Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Najserdeczniejsze życzenia: Cudownych Świąt Bożego Narodzenia Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija. a mnie i tak jest smutno:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie na koncówce roku ogarnęła mnie praca, do tego jakieś nie przewidziane, dość przykre wypadki wypadki :( Mąż miał dachowanie- wpadł w poslizg, jechał z moja mamą, dobrze że nikomu nic się nie stało tylko auto rozwalone. To wszystko odciagnęło mnie od Was, ale już jestem :) Starałam się wysłąc życzenia na maile, ale napewno nie do wszytskich więć wszytskim jeszcze raz: Staropolskim obyczajem, gdy w Wigilię gwiazda wstaje, Nowy Rok zaś cyfrę zmienia, wszyscy wszystkim ślą życzenia. Przy tej pięknej sposobności i ja życzę Wam radości, aby wszystkim się darzyło, z roku na rok lepiej było. SZuwi ja mam przepis, ale to chyba na Nowy Rok dopiero zdążysz, bo te śledzie musza 4 dni leżeć: 1 kg matiasów 4 średniej wielkości cebule 1 paczka śliwek kalifornijskich 1 paczka rodzynek sułtańskich słoik papryki konserwowej słoik koncentratu pomidorowego Pudliszki Vegeta, ziele ang., liść laurowy 3/4 szkl. oleju słonecznikowego, sok z połówki cytryny Śledzie wymoczyć, cebule pokroić i przesypać Vegetą -odstawić do zmięknięcia, Rodzynki i śliwki zamoczyć, papryke pokroić w paseczki, Wymoczone śledzie pokroić, owoce odsączyć, Ukłądąc w misce warstwami: śledzie, cebula, papryka, owoce, posmarowac koncentratem, skropić olejem i cytryną dodac liść i ziele i kolejna warstwa , odstawic na 4 dni w chłodne miejsce. Teraz Ci podam jeszcez na sałątkę, tę zdążysz zrobić jeszcze teraz: 70 dag śledzi wymoczonych i pokrojonych w dość dużą kostkę, puszka fasoli czerwonej, 5 jajek ugotowanych na twardo, mały słoik ogórków konserwowych (1/2 l), majonez, pieprz, jajka pokroić w dużą kostkę, ogórki troche drobniej, fasolke odsączyć. Wszytsko wymieszac i przyprawić. SMACZNEGO Pozdrawiam wszystkich światecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Koli :) na Ciebie to zawsze mozna liczyc ;) rrrrr a pływaj sobie - tylko wymysl sobie jakis sensowny nick :P a na koniec : Wesołych Świąt!!! (ale ja wylewna jestem :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze, abyśmy zdrowi byli :) Czego wszystkim na te radosne święta życzę :) Joe ---> piękne spostrzeżenia :) Koliberku ---> coś ten Wasz samochód narowisty jest. Musisz z nim jednak poważnie porozmawiać. Dobrze, że nikomu nic się nie stało ... Benia ---> Nie bądź smutna, bo Gwiazdor do Ciebie nie przyjdzie, czy kto tam u Was prezenty roznosi ? Aniołek? rrr ---> chyba nie masz innego wyjścia, jak ekipę zmienić. Coś wiem na ten temat, bo niedawno to przerabiałam. Na szczęście wychodze na prostą, taką mam nadzieję. Wszystkich zapracowanych pozdrawiam, ja też zaraz znikam na ciąg dalszy kuchennych szaleństw ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowne towarzystwo Wodnikowe pojawiam się na chwilkę z oczywistych względów.. Jako, że to Świąt nadszedł czas życzę Wam uroczych, rodzinnych i jak kto woli nierodzinnych chwil; zdrowia, radości i wszystkich cudów gwiazdkowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani :) !!! Życzę Wam zdrowych, radosnych, cieplutkich Świąt Bożego Narodzenia, wymarzonych prezentów pod choinką i samych pięknych chwil w tym niezwykłym czasie :) Ewcia!!! Zaręczasz się?! No ładnie... jako siostra dowiaduję się oczywiście ostatnia... Tego żeś mi nie naprodukowała w swoich sesemesach :P:D:D No to rzeczywiście się porobiło :) Duuuuuużo szczęścia życzę! I oczywiście WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSIEJSZEGO z okazji imienin :D 🌻🌻🌻 Jestem wykończona! Cały dzień gotowanie, pieczenie, smażenie, krojenie, mycie, czyszczenie, wycieranie, polerowanie, odkurzanie... Padam z nóg! :) Niedawno przejechałam wszystkie podłogi w domu - na kolanach, ze szmatą... Tak sie teraz wszystko błyszczy że aż w oczy razi ;):D A żebyście wiedzieli jak pachnie :D! Wuzetką, orzechowcem, sernikiem, mięsem rozmaitem, rybką smażoną, pomarańczami i płynem do podłóg :P:D a wczoraj bigosem i grzybami :) A jutro jak będzie pysznie!:D Uwielbiam Wigilię :) Cała rodzina (ok 20 osób) spotyka się u babci Czesi... Śpiewamy, jemy, wspominamy, dawniej przychodził Św. Mikołaj, ale od czasu gdy mój kuzyn rozpoznał w nim Wujka Zbyszka (po charakterystycznych skarpetkach) żaden duży, czerwony z workiem prezentów sie nie zjawia :( Już mi ślinka cieknie na samą myśl o wigilijnych potrawach :D A wlaśnie! Jaką zupę je się u Was? Bo ja nie wyobrazam sobie tego wieczoru bez zupy grzybowej :) Ale ostatnio wśród moich znajomych trwa zacięta dyskusja na temat wyższości barszczyku z uszkami nad grzybową i ciekawa jestem jak sprawa przedstawia się u reszty wodników :D No i Wigilia to oczywiście grzyby w każdej możliwej postaci :D kapusta z grochem, makiełki, ryż w sosie śliwkowym, karp smażony na kilka sposobów, (w galarecie nie lubie, jakoś nie mogę się przekonać do niego) śledzie w śmietanie i nie tylko, sałatki różne, różniste, kompot z suszonych owoców.... :) i to wszystko już za jakieś 15 godziń:D:D:D Ehhh az sie głodna zrobiłam :(:P:D W Łodzi czas minął mi szybko i bezboleśnie :) Jedynie kolejki w sklepach mnie przerażały.... ale coz prezenty trzeba było w końcu kupić :) Byłam na koncercie Hey :D świetna impreza! Ale z powrotem do domu było ciężko! Wyobraźcie sobie, że łódzkie MPK akurat tamtej nocy zmieniło rozkład jazdy nocnych autobusow! :( Przeżyłam chwile grozy! Na szczęście trafiłam na jednego Mikołaja, który udzielił mi stosownych instrukcji, gdzie i w co mam się przesiąść żeby w jednym kawłku dotrzeć na mój cudny Widzew ;) :P:D Nie obyło sie jednak bez długiego spaceru Piotryną krokiem dość szybkim...i godziny spędzonej na pasjonujących konwersacjach z ludźmi na przystanku, których tak samo jak mnie bulwersował fakt niskiej temperatury powietrza (Swoją drogą, zadziwiające do jak głębokich refleksji mogą skłonić Polaków kiepskie warunki atmosferyczne :P:D ) Fotek z wieczoru kawalerskiego nie będzie - aparat dopadła grypa :P ;) Ale coz to był za ślub:)! Głębokie wzruszenie, radość, łzy szczęścia, sypanie ryżem, zbieranie monet, piękne zdjęcia i cudne życzenia - a to wszystko przez całe 20 minut :P:D Połowa gości się spóźniła, ale poza tym wszystko wyszło tak jak trzeba:) dobra kochanieńcy... kończe na dzisiaj bo za jakieś 6 godzin muszę wstać... Nawet nie mam czasu w ciągu dnia się wpisać :( A jak mam czas to brat siedzi przed kompem :( a jak brat nie siedzi to siedzi mama :( a jak mama nie siedzi to są kłopoty z netem i ciągle coś! :(:P Ale postaram się wpadać częściej :) już opracowuję nowe, skuteczniejsze metody walki z uzależnionym od kompa bratem :D;) Mykam więc:) dobranoc śpiochy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego co najlepsze dla Wszystkich i każdego z osobna:) ZDROWYCH ,RADOSNYCH,SPOKOJNYCH ŚWIĄT I HOJNEGO GWIAZDORKA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ever ----> ale za to jak się wpiszesz, to jest co czytać :D:D:D:D W Łodzi jest mnóstwo dobrych Aniołków, które poratują Cię z opresji, gdy wsiądziesz nie w ten tramwaj, albo MPK zmieni nagle trasy przejazdu itd. Wiem coś o tym, to są opowieści zaiste na wigilijny wieczór :) Tajemnicze i niesamowite. Co do zupy, to u mnie w domu robi się barszcz z uszami, bo to nie są małe uszka, tylko uszy wielkie jak pierogi :D:D:D Ale kto by te maleństwa produkował, może w ramach jakiejś pokuty za straszne przewinienia ;) Zaraz też biorę się do prac, chyba najpierw popakuje prezenty, bo prawie wszystko jest już zrobione. A jutro na wesele jadę z Postrzelencem .... Miłego dnia, papa 🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D Merry Christmas!!! And happy new year;) Ever nie pisz co bedziesz jesc bo juz glodny jestem:D Ja to bede pewnie jadl chleb tostowy z jakas whisky albo co;) Nie no zartuje.To potem.Chlopaki maja isc do polskiego sklepu i cos kupic dobrego, bo tu w marketach niestety sledzi nie maja... :/ a ja je tak lubie:/ U mnie na wigilie zawsze jest barszcz z uczkami.Zaje... pi... Swieta tu sylwester tez tu.Dzis i jutro idziemy na jakas impre do knajpy.Niezle nie? Taka tu tradycja chyba. Pozdrowienia z cieplego livu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Magia świąt to dziecięca wiara w Świętego Mikołaja, spokojna rozmowa z bliskimi przy kominku, rozleniwiony telefon, zaspany budzik i śnieg, który nie jest utrapieniem. Magicznych Świąt Bożego Narodzenia życzę więc całemu Szanownemu Gronu bywalcom tego topiku Kasia ( ja tu jeszcze wrócę na dłużej :):):) ale teraz karp mnie wzywa. Niezapominajcie o mnie tak zupełnie:) ) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesołych świąt mnóstwa prezentów pod choinką!! nie mam do większości z Was adresów:( to tutaj zostawiam życzonka:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Ja tak szybko tylko wpadłam i zaraz lece pakować prezenty :) Polak trzymaj sie! Może to będzie troche dziwna Wigilia dla Ciebie, ale też może być pięknie :) Z całą pewnością zapamiętasz ją do końca życia:D A tego sylwka w Paryżu, czy nawet w Liv to Ci zazdroszcze ;) Kiganko - az wstyd sie przyznać, ale ja jeszcze nigdy barszczu z uszkami nie jadłam:D serio! A z uszami wielkości pierogów to już w ogóle! :D Lece kochani i spieszę sie bardzo, bo goście w Wigilię mym śledziem nie gardzą ;) Nie no... tak właściwie to brat robi śledzie... ja tylko stoje nad nim i wydaje polecenia - obierz cebulę! dodaj smietanę! więcej majonezu!... :D I tak wole grzyby:) \"Tak niewiele nam potrzeba, by przytulić się do Nieba - zdrowia, szczęścia, bliskich blisko i miłości ponad wszystko\" WESOŁYCH ŚWIĄT KOCHANI :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESOŁYCH ŚWINIĄT !!! Wszystkiego naj naj w te piękne dni, zero smutków i przykrości, dużo szczęścia i miłości :) Bogatego gwiazdora :) (a jak nie będzie bogaty to niech chociaż będzie przystojny) Trzymajcie się dziewuchy i chłopaki. Do zobaczenia po świętach :* 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, Wodniczki i Wodniki, stali bywalcy, starzy, nowi i Ci co się dopiero pojawią - pozwólcie, że staropolskim zwyczajem złożę Wam świąteczne życzenia: ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ZDROWYCH, WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA, POGODY DUCHA, CIEPŁA I CZUŁOŚCI GRONA RODZINNEGO... ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ OBY WAM NIC NIE BRAKOWAŁO W SFERZE MENTALNEJ I MATERIALNEJ... ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ BY WYROZUMIAŁOŚĆ, TOLERANCJA I ROZSĄDEK DOMINOWAŁY W WASZYCH DECYZJACH... ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ I WIELE, WIELE MIŁOŚCI... ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ups, ale gafa, Szuwi wybacz,a le to z powodu tych przygotowań, przyjmij więc teraz najserdeczniejsze życzenia imieninowe: szczęścia w życiu osobistym, sukcesów w pracy, dobrego zdrowia, domku z ogrodem i basenem, eleganckiej limuzyny, samych zwycięstw, spełnienia marzeń, miłych niespodzianek losu, grona prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, uśmiechu na co dzień, drogi usłanej różami, satysfakcji z pracy, genialnych pomysłów, niskich podatków, słodkiego, miłego życia, świeżości spojrzenia, głównej wygranej na loterii, pozytywnej aury, pogody ducha, pomyślnych wiatrów, gorącej miłości, wygodnych butów, cudownych wakacji, szczęścia, pociechy z wnuków, punktualnych pociągów, świętego spokoju, jachtu, żadnych trosk, powodzenia u płci przeciwnej, wysokich lotów, rześkich poranków, pomyślności, trafnych decyzji, intuicji w interesach, prezentów od losu, dużego łóżka, pękatego portfela, szerokiej drogi, miłego szefa, jasności umysłu, niebanalnych wyzwań, miłych snów, pewności siebie, wielkiej fortuny, wielu uśmiechów, bogatego wujka, błyskotliwych ripost, romantycznych wieczorów, udanych łowów, pasjonującej pracy, szansy na sukces, dużo słodyczy, pozycji lidera, szampańskiej zabawy, mocnego dachu nad głową , samych pozytywnych wibracji, pełni życia, wielu niezapomnianych chwil, dużo słońca, olimpijskiej kondycji, pomyślności, jak najmniej zmartwień, wyjścia z każdej sytuacji, uwielbienia u podwładnych, pasma sukcesów, niezmiennie zielonego światła, czystego nieba, stu lat życia, końskiego zdrowia, sławy, pokaźnego konta, manny z nieba, wysokich wygranych, ciągle nowych rekordów, niskich kosztów, bezpiecznych lądowań, wielu ciekawych znajomości, wygranych przetargów, sumiennych dłużników, taaaakiej ryby, najwyższego miejsca na podium, dobrego fryzjera, radosnych świąt, serca jak dzwon, pewnej ręki, komfortowych warunków, przyjemnych doznań, wielu wzruszeń, mocnej głowy, powodzenia, stopy wody pod kilem, otrzymania najwyższych odznaczeń, osiągnięcia wyznaczonych celów, pełnego sejfu, szczęścia w kartach, sprzyjającej pogody, dobrych zbiorów, kolorowych chwil, twórczego podejścia do pracy, połamania pióra, góry pieniędzy, samych słonecznych dni, smacznego karpia, uroku osobistego, mnóstwa prezentów, udanych negocjacji, serdecznych przyjaciół, grzecznych dzieci, udanych wakacji, miejsca w Księdze Rekordów Guinessa, większości w parlamencie, miłego wypoczynku, wesołego towarzystwa, dobrego apetytu, szczęśliwej podróży, złotej jesieni, poczucia humoru, anielskiej cierpliwości przy czytaniu tych życzeń, wiecznej miłości, licznego potomstwa, nie wieszającego się komputera, sławy i chwały, lekkości bytu, pokojowego rozwiązania wszystkich konfliktów, szybkiego rozwoju gospodarczego, hojnych sponsorów, korzystnego układu gwiazd, miłosnych uniesień, czytelnych instrukcji, mistrzowskich zagrań, dobrej nocy, wielkiej przygody, słodkich snów, wystrzałowej zabawy sylwestrowej, zgranej ekipy, pomyślności na nowej drodze życia, pociechy z pociech, lojalnych współpracowników, bujnej wyobraźni, interesujących przeżyć, rodzinnej atmosfery, pomyślnych wieści, radości życia, dobrego serca, pełnego szkła, suto zastawionego stołu, złotej rybki, zimnego piwa w zasięgu ręki, gry fair play, nieomylnych decyzji, miejsca w historii, głównych ról, kreatywności, podróży dookoła świata, udanych szkoleń, efektywnych poszukiwań, pakietu kontrolnego, bogatej kolekcji, dużo wolnego czasu, beztroskiego życia, dobrej passy, celnych strzałów, zdobycia Mount Everestu, wolności, trafnych wyborów, gradu prestiżowych nagród, spokoju ducha, oddechu od codzienności, godnych przeciwników, szczerych komplementów, wszelkiej pomyślności, codziennej atrakcji, świetlanej przyszłości, hossy na giełdzie, korzystnego horoskopu, zdjęcia na okładce, miłych sąsiadów, wiary w sukces, wielu alternatyw, przychylności bogów, tolerancji, własnego odrzutowca, gorączki sobotniej nocy, piwniczki pełnej wina, silnej woli, wyrozumiałego spowiednika, zamku w Szkocji, ambitnych planów, kilku odkryć i kilku wynalazków, owacji na stojąco, zniewalającego uśmiechu, szczęśliwego trafu, płomiennych uczuć, pomocnej dłoni, niezawodnej pamięci, nieprzemijającej urody, asa w rękawie, sprawnych hamulców, miękkiego lądowania, dużo nadzienia w pączku, strumienia szampana, kominka, rozbicia banku, recepty na szczęście, zabawy do białego rana, odwagi cywilnej, dobrej prasy, ptasiego mleczka, przygód z happy endem, długich wakacji, dużo rodzynek w cieście, zmysłowych nocy, gwiazdki z nieba, wiernego psiaka, celnego oka, różowych okularów, sportowego wozu, ruchu w interesie, stabilnej waluty, zgrabnej figury, siły perswazji, zdolności nadprzyrodzonych, ostatniego słowa, dobrego smaku, własnego sposobu na życie, w zdrowym ciele zdrowego ducha, właściwych wniosków, widoków na przyszłość, podzielnej uwagi i czterolistnej koniczyny 🌻 🌻 🌻 Ever- u nas nie ma takich dyskusji, bo zupy sa cztery: barszcz, grzybowa, fasolowa i na dodatek jagodowa ;) Buziaki dla wszyskich i miłego dalszgo świętowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyyyyy :D no no Koli... aleś się rozżyczyła :D i do tego 4 zupy?! Rety :D Widze, że pełen rozmach w każdej sytuacji ;) ... Mój braciszek właśnie leży na kanapie i nuci \"Motylem jestem...\" Buhahahahhaha... :D:D:D Kto jak kto, ale zaręczam Wam, że on na pewno do motylka podoby nie jest - w żadną stronę ;):P:D tym bardziej po świątecznym jedzonku :D Zmykam :) miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do alana pola
no gdzie ty jestes? czekam z niecierpliwoscia na kolejny odcinek telenoweli o twoim zyciu! no opowiadaj, juz, ze szczegolami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:D! Święta, święta i po świętach:(... Chyba wybiorę się na księżyc, może Marsa, nie wiem jeszcze, o! ups! to nieta epoka? sorki...Całuski!:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Koli no żeś mnie normalnie zaskoczyła, dziekuje kochanienieńka za życzenie! W życiu tak pieknych zyczeń nie dostałam :D :D :D :D :D Siostro tobie oczywiście tyż dziękuje :D :D :D Wpadne później bo teraz praca wzywa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ewaaaa!!!!!!!!! Jesteś :) Ehh brat mi sie rozchorował :( zapalenie migdałków :0 Leży sobie, wymagania ma, trzeba przy nim skakać i jeszcze zero wdzięcznosci nie okaże :P:(! a ja mu taką pyszną cherbatke zrobiłam! Z duuuuużą ilością cytrynki :) i odrobiną miodku - żeby nie było :P ;) Ehh...i jeszcze sie musze uczyć celnego bo na egzam sie wybieram za tydzień... i dwa referaty musze napisać... i na informatyke zadanie zrobić...tym razem z Excela... i artykuł z niemca jakiś wyszukać, o tematyce społeczno - politycznej :( i rozleniwilam sie po tych świętach... ;) No! dosyć narzekania... powinnam już zmykać, ale tak mnie wnerwia ten @%##$*@# mój ukochany braciszek :) że chyba jeszcze chwilke pobuszuję w necie :P ;) Uściski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuwi ---> spóźnione, ale szczere życzenia radości i miłości w każdej chwili i o każdej porze 🌻🌻🌻🌻 I oczywiście wielu sukcesów za kierownicą :) Nie wiem, czy mi uwierzycie, ale dziś po raz pierwszy od Wigilii siedze przed kompem. Jakoś mnie nie ciągnęło do kompa. W pierwszy dzień świat byliśmy na weselu, a w drugi totalna laba. I po raz kolejny stwierdzam, że świat jest strasznie mały. W czasie przyjęcia zagadnął mnie pewien pan, pytając, czy jesteśmy z Wągrowca, bo jechał za nami swoim autem i litery na naszej tablicy rej. tak mu sie skojarzyły. No to wyprowadziłam pana z błędu, że Wągrowiec ma inne tablice. Gdy usłyszał, skąd jestesmy, to kolejne pytanie: A czy pani zna ulicę ..... i wymienił moja ulice, na której mieszkam jakieś 25 lat!! Okazało się, że jest on kuzynem Postrzeleńca, bo ożenił się z jego kuzynką, a z tymi z mojej ulicy jest również spokrewniony. Ale to jest nic, bo z wnuczką tych dziadków z mojej ulicy mamy wspólne kuzynki. Niezły łancuszek, nie? Jesli coś z tego zrozumieliście, bo zagmatwane to moze niczym w brazylijskiej telenoweli :D:D:D:D Narazie mam wolne, załatwiam sprawy urzędowe, w końcu kiedyś trzeba ten dowód wymienic :P Narazie, pa 🖐️ Miłych snów 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ever ---> biedny braciszek ;) Ale jak go bola, to nie moze mówić, więc nie marudzi ;) chyba .... Koliberku ----> i Ty sama te zupki gotujesz ?? To niesamowite, naprawdę :) Nad ranem, po weselu jechaliśmy przez rodzinne strony Twojego męża. Ale było ciemno, więc nie pamiętam widoczków, Postrzeleniec zna lepiej te strony niż ja. I Wy tą samą drogą jechaliście ode mnie. To już chyba naprawdę wszystko na dziś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko...
...do alana pola - ćzy Ty c'zasem aby nie pisujesz z Irlandii do naszego alanka?:) i nie podkochowujesz sie w nim co niecosik?;) Panienko na literku "J"?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Kiganko za zyczenia :) wiesz, ja znam jeszcze lepsza historie jezeli chodzi o wesela. Moj kolega jest adoptowany, ale dowiedzial sie o tym dosyc pozno bo mial z 18 lat. W te wakacje poszedl na wesele i przy jego stoliku siedzial tez jakis chlopak z zona, jak sie okazalo po dluzszej rozmowie i malym dochodzeniou był to... jego brat! A ten moj kolega cale zycie myslal ze jest jedynakiem! :) Okazalo sie tez ze ten brat zna ich matke i utrzymuje z nia kontakt i tak Grzesio przypadkiem odnalazl rodzine. To dopiero zbieg okolicznosci!!! A ja tez mialam kiedys fajna sytuacje. Rok 2002, 1 klasa studium, grudzien. Impreza u mojego kolegi. Od 2 godzin rozmawiam z jakims miłym (i przystojnym ;) ) chlopakiem. nagle jego pytanie: - a gdzie ty chodzisz do szkoły? -tutaj do ekonomika -no co ty? ja tez! -tylko ze ja do studium, nie do sredniej -no ja tez do studium -a do ktorej klasy??? -do II ib -ja tez do II ib!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Od poł roku chodzilismy do jednej klasy i sie nie widzielismy wczesniej na oczy, a zaznaczam ze w klasie bylo ok 25 osob - czyli niewiele. Poprostu oboje tak czesto bylysmy w szkole ;) Dobra lece, bo ja tu znowu tylko na chwile wysikac sie przyszlam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D no szuwi historie piekne:D:D::D no ja takich nie mam:) tyle ze na weselu odnalazlam swojego kolege z podstawowki, strasznego bandziora, on sobie ubzdural ze jestem jego \"mala\" siostra i .......... bylam najbezpieczniejsza osoba w calym miescie:D tak mnie pilnowal a jego sie bali;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuwi ---> w sumie od wrzesnia do grudnia mineły tylko 3 miesiące, więc mogliście faktycznie się nie poznac ;) Ale historyjka fajna. A co do drugiej, to chłopak musiał niezły szok przezyc. Siostra mojej babci adoptowała dziewczynkę i nigdy i ona i jej mąż corce nie powiedzieli o tym. Ciotka dowiedziała się, szukając dokumentów, gdy brała slub, ale rodzicom też nigdy nie wspomniała, że wie cokolwiek. Zresztą my wszyscy o tym wiedzieliśmy, ale nikt nigdy nie pisnął na ten temat słowka, bo nie mieliśmy pojecia, na ile ciotka i jej rodzina są w temacie. W każdej rodzinie są pewnie takie różne historyjki mniej lub bardziej emocjonujące. A u nas rozsypał sie worek z piórkami, aniołki nieźle się tłuką w niebie, a moze robią tylko przednoworoczne porządki?? Kupiłam sobie książeczkę z krzyżówkami sudoku - pasjonujące to jest, lepsze od zwykłych krzyżówek, moim zdaniem, rzecz jasna. Jak nigdy tego nie rozwiązywaliście to popróbujcie. Fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×