Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Dzień dobry:D Gorąco pozdrawiam bo za oknem zimno i śnieg. Alan_Pol -------> to chyba żima ,ta ,której tak szukasz:D:D:D Czy jest za czym tęsknić ,oj nie wiem :D:D:D:D 🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaaaaaaaaaaaj Sarkanooooooo!!!❤️❤️❤️🌻:D Benia!😘 - U MNIE NIE MA ZIMY!!! Jest 2 stopnie wg C i szaro, mglisto, zimno - po prostu Nijak!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wodniki 🌼 zaluje ze nie trafilam do Was wczesniej :( troche sie nie moge odnalezc. ostatnio smutny ze mnie wodnik;) ;( pozdrawiam cieplo, ide pisac prace na zaliczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was, nie mam siły do niczego,nie mam siły do gadania i nie mam siły do pisania... Marzą mi sie wczasy SPA..na które kiedys bedzie mnie stac...ale wtedy nadal bede lac na wszystko;-)) Rozdałam bony,zamowiłam paczki i wszystko sie zgadza jak ta lala-i ja jestem z tego bardzo rada..Koncowka roku w kadrach to tradzedia,sajgon i wietkong w jednym,ale kto da rade jak nie ja? Paula - 🌻 ciesze sie!! LEJE NA WSZYSTKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Idę jeść, pozdrawiam gorąco.... Papatki kupiłam klucz od klatki ;-)) i przypne mu łatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też mglisto i ponuro, czasem jakiś snieżek poprószy na zachętę i już go nie ma. Ale ja tam nie tęsknię za zimą, oj nie. Nauzykaa ---> nie gub się, tylko pisz. Dlaczego jesteś smutna? Z czego piszesz tę pracę i co studiujesz? Czy gdzie pobierasz nauki ? :) W radiu dziś mówili i wczoraj też, że teraz są najkrótsze dni w roku i takie własnie depresyjne. W sumie dobrze by było iść na jakiś basen znów, albo jakieś solarium, załapać trochę słoneczka i ciepełka.Wystarczy, bo sie zaraz na smutno nakręcę :( Jo ---> z Ciebie energia aż bucha niczym z rozgrzanego parpwozu brzucha;) Czyli okres zastoju masz już za sobą? :) Pozdrawiam wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja! i ja! pozdrawiam gorąco w ten wcale nie ciepły dzionek..🖐️ i nawet na zachętę nic nie chce prószyć...:( Solarium i basen to fajny pomysł..,ale nie dla mnie:D-zostaje mi znowu tylko kąpiel w aromatach:D:D niestety:P,na poprawę nastroju to jaki to?? pomarańcza?? oby nie ,bo dysponuję dziś tylko lawendą:D:D Czas u mnie płynie szybko,a nawet zbyt szybko,że nawet nie mam czasu by zapytać:i po co tak gnasz czasie??:D:D i tak by nie odpowiedział.. Pozdrawiam!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) ja też pozdrawiam :) ludzie!!! u mnie jest śnieg i na minusie 4 st. C. śniegu co prawda tylko po piety (wyrażenie mojej pijawy ;) )ale zawsze to cos:) a teraz cos na poprawę nastroju...znalezione w necie :) Na przekór nastrojowi. Pani przedszkolanka pomaga dziecku założyć wysokie, zimowe butki. Szarpie się, męczy, ciągnie... - No, weszły! Spocona siedzi na podłodze, dziecko mówi: - Ale mam buciki odwrotnie... Pani patrzy, faktycznie! No to je ściągają, mordują się, sapią... Uuuf, zeszły! Wciągają je znowu, sapią, ciągną, ale nie chcą wejść... Uuuf, weszły! Pani siedzi, dyszy a dziecko mówi: - Ale to nie moje buciki... Pani niebezpiecznie zwężyły się oczy. Odczekała i znowu szarpie się z butami... Zeszły! Na to dziecko: - Bo to są buciki mojego brata ale mama kazała mi je nosić. Pani zacisnęła ręce mocno na szafce, odczekała aż przestaną się trząść ... i znowu pomaga dziecku wciągnąć buty. Wciągają, wciągają ..... weszły! - No dobrze - mówi wykończona pani - a gdzie masz rękawiczki? - W bucikach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D Pociesze was u mnie dalej sucho:P Hehe. Pozdro Alan.Wszystkiego naj dla twojej cory:D Wypije jej zdrowie:D ale tylko herbata chyba bo piwo drogie:/ Nic nie pisze bo mam dzis zryty dzien.Zimno i spac mi sie chce:/ Pozdro for all :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ czesc kochani !!! :D wróciłam!!!! czy ktos sie cieszy???? ale tylko na chwile, siedze wlasnie i kolezanki i przypadkiem dopatrzylam sie ze ona ma interneten no to ja myk do was na chwilunie przypomniec o swoim istnieniu i sprawdzic czy ktos tu za mna teskni :) :) :) :) :) lece nadrobic forumowe zaleglosci i poczytac co u was słychac za niedługo wróce skrobnac co u mnie nowego :) to byłem ja - szuwarek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szuwcia!!!!!!!! cholernico coś zrobiła z komórą?? dzwonie i dzwonie a tam ino krzynka sie odzywa ło litości!! jak tak można aaaaa?? pisz co u Ciebie bo nam tu tęskno strasznie i zostaw jakieś namiary na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusiaaaaa!!!!! 😘 😘 😘 jak ja sie za toba stesknilam :D ucaluj tatusia ode mnie w czółko juz do ciebie skrobie smsa z moim noiwym numerem - z przyczyn takich ze sie ukrywałam przed moim szefem (co bym do pracy nie musiała wracac) zmuszona byłam zmienic numer - ale niestety szef i tak mnie dopadl i od wczoraj powinnam byc w pracy ale zaskoczyła mnie grypa i do poniedziałku przebywam na zwolnieniu :D niestety moje obawy sie potwierdziły :(:(:(:(:(:(:(:(:(:( nie bede miała netu w pracy :(:(:(:(:(:( jestem tym faktem zbulwersowana ale cały czas działam w tym kierunku zeby mi jednak podłaczyli ale niesety czarno to widze :( jeju jestem dopiero na 192 stronie i nie wiem jak ja was wszystkich przeczytam - raczej juz nie dzis bo musze troche prac semestralnych popisac skoro mam pod reka internet normalnie nie moge!! jestem dopiero na etapie czytania relacji ze zjazdow i ile tam normalnie jak naajbardziej prawdziwych zdan jaka ja jestem wspaniała :D:D:D:D:D:D widze ze wreszcie mnie ktos docenił :D:D:D:D:D:D:D szkoda ze dopiero po tym jak na dłuzej opusciłam nasze forum;) ;) ehhh ci ludzie zawsze doceniaja cos dopiero jak to utraca :P:P:P:P:P :D Koliberku dziekuje Ci kochana za płytke i list 😘 wielkie buzi dla Ciebie :) Joeee poeto - no wreszcie sie doczekałam \"ody do szuwci\" noooormalnie Ty to masz wyczucie piekna :D:D:D jednym słowem - wiesz i kim pisac :D Dziekuje ze przecudny wiersz 😘 - zebys sie nie czuł pokrzywdzony to i dla cie bie buziak jeju nia nadarzam pisac tego co bym wam chciała po tych 2 miesiacach mojej niebytnosci na forum powiedzioec ide psac sms do mojej mamusi habci i zaraz jestem spowrotem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaliśmy na Cię:P szuwcia a tak wogóle to masz mój nowy nr czy wysłałaś smsa do mojego szefa byłego:>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam Ci maila z nowym numerem. A szef najwyżej będzie miał o czym myśleć:> albo jego żona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wpadłam na ten sam pomysl juz sprawdzam poczte tylko cos mi sie wolno otwiera ale ja zem pzecie cierpliwa to poczekam :P jak odnajde twojego numera to dam znac :D czy wie ktos moze cos na temat : \"Informacja i nośniki informacji stosowane w pracy biurowej\", ewentualnie : :Rola i zadania pracy sekretarki\" Jeju ja musze to do soboty napisac a jakos tak noooormalnie nie wiem od czego zaczac :(:(:(:(:( Jak to Habcia zwykła mówic \"POTRZEBUJE HELPIKAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobito, ja takie cóś miałam w szkole średniej ale nie mam ani pół zeszytu z tego okresu:/ ale mam odrobinę czasu to co mi tam....haba idzie do Ciebie z helpikiem:) czegoś poszukam i wyslę mailem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuwcia :) Witaj po przerwie :) Ech, z tym sprawdzaniem poczty na tlenie .....mam tyły, ale dzis zaczęłam porzadkowac ten zbiór i ciekawych rzeczy sie dokopałam ;) Chyba musze częściej zaglądac do tej skrzynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kiganko 🖐️ i w ogole sie jeszcze nie ze wszystkimi przywitałam ale nie bede wimieniała wszystkich z osobna bo mi czasu nie starczy takze: WITAJCIE WSZYSCY!!!! 🖐️ 😘 Kurna musze leciec bo pozno a ja jeszcze na drugi koniec miasta musze dojechac do domku niedługo znow wpadne bo te moje prace nieszczesne musze dokonczyc takze bywajcie kochanieńcy nastepnym razem postaram sie wiecej machnac co u mnie a rewelacji jest duuuuzo :D:D:D jak to u mnie zwykle bywa:DD pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uporządkowałam ten radosny chaos w mojej tlenowej skrzynce :D:D:D od razu lepiej sie oddycha :) No i przeoczyłam dzięki temu maile od Lutka i Gofry :( Al;e już naprawiłam te straszne niedociągnięcia. Tak myslę. Miłych snów 😘😘😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Get up Everybody!!! Kigana-po czym Ty wnosisz ze ze mnie bucha...energia...jak z rozgrzanego lokomotywy brzucha...?;-)) Wcale ze nie :-P Mam normalnie melancholie,albo mi cos juz odbija normalnie,bo wcale nie jest tak jak bym chciała,te jedyne momenty w zyciu sa delikatnie rzecz biorąc oklepane chyba...To mnie troche meczy i zaczynam za duzo myslec...Wokoł pełno negatywnych wiesci,tych szczesliwych jest bardzo mało...a wrecz wcale...I jak tu cos budowac,z przeswiadczeniem ze to juz na zawsze?Zrobiło sie jakos zwyczajnie,normalnie chyba-a mi nie jest dobrze...Czy podejmuje słuszna decyzje,czy ja wiem co robie? :-P porażka..... Haba-where r u?Wyjechała Ty do szkopków a? Alan-podoba mi sie Twoj cytat,znaczy Iwaszkiewicza..Taki jest adekwatny....Buziaki dla Nadyjki :-)) Paula-Gówniaro,wysyłam 10 promyków słonecznych.... Wiecie co-inaczej to wszystko sobie wyobrazałam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodniczka 3, thanks:) A teraz zapraszam Was do zabawnej zabawy. Na zwycięzcę czeka nagroda-niespodzianka. Wygra ten kto zgadnie lub będzie najbliżej odgadnięcia znaczenia słowa;):):D Zagadka - co oznacza słowo: GANGA? Podpowiedź: jest w każdym domu od koła podbiegunowego do równika... Powodzonka w łamaniu Waszych mądrych głowek😘 Na prawidłiwe odpowiedzi czekamy do godz. 8.00 p.p. w najblizszą niedzielę. Rozstrzygnięcie konkursu w poniedziłek do godz. 8.00 a.m. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D Alan moze jeszcze jakas podpowiedz bo to za malo:/ Bo duzo takich rzeczy jest... Szuwi no czesc:D Jak tam? No napisz co u ciebie chetnie kiedys przeczytam;) Dzis tu wieje jak w kieleckim na dworcu chyba ze 100km/h.Prawie mnie zdmuchnelo z chodnika dzis:/ Bo ja za lekki jestem:D Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alan_Pol -----------> czy to słówko pochodzenia dziecinnego:D:D:D:D Kompletnie nic mi to nie przypomina :D:D:DNawet słownik wyrazów obcych nie zna takiego słowa :D:D:DTo byłoby za łatwe prawda;);)? Ja chyba sie jednak poddaję:D::D:D nic mi to nie przypomina :D:D:D Ale zimno :o:o:omróz i snieg czy jeszcze ktoś za tym teskni ;););)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia i polak_krk, moi kochani, nie poddawajcie się tak szybko;):D Przyznaję, że odpowiedź jest interesująca:p;) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganga - w języku mojego wówczas kilkuletniego bratanka ( 2-3 letniego) oznaczała grzyb. Po prostu. Więc i ja przychylam się do takiej odpowiedzi. Ganga to grzyb :D A jest w każdym domu w róznej postaci :D:D:D Jo ----> z Twoich postów bije energia. A życie poza netem - wiadomo, raz różnie raz podróżnie. Chciałabym, żeby w moim zyciu było normalnie. Bo takim trybem zycia jestem już zmęczona. I chudnę w oczach. Bez żadnej diety :( Bez basenu i sauny. Tak sama z siebie. Polak ---> Ty uważaj faktycznie, zeby Cie z chodnika nie zdmuchnęło, a moze nie dojadasz, schudłeś i wiatr Cię chce porwać ? To narazie, miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Al;e u mnie zimno:(, brrr...Witajcie!:D...Kigfana😘:)...Zaczyna u mnie cos białego prószyć z nieba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w ten mroźny poranek a może raczej przedpoludnie ;););) Ala_Pol -------->nareszcie sie doczekałes tego czego ja mam już od tygodnia po dziurki w nosie.Wczoraj sie nieźle zdenerwowalam ,bo myslelama,ze to zimno jest przyczyną odmowa posłuszeństwa przez mojego kaszlaczka.Przyczyna jednak okazala sie inna i temu zimnu odpuścilam troche.Niewątpliwie jest u ciebie ślisko bo tak sie nam rozjechałes z tą stronką :D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D Ganga, bogini uosabiająca rzekę Ganges. Zstąpiła z nieba, a Śiwa, aby złagodzić impet jej upadku, pozwolił bogini wylądować na swych splecionych włosach. Śiwa rozdzielił Gangę na siedem rzek (Ganges i jego dopływy), aby mogła przybyć na ziemię, nie wyrządzając szkód w postaci katastrofalnych powodzi. Ganga ma moc oczyszczania kąpiących się w jej wodach; wrzuca się do niej również prochy zmarłych. Jako bogini często przedstawiana jest na swym wierzchowcu, makarze, potworze morskim. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ale to z pewwnoscią nie ma nic wspolnego z tą gangą o której ty mówisz;);););););););) jakaja-------------->dziewczyno wróc,ze tu do nas:D:D:D:D:D Dzisiaj dla ciebie samych pomyści,powodzenia,miłosci ,oby ci sie wszysko układało tak jak to sobie wymarzysz:)No i moze ,kolejnych awansów:D:D:D:D:D:D:D:D:D 👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×