Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

🖐️ ...szaro,zimno,desczowo...brrr... Mimo wszystko - miłego dnia i wewnętrznego ciepła Wszystkim:D - już wkrótce weekend!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka coscie tacy wszyscuy zdołowani???? U mnie też zimno, leje i wieje. Na dodatek mam migrene już 3 dzień :(, ale nie poddaje się. Tzrymajcie się ciepło. aha, kupiłam choinke dziś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polak komorkie to ja mam tylko zem numer zmienila :P no wlasnie co wy tacy zdolowani? trza sie cieszyc swieta idom! czy tylko ja tryskam tu energia??? :) a ja mam nowa szefowa! fajna babka - kawe mi robi, ciasteczka kupuje i o wszystko sie mnie pyta bo sama nie wie o co chodzi :D ale sie czuje umna! jestem mondrzejsza od mojej pracodawczyni :D :D :D no to lece bo zaraz moze przestac byc taka mila jak sie zorientuja ze ja zamiast do kibelka to na neta chodze ;) :P jeszcze gotowa na mnie nakrzyczec. ;) wczoraj wieczorem ogladalam kasete z wesela mojej kolezanki na ktorym niedewno bylam. i co sie okazalo??? nie liczac scanki z kosciola jestem cvaly czas na pierwszym planie 😠 co ten kamerzysta sie tak na mnie uwzial! jestem dwa razy wiecej niz panna mloda!!! widac taka zem fajna ze mnie chcieli kamerowac :D :P ale sobie dzis ladne buciki zakupilam1 jak mnie jeszcze tylko ktos nauczy w nich chodzic to juz bedzie calkiem super :o O! pizza przyjechala! coz zawspanialy czlowiek z tej mojej szefowej! :P lece bo wystygnie pa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a! i jeszcze jedno od tej chwili zmieniam nick bo i tak kazdy do mnie tak mowi a ze ja leniwa to mi sie nie chce takiego dlugiego za kazdym razem pisac :D :D :P jakby mnie ktos nie poznal to bylem ja - szuwarek :P ;) no i sie zaloze ze pizza juz zimna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja żyję:) i mam się całkiem dobrze:P jak na mój ogólny wisielczy humor dobrze:P prezenty kupione, teraz probuje stanac oko w oko z prasowaniem:P i chyba zwierz ktory ostatnio sie we mnie obudził wygra:D zwierz nazywa się leniwiec i ma sie dobrze w moim ciele:P rany!! matko huto!! co ja wypisuje;) nie chciałby ktoś do mnie przyjechac malego prasowanka walnąć??;) Haba specjalistką od dołów ostatnio byłam ja! mozesz nie robić mi konkurencji??:>;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, myślę że kazda z nas może się mienić ;) specjalistką od dołów. Ale mój chyba już minął, albo przynajmniej ucichł. A u nas spadł snieg. Potworny, olbrzymi snieg, który walił ładnych pare godzin i coniektórych sparalizował. Nawet Erę zamroziło, bo nasze komórki przestały działać na jakiś czas. Byłam dziś w mieście z moją bratową i tak przemoczyłam buty, jak nie pamiętam kiedy. Chyba ostatnio jakieś 15 lat temu, gdy byłam zimą w górach. Oj, dramatycznie wtedy było :o Co do prezentów, to zrobiłam postepy. Kupiłam Postrzeleńcowi to, co chciał - spełniłam jego marzenie :D Dostanie ten prezent w święta oczywiście. I dla mojego bratanka tez prezent został wybrany, jutro kupimy. I zgadnijcie o czym marzy ośmiolatek? Taki mały konkursik ;) Dla ułatwienia dodam, że nie jest to zabawka :D Pozdrawiam wszystkich obecnych i nieobecnych w szuwarach. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzidie tylko sie odezwalam i juz ile sie nazlatywało! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Za oknem biało i pada nadal...Mam wspaniałą sobotę:o. W mojej nowej Firmie gonią chyba plan roczny, bo zwiększyli ilośc gdzin pracy z ośmiu do dziesięciu na dwóch zmianach i tak dziś pracuję od 16 do 2ej w nocy:( Szlag by to, a tak jeszcze wczoraj liczyłem że weekend będzie wolny. Przeliczyłem się. No wyżaliłem się i już mi trochę lepiej. Co do prezentów - mam problem ( Wiem, że moja Nikii już mi coś kupiła, a ja jej jeszcze nie i ciągle się głowię nad tą niespodzianką - może jakieś podpowiedzi?:D) Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D Szuwi no mi u numer chodzilo a nie komorke:P Zamocie jeden:P hehe No to ja was pociesze:D Ze tu jest cieplo i nie pada nic:D TYlko troche wieje;)Hmm moze sie wybiore na swieta do paryza... albo na sylwestra... Zobaczymy jak bedzie z praca.Jak bedzie to zostane.. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łał, Polak, światowiec się z Ciebie robi :) No i fajnie :) U nas pogoda sie ustabilizowała, tzn. jest mrozik, snieg i lód skrzypi pod kołami samochodu, no ale przynajmniej wiem na czym stoję. Prezenty prawie wszystkie kupione .... :) Alan ---> mam nadzieję, że Wam za te nadgodziny uczciwie zapłacą chociaż. A co do prezentu, to się może spytaj Nikii, co by chciała dostać, niech poda Ci parę typów, a Ty coś tam wybierzesz. I oboje będziecie zadowoleni. Szuwi ---> nick krotki i treściwy;) Przypomniało mi się, że dawno temu znałam gościa, na którego mówili Szuw, a to od nazwiska pochodziło. I co smieszne też był Wodnikiem :D Miłego wieczorku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ polak_krk: Paryż?;)...No. no, no...Tylko pozazdrościć...Ale tak trzymaj:classic_cool:!!! Kigana🌻, moja Ty sowo:), mądrość całej ludzkości przez Ciebie przemawia:D:) Miłej niedzielki w Wodnikowie życzę!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No miła niedzielka alan rzeczywiście - ja żem w szkole od samiuśkiego rana a od godziny dalej mecze tego mistrza klawiatury :o ja nie jestem stworzona do bezwzrokowego pisania na klawiaturze i koniec! Czarna Mamba na mnie zerka... zaraz kaze mi wyłączyc ten internet. Ja chce do domu! Co za idiota wymyslił szkołe??? :o:o:o Jaka ja napisalam wczoraj twórcza prace! wy nawet pojęcia nie macie! na temat: Atrakcje turystyczne w mojej miejscowości. Ale posikac sie idfzie ze smiechu bo napisalam to po 2 piwach i bez zadnych pomocy naukowycha i zajało mi to jakies 30 minut. Rano czytajac to plakalam ze smiechu. Ale caly czas mam zamiar to oddac tylko nie wiem co na to profesor? albo mnie opierdoli albo umrze ze smiechu ;) normalnie moze komus to nawet na maila przysle taka zem zachwycona moja twórczościa :D (Czarna Mamba zerka coraz natarczywiej...) A tak w ogole to zauwazylam ze ja chyba najwiecej sie idzywam na tej stronie :P ej do roboty nie spać! zwiedzac! to nic ze jest niedziela ale na forum moze by kto zajzal??? Bo mnie sie nudzi bym pogdała z jaka miła wodnikowa istotką (Czarna Mamba mnie zlapala i dostalam 1) :( :P :D Ide bo mnie Czarna Mamba gotowa jeszcze z sali wyrzuci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja pierdziele!!!! stroinke otwarłam! hip hip hura na czesc szuwarka :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Nawet Czarna Mamba mi terez humoru nie popsuje :D:D:D:D uwaga uwaga jam dzis szczesliwiec, podaje wiec numery totolotka: 8 13 24 28 34 36 jakby kto wygrał to kasa do podziału ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, Alan bo jeszcze się mi w głowie przewróci od Twoich komplementów ;) :D:D:D:D Szuwi ---> możesz mi przeslać tę Twoją pracę :D:D:D W 30 minut to Ty zdolniacha jestes, zreszta, jak wszystkie Wodniki, dziwne nie jest .... To narazie tyle, pa, miłej niedzieli :) a właściwie jej resztek :P A za tydzień mamy się na weselu u Postrzeleńcowego kuzyna bawić, no chyba że tak zawieje i zamiecie, że nie dojedziemy do tego Jarocina i jeszcze kawałek dalej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Oczywiście jestem zapracowana :( na dodatek zostałam poinformowana, że o urlopie w piątek moge zapomnieć :( Mąż wściekły i co ja mam zrobić???? :( Posprzatane mam, choinka wogrodzie ubrana. Druga do domu zakupiona czeka w garażu na swoją kolej. Zima w pełni. Generalnie prawie, ze jestem do Świąt przygotowana. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł:) a u mnie w ogrodzie nic nie ubrane:( nowe drzwi wiec gwozdzia nie wbije zeby powiesic jakies cos swiatecznego:( choinka do domu nie zakupiona:( i nawet syf ogromny w domu panuje:( a ja pracuje i nie mam czasu sie tym zajac:( ale potem meza zagonie niech pomaga:D chcial pracujacej zony to ma:P buziale i lece robic tlok w robocie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wstawac śpiochy, święta nadchodza czy wszystko juz przygotowane? szuwcia-sorki ja zapomniałam napisać, ze tez chcę tą Twoją prace pliss>>>>, napewno będzie zabawna. Idę pocztaować na szuwarki, ppapap :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie tam przygotowania .... Koliberku. Ciesze się, ze będe miała wolne dni i już. No i część prezentów pokupiona. Jutro mój bratanek idzie do szpitala na wyciecie migdała - niby nic wielkiego, tak kazdy powie, ale czy każdy z nas chętnie by się temu zabiegowi poddał? Bo ja np. nie !! Ech, ide stąd, tak jakoś niewesoło się mi zrobiło. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiganko daj adresa to Ci wysle, a no i tobie Koli oczywiście tyż :D a ja dopiero w wigilie jade do domu :( ale przynajmniej sprzatanie i salatki odwali za mnie siostra a ja na gotowe :D jaka u mnie zima panuje! nawet pojęcia nie macie, no chyba ze u was panuje taka sama :P Pozdrawiem gorrrraco i mykam w te pędy bo czasu nie mam a ze wiadomo wszystkim ze czas to pieniadz a ze u mnie kasy brak.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno! jakbyscie uslyszeli w radiu lub tv ze w lublinie zaczeli masowo ginac ludzie to nie przejmujcie sie - to calkiem naturalne - mam zamiar se zakupic samochod ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i se chyba dzis nie pojde. zapomnialam po co tu przyszlam :o - kochani dajcie jakiegos dobrego przepisa na sledzie - tylko nie takie normalne - tylko takie inne niz normalne, nooo wiecie o co mi chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuwi ---> z miłą chęcią Ci adres wyślę :) A śledzie to moze na słodko zrób?? Co prawda ja nie znam żadnego przepisu, bo śledzi nie lubię - bo są w occie przeważnie. :o a tak się mi skojarzyło z tymi rodzynkami i goździkami. Heh, ale mieszanka :D:D:D Jutro ostatni dzień w pracy przed wolnym :) Kolejna Wigilia z kolejnymi dziećmi i innymi osobami, związanymi ze szkołą. A ostatnia z moją klasą .... I tak sobie lecą kolejne latka .... U nas zimno się zrobiło, snieg zamarzł na kamień, a pzrez miasto przejechać nie idzie. Niby prawie kazdy narzeka, że nie ma kasy, że bieda, ale do miasta każdy d ... uczapi w samochód i jedzie, bo pieszo czy rowerem - bez przesady :P No chyba, że z całego województwa się do nas ludzie na zakupy zjeżdżają ... :P Ale u Was pewnie to samo jest. Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja i Angina... Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija. Tego i wiele wspaniałych ciepłych chwil i niezapomnianych cudownych zdarzen-zycze ja!! P.S.Poczta ma opoznienie 2 tygodnie...Haba ciastka nie poszły bo wyszły betony nie ciastka... ;-)) Sciskam cie gorąco i pozdrow swoja rodzinke CAŁĄ !Dziekuje za wszystko-dobrze ze jestes. ❤️ Paula-swiezosci pomysłów,madrych wyborow w nowym roku,duzo zajec,mało myslenia i duzo duzo niespodzianek miłych ❤️ Koli - cobys sie pozbyła duchow przeszłosci raz na zawsze i zebys czerpała radosc z tego co masz ❤️ Badzcie zdrowi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie co wy tacy zapracowani przed swietami ze sie nikt nie odzywa??? tylk ja wierny szuwarek - tak w ogole to zauwazylam ze zdominowalam ta stronke :P chyba sie za duzo udzielam ostatnio ;) Kiganko to Ty nauczyciel????!!!!!! ŁAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!! NAAAAAAAUUUUUUUUCZYCIEEEEEEEEEEEL!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ratujtie mienia! Nauczyciel to wrog publiczny numer jeden !!!! ŁAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :D Zartowałam :P a tak serio to ja bym te sledzie na słodko bardzo chetnie jakby kto przepisa zapodal bo ja pamietam ze kiedys jadłam jakies takie z rodzynkami i nawet dobre były, bo takich z octem albo olejem to ja tyż nie lubie, twu! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, wylewnym to ja nie jestem, wielogodzinne przemowy są mi całkowicie obce, a moj pamiętnik od 15 lat zapisaną ma dopiero 1 stronę, dlatego powiem krótko i treściwie: Chciałem życzyć Wam wszystkim wiele radości podczas nadchądzących uroczystości związanych z urodzinami Jezusa. Radość jest najważniejsza podczas każdych urodzin - refleksję czy spokój mamy na codzień, zdrowie - gdy jest, to dobrze; gdy go nie ma - napewno przyjdzie. Nie zapominajcie, że Jubilat patrzy i z pewnością życzy sobie, abyśmy podczas jego święta byli po prostu...szczęścliwi:) Wszystkiego Dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×