Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

A ja przyszłam powiedzieć dobranoc:D:D:D:D i ,że na szuwarach to po 22-giej a nie po 20-tej sie siedzi:D:D:D:D:D Przyjaciela znalazłam spowrotem :D:D:D:D:D:D:D 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cię kręce na zakręcie! Pierwsza jestem dzisiaj?! :D Niemożliwe! Pobudkę miałam już przed 8, bo wujek przyleciał z kwiatuszkiem do mamy (imieniny ma) :) Czasu nie mam za bardzo na siedzenie w wirtualnym świecie :( Ale jeszcze troszkę muszę wytrzymać. Biorę się zaraz za administracyjne... Kiganko --> To z Ciebie taki wymagający nauczyciel? :D Nie wiedziałam - daj odetchnąć tym biedaczkom - albo nie! przyciśnij ich mocniej! Ostatnie dni roku szkolnego, to niech sie trochę pomęczą :P Wtedy radość z wakacji będzie jeszcze większa :D Hehehe rozbawiłaś mnie tą piosneczką :) - dzięki wielkie! Koliberek -- miłych akcentów w pracy życzę. Byle do wakacji! Też na nie czekam z utęsknieniem :) Enfanterrible -- :) Dzięki za wsparcie! Stresik jest - ale motywujący, więc jakoś sie trzymam.. Kobiety są.. okropne?! Ja bym raczej użyła innego słowa... cudowne, wspaniałe, idealne ;) i zgadzam się - nie da sie bez nas żyć! a co do fotek... Ty pierwszy :P czekamy... Paula -- :D no patrz co za panny jedne! a w co grałaś? Bo ja to w 1000, 3-5-8 i wiele wiele innych przegrywam (podzas dłuuugich wakacyjnych wieczorów...) :) Jakaja -- szybciutko nadrabiaj zaległości! Śłońca duuużo życzę :) Benia -- no! to rozumiem :D Optymizm to podstawa! tak trzymać! Gofra, Isa, Gązo-- pozdrawiam :) Tak więc zaczynam dzień wesoło, mam nadzieje, że samorząd terytorialny, w którym obecnie siedzę nie pozbawi mnie dobrego humoru ;) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bladym świtem! Jakaja ----> miło że dziękujesz :) Wracaj jak najczęsciej do żywych :P Benia ----> co ty się tak uparłas na tą 22?? Dlaczego wcześniej nikogo nie ma? Ja jestem grzeczna dziewczynka i po dobranocce chodze spać :P A gdybym siedziała dłużej to do pracy bym nie wstała :D Nietoperku ----> Nie wiem czy ten weekend wypali, wszystko zależy od Mateusza. Zaczyna się im sesja i jesli uda mu się to chce wrócić w weekend do domu, zaraz po moim egzaminie. Ale nie martw się zostaje mi jeszcze przyszły tydzień więc na pewno się spotkamy. Ostatecznie ci powiem w piątek. A Gdańska nie znam, wiem tylko gdzie jest manhattan i starówka, no i molo na przymorzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten blacy świt był oczywiście godzinę temu, ale jestem zawalona papierzyskami i nie miałam czasu skończyć. Evergreen ----> powiadasz że grasz w te piękne gry karciane?? Super!! Ja właśnie w 3-5-8 przegrałam, ale tylko dlatego że zrobiłam jedną wielką gafę na początku i zamiast bez lew wzięłam bez atu (pozbywając się tych najlepszych) Ale to tylko blondynka tak potrafi :D Gofra ----> co ty taka małomówna ostatnio jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Wodniki i niekoniecznie... Nie bede wymieniac z imienia-bo tak uda mi sie pozdrowic wszystkie w przeciwienstwie do niektorych....;-)) Ten komentarz skorpiona to odbiore raczej jako komplement,dzieks;-)) Ja to chyba nie wiem jak Wy wklejacie te kwiaty i inne gadzety-ale zapytam sie jednej Gowniary-moze mi cos powie.. U mnie tez ostatnio były takie zawirowania ze normalnie tsunami jest niczym..ale co nas nie zabije to wzmocni.Z tym że nie na pewno...Ale trzymam sie tegojeszcze jednej gałeżi,choc watłej a szlaejace fale mna telepia..to nie dam sie!!! Trzymam kciuki za obrony,za egzaminy,za chwalipiety od juz zdanych egzaminow i za przyjaciela Eli tez ;-)))... Marze juz o urlopie,wykonczyły mnie zadania ponad wymiar-tylko z kim ja na ten urlop pojade?1!?To jest problem,amoze i nie...Pojade jako stara panna do jakiegos osrodka wczasowego z tradycja z PRLu i bede chodzic na sniadania na stołówke wraz ze wszystkimi i bede miała swoj osobisty stolik.I bede atrakcja turnusu...Turnus mija a ja niczyja..lalala.lalalala Obserwuje wokoł emigracje-normalnie poł mojego miasta wyjechało jak nie do london to do usa-teraz pakuje sie poł biblioteki i ze tak powiem to jest ta starsza młodziez..Ktonie ryzykuje ten nie ma-tylko ja taka panikara.Popracuje nad soba znajde swoj Zen.. Dobra-wracam pisac angaze,na szuwarach pustki,zdjecia bym zech chiała miec Wasze-narazie dziekuje uprzejmie-wkolejnosci; 1.Gowniarze 2.Habie-co jest z telewizji... 3.Polakowi z Polski... Czekam na wiecej bo mnie małe ilosci nie zadowalaja-taka jestem..od urodzenia... Dzisiaj w nocy,o 2 powiesił sie ktos na moim domofonie-na pytanie mojej mamy:kto tam?-usłyszała bełkot kobieciny w srednim wieku-\"Chciałabym sie dostac do Elbląga...\" no coments....Nadmienie ze biedna juz w nim była a moja mam odpowiedziała jej jedynie: \"No tak!!!!\" Myslałm ze padne! Zwiewam w te pedy!!!! Papappaa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spodobało mi sie-cała nowiutka strona moja!!!! Zachowałam sie jak Wiesniara-jeszcze dziekuje Gosi!!!!!za zdjecia 🌻 Pa! bo Paula sie juz drze ze jakies epopeje tworze!!!!;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć WAM ❤️ 👄 jestem ostatnio niezwykle zajęta. W niedzielę miałam komunię chrześniaka, więc w mój porfel na suchoty się rozchorował. :O Wczoraj byłam z koleżanka i naszymi psinkami nad Wisła i aparatem cyfrowym robiłyśmy zdjęcia. A zrobiłyśmy ich ponad 100, więc może w najbliższym czasie obdaruję was moimi aktualnymi fotkami. Ja wciąż czekam na zdjęcia pozostaych Wodniczek które jeszcze mi jeszcze nie nadesłały zdjęć pozdrawiam was bardzo bardzo gorąco ❤️ 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Gosiu witaj! Czekam na fotki :D Wodniczka 3 -- Nie wysyłałam Ci moich zdjęć jeszcze? A pod jaki adres ??? Moi znajomi też za granicą... Kto odważniejszy ten wyjeżdża... sama się poważnie nad tym zastanawiam.. poczekamy - zobaczymy :) Taki pyszny sernik leży w lodówce... Ale ma zostać nietknięty dopóki mama nie wróci.. :( Zadowole się więc... jogurtem o smaku pieczonego jabłuszka :) Ehhh prawo administracyjne cd.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Evergreen, nie bede go tu eksponowac bo niewiadomo jakie zdjecia moge podostawac....w kazdym razie ma go paula koliberek i gosia i haba-niechaj zapodadza w mailu do Ciebie mego maila;-))Papapaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Tak sie nas te skorpioniaste boją ?? :D:D:D:D:D Jakoś mnie to nei martwi ;) Gosia ---> miło Cię widzieć:) Też poprosze o nowe zdjęcia, moze być z pieskiem i Wisłą:) Wodniczko ---> u nas też wiele osób wyjeżdża do pracy, szczególnie młodzi. Nie wiem, jak bym postąpiła mając lat koło 25. Chociaż mimo wszystko wolę pracowac w Polsce, a zagranicę poznawać na wakacjach. Oczywiście, jakbym nie miała innego wyjścia, to pewnie spakowałabym manatki i szukała szczęścia gdzie indziej. Jakaja ----> dobrze,że się odezwałas i jesteś :) Ale coś ostatnio Sochy nie widać, nie? Paula ----> taka wredota;) nie jestem, ale prezentacja bardzo się mi podobała, oczywiście uszczęśliwiłam nią inne moje koleżanki i kuzynki belferki :) Ja dziś wyciągnęłam rowerek i pojechaliśmy z Postrzeleńcem do lasu, odetchnąć innym powietrzem. Nazbieraliśmy szyszek, które powrzucałam pod choinki przed domem i tak minęły dwie godzinki. Spowrotem już mi sie nie chciało jechać :0 Ciagle gdzieś się o coś obijałam, czyli jestem zmęczona już i zła na to wszystko :( I też, tak jak Wy marzę o wolnym, które już blisko, ale .... Życzę miłego popołudnia i do zobaczenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam szykuje sie na wesele:) niestety szykowanie polega na tym ze wszystko co mam w pracy zrobic do poniedzialku musze zrobic do... dzis;) czyli nie ide spac tylko siedze i pracuje... ale co tam od piatku uzywam zycia:P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Witajcie dziewczyny!!!🌻..no i pozostałe tu jeszcze osobniki płci przeciwnej!🌻 Trochę mnie tu nie było.... a tu proszę, takie zmiany!!!??? Nie zdążyłam jeszcze wszystkiego przeczytać, ale nie omieszkałam sprawdzić jak tam \"egzaminki\" Kigany! Kobieto! ... szczere gratulacje!!! No i oczywiście bukiet kwiatów!🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ...jak widać trzymane kciuki pomogły!:D :D :D Muszę także podziękować za zdjęcia!🌻 Dotarły chyba wszystkie, bo było ich ponad 50... Z dużą ciekawością dochodziłam kto jest kto!:D :D :D Możecie się śmiać, ale ja także mam problem z odróżnieniem koliberka i habanerki...:( No, bo Benie to wiadomo! To ta \"mała czarna\"...:D :D :D :D :D A pozostałe laski?) ... całe szczęście, że nie było Was tam więcej!?...:D Dlatego mam małe pytanko( celem wyjaśnienia nieścisłości...:D): Czy na tym zdjeciu w samochodzie z Benią siedzi koliberek, czy habanerka?:D ...jak bedę \"to\" wiedzieć, to resztę sobie dopowiem...:D :D :D ...a o osobniki męskie nie śmiem się pytać... ale gdyby tak ktoś przypadkiem zechciał \"to\" wyjasnić... :D :D :D :D :D :D :D :D Tymczasem spadam, bo mam wszedzie zaległości... Przedłużyliśmy sobie trochę weekend na działce ( do dzisiaj...) i takie są tego skutki... Czeka na mnie kronika do skończenia... Zostały mi jeszcze ze trzy tematy...:( :( :( A nie muszę dodawać, że już niebawem koniec roku szkolnego.... No i oczywiscie muszę szybko dojść co namazałyście kiedy mnie tu nie było!:D 🌻Pozdrawiam WSZYSTKICH, bez wyjątków!!!🌻 C.D.N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu!... ...Znowu będzie na mnie!?... :( ... sorry!!!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Socha ---> dzieki za kwiatki :) 😘 Wejście to masz niesamowite zawsze ;) Ale ja już nie będe nic podciągać :P A w samochodzie to jest Koliberek - chyba;) Koliberek ma jasniejsza bluzke na tych zdjęciach, jakoś nie miałam ( chyba;) ) problemów z odróżnieniem Koliberka od Habanerki, chociaż podobieństwo jest porażające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i od razu przepraszam za moja wczorajszą nieobecność. Niestety od 5.45 w pracy chcieli mnie zajechać, ale jak widac nie dałam się i mam nadzieję, ze dziś już bedzie trochę luźniej. Evergreen za to otwarła za mnie topik więc jest OK i dziękuje evergreen za zastępstwo. Muszę przyznać, że taka wróciłam wykończona wczoraj i jeszcze ta burzoawa pogoda, że przespałam popołudnie. Nareszcie udało mi się troche odpocząć. Dzisiaj za to juz czwartek i do weekendu tuż, tuż. Wodniczka 3- pozdrawiam i mam nadzieję, ze prezentacja dotarła. Pisz częściej bo masz do tego talent dziewczyno. U nas też sporo młodych ludzi wyjeżdża, no cóz tam mają pewnie lepsze możliwości. Wczoraj czytałam ofertę w prasie, że w anglii jest praca dla nauczycieli. Może kogoś to interesuje, to służe informacją. Gosia -pozdrawiam Cię i dziękuje za e-mail. Isa-ale masz fajnie, też poszłabym na jakiś ubaw. Udanej imprezy życzę. Socha-no nareszcie dotarłaś. Oczywiście na zdjęciu w samochodzie jestem ja, ale do Ciebie chyba prezentacja nie dotarła? Tam były opisy. Osobniki męskie były bardzo miłe i na tym pozwól, że zakończe wyjaśnienia. No może dodam tylko, że to byli znajomi z szuwarów. Kiganka- no w sobote to koniecznie napisz jak Ci poszło. Dzieki za adres e-mail. Nie wiem czy masz prezentację. Pozdrawiam wszystkich serdecznie, a w szczególności wodniczkę3, gdyż ona poczuła się pomijana. Kochana jak tak bedziesz pisać, to bądź spokojna każdy Cię zauważy. Buziaki i miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Kigana ----> co ja ci takiego zrobiłam?? Ja nie mówiłam, że ty wredota jesteś! I jaka prezentacja?? Chyba mnie pomyliłaś z Habą i Kolibrem. Ale wybaczę Ci :D Socha ----> Nic nie powiem, a może jednak :P Masz szczęście że tylko troszeczkę nas rozciągnęłaś :) Nie przejmuj się naszym gadaniem :D Zrobić listę kto chce Asię na zdjęciu, nie chce mi się na raty wysyłać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Socha----;) :) Paula----ja chcę fotkę Asi :) Koliberku---ja też nie dostałam prezentacji :( a bardzo bym chciała :) jestem tak zalatana ze nie mam czasu na konkretne pisanie :( cholera! jak ja te wszystkie sprawy doprowadzę do szcześliwego końca to Wam takiego ogromnego posta walne że popadacie z wycieńczenia przy jego czytaniu :) ;) a narazie pozdrawiam WSZYSTKIE wodniki i życzę miłego dnia :) :D🖐️ ps.pod moim balkonem na łące stoi cyrk!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ja sie pochwalę, że moje dziecię dostało 85 pkt na 100 z testu gimnazjalnego. W zwiazku z tym dzisiaj ja jestem dumna. Na dodatek ma ponoć mieć świadectwo z paskiem, a więc droga do liceum stoi dla niego otworem. Nie wiem tylko jak on to zrobił, że z części ścisłej ma lepszy wynik niż z humanistycznej, a cały czas twierdził, że ścisła mu nie poszła. Na dodatek ja wiem, że on jest humanistą i klase w liceum też wybrał humanistyczną. No ciekawe??? Może nasze wodniczki-nauczycielki się wypowiedzą? Może ja jeszcze nie rozpoznałam uzdolnień mojego 16-letniego raczka? Dziś czeka Go jeszcze egzamin z grania. No i w zasadzie to ma wakacje. No to tyle chwalenia się. Nietoperku-prezentacje posłałam i mam nadzieję, że dojdzie. Buziaczki dla wszystkich . Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochanienkie, ide dzisiaj na aerobic-bo normalnie taka opona od tira mi sie zakreciała na brzuchu ze Panie nie dopuść!!!A to nie ja sie zajmuje transportem usługowym i opon takich mi nie trza...:_))) Wy lepiej tyle nie gadajcie o pogodzie Moje Drogie-tylko mi mowta tutaj jak na spowiedzi:co ja mam kurna chata robic!!!!! Powrocił z zza swiatow Koziorożec-nie ze odmieniony,ale inny,konkretny,pewny,zdecydowany,pełen optymizmu,wiary,checi-spotykam sie z nim.We mnie nadal bariera,strach potworny,czy warto,czy powinnam,rodzice krzywo patrza,w sumie widzieli co sie działo,duzo mi pomogli-jesli chodzi o mieszkanie,jego doprowadzenie do remontu i wynajecie.Aleja widze ze on cos dostrzegł,chyba siebie głownie,zobaczył wiecej.Tylko czy warto isc za głosem serca,czy ja dam rade zniesc udry z rodzicami.Mam 26 lat i byc moze robie głupote albo głupote ogladajac sie na nich.Dałam czadu-ale musze to z siebie wyrzucic-wiem ze jest obciazony,wiem wszystko.Ale przeciez ludzie jakos zyja i to dobrze mimo to.Mam udawac ze nie ma tej miłosci-by uszczesliwic rodzicow.??Taki moj dylemat-nie zostawcie mnie bez odpowiedzi,bo pojde do sektora rakow ;-))) A poza tym-to wszystko dobrze i wszyscy zdrowi...;-))) Pozdrawiam wszystkie Panie a Panow z \"tych nerw\" nie.. A co-nie moge?!!! Jak jutro przyjde o 8.00 do pracy-to mam miec wiela do czytania-jasne? Papapa!!![ uśmiech]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miło wodnikowe duszyczki🖐️ Dziś mam trochę więcej czasu jak ostatnio to w końcu coś poza machaniem napiszę:D Dziś mam taki oczekujący dzionek,gdyż starsza córka zdaje na ASP i ma dziś pierwszą turę egzaminów i siedzę jak na szpilkach,bo umieram z ciekawości i niepokoju a ona...ma telef.wyłączony i nie mogę nic się dowiedzieć,buuu i tak czekam sobie.. Dokładnie to samo przeżywałam to samo:( i tak się zastanawiam ile razy jeszcze ma zamiar mi to fundować?:D,coś czuję że w międzyczasie skończy tą ASW nim otrzyma indeks ASP...:) takie oblężenie!!,no ale...trochę wiary we mnie jednak zostało:D Mała za to już ma prawie wakacje! oceny wystawione i też jestem dumna ze średniej 4,67 Paska czerwonego nie wymagałam ,a przynajmniej nie wyrażałam głośno,gdyż mała buntuje się na porównania ze starszą siostrą-to siedzę cicho,bo wiem że ma rację:D Właśnie wczoraj pojechała na pierwszą wycieczkę klasową z noclegiem!:D(dziś wraca)-w domu była totalna cisza aż...nienaturalnie,dobrze chociaż że mamy 3 Jolki w rodzinie i w związku z imieninami wieczór upłynął b.fajnie:D Po imieninkach ok 23 "starym"zwyczajem poleciałam na szuwarki i...zawód okrutny!:((-nie mogę wejść w ogóle na czata:(-jakiś błąd mi się wyświetla-dobrze że chociaż Kasia na gg była dostępna:D:D ................. i tyle u mnie:D Noo może jeszcze wspomnę,że w końcu nie narzekam na pogodę:D,bo dla mnie jest super! z radości na ciepełko zakupiłam sobie 2 spódniczki,1 parę spodni i 3 koszuleczki-co też mnie niezmiernie cieszy:D:D chyba wsjo... aaa Wodniczko 3--------> wg mnie zawsze należy iść za głosem serca,ale może masz inne zdanie.. "gwałt" na sobie jest....hm..bardzo niekorzystny,tak powiem:D:P Evergreen---->Twoja pogoda jest zaraźliwa! bardzo lubię Cię czytać:) Gosia 8---->pozdrawiam gorąco👄,może juz się cosik zmieniło i możesz być z nami,co?:)fajnie by było,bo jednak Cię brak!:D Kigano----->mam nadzieję,że nie zraziłaś się co do rowerka?,pomimo zmęczenia wrażenia są super z takiej wycieczki:)--ja się wybieram kazdego dnia i wybrać nie mogę:D,kondycja u mnie zerowa!!! a przecież w Bieszczadach bedę rowerek ujeżdżać!-nie wiem jak wyrobię...?:D,no ale jeszcze mam czas by się rozjeździć:) ............ Kończę i pozdrawiam Was wszystkie wodniczki!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Słuchajcie zapomniałam się pochwalić, że i do mnie dotarła prezentacja! ...choć mam tu mały problem!:( tzn. nie mogę jej u siebie otworzyć!:( Może ktoś wie dlaczego? A na razie uciekam, bo zaległości niestety czekają.... PS. A cha! Ja także chcę zdjecia!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×