Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

hejah normalnie mam nerwy!!! wczoraj się tak opisałam i d.......pa :( wyłączyli światło!! bezczelność!!! a miałam free i byłam bez nadzoru i mogłam siedzieć na szuwarach, ale nie!! panowie z energetyki mają chyyba jakąś cichą umowę z moim szpiegiem :classic_cool: wrrrrrrr koliberek Ty wiesz ze nie na darmo dałaś mi czerwony kolorek ;) jakby co to wiesz że pomogę odganiać Twoje smutki. Trzymaj się dziewczyno!! wiem że kiedyś musi być lepiej. evergreen pochłaniam książki na tony:) moje małe szczęście zaczyna chyba również dostrzegać książki, bo coraz częściej sam sięga po nie. ma to po rodzicach bo oboje jesteśmy mole książkowe i nie potrafimy obojętnie przejść obok księgarni ;) teraz jestem na etapie czytania o stresie kobiecym :D:D Pani Georgia Witkin dość ciekawie to opisuje ale jeszcze moment a zacznę mieć wszelkie objwy owego stresu w kazdej ilości ;);) Isa dzięki za fotki. powiem Ci szczerze, że w tej sukni wyglądałaś bajecznie :D zaczęły sie wakacje, obiecałam synkowi Warszawę więc może tak........ :D:D Kigana słyszałam żeś zmęczona. masz teraz wakacje, koniec nauki!! ładuj baterie dziewczyno!! Socha :D moje dziecię otrzymało cenzurkę i jest już jedną nogą w trzeciej klasie:) rany, ale ja mam stare dziecko ;) nagroda była również i uścisk dłoni pana dyrektora tysz ;);) Postrzeleniec ponawiam życzenia powrotu do zdrowia:) najlepszym sposobem na podziurawione pośladki jst maszaż albo leżenie na brzuchu :P Wodniczka... jeszcze trochę i zacznę podejrzewać że codziennie bierzesz jakiś rozweselacz;) dziewczyno w moim dziecku nie ma takiej energii jak w Tobie :D:D:D jesteś niesamowita ;) Alan_Pol w takim razie masz urlop w pełni zasłużony :) taką pracę znam z opowiadań bo mój kuzyn pracuje w szparagach już chyba 6 rok. co do fotek..... czekamy na Twoje a na pewno będziesz miał pełną skrzynkę naszych ;) nie opylamy się w tym względzie :D:D Paula mam nadzieję że egzamin juz za Tobą no i oczywiście zakończony pozytywnym wynikiem:) Benia!! paskudo, wreszcie sie odezwałaś:) zaczęłam sie martwić ze nie szuwary a policjanci Cię wciągnęli bez reszty ;) Sarkana, nietoperz, enfanterrilbe i wszyscy obecni i nieobecni...pozdrawiam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze! 26 stopni w cieniu! Uff... Sarkana!>>>>:) Dzienks za mile przyjecie. evergreen !>>>>:) Biedna jestes! 26 stopni w cieniu a Ty w kuchni przy garach? Uff... habanerka>>>>:) Prosze o podpowiedz na ktöre konta mam wyslac fotki:D Kigana>>>>:) To strasznie mile, ze tak o mnie myslisz;):p Benia>>>>:) Do akcji sie wlaczam ze zdjeciami!:D nietoperz>>>>:) Milo, ze jestes:D paula wodniczka>>>>:) Nie watpie...nie watpie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️wodnikowe duszyczki! sądziłam,że będę pierwsza dziś;) a tu już ranne ptaszki posty wypisały,że ho ho!:D Na dobry początek humorek "gazetowy" napiszę: Mąż wrócił późno do domu i za radą kolegi wypił trochę wódki, żeby żona nie wyczuła perfum kochanki. Otwiera drzwi i odrazu zostaje zaatakowany przez żonę: -pokropił sie trochę perfumami i naiwniak myśli,że wódki nie wyczuję! 🌻🌻🌻 Przy śniadaniu lekarz pokłócił się z żoną. Wychodząc do pracy krzyczy do niej złośliwie: -a w ogóle to jesteś naprawdę kiepska w łóżku! Po południu dzwoni do niej skruszony i pyta: -co robisz? -jestem w łóżku i zasięgam opinii innego lekarza. 🌻🌻🌻 U mnie już 30 stopni!!!,ale ja się nie przerażam,bo tak wolę..:D a już zwłaszcza gdy mogę być nad jeziorkiem co szykuje się już jutro! i się ogromnie cieszę!Zamierzamy jutro pojechać do Niesulic tj ok 50km od ZG a woda w jeziorze jest bajecznie czysta! i jak pójdzie jak ma pójść zostaniemy tam tydzień. Wszystkie inne plany odnoszące się wakacji(tzn urlopu) wzieły w łeb,ze względu na brak kasy..:(:(:(-tak to jest,gdy pewne sprawy nas zaskoczą:( Pocieszam się ,że nad morze jest tylko ok 300km,więc może choć na 3 dni będziemy "dojeżdżać" Zresztą muszę powiedzieć iż pod względem wypoczynku coś mi się poprzekręcało i już nie jestem zwolennikiem plażowania.. a tak kiedyś było:) Wczoraj byłam na wzruszajacej imprezce.. Kobieta obchodziła 12 rok trzeźwości,byłam pod wrażeniem życzeń jakie otrzymała,prezentów z tzw "przesłaniem" i całej oprawy! i pomyśleć,że mówią,że bez alkoholu czy innej chemii bawić się nie sposób..?Serce mi rosło..:) Evergreen---->dziewczyno! o której godzince Ty na te szuwary dotarłaś,że piszesz iż uciekłam?? toż to było już po godzinie duchów jak się pozegnałam?;):P:D Spodziewałam się tłumów na czacie przy piątkowym wieczorze a tam..."Ich troje"! hahahahahaha Koliberku---->pogody ducha!❤️ Alanie--->ciesz się obecnością❤️ Paula--->ja wcale nie tylko macham! i nie tylko całusy ślę!:P- to tylko przerywniki!!:D:D:D Kigano--->błogich wakacji❤️ Postrzeleniec--->wszystkiego co dobre!(nawet te zastrzyki)❤️ Haba-->pozdrówka❤️ Nietoperz->pozdrawiam❤️ i WSZYSTKIE wodnikowe duszyczki!!!❤️ Benia---->już nie będę"opieprzać":D:D:D-cała będę słuchaniem..!( o ile potrafię):D;P:D pa pa-zajrzę na szuwarki,bo mam czas...może ktoś też??:) cdn.. PS. jakaja-a Ty gdzie znowu???-pozdrawiam ciepło❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alan_pol...pod każdym nickiem są zapisane nasze maile:) zapomniałeś? :classic_cool: czekam na zdjęcia:) znowu masz klawiaturkę z umlałtami? ;) śmiesznie to wygląda ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schodzę z dyżuru szuwarowego i od kompa w ogole,uff jak gorąco na dworku! aż moja Luka łazić nie chce :(,na szuwarkach poglady kulinarne wymieniłam z niejakim Rzeźnikiem no1:D oraz walory miast swoich-chyba wygrałam!hhahahahahaha Życzę udanego wekendu i szybkiego powrotu na stronki:) pa pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa Alan_Pol--->ja również czekam na Wasze fotki,tzn Twoje z twoimi dziewczynkami:)-rewanż murowany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam w gorącą sobote:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Nie bede sie rozpisywac bo moc pracy jeszcze na mnie czeka:o Gofra-------->no co Ty Rzeźnik w południe był na szuwarach //aaa???? a ja nocami na niego czekam:D:D:D Habanerka----------->nic i nikt nie jest w stanie pobić szuwarowiczów nawet policja:D:D:D:D:D:D choć niezłe przystojniaki z nich;);););) ale to przeciez nie o to chodzi. Teraz to ja juz tylko zycze udanej soboty i moc buziaków 😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kogo te fotki z moimi dziouchami przeslac?:p:D Zrobie to jutro lub pojutrze, gdyz dostep do kompa mam ograniczony nieco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde:D! Jak za starych, dobrych czasöw udalo mi sie stroniczke zaczac nowa!:p;):D A pisze na niemieckiej klawiaturze i nie mam pojecia jak tu polskie znaki wstawic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ale sliczna pogoda nam sie zrobila! szkoda mi ze ja w pracy, ale i tak slonca mam unikac to moze dobrze, nie korci mnie zeby sie poopalac:) haba ciesze sie ze zdjecia sie podobaly, a co do spotkania w Wawie to znasz moje zdanie:) na glowie stane ale sie spotkam:) kigana jak tylko dopadne swoejgo kompa to zdjecia podesle:) dzis spotkalam sie z vi :) byla w Wawie na zakupach:) pozdrawiam i milego wieczoru zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu ruch dzisiaj ;) Witajcie po pracowitym weekendzie - Właśnie pobiłam rekord Guinessa w szybkości zmywania i wycierania naczyń :classic_cool: Pysznie było ale dobrze, że się juz skończyło :) Czasu za dużo nie mam bo brat siedzi przed kompem... i mnie wygania... Kupił sobie filmik (kompania braci, sióstr, ciotek czy czegoś tam ;P ) za 5zł + koszt przesyłki ... i ogląda.. ogląda...ogląda... bo to jest 10 części po godzinie każda :( Teraz 4 część... jeszcze 6 godzin... cudnie... ;( ale zwiał na chwilkę do kumpli na ploteczki, więc korzystam :D dobranoc kochani = jutro sie odezwę :) Alan - ja chcę fotki ! ja! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z ranka :) no i znowu do pracy trza iść :( jaka szkoda ze nie można mieć wakacji razem z dziećmi ;) Alan_Pol odbierz pocztę :D:D teraz czekam tylko na Twoje fotki:) jeśli dziewczyny (tzn. koliberek i Benia) wyrażą zgodę to prześlę Ci fotki z naszego spotkania :) Benia, Koliberek.... fotki z wczoraj już dostarczyłam Wam na skrzynki :D:D evergreen... brat na ploteczki?? a ponoć to kobiety są plotkary :classic_cool: ;) gdzie te czasy że rano stronkę otwierał zawsze nietoperek;)?? wstawaj śpiochu :D do zobaczyska na szuwarkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam rankiem :) wszystkie wodniki Egzamin zaliczony. Nie tak dobrze jak geodezja, bo tylko 3,5, ale nie było za dużo czasu i nie dokończyłam pytania. I co najważniejsze: nie ściągałam :D Wodniczka ----> a ty teraz zasuwasz na onecie :> Gofra ----> niech ci będzie, czasami jeszcze coś skrobniesz :P Haba ----> ja tez chce świeże zdjęcia!! A faceci są gorszymi plotkarzami niż baby :) Isa ----> od ciebie też!! Bo wam moich świeżych z nad zatoki nie przyślę :P Trzymajcie się ciepło i poręczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ja też poprosze o zdjęcia :) Wczoraj nikogo na szuwarach nie było wieczorem :( A ja nie pisałam, bo tak jakoś nie miałam nastroju. Wczoraj zadzwoniła do mnie koleżanka, z którą dawno nie miałam kontaktu i poinformowała mnie, że nasz kolega nie zyje. Nie zyje już od października, a my dowiedziałyśmy sie dopiero teraz, bo nie miał nas kto powiadomić. On był księdzem, jeździł po całej Polsce z kazaniami i w drodze umarł. Ja sobie to tłumaczę, że on jest szczęśliwy tam, gdzie jest, że nie ma co się zamartwiać, ale i tak jest mi trochę smutno. Bo to normalne w końcu - tzn. taki smutek. W necie dokopałam się do tej informacji, chociaż trudno ją było znaleźć, ale mam czarno na białym, zresztą ta moja koleżanka dzwoniła do klasztoru, do którego był przypisany i tam jej powiedzieli. Miłego poniedziałku Wam życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:D kigana przykre sa takie informacje... zdjecia wyslalam Ci wczoraj, mam nadzieje ze doszly... paula wodniczka Tobie wysle jak tylko uda mi sie dopasc moj komputer, ostatnio mam jakis problem zeby tam dotrzec:( ciagle na \"pracowym\" siedze:( ide sie dotlenic teraz:) ja tez bym chciala fotki ze spotkania:D chociaz tak Was spotkac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rana bo wstac z rana to jest mysl całkiem poorana! Dzisiaj to lepiej nie podchodz do mnie z wnioskiem o urlop bo przeprowadze im tu zbiorowa kastracje i jeszcze zdam eksternistycznie prawko na walec...;-)))) Haba-->nic nie biore,jedynie czasami,tak 1000 razy na dzien bierze mnie głupawa i to ostra,a ze gadam latam full servis-to moze dlatego ze w dziecinstwie nikt ze mna nie rozmawiał i teraz musze to nadrobic;-))) a moze tak juz mam-\"słonce mam w ziarenkach\" ;-))) Dobrze ze ta Gowniara Paula juz przyszła bo ile mozna?!?;-))) Koliberek-jak sie czujesz?Bo ja cały weekend z ta miotła zem latała skakaała az sie .............. i mam zakwasy na mych watłych ramionach-i tylko czekam kiedy mi z tego powstana cudne miesnie..poczekam nawet długoooo ;-))) Badz dzisiaj very calm na rozmowie,udawaj ze jestes opanowana i pamietaj o tych palcach w bucie ;-)))Bedzie dobrze,czuje to-rzuciałam rano karty i moj wyliniały kot wybrał taka-ze sie boj bo normalnie zostaniesz Prezesem koncernu;-))Wszystko jest mozliwe,ale mysle ze tym razem to on cos brał ;-)) W kazdym razie-bedzie dobrze. A ja mam doła do pasa i nie robie hopsa sa i nie wiem po co te moje zycie bo narazie istoty nie znalazłam,moj chrzesniak pomylił sie wczoraj chyba z 300 razy i zwracał sie do mnie per \"Babciu\" co mi dało wiele do myslenia ;-))) Ledwo zyje,ale jak mnie nie zabije to wzmocni z tym ze nie napewno!!! Sciskam goraco Koliberka, Habe, tego Pana co tak pieknie pisze o corci;-)) i tych co nie pisza oraz wszystkie inne Wodniczyska i nie bede reszty wymieniac bo kogos omine i bedzie draka a narazie tylko cwicze mowe na to jak kiedys bede odbierała tego oskara ;-))wiec jeszcze sa pewne niedociagniecia ale W.Huston podziekuje na bank;-)) Pozdrawiam i spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodniczka ----> Jaci dam ile można :> Pochwal się lepiej ile dni urlopu masz :P to cię wszyscy zlinczują :P Isa ----> niech ci będzie wybaczę ci te zdjęcia! Ale żeby to było ostatni raz ze musze sie prosić :P Koliberek ----> Powodzenia. Trzymam kciuki, tylko nie wiem jak będę wtedy pisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim 🖐️ mam nadzieje że jeszcze mnie pamietacie :( zalatana jestem strasznie wiec czasu mam mało ale pilnie śledze losy topiku :);) życiowe zawirowania nie nastrajają mnie zbyt pozytywnie więc nie piszę radosnych postów bo mi nie do śmiechu poprostu. walcze z przeciwnościami losu jak zawodnik K-1 i mam nadzieję ze w końcu zwycieżę!!!wtedy napisze wiecej. narazie wszystkich bardzo pozdrawiam. :D🖐️ Alan---witaj! cieszę sie bardzo że jakoś sobie poradziłeś w tych obcych stronach :) teraz to już może być tylko lepiej!!! a jakby kto pytał to ja też chcę fotki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:)habanerka i Benia!:D:) Dzieki za fotki...Super zdjecia superkobitek:D Obejrzelismy wszystkie z Nikii... Wysylamy nasze wkrotce... i Tobie tez nietoperz:D:) W zwiazku z tym, ze rzadko jestem na necie a wkrotce znowu wyjade i nie bedzie mniekilka miesiecy - habanerka do Ciebie prosba i upowaznienie - Ty wysylaj moje zdjecia osoba kompetentnym z naszego topiku wodnikowego, ok? Jak pisze w mailu Benia:), jestes jakby nadwornym, wodnikowym fotografem...:D Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja :) Alan...dziękuję za zaufanie i obiecuję przy świadkach ;) (spójrz wokoło ilu wodników na mnie patrzy:D ) ze cię nie zawiodę :) fotki dostaną tylko upoważnieni :) dostałam dzisiaj reprymendę od Beni że mam nie wysyłać jej fotek bo ponoć brzydko wyszła:( ja tam nie zauważyłam niczego takiego:D:D ale ok...wyśle te najpiękniejsze:D:D nawet nie wiecie jak sie cieszę z tych spotkań szuwarowych z dziewczynami :) one są naprawdę super:D:D i to nie jest reklama ;) Wodniczka Ty szaleńcu!! ja też Cię ściskam mocno :) koliberek jak rozmowa w sprawie pracy? kciuki mnie już bolą!!!!! uciekam :) trzymajcie się cieplutko do jutra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki habanerka:), ze moge na Ciebie liczyc...A co do Beni to zasypala mnie zdjeciami;):p, a wiec nie rozumiem o co chodzi z tym opieprzaniem Ciebie, ze masz jej zdjec nie wysylac bo wyszla nieladnie:D? W tej powodzi zdjec - baaaardzo dziekuje Benia:) - nie zauwazylem ani jednego nieladnego:D Pozdrawiam, ide na spacer z Moimi Szczesciami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham, że żyję! ...ale napiszę dopiero jutro, bo właśnie wróciliśmy i muszę wszystko opanować... :D :D :D Pozdrawiam WSZYSTKICH, no i oczywiście też chcę zdjęcia!!!!! C.D.N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:):):):)[czesc🖐️🖐️ Sarkana----------->miło nam ,ze zaglądasz do nas mimo,że jestes bardzo zapracowana ale czy Ty nie zapomniałas o czymś ;);););)??????? Kigana-------->nawet nie wiesz jak mi ulżyło ,ze sie nie obrazasz za takie określenie;);););):P Imprez o dużym steżeniu dymu tytoniowego też nie lubię,wiec teżbym się nie pobawiła chyba w takim towarzystwie:o a imprwzka przy ognisku czy grilu to jak najbardziej i to jeszcze w miłym towarzystwie.:D:D:D:D:D:D:D:D Wczoraj tak właśnie było w sprawdzonym towarzystwie: Koliberka,Habanerki i Gąza:D:D:D:D:D:D;););); Przykro się słyszy,ze tacy młodzi ludzie umierają to naprwde nie łatwo mieć świadomosć ,że ktos z kim chodzilo sie do szkoły iles tam lat nagle przestaje być :o:o:o Ja stracilam kolege w drugiej klasie szkoły podstawowej ,byliśmy jeszcze wtedy dziećmi i niewiele z tego romumieliśmy ale jednak kadry w pamieci zostały z tamtych wydarzeń:o:o:o evergreen ---------->ale mi to randka;););)No tak na gary w kuchni zawsze można liczyć ,nigdy nie zawiodą ;););P a tak swoją drogą uratowałaś wczoraj nasz topik przed zagładą jak zobaczyłam ,ze za cały dzien tylko Twój wpis był jako jedyny,no to przyznaje ,ze nie popisało się towarzystwo;););):D:D wpisu gofry nie liczę bo to jeszcze mozna do poprzedniego dnia doliczyć:D:D🖐️🖐️ isa--------->dlaczego ja zdjeć nie dostałam ;);););) Habanerka---------> o tak wczesnej porze to chba jeszcze Cie nie było przy kompie:D:D:D:D czyżbys przejeła pałeczke koliberka za oddźwiernego;););)?????????? Za fotki oczywiscie dziekuję i nie zgadzam sie aby publikować fotki na których jestem sama,żeby był jasność:):):)poprostu wczoraj nie byłam fotogeniczna,co czasami mnie sie zdarza:o:o paula wodniczka --------->Tobie też gratulacje z okazji pomyślnie zdanych egzaminów:):):):) a o wodniczke nie badź taka zazdrosna bo jeszcze na onet nie dotarła;););):P Mam nadzieje,ze z nerkami już wszystko OK:):):) naprawde pilnuj sie. Oczywiście na Twoje świerze zdjecia też czekam:D:D:D:D:D🖐️ nietoperz ---------> no jakze moglibysmy Cie zapomnieć ,jesli nie czujesz sie na siłach pisac to prynajmniej do nas pomachaj;););) a może kiedys wiczorkiem wpadniesz na szuwary to pogadamy.Nie zawsze potrafie doradzić ale wysłychać zawsze mogę ,wiec wiesz gdzie mnie wieczorem szukać:):):)🖐️🖐️ Alan_Pol--------->miło mi ,ze podobały sie Wam nasze fotki:D:D:D:D Czy Ty sadzisz ,ze posłałabym w świat zdjecia na których według mnie wygladam nie tak jakbym sobie tego żeczyła;);););)???????? Nic podobnego ,te zdjecia które masz to są po wnikliwej cenzurze;);) Na zdjeciach z wczoraj,niekoniecznie podobam się sobie:o:o i nie opowadaj ,że zasypałam Cie zdjeciami ,bo jeszcze gotowe są pomyślec ,ze posłałam conajmniej naszego pps-a;:D:D:D z poprzedniej imprezki:D:D:D Oczywiście dziekuje za Twoje fotki i Twoich dziewczyn:):):) Tylko dlaczego nie chcesz popatrzec w obiektyw;););)tak nie wiele widać tego naszego Alana:D:D:D:D Pozdrowienia dla Niki i buziaczki dla Nadi. Rozbrająją mnie takie dzieciątka:):):) Gązo------>milo bylo Cie poznac:D:D:D:D:D i milo w Twoim towarzystwie spędzić czas a Twoja tajemniczość o której tu mówiłes prysła jak mydlana bańka:D:D:D:D:D Mam nadzieje ,że teraz już bedziemy stanowić niezłą paczke na takie wypady:D:D:D:D(oczywiście mam na myśli całą czwórkę;););) ) Teraz juz mykam powoli ,wisze od godziny na szuwarach i nikt nie raczył zajrzec😠😠😠 DOBRANOC i do jutra 🖐️🖐️🖐️🖐️ 😘😘😘]🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! :D Alan - dziękuję bardzo za fotki :) Superowa ta Twoja córeczka! :) Taki aniołek słodziutki :) i mamusia jaka śliczna. Pstrykaj zdjęcia i wysyłaj! Aż chce się patrzeć na tak szczęśliwą rodzinkę :) Też obiecuję coś wysłać, tylko muszę poszukać.. bo po krótkim, aczkolwiek intensywnym pobycie w domu, mojego brata - trzeba było komputer formatować... Tak więc mam teraz taką \"tabula rasa\" .. czyściutki, puściutki dysk... :( Mykam zaraz - jutro wstaję o nieludzkiej godzinie 7:10 bo umówiłam się z babcią i idziemy na rynek, kupować truskawki... papatki więc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Wodniki 🖐️ Isa zdjęcia dostałam, dziekuję bardzo :) Bardzo ładne są te zdjęcia, suknia też super, miały rację dziewczyny, że się nią zachwycały :) 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich jednak nie mogę bez Was żyć (nałóg???) tym bardziej, ze chmury na moim niebie dość skutecznie rozgoniła Wodniczka 3, a do reszty sprawę załatwiło niedzielne spotkanie z Benią, Habanerką i Gązem. Dziekuję wszyscy jesteście wspaniali, a Asia to wprost tryska humorem i energią. Asiu ta Twoja miotła jest naprawde skuteczna. Musze się przyznać, ze wczoraj pisałam dwa razy ale się wkurzyłam bo mi te dwa posty zeżarło. Dziękuję habanerko za trzymanie kciuków. Myślę, że poszło mi Ok. Niewtajemniczonych informuj, że chodzi o rozmowę w sprawie pracy. Jest to biuro handlowe znanej na rynku firmy produkujacej smary i oleje przemysłowe. rozmowy prowadził dyr. ekonomiczny. Praca na stanowisku o ładnie brzmiącej nazwie specj. ds. finansowo-prawnych. Wymagania mieli duże, ale ciekawe czy pieniadze, które oferują tez są adekwatne do tego, bo w Polsce to różnie bywa. W każdym razie rekrutacja była jakby co najmniej o stołek Prezesa sprawa się rozchodziła. HAHA. Oprócz standardowych pytań typu: jaka jest Pani wada. Trzeba było wypowiedzić się na temat przykładowych sprawozdań finansowych \"pewnej firmy\". I tu był knif, bo sprawozdania miały błedy np. brak spójności pomiedzy rachunkiem wyników, a bilansem. Poza tym trzeba było utworzyc formułe w exelu do podanych założeń. Myślę że nieźle mi poszło, ale to jak powiedziano to był pierwszy etap rekrutacji i zobaczymy co dalej. Nie wiem czy moje oczekiwania finansowe się im spodobaja i w ogóle. Tak poza tym to nie mam noża na gardle, prace mam i nikt mnie nie wyrzuca, więc spokojnie. Po prostu na zasadzie a może akurat i w ramach treningu, żeby wiedziec jak te rozmowy wyglądają. Alan Pol- ja też chcę zdjęcia, ale jeśli nie masz czasu to haba napewno mi przyśle. Habanerka-masz moja zgode na przesłanie Alanowi zdjęć, poslij mu prezentację z poprzedniego spotkania. Zdjęcia z niedzieli dotarły do mnie tlko dlaczego nie ma na nich Gąza? cóż za niedopatrzenie. Gązo- było miło Cie spotkać, ależ Ty jesteś sympatyczny i zapatrzony w taka jedną... Ta Twoja miłść to wprost bije Ci z oczu. :) No fakt, Twoja tajemniczość trochę się roztajemniczyła :), ale przynajmniej jak Benia pisze towarzycho zgrane juz mamy. Paula Gratulacje- nie ważna nota, ważne że już masz chyba wakacje...🌻 Mam nadzieję, że już czujesz się lepiej. Zdrówka Ci życzę. Isa - ja też chcę te zdjęcia. Dlaczego jeszcze nie dostałam? Kigana-bardzo mi smutno z powodu Twojego kolegi, ale napewno patrzy na Ciebie już z wysokości. Otzryj łzy, ona jest szczęsliwy, spogląda w oblicze swojego Boga, którego przecież tak umiłował, że życie swoje mu poświęcił. Nietoperku, mimo wszystko wpadnij na szuwarki to Ci Asia miotła rozgoni smutki. Mówię Ci ona jest skuteczna bardzo (tzn. miotła). Socha-kiedy Ty znajdziesz chwilkę dla nas? Ciągle gdzies gonisz, ale dobrze, ze chociaż machasz. Evergreen-pozdrowienia i smacznych truskawek. Uściski dla całego wodnikowego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzieki bardzo za miłe słowa Koliberku i Beniu :) 👄 Alan---👄 za zdjęcia.super te Twoje babeczki :) nie dziwota że wpatrzony jak w obrazek jesteś :) jakby co to Habanerka ma moje pełne pozwoleństwo na wysłanie do Was moich fotek. sprawy zaczynają sie pomalutku :O prostować,więc mam nadzieję że za tydzień może dwa będzie już lepiej i wtedy uaktywnię sie z cała mocą zarówno na szuwarach jak i na topiku a tymczasem śle całuski i pozdrowienia dla wszystkich. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze! Dziekuje za mile i takie cieple slowa pod adresem moim i Moich Szczesc:) Milo sie robi naduszy, czytajac takie posty...Jestescie cudowne...Wierze, ze ta internetowa przyjazn przetrwa lata:) Calusy i milego dnia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz dostałam zdjecia Alana więc też dołaczam się do poprzedniczek. Alanie- śliczne te Twoje szczęścia, ale Ty chyba rzeczywiście posłałes takie zdjęcia gdzie nie w pełni widac Twoją twarz. W każdym razie rodzicielstwo na tych zdjęciach z obojga was wyziera. Życzę Tobie i Twoim dwóm słoneczkom zdrowia, a na dodatek zdrowia i jeszcze raz zdrowia. Odzcułam ostatnio boleśnie i ciągle odczuwam jak jest źle kiedy u kogoś najbliżeszego ono szwankuje i dlatego tylko zdrowia Wam życzę. Buziaczki dla Ciebie i Twoich Pań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×