Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Kigana----> co to sa krzyzowki sudoku?? ja rzadko jakiekolwiek rozwiazuje ale takie zwykle, najlepiej panoramiczne:D to chbya dobrze nie swiadczy o mnie;) ale ja prosta jestem haba bywasz jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D NIestety nie bylo mnie na necie przed swietami bo pracowalem w nocy a w dzien spalem.Wiec spoznione zyczenia wesolych swiat:D hehe.to beda chyba juz na przyszle;) Udanego sylwestra.Wiecie juz gdzie idziecie? Bo ja albo bede pracowal albo jakas domowka z polakami:D Jeszcze nie wiem.Tak fajnie tu bylo a tu nagle sie zimno jak w polsce zrobilo:/ I jest minus 5 czy cos kolo tego.Narazie wszystko ok.Piszcie co u was.Ewa ode mnie tez masz zyczenia.Sppoznione ale szczere Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć i czołem:) Isa---> bywam bywam tylko nie mam czasu pisywać:( do końca roku mam ograniczony dostęp do kompa bo to moje szczęście-nieszczęście ma urlop:) nie wiem...cieszyć sie czy nie bardzo ;) Italiję olałam ciepłym moczem (chyba;) ) a tak serio to w postanowieniach noworocznych mam że od 02. stycznia zaczynam ostro szukać pracy w Polsce. Mam już dość siedzenia w domu. jeszcze chwilka a obrosnę nie tylko tłuszczem ale i mchem:D:D a propos tłuszczu...kurde odchudziłam lodówkę na maksa ale za to mój obwód się powiększył buuuuuuuuuu:( ale nic to :) koleżanka mojego Gąza w ciagu 2 miesiecy schudła 12 kilo. ponoć wg diety jakiegoś otkinsa czy jak się to pisze, bez chleba i słodyczy. więc to moje drugie postanowienie noworoczne ;) któraś chciała przepis na śledzie na słodko (chyba szuwcia) otóż moi drodzy....... miałam śledzie z żurawinką i były super!! jak ktoś chce przepis to pisać proszę ;) Polak ja mam imprezkę w domu. przyłażą moi braciszkowie z żonkami więc będzie bal.....a może i na korytarzu wylądujemy przy połączonych siłach z sąsiadami bo też robią imprezkę u siebie wiec coby się nie zagłuszać....... Ever ja pozdrawiam znad nauki gry na flecie :/ moja mała pijawa ma się nauczyć wygrywać jakąś melodię a że jemu słoń na ucho nadepnął to ja muszę uczyć sie z nim. Masakra!! współczuje sąsiadom bo są atakowani tym piszczeniem i z góry i z dołu (pod nami mieszka kolega od synka z klasy więc wiecie jak fajnie piszczą na klatce oboje ;) ) dziewczyny ja niestety nie mam takich historii z odnajdywaniem ludzi ale za to jak jadę do jednego miasteczka o nazwie Unisła Pomorski to nie biję żadnego dzieciak na wszelki wypadek bo nie wiem dla którego z nich ciotką jestem. moja rodzina stamtąd pochodzi a że dzidek i babcia z wielodzietnej rodziny są więc jest fajnie. co drugi mieszkaniec ma to nazwisko co moja mama za panny ;) chociaż wiecie co...mam jedna taką historyjkę:D:D otóż...mój Gązo gadał z jedna koleżanką, a w sumie to ich było dwie bo ta druga to na innym topiku też pisywała. Pewnego pięknego dnia powiedziałam mu że znam jego znajome i ze fajne dziewczyny z nich są, no bo jakże miałoby być inaczej skoro one wodniczki:D:D a to był nikt inny jak nasza Isa i Kigana:D:D no dobra juz nie nudzę:D postaram się jutro też dopchać do kompa:D miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba ---> bo Internet to też jedna wielka wioska :D:D:D:D Biedna ta twoja pijawa ;) a co tak katujecie razem? \"Wlazł kotek\" np. ?, bo to w miare proste jest do zagrania. Nawet ja bym dziś to na cymbałkach ;) zagrała. Isa ---> sudoku to są takie krzyżówki liczbowe. Wpisujesz cyfry od 1-9, w każdej kolumnie i wierszu musi być ich od 1 do 9 i w kazdym kwadracie też od 1 do 9. Na pewno bys się wciągnęła :) Polak ---> miło Cię widzieć ponownie:) Dzis sprzatałam u siebie w mieszkaniu, już wygląda to wszystko cywilizowanie ;) Poszła ze mną moja mama, która uwielbia takie sprzątania i rzeczą nieludzką byłoby ją od tego odsunąć :D:D:D Tylko jeszcze musze sprawę dostepu do netu rozwiązać, żeby nie tracic kontaktu z Wami :) I tak pracowicie dzionek minął. Miłych snów życzę wszystkim 🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wszystkim:)🖐️ Jutro SYLWESTER! ...mój w domu oczywiście w trio z Nikii i Nadią:D...Habanerka - niezły dym szykuje się u Ciebie na Sylwka;)...KIgano - podporo topiku, mam nadziejkę, że net będzie Ci udostępniony po wiek wieków, bo któż b edzie nad biednytmi Wodnikami czuwał jeżeli nie li Ty?:D:)... Zmykam na spacerek z Moimi Miłościami przy minus 8 :) Ciao!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja mam niezły jezz w koncu roku, jak zwykle na gwałt chce się wydac pieniądze z budżetu 2005. Wczoraj siedziałam w robocie do 20.30. ale co tam Sylwek przed nami. Do mojego gamonia przyjechałą koleżanka/sympatia i albo jej rodzice dojadą w Sylwka, to bedziemy w domciu /mam zamiar zrobic founde mięsne/ a jak nie dojada to ide do mojego taty już na imieniny, bo Miecu mu jest:) i zawsze twierdzi, że w Nowy Rok jest święto bo jest Mieczysława. Apropos:POSTRZELENIEC- wszystkiego najlepszego, zdrówka, szczęścia z nasza Kiganką i oby Nowy Rok przynióśł Wam obojgu wiele wspaniałych chwil 🌻 Haba ja też mam postanowienia: popierwsze schudnąc, po drugie schudnąc, po trzecie schudnąć ;) 8 -go stycz. mam spotkanie z tymi VIPAMI m.in. z Prezesem u którego byłaś, to wspomne o Tobie :) Cop do historii odnajdywania ludzi to ja takich nie mam, ale chciałąbym odnaleźć jednego przyjaciela z dzieciństwa, z którym korespondowałam przez kilka lat. Chciałabym dowiedzieć co u niego, tylko nie wiem jak to zrobić. Kontakt urwał się już 20 lat temu, a ja pamiętam tylko jego imię, nazwisko i wioskę w której mieszkał w byłym woj,. pilskim :( WSZYSTKIM ŻYCZĘ DOSIEGO ROKU 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! :) Ja znowu tylko na chwilkę, bo jeszcze mi sporo z tego celnego zostało, infy jeszcze nie zaczęłam, a o referatach to już całkiem zapomniałam :( Czasu mi brakuje!!! No i jeszcze trzeba sie pakować do Łodzi bo emigruje na Sylwka. Nie wiem czy impreza sie uda bo coś tajemniczo sie zapowiada ;) nawet nie wiem gdzie to będzie :D Ale nic to! Ja lubie niespodzianki :D:P Znajomi sa nieprzewidywalni więc różnie to moze być ;) zobaczymy.... Habciu :D ja też sie na flecie uczyłam w Podstawówce :) Pare kolęd udało mi sie zafałszować ;) ale już nic nie pamętam... U nas to w ogóle afera była wielka, bo te flety wprowadził ambitnie nowy pan od muzyki... Rodzice zaczęli protestować, nawet petycje chcieli pisac - ze niby to tylko dodatkowy wydatek, a fletów nie ma w sklepach (akurat :P wszyscy wiedzieli ze im fałsze dzieciaczków przeszkadzały ;):D) no i flety obowiązują do dzisiaj :) Kochani zmykam :( bo czas biegnie jak szalony ;) jeszcze wpadne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D Kigana ja zawsze wroce:D Do was? Za bardzo was lubie:) Haba no moze zrobic wspolna bo ja chyba bede robil u siebie na chacie tylko murzynka z ktora mieszkam sie musi zgodzic,bo inna polka co mieszka pracuje.A w niedziele do pracy i wieczorem znowu impra:D Lohoooooooooo bedzie niezle jak nie zasne w ktoryms momencie;) A wczoraj tu spadl snieg.Ale bardzo malo i od razu stopnial.Ale wogole zimno bylo.Chyba minus pare. No to do siego roku wszystkim.Chyba bede na necie dopiero po nowym roku:) Pozdrawiam i zycze wszystkim udanej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba no Twoja historia wali inne na głowę;):D:D:D:D:D co do postanowien noworocznych mam takie jak Haba i Koli:D:D:D malo tego, po przeczytaniu Koli ..........napisalam emila do chyba mojego kolegi z ogolniaka:D::D:D no coz wiem jak tworza adresy w jego firmie wiec napisalam: czy sie kiedys nie znalismy przypadkiem;)? kwestia chwili, oczywiscie juz sie zastanawiam czy idiotki z siebie nie zrobilam:D Kigana to sudoku to gdzies nawet reklamowali:) moze jak do pracy na jakis wieczor bede szla to sie zaopatrze;) granie na flecie............. albo inaczej....... proby grania na flecie tez znam:D:D:D:D dlaczego w podstawowcce mysla ze wszyscy sa uzdolnieni muzycznie?? moja corcia do tego chodzi na chor, gdyby nie slowa niektorych koled po melodii bym nie rozpoznala:D ale coz ... punkty jakies sie za to dostaje:D:D:D jakby mnie nie bylo do jutra to SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Nadchodzącym Nowym Roku życzę Wszystkim bez wyjątku dużo Szczęścia, Spokoju ,Zdrowia i spełnienia przynajmniej 80% z Marzeń! ❤️❤️❤️👄👄👄👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliberku ---> dziękuję w imieniu Postrzeleńca, przekażę mu na pewno, może nawet jutro sobie to przeczyta. Isa ---> o tak, weź sobie do pracy, zobaczysz, jak to wciaga. No chyba, że żywisz wstręt do liczb, ale chyba tak źle nie jest, prawda? :) Pewnie jutro i tak wejdę tutaj, ale dziś moze złożę Wam zyczenia radosnego Sylwestra, nieważne gdzie i z kim spedzonego :) A w Nowym Roku - tak jak napisała Gofra: spełnienia choćby i tych 80% marzeń i postanowień. I nie przejmujcie sie gazetowymi horoskopami z przepowiedniami na przyszły rok... Będzie tak, jak Wy chcecie, żeby było :) 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak jestem:D szczesliwego nowego roku:D:D:D:D ps. na maila dostalam az trzy odpowiedzi:P:D chyba zrobilam wrazenie po kilkunastu latach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!! Zasypało mnie!!!! :( :( :( :P :( I co ja mam teraz zrobić?! :( Wiem, wiem... trzeba było jechać do Łodzi juz wczoraj... ale nie pojechałam :P :( i jak ja sie teraz na Sylwka dostanę?! :(:(:( buuuuuuuuuuuu..... A może ktoś z Was dysponuje jakimś skutecznym sprzętem odśnieżającym? ;) Nie? To może chociaż saniami? :( Ehhhh... prosze przynajmniej trzymać za mnie kciuki, żeby mi nie przyszło spędzać Sylwkaw autobusie, gdzieś w połowie drogi do Łodzi :(:P ;) Tatuś widząc moje zdenerwowanie faktem odcięcia od świata, zdobył się na kilka słów pocieszenia: - Nie przejmuj się córcia, zapowiadali zabawne powtórki w tv na dzisiejszy wieczór :) - Buuuu.... - Nie no..dojedziesz :) Tylko zabierz ze sobą ten czerwony plecak! - Ten czerwony? Przecież nic w niego nie zmieszczę! - Ale jak ugrzęźniesz w zaspie śnieżnej to przyda ci się jakiś rzuczający się w oczy przedmiot - do machania :) - bez komentarza.... zero wsparcia ze strony najbliższych :P A tak właściwie to ja się najbardziej boję że z własnego podwórka nie wyjade :P :(:( Ehhhhhhhhhhhhh co to będzie, co to będzie????????? :( Mykam się pakować ...jeszcze wpadne.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
%##*&@#^&*$#*# Sylwester odwołany... Znajomi dzwonili, że nie zdążą dojechać na imprezę przed północą.... Ehhhh... no i co? Ja wiedziałam że tak będzie :) Już się przyzwyczaiłam, że moje Sylwki nie dochodzą do skutku... Rok temu było podobnie... dwa lata temu też.... Sylwestra sprzed 3 lat nie pamiętam bo go przespałam... Jak zaraz czegoś nie wymyślę to zwariuję :) delikatnie mówiąc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D Ever no ladna historia,przynajmniej sie usmialem:D Ja mam pomysl dla ciebie:D Wpadaj do mnie:D Ja jade do znajomych za rzeke;) Taka kameralna impra w 8 osob czy cos takiego:D Wesolego i udanego sylwka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam W Nowym Roku życzę Wam 12 miesięcy zdrowia, 53 tygodni szczęścia, 8760 godzin wytrwałości, 525600 minut pogody ducha i 31536000 sekund miłości. :):):):):):):):) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ Szczęśliwego Nowego 2006 Roku!!! Spełnienia koniecznie tych chociaż 80% życzeń!!! Szampańskiej zabawy! Samych wspaniałości! Sympatyczności! 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodniczka 9luty :) a moj facet 12 luty :) jesteśmy odjechana pra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkieg co sie szczesciem zwie w tym Nowym Roku :D:D👄❤️🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie po raz pierwszy w Nowym 2006 Roku!:D Oby był dla Nas Wszystkich lepszy od poprzednich:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, Alan, ubiegłes mnie ;) Witam również wszystkich w Nowym Roku 😘😘😘😘 Loana, Ciebie również :) Ever ---> oj, biedaczko tak czasem bywa, ale przed Tobą jeszcze wiele wspaniałych imprez, nie martw się 😘 Jak to nie miałas wsparcia w rodzinie?? Przecież tata Cię tak wspaniale pocieszał i próbował ukazać Ci pozytywne strony Twojego położenia :D Isa ---> aż mi dech zaparło z wrażenia :) To teraz masz trudny wybór, który to. Może poprosisz o zdjęcia?? ;) U mnie wyszło słoneczko, ja już od 10-tej na nogach, mój Sylwester spedziłam bardzo spokojnie. Poszłam do Postrzeleńca, obejrzeliśmy sobie na komputerze włoską komedię z lat chyba 60-tych i przed północą dotarliśmy do mnie do domu. Toast, życzenia ... cóż więcej .... Miłego dnia :) U mnie słońce wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodniczka z 27
hejka wszystkiego najlepszego w Nowym Roku Wodniki - nadchodza Nasze miesiace;-) ja jestem ze stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodniczka z 27
a moj mezus to Panienka - nie wrózy to ponoc dobrze ale jest !!! tyle tu tych meili ze nie sposób przeczytac..;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU Kochani!!! :D Zdrowia, szczęścia i mnóstwo radości każdego dnia :) Nie udało mi się dojechać do Łodzi, ale nie żałuję ;) :D Wprawdzie początkowo zamierzałam zastrzelić się korkiem od szampana :) ale mi przeszło... dokładnie o 21:58 :D:P ;) Ehhhhh...:):):) Polak_krk - dzięki za propozycję :D ale musialabym chyba wynająć odrzutowiec żeby tam do Ciebie trafić ;):D W ogóle wczorajszy dzień był zaskakujący pod wieloma względami ;) Przewidywałam że będę robić różne szalone rzeczy... ale że zajrzę do książki od celnego to mi do głowy nie przyszło :D:P Innym szaleństwem wczorajszego wieczoru była wizyta... w kościele :) Babcia Gienia wspaniałomyślnie mszę zamówiła ;):P Niektórzy pewnie uważają ze to żałosne spędzać Sylwestra przed kompem :) ale ja tak nie uważam :P:D jeśli ma się odpowiednie towarzystwo to można się świetnie bawić ;) Oczywiście początkowo miałam chwile lekkiej załamki... nawet chciałam zacząć wpisywać się w topiku pt. \"Kto nienawidzi Sylwestra\" :P ;) ale szybko mi przeszło :) Tatuś się dzisiaj troszkę zdziwił że cały szampan zniknął w tajemniczych okolicznościach :D:P:D i winko też :D:P ale coz...okazji do toastów nie brakowało :D Brat wybył na szczęscie na jakąś impreze :) więc mialam spokój... Wrócił ok 5 rano (Słyszałam bo właśnie się kładłam ;)) Był pod drzwiami już wcześniej ale go nie wpuściłam do domu, bo otwarcie drzwi mężczyźnie rano 1 stycznia przynosi pecha na cały rok! :P;) Nie no..żartuję... :D ale to że był pod drzwiami wcześniej to szczera prawda:)! Po prostu mój zakręcony brat próbując dostać się do domu spostrzegł nagle, że klucz który trzyma w ręce nie pasuje do zamka od drzwi :( a kurtka którą ma na sobie to nie jego kurtka tylko kolegi :0 :P Hehe... kolega podobno też sie nieźle zdziwił... ale na szczęście jakoś się odnaleźli i wymienili czym trzeba :D:P Ehh.. a teraz moj brat raczy się kefirkiem i nawet nie ma ochoty na wyganianie mnie sprzed kompa :D:) No dobra kochani:) trzeba sie za celne brać... SZCZĘSLIWEGO NOWEGO ROKU raz jeszcze :)! i witam nowe wodniki :) piszcie jak najwięcej tutaj i czujcie sie jak w swoim stawiku :D i pamiętrajcie: jaki 1 stycznia - taki cały rok! :D podobno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki 1 stycznia taki cały rok :( dawno mnię nie było- ale jezdem iiiiiiiiiiii zdrowia, szczęścia i słodyczy Lutek WSZYSTKIM w 2006 roku życzy składam zaległe serdeczne życzenia na wszelakie okazje, tym,którym wcześniej ich złożyć nie mogłam 👄 udało mi się dotrzeć do domu, obym przez cały rok nie musiała mieć takich podróży :( co do marzeń , to któś kiedyś mądrze powiedział: marzenia przeważnie się spełniają, tylko nie zawsze tak jak chcemy i nie zawsze kiedy tego oczekujemy ale i tak jeszcze raz DO SIEGO NOWEGO ROKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps net chiba jeszcze nie wytrzeźwiał u mnie po nocnych szleństwach, bo chodzi jak mucha po podwójnej dawce muchozolu oby tak nie było cały rok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ever ---> kurcze, faktycznie zaszalalaś, masz fantazje dziewczyno ;) Jak zresztą kazda Wodniczka:D:D:D i Wodnik też ;) A tak na poważnie. Te wszystkie \"szaleństwa\" bywały i moim udziałem w przeszłości. Czyli: wieczorne msze w Sylwestra - baaardzo dawno temu, kiedyś w oczekiwaniu na moich sylwestrowych gości, wzięłam sobie podręcznik do zoologii, bo po świętach jakieś kolokwium miało być. A sylwka na czatach to spędziłam nie tak dawno temu, moze ze 3-4 lata wstecz. Fajnie było, bo full oszołomów raczyła się procentami na imprezkach, a takie zagubione duszyczki, jak ja wtedy szukały kogoś do pogadania wśród takich samych zagubionych. Jutro do pracy .... wiem, wiem, miałam ponad tydzień wolnego. Ale co na to poradze, ze mi sie nie chce iść?? I siedzieć w tych wyziębionych klasach?? No jakoś dam radę, nie mam innego wyjścia... Do zobaczenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowia, zdrowia, zdrowia i miłości, dobrych i wiernych przyjaciół oraz rozsądku (chociaż odrobina szaleństwa też by sie przydała ;) ) w podejmowaniu decyzji a resztę to za kasę sobie kupicie ;):D:D:D wczoraj nie dotarłam do kompa bo chodziłam z kolędą po rodzinie ;) moja mama miała więcej energii niż niejedna młodsza osoba. ona jest nie do zdarcia ;) Sylwester był szalony. moi bracia muszą zrzutkę zrobić na operację plastyczną bo mi się zmarszczki mimiczne porobiły od śmiechu. a o przeponie to nie wspomnę:D:D szalone tańce...obawiam się że koledzy mojej pijawy (bo oczywiscie impreza dla młodzieży była w pokoju obok A JAK!! ) stwierdzili ze ma kopniętych rodziców:D:D kankana nie tańczyłyśmy tylko z jednego powodu.....zbyt wąskie kiecki miałyśmy ;) a tak to przechodziło wszystko:D Gązo przywlókł z piwnicy zapomniane juz dawno kasety z lat naszej młodości. ech...łza się w oku kręci ;) no dobra...zmykam bo jakieś śniadanie trza zjeść :D miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×