Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Witam przy poniedziałku-wyczesanym równo przedziałku :-) Weekend to ja miałam,ze tak powiem ujmujacy ;-)) .Piątkowe imieniny dodały mi gratis zmarszczke nie jedną i nie dwie-wszystko przez mojego brata Jarusia,który np. o 2 w nocy dzwonił do taxi zapytac sie czy kupia rajstopy jego siostrze,jak pani dyspozytorka nie była Za to delikatnie spytał czy nie moga jakiegos Lecklerca coby.. na predce otworzyc...;Jarus równiez głosem wykastrowanego geja spiewał \"Sometimes\" Kelly Familly oraz montował takie driny przy okazji opowiesci z dziecinstwa ze płakali my jak te bobry ;-))) A w niedziele byłam na hubertusie,stoły w wacie ustroili jakby na wesele bez mała,ognicho grzało,browar wekrwi płynął,kiełbaska pachniała ,dzik sie jarał jak zatrzasniety w solarium...no miałam taka faze,ze przypomniały mi sie czasy studiów ;-)) Było młodziezowo.. Noo,a chciałam tylko wspomniec ze pewna pijawka uczyła sie 4 linijkowej czytanki 4 godziny..i czytała \"Bajki\" chociaz napisane słowo brzmiało \"Dobranocki\"...Mysle ze R. powinnien mu za to kupic kilka potęznych zabawek :-P :-P i nie kazac juz mu chodzic do szkoły tylko wykupic Cartoonnetwork na 24 h/dobe...co Haba? W kazdym razie-cisnienie miałam diabelskie i reka swieżbiła... Dobra,moze bym sie troche praca zajeła?;-)) Polakna obczyznie-pilnuj sie! ;-) Paula ..a Ty jeszcze pracujesz..czy Cie wyrzucili juz? ;-))Moze daj znak,tak? Ńo to daswidania......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Habcia- czy z Ciebie to juz zrobiła sie starowinka-Babcia? 🌻Paulina-czy Ci na szyji zawisła lina? 🌻Koliberek-czys Ty w sina dal zabrała rowerek? 🌻Isa-wyjechałas do hiszpanii na turnusa? Taaa,Joe jest w otwocku i mysle ze go nie wypuszcza ;-)) Ale to chyba wszyscy tak lichutenko wygladaja w ten poniedziałek! W kazdym razie-jem pasztet z powidłami sliwkowymi,bigos najlepeij z dzemem wisniowym mi smakuje oraz duzeilosci smalczyku własnej roboty,zapiekanka ziemniaczana a potem tort....nooo i tak mniej wiecej wygladam.... Aaaaaaaaaaaaaaaaaa!Zmieniłam image-jestem czekolada.... W kazdym razie sciskam gorąco i na bieżąco....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wodnikowe Duszyczki👄 nie mam weny pisać..:)jakąś abstrakcję dzisiaj czuję na pograniczu absurdu:D-taki mój humorek!:) Habcia,pamiętniczek hahahaha-niezły! aaa czy wie któraś co to Beni się przydarzyć mogło,że tak się pożegnawszy....znaku życia nie daje..??:( Alan?jaka mgła? i jakie mleko na zachodzie??-toż dziś piękna pogoda była?i nawet autko nie parowało!:D:D:D-pozdrawiam!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Haba ---> pamiętnik dobry jest :D:D:D:D Taki życiowy ;) Chociaz Postrzeleniec jakoś nie zarósł, mimo że sam mieszka od jakiegoś czasu. Chciaż czasem narzeka, że mu czasu brak na tzw. gospodarcze zajęcia .... Wodniczko ---> a czyje to były imieniny?? Twoje ?? Bo w imieninowej tabelce Ciebie nie mam ..... Ale najwazniejsze, że sie dobrze bawiłas :) A co do świerzbienia - jakże Cie rozumiem :D Ale już coraz rzadziej sie wkurzam, że ktoś sie nie uczy, nie odrabia zadań, nie uważa itp. Szkoda nerwów, tylko rozliczam co jakiś czas i efekt tych rozliczeń bywa różny, niestety. Gofra ---> a co Ty chcesz w poniedziałek weną tryskac i nie wiem czym jeszcze?? ;) W koncu to jesień jest no i poniedzialek - odpowiedni czas na abstrakcje we mgle ;) A co z Benią ,to żyje i na tym cała moja wiedza się konczy. Benia!!!!!! Wracaj !!!!! Miłego wieczoru niniejszym zyczę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to ja:) nie nie zmieniłam sie w babcię paskudo:P:P tylko dzisiaj biegałam po wszystkich chyba możliwych urzedach i zgadnijcie który najbardziej ze mnie wypompowal sił i energii:>? tak! jacy Wy domyślni wszyscy ;) toż to nasze państwo w państwie...nasz ukochany urząd ktróremu oddajemy prawie polowę swoich zarobków wrrrrrrr mam alergię na ZUS!!!! jak wszędzie byłam obsłużona \"od ręki\" i z uśmiechem to w Zusie mimo iż byłam 4 w kolejce musiałam odstać 1,5 godziny. pewnie nabierałam mocy urzędowej..musiałam skruszeć i dopiero pokorną wpuszczono mnie do pani urzędniczki która dwa słowa wklepała do kompjutra i już. ech....szkoda słów. Gofra niestety nie mam pojęcia co z Benią:( Jo----> ja bym małemu jeszcze taaaaki wielki tort czekoladowy fundnęła za wyniki w nauce i wogóle:> mówiłam Ci oddaj go do mnie na dwa miesiące a nie poznasz juniora:D:D ciocia haba już ma wprawę z niesfornymi diablikami ;):P albo nie....ja poproszę do szkolenia rodziców i babcie mi przesłać:> siem chyba z powolaniem minęłam:> ale bym była siekiera jako belfer:D:D:P lutek ja poproszę o rekonstrukcję mózgu bo mam wrażenie ze zapadam w hibernację i siem obudze dopiero na wiosnę;) chiba 17.11 jadę do Krakowa na targi pracy, zobaczymy.... a nóż będę w małopolsce pracować:>?a jak nie to w najgorszym razie wypiję pifko na rynku i jade do domku:) Alan 👄 Benia👄 wracaj!!!!!!!! Gofra 👄 Isa 👄 Joeee👄 Kigana👄 Koliberek 👄 Lutek👄 Paula👄 Polak👄 Sarkana👄 Socha👄 Strzeleniec👄 Wodniczka👄 uffff alem sie wycałowała alfabetycznie;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D Podtrzymuje meski akcent na tym forum:P Szukam pracy na obczyznie i cos ciezko mi idzie. Jak jej tu nie znajde to chyba zmienie ta obczyzne na inna ale nie Polske... Pozdrawiam znajome dusze i nieznajome. Ha pozdrow krakow ode mnie:D Jo pisz dalej takie fajne wierszyki to kiedys twoj tomik poezji wydam;) Caluje z goracej ziemi w liv:P Hehehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba ---> to może zrób kurs pedagogiczny jeszcze i idź do szkoły uczyć ?? Wakacje byś miała ....;) Polak ---> trzymaj się na tej obczyźnie, na pewno znajdziesz gdzieś swoje miejsce do pracy. Znalazłam pare dowcipów na jednym z topików, wkleję Wam parę: Jedzie kobieta taksówką, po dojechaniu na miejsce przeznaczenia mówi kierowcy, że nie ma pieniędzy. Kierowca spokojnie rusza, jedzie za miasto i zatrzymuje się na małej polance. Wysiada z samochodu, podchodzi do bagażnika i wyciąga wielki koc. Przestraszona kobieta mówi: - Proszę pana, niech pan mi nic nie robi, ja mam męża i dzieci! A kierowca spokojnie odpowiada: - A ja 40 królików, rwij trawę. Plaża, morze, piękna pogoda. Na kocyku wspaniała laseczka posuwistymi, erotycznymi wręcz pociągnięciami smaruje swoje idealnie opalone ciało. W bliskim sąsiedztwie tego \"zjawiska\", na rozpostartym ręczniku leży z przymkniętymi oczami facet w średnim wieku. Gdyby nie coraz bardziej zwiększające się gabaryty jego slipek, możnaby uznać, że śpi i kompletnie nie zwraca uwagi na dziewczynę. Tym zachowaniem myli panienkę, która zerkając na niego widzi tylko jego opuszczone powieki i juz bez żadnych zahamowań wkłada rękę w stringi, kładzie ją na \"swymłonie\" i półgłosem mówi: - Ty mój skarbie największy, ty moja pieszczoszko. Mamusia pamięta, że wszystko ma dzięki tobie. I mieszkanie i samochód i spore oszczędności. Chcesz się wykąpać? Już idziemy do wody. Wstała i pobiegła w stronę morza. Facet otwiera oczy, unosi się na łokciu i spoglądając w kierunku swojego przyrodzenia warczy: - Słyszysz , ku**a, słyszysz? A ja przez ciebie straciłem willę, dobrze prosperującą firmę i Mercedesa 600. I jeszcze muszę płacić alimenty w trzech różnych miejscach kraju. Chciałbyś się z nią wykąpać, co? - tutaj przekręca się na brzuch - A piasek bydlaku żryj!!! W czasie egzaminu w szkole pielegniarskiej padlo pytanie: -Jak spowodowac wymioty u pacjenta gdy wszystkie inne metody zawioda? -Palec wskazujacy lewej reki wsadzic w gardlo chorego a palec wskazujacy prawej reki do odbytnicy! -A jesli i to nie pomoze? -Zamienic rece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....no to może i ja coś maznę?.... ...choć jakoś pogoda i ogólny nastrój mi dzisiaj nie sprzyja... Sflażyłam się dzisiaj tylko i tyle!... A tak poza tym, nic ciekawego, więc na tym skończe moje dzisiejsze wypociny. Lepiej skończyć niż pisać głupoty! (?) A cha! Czy ogladaliście w sobotę film pt.: \"Teksańska masakra piłą mechaniczną\"... czy coś w ten deseń?... Ja osobiście nie przepadam za taką twórczością, ale połowica raz na jakiś czas katuje mnie takim czymś! Jak można ogladać takie filmy z własnej woli? Lubicie to? ...Strach się bać!!! :) :) :) PS. Kigana - za wytwarzanie wina u nas się nie zamyka! Co innego za coś \"konkretnego\"! :P ( ...No i tu potrzebny jest także odpowiedni sprzęt... którym nie dysponuję! ) ...A ja biedny żuczek tylko domowe winko robię!.... Pozdrawiam! ...i dzieki za wszystkie całusy, te alfabetyczne także!:) C.D.N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Od dziś ma być znowu cieplej...I dobrze...Nie cierpię zimna...A zima tuż-tuż,brrr:o...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrastwujtie,Riebionki!!! 🌻 🌻 🌻 Oczywiście ze wiem ze swierzbiła a nie swiezbiła... A ja zime kocham,ale taka biała co odmraza nosy i inne..kabanosy ;-))) ;-)) ojojoj..chyba przesadziłam.. :-P Jezdze wtedy z R. na sankach 30km/h bo taka maja Ci fajna gorke.Kocham zime i te płatki sliczne co sie rozplaskuja na czapach kurtkach i typu podobnych akcesoriach..,prawda... ;-)) ;-))) Kigana- imieniny były mojej bratowej,dobrze ze nastepne sa za rok,bo bym nie zniesła tego..;a co do dzieci-to nie cierpie leni,cwaniaczkow i leserow symulantów-bo wystarczy ruszyc głowa i chciec-a nie mowic-\"dziecko ma z tym problem\"i to by było na tyle,problem jest po to by go rozwiązac przeca?!? ;-)) ;juz w pierwszej klasie chodzi na dodatkowe zajecia bo nie pisze i nie czyta w miare-nie wiem jaka bede mama ale mi sie wydaje ze punktem mojego honoru byłoby by jak najszybciej przestał chodzić na te zajecia dla nieuków.Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!! Haba-tez kocham ZUS ❤️ :-P -kiedys z jednym wnioskiem na emeryture latałam echnascie razy.. Wystarczyłoby gdyby ta pijawka była z nami..Ale moze tak bedzie.On powinien isc w tej intencji do czestochowy na kolanach..ale jeszcze chłopak nie kuma czaczy :-) Ja mam lenia ale takiego ze brak słow!!!Nic mi sie nie chce!! Polak na obczyznie - jak mnie wena rozeprze ;-)) to i moze dla Cie cos wystosuje..W kazdym razie radze jedno-kierunek usa jak masz mozliwosc;-)) I tam Billa i Monike usciskaj-bo fajne z nich chłopaki ;-)) Hen w krakowie, hen daleko mały Polak pije mleko.. Jeszcze sie mu nawet nie śni finał jego opowieści.. Bo gdy słuszny wiek nadejdzie i sobota z niedziela sie zejdzie ;-) wyruszy zwiedzac cały swiat o którym marzył gdy miał 6 lat.... No i bez braw tym razem równiez... Gdyby moj dyrektor wiedział za co mi płaci..to byłby ze mnie dumny.... ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znów u mnie szro, buro i jesiennie ;( mam nadzieję, ze u Was lepsiejsza pogoda tulim Was wielce Lutek Mokrutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie słonecznie lutek:), na granicy z Niemieszkami...Piękna, rzecz by można - złota polska jesień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Socha ---> e tam, już myslalam, że robisz niewiadomo co, a tu zwykłe winko ;) Wodniczko ---> taaa, najlepiej dzieciaka na wyrownawcze i to po dwóch miesiącach nauki i już. A samemu w domu z nim popracowac to nie łaska pewnie, bo brak chęci, czasu i cierpliwości. Same wyrownawcze też cudu niestety nie przyniosą - wiem coś o tym. Moga tylko wspomóc, no ale część rodziców wie lepiej :P Alan ---> przyslij do mnie troche tego słoneczka, bo u mnie go brak :( Zmiana pogody chyba bedzie, bo dzieciaki darły się jak nienormalne, a na przerwach je roznosiło .... A zimy nie lubie, ani zimna rownież - wiem, powtarzam się ;) Miłego popołudnia i narazie, pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D Witam was wodniczki i wodniki Dajcie mi troche slonca albo chcociaz cos zrobcie zeby nie padalo caly dzien:/ Siedze na necie w mokrych butach... Jooooooooooooooooo ale zaje.. piiiiiiiiiii wierszyk:D Ten tomik twoj zrobi furore;) :P A nie wybieram sie do USA tam mi najdalej;) Pozdrawiam,caluje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no to ladnie o 14 zaczalem strone:D Moze mi sie cos poszczesci dzis i ktos do mnie zadzwoni o prace:D Ale bym sie cieszyl:D Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć i czołem wodne ludki:) aleś Polak wymyślił:> to do mnie też niech dzwonią:D a co do słońca to mogę Ci jedynie słoneczny usmiech przesłać:D byłam dzisiaj w sprawie pracy w koncernie Polskie Huty Stali SA i...nic:( ja wiem ze są miejsca pracy w ksiegowości, panie też to wiedzą bo wywalili dwie lalki za \"lewe faktury\" i wiedzą że na gwałt im potrzeba ale.....uśmiechają miło i mówią niestety nic nie ma, nie ma szans. pewnie dla swoich trzymają miejsce:/ nie nastaraja to optymistycznie niestety. w ramach odstresowywania zabrałam do siebie moją bratanicę i bawię się w \"sto pytań do\"... a ciociu a do czego to jest...a ciociu czemu grasz na komputerze Jareczka....a ciociu.....i tak w kółko:D pyszczek sie jej nie zamyka;) pobawie sie z małą i znowu mam spokój na jakiś czas z checia posiadania małej wygadanej blondyneczki:D:D:P uściski dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polak ---> z pewnością tak będzie, jak stronkę otworzyłeś :) A słoneczka też Ci przesłać nie moge, bo u nas go nie ma, ale tak jak Haba - słoneczny usmiech :D:D:D Haba ---> to może wygadaną ciemnowłosą byś chciała ?? ;) Albo rudowłosą?? No jeszcze zostałaby szatynka ;) A może jednak z tą hutą coś wyjdzie? Jesli nie, to oznaczać moze, że czeka gdzieś na Ciebie jeszcze lepsza praca. I tego sie trzymaj :) Narazie, trzymajcie się, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor:) nareszcie jakies stronki zaczęliście tworzyć i zaległości są jak się nie czyta:P ja oczywiście w niedzielę zabalowałam i wczoraj mi życie odjęto:(:P;) ale dziś wróciło na szczęście:D może dlatego że wczoraj ani grama alkoholu nie tknęłam:D dziś jestem senna i brak mi słońca bo w biurze cały dzień albo na jakiś bzdurnych spotkaniach:P więc za radą wodniczki chyba sobie pojadę do jakieś słonecznej Hiszpanii:D co prawda na długi weekend mój tygrys wymyślił Mazury - oby świeciło słońce bo 4 dni picia nie przeżyję:P Haba jakbym zostawiła swojego męża samego pewnie byłoby wg pamiętnika:D z tą różnicą że nie mamy psa:D ale za to moj syn......... no porządnicki w każdym calu:P Kigana ja już w tą wróżbę z otwieraniem strony przestaję wierzyć:( gram w totka i nawet 3 nie trafiam😭 Alan Pol u mnie słoneczko:) podobno było bo jak ruszyłam zbierać dzieci z różnych przybytków to już zasadniczo noc była Koli co oni w tej pracy Ci zrobili??? no jakto nie można w necie???? Alan 👄 Benia 👄 Gofra 👄 Habanerka👄 Joeee👄 Kigana👄 Koliberek 👄 Lutek👄 Paula👄 Polak👄 Sarkana👄 Socha👄 Strzeleniec👄 Wodniczka👄 poszlam na łatwiznę i buziaki Haby przekopiowałam;):P już się inteligencją dziś w robocie wykazywalam to teraz mi sie nie chce:P lecę nawiązać jakiś kontakt z moimi pijawkami bo coś nie pamiętają że matkę mają i babciu do mnie mówią😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszeliscie?Ratujmy Wodniczki!!Takie hasło w dzisiejszej \"Polityce\" ;-)) Nareszcie ktos zakuł żem niepowtarzalna...taa po ponad 20 latach.. :-P Ale nigdy nie jest za pózno ;-)) Kigana-zgadzam sie z Tobą w 190 %.Ale nie wchodze dalej w szczegoły bo mnie to rozsierdza. Haba-Michaline tez tak bedziesz brała na weekendy;-)?Ona bedzie krecona blondyneczka...ale ciemna blondyneczka... Aaa i chciałam powiedziec-PAULA TO KARIEROWICZKA ;-)))) ;-))) Zakańczam,bum szakalaka szkalaka bum! pozdrawiam wszystkich-bez wyjątku. Aaaaaaaa Polak na obczyznie..-przesłałam Ci suveniry-skarpety wełniane od babci,majtochy ocieplane prababci,palto za napoleona wyprawione-dziadka,wujka szlafmycę,cioci futro z lysa oraz kg słonca wraz z promykami i pozytywnego myslenia cwiartke,szcześcia \"połowke\" i farta szczypte...Z moich obliczeń wynika ze za rok..bedziesz...prezesem koncernu.. ;-)) Jak usa niet - to wal na irlandie... Pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade sobie mili moi, nagle patrze - Ona (!) stoi! Te ramiona, te wymiona, a te noogi...a te roooooogi....;) Dla wszystkich spragnionych watpliwej jakosci wpisow na niniejszym forum pozdrowienia od Joela co ma nogi jak Pamella;) P.S. Niech sie juz to \"szkolenie\" skonczy bo 3 swinskiej watroby moj organizm juz nie przyjmie!;)...\"Biale tango!, Panie prosza Panow!, Bialy mis dla chlopakaaa...AAaaaaa... Daj mi te noc...Turnus mija, a ja niczyja...jjednym slowem - Pucio Pucio!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 👄 ❤️ Żegnam uroczyscie moze i na dworze mgliście a i deszcze szczodre spadna mine i tak zamierzam miec powabna bo nadchodzi długi łikend i to bedzie tyle-the end.... Szuwary niedługo wyschną....mowie Wam..jest bieda...Haba musi naprawde isc do pracy... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D Kigana nie wysylaj :D po wczorajszym dniu gdzie padalo caly dzien i noc:0 dzis swieci slonce i wogole chmur nie ma:D jaka ta pogoda tu jest cudna:D a chyba bardziej zmienna niz kobiety:P hehe Joooooooooooooooooo za niedlugo bedziesz moja ulubiona wodniczka:D;) wszystko przez te prezenty:D:P Kombinuje jak sie da;)Zostaje mozliwosc we Francji i w Belgii:D Trzymcie kciuki Choc zostalo mi 78p bo kupilem koledze bilet ktory kosztowal 100F.I zly jestem:/ Jo wszytskie twoje wiersze spisuje;) Pozdrawiam z dzisiaj cieplego i slonecznego livu;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:D złożylam pisemne oświadczenie że jutro będę od rana na szuwarkach coby nie wyschły:) czytałam dzisiaj że potrzebują do pracy w Auchanie na kasy i wyobraźcie sobie że nie nadaję się bo....jestem za stara buuuuuuuuuu (co nie znaczy ze chciałabym tam pracować:P) ech... no i ta małpa Jo mnie wygryzła:P tak starałam sie zasłużyć na miano ulubionej wodniczki Polaka i klapa:( Joooooo jak mogłaś 😭 nie wspominając już o Polaku :( ech...życie jest ciężkie:P joeee....jej piękne czrne oczy.....tańcz głupi....a tańcz:D Alan 👄 Benia 👄 evergreen👄 Gofra 👄 Gosia👄 Isa 👄 Joeee👄 Kigana👄 Koliberek 👄 Lutek👄 Paula👄 Polak👄 Sarkana👄 Socha👄 Strzeleniec👄 Wodniczka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Deszczyk popada, to szuwary na nowo nasiąkną wodą ;) Dobranoc wszystkim piszę i życzę miłych snów. Pa 🖐️😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie POlak - pozdrowienia na obczyźnie i słoneczka :D Alan-ciao słuchajcie u mnie w pracy afera internetowa wybuchła :( Ktoś doniósł szefowi (wiem nawet kto), ze siedzimy w necie itp.dlatego nie moge sie udzielać do południa, apo południu nie mam czasu narazie. w przyszłym tyg. powinnam mieć luzy wieczorami to wam cos opiszę. Dziś nie ma szpiega to piszę do Was. SZuwarów nie zamykać, ale kto może to niech w przyszłym tyg. od 19-tej tam włazi to ja mozę będę :) Buziaki dla wszystkich, najpierw alfabetycznie, a potem od końca. 👄 Trzymajcie się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis znow tylko macham🖐️ melduje ze znikam do poniedzialku:D Mazury drżyjcie:P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×