ciekawe co ja będę robiła w przyszłości... :) Habanerka , nietoperku, Gofra, Isa --->pozdrawiam :) Enfanterrible --> no właśnie... coś za coś... masz dla nas fotkę? swoją oczywiście? :) juz sie nie możemy doczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa wiedziałem że mnie zdradzisz i wybierzesz urlop z kimś inny;( Ale cóz życie jest oktrótne o kobiety jeszcze bardziej :D Pozdrawien wszystkich i miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiu,fiu,ależ tu wre!:D Pozdrawiam wszystkie wodniczki ,gratuluję,trzymam kciuki,pamiętam, i zmykam-brak czasu:) do następnego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :) Marella ---> witaj :) Paulo ---> gratulacje :) Trzeba się pochwalić, w koncu dlaczego by nie?? ;) Koliberku ---> mówisz,że czerwone majtki mam założyć? Chyba nie mam ....Ale może sobie sprawię ;) Ale zmęczona już jestem :( Byłam dziś z dzieciakami w kinie, w Poznaniu. Niby nic, bo to niedaleko, autobus zawiózł pod samo kino i spowrotem, ale padam na pysk już :0 I do dzieci cierpliwości żadnej, czyli swiadczy to o fakcie totalnego zmęczenia psychicznego i fizycznego. No ale moze wytrzymam te 2 tygodnie jeszcze.... może. Evergreen ---> studiowałam na Akademii Rolniczej. Teraz się tam pozmieniało nie co, jeśli chodzi o kierunki i tryby studiów, część moich znajomych tam pracuje jako asystenci. W październiku pojechałam na spotkanie naszego roku po 10-ciu latach i tak, jak rozmawiałam z ludźmi, kto co robi, to raczej każdy się urządził, z nielicznymi wyjątkami każdy gdzieś pracuje.... Koleżanki pozmieniały się, ale ogólnie na plus, koledzy przytyli - wiekszość z nich :P Ciekawe to było spotkanie ..... Gązo ---> czy ja wiem, czy kobiety są okrutne?? To takie uogólnienie chyba, nie? ;) Równie okrutni sa panowie, ale może Twoje słowa odnosiły się do jakiejś jednej kobiety??? ;) Nie upadaj na duchu ;) :) Enfanterillbe ---> no własnie, poprzysyłaj nam zdjecia, a my Cię również nimi zarzucimy :D:D:D:D Narazie tyle moich zmęczonych wynurzeń ..... ;) Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dla panów mała sciągawka, czyli czego kobieta oczekuje od mężczyzny :) > ORYGINALNA LISTA (20 lat) > 1. Przystojny > 2. Uroczy > 3. Finansowo ustawiony > 4. Uważnie słuchający > 5. Bystry > 6. Dobrze zbudowany > 7. Gustownie ubrany > 8. Obdarowujący kosztownymi:)drobiazgami :) > 9. Pełny zaskakujących przemyśleń > 10. Pomysłowy, romantyczny kochanek > LISTA POPRAWIONA (w wieku 32 lat) > 1. Miły wygląd (brak zakoli itp.) > 2. Otwiera drzwi samochodu, przysuwa krzesła > 3. Ma dość pieniędzy na miłe obiady > 4. Słucha więcej niż mówi > 5. Śmieje się z moich żartów > 6. Nosi torby z zakupami > 7. Ceni stały związek > 8. Docenia dobry domowy posiłek > 9. Pamięta o urodzinach i rocznicach > 10. Romantyczny, upojny wieczór co najmniej raz w tygodniu > LISTA POPRAWIONA (w wieku 42 lat) > 1. Niezbyt brzydki (łysa głowa - OK) > 2. Nie ruszy samochodem aż nie wsiądę > 3. Ciężko pracuje - ale czasami zabierze na okazjonalny obiad > 4. Kiwa głową kiedy mówię do niego > 5. Czasami opowiada dowcipy, które już opowiadał > 6. Jest w stanie poprzesuwać meble ;) > 7. Brzuch nie wystaje spod t-shirt´a > 8. Wie, że nie kupuje się szampana, który zamiast korka ma zakręcany kapsel 9. Pamięta o opuszczeniu deski w toalecie > 10. Goli się dokładnie w czasie weekendu > LISTA POPRAWIONA (w wieku 52 lat) > 1. Ufortyfikowane wieże włosów w nosie i uszach utrzymuje w porządku > 2. Nie beka i nie drapie się publicznie > 3. Nie pożycza pieniędzy zbyt często > 4. Nie zasypia kiedy wietrzę sypialnie > 5. Nie opowiada zbyt często tego samego dowcipu > 6. Jest w stanie dobrze wygnieść swój kształt w tapczanie podczas weekendu > 7. Potrafi dobrać skarpetki do ubioru i nosi świeżą bieliznę > 8. Docenia dobry obiad przed TV > 9. Pamięta twoje imię - okazyjnie > 10. Zazwyczaj goli się na weekend > LISTA POPRAWIONA (w wieku 62 lat) > 1. Nie straszy małych dzieci > 2. Pamięta gdzie jest łazienka > 3. Nie żąda za dużo pieniędzy na utrzymanie > 4. Chrapie lekko... ale tylko podczas snu > 5. Pamięta dlaczego się śmiał > 6. Gdy jest sam w domu, potrafi czasami sam wstać > 7. Zwykle nosi jakieś ubrania > 8. Lubi miękkie jedzenie > 9. Pamięta gdzie zostawił swoje zęby > 10. Pamięta że to jest weekend > LISTA POPRAWIONA (w wieku 72 lat) > 1. Oddycha > 2. Trafia do toalety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kilka dowcipów : Do ciezko rannego w wypadku podchodzi ksiadz: - Czy wierzysz w Boga? - Chlopie, ja umieram, a tobie sie na zagadki zbiera?! Pewnego razu chlopak zapytal dziewczyne: - Wyjdziesz za mnie? Ona odpowiedziala: - Nie. I odtad chlopak zyl dlugo i szczesliwie :P W samolocie nad pasazerem pochyla sie stewardesa. Duuuuuze niebieskie oczy o malo nie wyskocza z dekoltu w mundurku. - Kawe czy herbate? - A w ktorym jest kawa...? Lekarz do lekarza: - Mam dziwny przypadek. Pacjent, ktorego lecze, powinien juz dawno zejsc, a on zdrowieje. - No coz, drogi kolego, czasami medycyna jest bezsilna. Ksiadz poucza gosposie: - Dzis wieczorem, jak przyjda goscie, podaj tylko drinki, bez niczego. - Alez prosze ksiedza! Moze chociaz fartuszek zaloze? Wnusio wysyla babci paczke z wojska. Babcia otwiera paczke - patrzy - granat, a obok list... \"Kochana babciu, jak pociagniesz za koleczko, dostane 3 dni przepustki\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,witam :D:D:D:D:D🖐️🖐️[🖐️ no wreszcie swieci słóńce i jest cieplej;);) bo ta słota juz nie do wytrzymania była. Spać sie człowiekowi chciało i smutasy sie czlowieka imały. Słonko upragnione wyszło wiec i humorek zaraz inny. Nic szczególnego u mnie sie nie wydazyło jak to zreszta zwykle bywa ;););):P wiec pokazuje sie tylko po to ,żeby oznajmić ,że jest już lepiej. Czy Wy wiecie drogie siostrunie ,ze stukneło nam dzis pół roku :D:D? Tak ,tak nasz topick już ma dzis 6 miesiecy :D:D:D jeszcze poczekamy trzy i zobaczymy co sie urodzi :D:D:D:D:D:D:D Tym czasem miłego popołudnia życze :D:D:D:D🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Benia mam nadzieje ze za trzy miesiace urodzi sie jakis wiekszy zlot topikowy:D nawet nie wiez jak Wam zazdroszcze tego spotkania! gazo staraj sie moze okazemy sie mniej okrutne:) pozdrawiam wszystkie wodniczki i wodniki i raka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia ---> 😘 za spostrzegawczość :) Ja nie zauważyłam, ale Ty jesteś przytomna, no i bardzo dobrze :D Isa ---> podejrzewam,że to Ty jesteś okrutna w stosunku do Gąza, a on biedny całą swoją frustrację z tego powodu przelewa na cały ród niewieści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 z bukietem się melduję, bo to zawsze lepiej wygląda ;) ( mam przynajmniej taką nadzieję ). miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam melduję, że u mnie tez słońce. Tylko dlaczego ja mam wciąż tyle pracy?? Buuu Gdzie wakacje? Pozdrawiam wszystkich i z braku czasu nie rozpisuję się. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się na posterunku jako zastępca otwierającego :P NIE chcę nikogo martwić, ale pół roku nam stuknie za miesiąc. Wczoraj mieliśmy 5 miesięcy. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Taka mała łączka na dzień dobry. Jakaja -----> dobrze że żyjesz. No u mnie też dziś ładnie jest, chociaż wczoraj wieczorem nieźle lało :) Nawet odważyłam się sukienkę założyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak , i kto tu mówi ,ze ja ptrzytomna jestem :( jednak nie przytomna do potegi entej😭 Paula-------> dzięki ,ze wyrawałas mnie z tego amoku,juz tam mi wczoraj dobrze było ,ze chialam świętować a dzis ,no cóz :(:(:(:( zaspiewam sobie tylko \"...o Ela stracilaś przyjaciela ...\" 😭😭😭😭 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️c🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dusze stawu pozdrowienia dla wszystkich Gofra skrót nawet nawet żadna tam profanacja, tylko gdybyś nie wysłała drugiego posta chybabym się nie domyślił żo to o mnie chodzi :) Benia spokojnie jestem na posterunku, a swoją drogą ciekawe jaki byłby to widok - mokkre gacie - może nie najgorszy noszę L Co do fotek oświadczam że najpierw chciałbym od Państwa otrzymać chociażby jedną please Kigana GRATULACJE i mam nadzieję że odniesiony sukces został należycie oblany evergreen nie martw się tak bardzo napewno sobie poradzisz z tymi egzaminami, przecież non stop się edukujesz, może to szkodliwe, no wiesz nadmiar wiedzy :) żartuję tak sobie, naprawdę życzę Ci powodzenia na sesji Gązo wiesz że chyba masz rację kobiety są okropne ale żebytego nie doświadczyć trzeba umieć się bez nich obejść a to w ogóle jest możliwe????? Kurcze nie wiem sam Dobra spadam. bo pracy mam oooo! Pozdrowienia dla wszystkich pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Benia, ale rocznicę zauważyłaś :) A ja nie :P ;) A dlaczego chcesz spiewać sobie tę piosenkę????? Poszłam dziś na ubraniowe zakupy - sama. To, co zobaczyłam w sklepach troszke mnie podłamało, wszystko w rozmiarze XS lub góra S, czyli nie dla mnie :( Bluzeczki w kolorach i wzorach, które mi się nie podobają, spodnie biodrówy :P:P:P:P:P, a jak za moment zrobię porządek w szafie, to mi tam niewiele zostanie ;) W sumie szłam już do domu, zła i smutna, ale nagle objawił się przede mną Postrzeleniec mój, który na chwilke tylko wyszedł sobie na zieleniak. No i pociągnął mnie do sklepów, gdzie jeszcze nie byłam i coś kupiłam jednak, chociaz nie do końca to, co chciałam ..... Dobre i to. A tak poza tym, to musiałabym zacząć przygotowywać się do obrony, ale nie mam pomysłu na to :0 Facet rzucił sobie na seminarium, że mamy powtórzyć sobie całą historię literatury- chyba się chłop nie mył:P Książkę do literatury sobie na biurku połozyłam, ale nie wiem, na której stronie ją otworzyć :0 Może tak na chybił - trafił?? Pan dyrektor chyba się na mnie obraził lekko na moją sobotnią niesubordynację, ale olac go :P Jak nie ma innych zmartwień to niech się tam obraża, ja nie mam zamiaru ;) A tak w ogóle to po tym festynie wyszły niezłe jaja, bo zginęły trzy siaty kiełbachy przeznaczonej na grilla :0 Ciekawe, kto je wziął - pewnie stary na spółkę z sekretarką i innymi nauczycielkami :P Sprawa godna Sherlocka Holmesa albo Agathy Christi ;) No to się rozpisałam, ale to w odpowiedzi na Wasze lakoniczne wpisy ;) Nie chciałyście pisac, to ja sobie popisałam. Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enfanterillbe ---> dzięki, oblewac to będę w sobotę, a trzeźwieć w autobusie do domu :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello. Witam dziś wyjątkowo wieczorem :) Mam jedno wielkie pytanie. Czy dzisiaj buszujecie w szuwarach, tylko w normalnych porach?? Enfanterrilbe ----> widzę, że wziąłeś sobie do serca naszą gadkę i częściej się zaczynasz pokazywać, i nawet się nam rozpisujesz :P A jeśli chodzi o to zdjęcie to moge ci nogę na zachętę przysłać. Kigana ----> ważne że chociaz coś kupiłaś. Ja też jak chce sobie coś znaleźć to nie mogę i w sumie to jest dobry sposób na zaoszczędzenie pieniędzy :) Beniu ----> bardzo przepraszam, że musiałam cie sprowadzić na ziemię. Najlepiej mi to dziś wychodzi :) Mam nadzieję, że zdążyłaś wypić za tą półrocznicę. I spójrz na to z drugiej strony, żadko się zdaża, że można wypić dwa razy z tej samej okazji i to miesiąc później :) No to na razie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie ma :( Czy wy wiecie że Panny ściągnęły nasz tytuł? Jest Panny kafeterii łaczmy się. Jak one tak mogły, brak inwencji twórczej, totalne ZERO. Już mi trochę lepiej jak na kogoś nagadałam :D Musiałam się wyżyć, bo w karty przegrałam ;) Dobranoc wodniczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już też mówię dobranoc 😘 Paula ---> no wiem,że sciągnęły, ale to chyba lepiej że od nas ;) bo lepiej czerpać z lepszych wzorców niż byle jakich, nie?? :D:D:D:D A z kartami to znasz to powiedzenie, kto nie ma szczęścia w kartach, ma je w miłości ? :) Wkleję Wam jeszcze linka do prezentacji flashowej o mnie ;) Cała prawda o mnie jest w tym zawarta;) Znalazłam to na innym topiku: http://www.grzegomonia.com/humor/flash/granda.php Ciekawe, skąd wiedzieli, jak to ze mną jest ?? ;) Miłych snów jeszcze raz życze i do jutra :) 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim! jestem tak zalatana że nie mam czasu nawet na wpisy a jak już znalazłam chwilkę i zajrzałam na szuwary to zabiła mnie głucha cisza :( zwiewam wiec i do poczytania. Paulo---co z naszą \"randką\"? :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dziś postaram się być na bieżąco, bo zaleglości jeszcze nie nadrobiłam. Miałam trochę zawirowań życiowych, które wyprowadziły mnie totalnie z równowagi. Niby już trochę doszłam do siebie, ale nie wszystko jeszcze się wyjaśniło. Koniec miesiąca może być jeszcze ciężki. Piszę to na usprawiedliwienie, że Was trochę zaniedbałam, ale nie zapomniałam. i jak już pisałam, przeczytałam właściwie ostatnią stronkę, więc narazie niewiele wiem, co u Was słychać. Ale: Kiganko -- gdyby mi wypadło jeszcze coś niespodziewanego w tym tygodniu i nie mogłabym ci powiedzieć, że kciuki trzymać będę w sobotę, to czynię to niniejszym. Połamania ( a czego, to już sama sobie wybierz :) Paula --- gratuluję. To miłe co napisałaś, dziękuję 🌼 🌼 Benia --- wazne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy. Glowa do góry. Witam i pozdrawiam wszystkie nowe istoty. Papapa, miłych snów 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze raz ja, bo oczywiście miałam iść spać, ale tak jakoś same otworzyły się poprzednie stronki i ..... i widzę, że sporo mnie ominęło :);) W poprzednim wpisie podziękowałam tylko Pauli za pamięć, a tu szok, czasami ktoś mnie wspomniał. Piszę dlatego o tym, bo to miłe i choć to \"tylko \" sieć, to czuje się z Wami jakąś bliskość. I to jest właśnie to, co powoduje, że tu wracam. I na szuwarki też. Pewnie dziś już nici z czatowania, ale jutro też jest dzień:):):):) Nietoperku, Gofra --- ❤️ P.S. w miarę podczytywania kolejne \"EUREKI\" będę komentowała na bieżąco ;) DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reenika
nie lubie wodnikow..pewne siebioe zadufane...zagrozenie dla skorpiona:)))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×