Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Yol:D Ledwo zyje bom chory i jeszcze pracuje:/I nawet nie mam czasu na kafe popisac ani przeczytac:/ Pzodrowki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Jo ---> też mi dobrze samej i nie potrzebuję tłumów wokół siebie. Ale na totalną pustelniczke się już nie nadaję, bo jak by tak było to bym się w jakimś klasztorze czy innym eremie zamkneła. Np. w Bornym Sulinowie rezyduja jakies zakonnice za kilkumetrowym kamiennym murem. U nas tez szklaneczka powoli się pewnie robi, jak wróciłam do domu wieczorem to o mało co nie zaliczyłam szpagatu przy wysiadaniu ze samochodu. A poza tym dzieciaki były tak paskudne dziś, krzykliwe, zaczepne, co chwilę ktoś kogoś uderzył, szturchnął, popchnął - to tak na zmiane pogody jest. Normalka, może jutro bedzie lepiej. Lutek ---> to co Ty tak trenujesz, żeby miec talie osy ?? :) Polak ---> trzymaj się i wyzdrowiej :) Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jak zwykle jestem zajechana w pracy :( Polak - całuski i zdrowiej szybko 👄 Wszystkim przypominam, ze dzis swiętujemy na szuwarkach o 21-ej. Pozdrawiam wszystkich 👄 PS. no to ja tez zalicze gimnastyke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choć do 18.54 jeszcze troszkę brakuje, ale coby jeszcze na trzeźwo, bo różnie to na imprezach bywa ;) niech nam żyje 100 100 100 100 100 100 100 100 100 100 100 lat nasz stawik i coby każdy kto choć raz zanurzył swe wątpia w jego wodach pławił się w nich pełen zadowolenia, spełnienia i rozkoszy przeogromnej dla WSZYSTKICH SZUWARKOWICZÓW 👄 👄 👄 Polak--> no gdzie Ty tam na obczyźnie sobie choroby fundujesz, a kto Cię przytuli, herbatkę poda, kołderką otuli niech moc będzie z Tobą 🌻 Kigana --> bo Cię pogryzę :D proszę nie nabijać się ze starszej pani, talia osy? u mnie talia jak u Wojtka Manna , ćwiczenia no i owszem- palców na klawiaturze Na drogach u mnie też wczoraj fajnie było-- nawet raz aż się zatrzymałam, bo myslałam, że cóś z kołami nie tak, bo dziwnie jakoś jechały :o miłego dzionka :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzby dzis nasz topik miał urodzinki???? hepi borstdej tu ju hepi borstdej tu juuu.... hepi borstdej dir staaawik.. hepi borstdej tuuuuuuuuu juuuuuu 🌻 to spiewałem ja - szuwi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ YE,YE,YE:D:D:D Możemy sobie wszyscy pogratulować!!! To już rok jak top istnieje! Gdzie jest w takim razie nasza Sarkana czyli pierwsza wodniczka (lutowa) na topiku?!:);) - inicjatorka i założycielka najsympatyczniejszego topiku dla buszujących na tlenie?!:D Oby za rok naszych postów było dwa razy więcej i więcej osób zaistniało na topiku. A także by jeszcze więcej zadziergało się przyjaźni dzięki topikowi w realu:D Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekaj
jestem nowa ten sam charakter 3 lutyczy jest ktoś z tego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 lutego łączy się ze swoimi wodnikami.. w końcu jakoś swojsko można się poczuć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D No dzis mam czas:D Ale sil malo i dalej cos zle sie czuje:/Lutek no nie ma kto mi herbatki przyniesc:/ Dzis nie pracuje wiec siedze sobie w szkole.Poprawiam moj dobry angielski.Nawet mi sie nie chce przerabiac tych prostych cwiczen:D Happy birthday dear topic.Let it live 100 years and more.... All best wishes for everyone aquarius. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak, mozemy sobie pogratulować :) Wbrew temu, co inni kiedyś tam prorokowali, że po urodzinach nie będziemy mieli o czym rozmawiać, mozemy dziś powiedzieć, ŻE SIĘ MYLILI :p :D:D:D:D Lutek ---> hihi, starsza pani, dobre sobie ;) Polak ---> trzymaj sie zdrowo, żebyś tam jeszcze powalczył w tej Brytanii :) Przypominam wszystkim o urodzinowym czacie, gdzie wypijemy za swoje zdrowie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiu,fiu,fiu...roczek!!!:D:D:D należą się gratulacyje:D Niech nam gwiazdka pomyślności nigdy nie zagaśnie,a kto z nami nie wypije niech mu serwer trzaśnie;):D:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka godzina szczytu już się zbliża, niektórzy już są gotowi do czatowania /Kigana i ja / no to czekamy :) Z tego zajobu w robocie zapomniałam o gratulacjach :( No to ja wam i sobie życzę: żeby za kazdym razem jak ktos otworzy stronke wygrywał w totolotka tudzież w innych grach niekoniecznie liczbowych, a najlepiej żeby wtedy zawsze wygrywał w grze życiem zwanej. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Kochani wszystkiego naj, naj...:) Buziaki i uściski dla wszystkich 👄❤️ Ps. Polak - trzymaj się tam i zagladaj do nas :) No to czekamy w szuwarkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak dobrze jak przyjemnie już lepiej być nie może tak moczyć swe koniczyny obie w stawiku siedząc w szuwarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego wieczoru wszystkim :) Jesteśmy na wczasach, to znaczy na czatach ;) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie nie wywali to przeczytacie że byłam tu ja....haba znaczy sie:) idę pić dalej na szuwarki. oczywiście herbatkę z cyrtynką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja tam byłam,miód i wino piłam i się...zmyłam;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a tak naprawdę to mnie wywaliło całkiem skutecznie,bo bezpowrotnie:(:(:(-------------------------------------------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D No to widze ze czat byl udany;) To ile osob wywlilo skutecznie tak jak Gofre?;)Ja laczylem sie z wami duchem:) Narazie tylko tak moge ale to kwestia czasu i znowu bede surfowal i czatowal:D Dzieki za troske.Dzis juz lepiej mi.Tylko kaszel i gardlo mnie boli:/ Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochani :) Po stresujących, męczących, mroźnych, zabieganych, nieprzespanych dwóch tygodniach wróciłam do Was na caaaaałe 2 dni :D niestety równie męczące, stresujące, mroźne i zabiegane.... o tym że sie wyśpię mogę też jedynie pomarzyć ;) Jestem już po 2 egzaminach i 4 kołach.... obecnie ściga mnie profesor od konstytucyjnego, dlatego w tempie natychmiastowym zabieram sie za referat ;) (od godz.12:30 sie zabieram i jakoś ciężko mi to idzie :P;) ) Wszystkiego naj naj naj z okazji wspólnie spędzonego roku 🌻 ale to zleciało... Miałam zamiar wrócić juz wczoraj ale postanowiliśmy ze znajomymi troszke sie odstresować po egzaminie ;) Było strasznie wesoło, może nawet lekko przesadziliśmy... ale na szczęście jeden kolega też wracał na Widzew więc dotarłam szczęśliwie i w jednym kawałku :) no i dzięki temu mam w Łodzi 6 programów w tv, a nie jak do tej pory - 2 śnieżące :D:P bo kolega umie perfekcyjnie kręcić anteną od telewizora :D:D;) Co do traumatycznych przeżyć na fotelu dentystycznym, to mam jedno krótkie z dzieciństwa, które jednak zaważyło na moim stosunku do stomatologii na reszte życia.... W Podstawówce miałam dentystke ktora zanim jeszcze zaczynała robić cokolwiek w mojej jamie ustnej - już krzyczała do pomagającej jej pielęgniarki \"Pani Halinko, niech ją pani trzyma!\" i co ja - małe dziecko - miałam sobie myśleć w takiej chwili? Tortury :0 ? mamusiu ratuj! :( nie dam sie! :P :( ! I choć później trafiałam na przesympatycznych dentystów to jednak wizyt tych nie zaliczam do moich ulubionych spotkań towarzyskich... \"pani Halinka\" brzęczy mi w uszach za każdym razem gdy siadam na fotelu dentystycznym :( A propos - dwa dni temu odkryłam, że rosną mi górne ósemki :( Podobno z nimi same problemy tylko :( w czwartkowy wieczór bardzo dawały o sobie znać.. Jednak mało prawdopodobne, że spuchne z ósemkowego powodu akurat na wtorek, co uniemożliwiłoby mi wygłoszenie tego cudnego referatu o systemie konstytucyjnym USA :P;) dlatego zabieram sie do roboty! :) Pozdrawiam i zjawię się tu jeszcze - obiecuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Chyba nikogo tak nie wywaliło, jak Gofrę. Mnie raz, ale zaraz wróciłam, jak bumerang ;) Ever ---> te koła i egzaminy to zdane, prawda? :) A co znaczą rosnące ósemki to też wiem, bo jak byłam mniej więcej w Twoim wieku ( :P:P:P:P - ale zabrzmiało !!) to tez moje sobie przypomniały, że chyba jednak chcą wyrosnąć. No i dały czadu. I tak sobota sobie mija powoli i spokojnie, bardzo to lubię. Z naszej szkolnej bibloteki wypożyczyłam sobie Siesicką i poczytuję ją pomiedzy przeglądaniem stron w necie :) To są jej książki, które napisała później, bo ich nie czytałam w młodości. A moze i nie, tylko ja do nich nie dotarłam? No to miłego wieczoru, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie w niedzielę i odpoczywajcie w domowym zaciszu, bo na zewnątrz ziąb okrutny;):D!!! Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekaj
jesteście nie gościnni a myślałam ze zostanę przywitana z famfarami jako wodnik awangarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam milutko🖐️ Czekaj------>jesteśmy bardzo gościnni,nie wiesz??? to jaki z Ciebie wodniczek?!?!?!?:D::D fanfar nie mam,ale są pozostałości po obchodach Nowego Roku-więc witamy na naszym topiku fajerwerkami :D,jak moze "uwidziałaś" nasz topik ma rok!! życzę wytrwałości cobyś razem z nami obchodziła kolejny roczek:D U nas dzisiaj piękna zima,bialo,tylko niesłonecznie,ale za to pod nogami aż "skrzypi"-lepiej tak niż breja..:D-hejka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Kiganko - koła zaliczone bez problemu :) a wyniki z egzaminów dopiero za trzy dni... jestem dobrej myśli :) Pierwszy dzień sesji to 25.01, który jest zarazem moim ostatnim dniem sesji :D 26 zaczynam ferie!!! :D:D mam nadzieję ;) a czy to prawda, że ósemki najlepiej usunąć zaraz jak wyrosną? :( normalnie irytuje mnie to... Czekaj - poczekaj! :D My niegościnni? no co Ty?! :D Famfary trzeba było po prostu ograniczyć ze względu na cięcia w budżecie :P ;) Witaj i czuj sie jak u siebie ;) zapraszam Dobra wodniki! Trza się wgłębić w referat po raz kolejny :) bo jeszcze mi zostało więcej niż mniej... ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No patrz Gofruniu :D a specjalnie sprawdziłam czy nikt sie nie wpisał przede mną :P :D Jak Ty żeś to zrobiła? :D:D No nic... zwalam wszystko na swój powolny komputer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekaj
To mi się podoba a jóż myślałam że jestem intruzem nie obiecuję systematyczności bo często jestem na wyjazdach ale na swoje urodziny będę no cóz mogę napisać brawo brawo tak trzymac rok to długi okres przetrwania wśród tylu tematów na forum ale my wodniki to inteligencja społeczna wiemy cego chcemy wiecie co lubię ? pisać wiersz zaznaczam do szulady no i lubię dominowac jestem pracoholiczką dziękuję za przywitanie do napisania czeaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×