Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

hej to ja:) migrena poszła precz to se mogę z Wami trochu pokonwersować:D:D Polak Ty zdrowiej i na 18 lutego przybywaj do Torunia ino ...chyżo?..hyżo? ...kurde słownik za daleko leży:D:D:D Gofra ---> nie słonecznie? toż u mnie klara daje po ślepkach jak mało kiedy ale fakt skrzypi i skrzypi. a niech tam, dzieciaki przynajmniej będą miały śnieg na ferie:) everka ---> gratulieren zaliczenia sesji:) ja jestem na etapie pisania pracy magisterskiej na temat dobra i zła wg Tatarkiewicza....eee...to raczej filozofia niż ekonomia;) będę miała kolejny tytuł magistra na swoim koncie ;) ever mam nadzieję że Ciebie w Toruniu również uwidzimy nie? szuwcię też trza ściągnać;) już jej sprawdzałam połączenie...bezpośrednie żeby znowu do tyłu nie wracała ;) czekaj czekaj :D witaj witaj:D zrób się na czarno cobyś podszywaczy nie miała na topiku :D:D Alan nie odzywałeś się tak długo a ja już myślałam że zaszyli Cię w jakimś meblu przez przypadek:D:D co u Twoich dam serca ? uściskaj je obie:) idę na obiadek, całuski wsiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przearbowałam się ale byłam pomarańcza teraz lepiej wyglądam w czerni mi do twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) czekaj ---> 🖐️ w czerni jest nam ładniej, przynajmniej na tym topiku :) Ever ---> a daj Ty se spokój z usuwaniem ósemek, no chyba, że będą się nadawały tylko i wyłącznie do wywalenia. Chcoiaż moje wyrosły dość nietypowo, ale pani dentystka je zaleczyła i jest ok. Jakoś nie spieszy sie mi do ich usuwania, bo to cała operacja jest wręcz. Zdolna dziewczyna jesteś, wszystko pewnie w przedterminach i masz ferie :) Super :) Haba ----> pisz, pisz tę pracę, wiem jak to boli, ale cóz na to poradzić. No i witaj w klubie kolekcjonerek ;) Może następne studia zaczniemy razem ?? ;) U nas ładna szadź na drzewach i zimno jak nie wiem co. Ale ferie dopiero za miesiąc, to moze i śnieg spadnie, albo wiosna sie zrobi?? To narazie tyle, miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam na momencik sie pozegnac bo jutro mykam z samego rana do Lodzi. Ten referat mnie wykonczyl.... Habciu, bardzo bym chciala do z Wami w tym Toruniu sie spotkac, ale 18.02 moja kuzynka ma ten slub :( od miesiaca mysle nad odpowiednia wymowka.... ale zjazd wodnikow chyba nie przejdzie ;):( oczywiscie nie mowie jeszcze nie ;) ehhh... pozdrawiam i zmykam ..pobudka o 6 rano.... uwielbiam to :P:D papapa... do czwartku :) PS wspominalam Wam ze bede miala wolne piatki w tym semestrze? :D:D:D BEDE MIALA WOLNE PIATKI :):D juz mnie nie ma.... wybaczcie ze tak halasuje w srodku nocy a! jeszcze tylko powiem ze przed chwila kolega z roku mnie rozbroil na gg.... Napisalam mu ze referat wyszedl mi na 12 stron a ten sie spytal czy to juz calosc czy pierwsza czesc dopiero :P:D Eh bo chyba nie wspominalam ze sie sama do tego #%&#*%@# zglosilam :P na 3 godziny referowania.... jakies chwilowe zacmienie umyslu chyba mialam :P;) Pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umieram dzisiaj .... oj boli boli boli.... Chce juz do domu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To bede w ten desen konczyc. ;-)) Sii ja 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D Ha no juz sie wlasnie zastanawiam czy jechac czy nie.A gdzie wogole Torun lezy?:P Jest tam jakies lotnisko?W sumie to nie wiem jak z kasa bedzie bo narazie jest cienko z praca.Ale pomysle.... Choc pogoda tez mnie odstrasza;) Bo tu +8 bylo wczoraj:D Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Polak ---> +8? u mnie było dzisiaj -17 :0 a lotnisko serduszko jest w Bydgoszczy wiec jakby co to tam sie kieruj:) dzisiaj wysłałam 5 ofert pracy, poszukałam na necie informacji o panu Tatarkiewiczu, zjadłam obiad i ...leniłam sie strasznie:D:D ale bilans na plus dzisiaj wyszedł ;) miłego dnia wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha a z Gdanska tez mam blisko?? Tak dobrze przeczytalas bylo plus 8 dzis chyba plus 6 i caly czas tu tak jest:D Po prostu zima tu jest cudownie ciepla:D Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Gdańska masz dalej niż z Bydgoszczy. sprawdx sobie połączenie skąd masz lepsze i przyjeżdżaj :) u nas dzisiaj zapowiadali -25 stopni!! koszmarek brrrrrr aaaa Alan!! Tys się nie wypowiedział czy będziesz w Toruniu:) proszę o odpowiedź:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RATUNKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziewczyny ja już nie chcę pracować buuuuuu ja chcę do was!!!!!!!!!! Nie macie zielonego pojęcia jak mi was brakuje ;( nawet nie mam kiedy poczty oglądnąć, ale z góry dziękuję za pamięć chociaż coś mało się tego zrobiło. Bardzo dziękuję wam za kartki świąteczne, dopiero dzisiaj miałam czas je oglądnąć. Myślałam, że w weekend mi wyjdzie, ale u Krewetki (chyba dobrze pamiętam) padł internet :/ i dupa blada :/ Tak poza tym to pracuje dzielnie, ostatnio wprowadzałam 3000 sztuk wody do komputera pomnożoną przez ilość wodomierzy :/ dzisiaj latałam przez dwie godziny po dworze przy -10 stopniach ale nie zamarzłam. POZDRAWIAM WSZYSTKICH BARDZO SERDECZNIE I PAMIĘTAJCIE O MNIE NADAL - WASZA CÓRKA MARNOTRAWNA :P do zobaczenia jak najszybciej papa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba ty mi pisz zaraz pisz jaki Toruń i kiedy bo już lecę do cię, tylko poprosiabym na komóreczkę, jeśli można :D Jeszcze raz buziaczki dla was wszystkich :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko machnę coby mi koniczyny nie przymarźli do wątpiów zimno jakoś tej zimy i ślisko tys, aż niemożliwe, coby to była ta sama kraina, co w maju tak pachnie i tak rozkwita i tak miło ciepło :P:P:P:P:P:P:P:P:P mam stresa, więc pomarzyć można co nie? trzymta się zdrowo i ciepło spadam :):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wodniki ❤️! Z okazji Naszej rocznicy życzę wszystkim wytrwałości w \"poważnej rzeczywistości\" jeszcze większej, jak w tej wirtualnej :D Cieszę się, że znowu zlot się szykuje, ale niestety i tym razem nie zaszaleję... Napewno myślami będę z Wami i wiem, że imprezka będzie przednia :D Mam nadzieję, że może w wakacje spotkamy się nad morzem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie hejka, widze, ze zlot coraz barzdiej się rozkreca :) Taltiu - mam nadzieję, ze bedziesz Polak - no super to czekamy na lotnisku z kwaiatami tylko pisz na którym :D No to kto jeszcez wpadnie? Haba- kobieto weź Ty się tyle nie przemeczaj i koniecznie zajrzyj na szuwarki dziś do 14-stej :) Klikaj po mnie jakby co :) No to ja lecę czatowac na was ;) Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Smutno mi:(...bo nie będę mógł wziąć udziału w wodnikowym zlocie... Ach, jak mi smutnoooo!!!:o:p:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D Koli spokojnie ja jeszcze nie wiem czy przyjade czy nie.Wszystko zalezy od pracy ktorej narazie nie mam,ale jak nie znajde do tego czasu czegos na stale to przylece.Aaa no i to jeszcze zalezy od stanu mojego portfela;) Bo pozyczylem sporo kasy koledze..... Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra! niech strace! też przyjade! :P i gdzie okrzyki radosci??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuwi Hejka :D :D no tys to mnie dziś doprowodziła za posrednictwem Habci do stanów prawie zawałowych ;) dostaje wiadomość : szuwi nie jedzie za 3 min. dostaje szuwi jednak jedzie :D I jak tu zawału nie dostać :) Polak - przylatuj, ja się Tobą dziecko kochane zaopiekuje :) obie z Habą Cię przytulimy do pierwsi :) Pozdrowienia dla wszytskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) koli Ty moją pierwsią nie dysponuj tak publicznie co?:P ale ok tak nieoficjalnie mogę przytulić to maleństwo;):D:D Alan, no jak możesz nam robić coś takiego? kurde gdzie musiałby być zlot żebyś przyjechał? zabierz ze soba swoje kobietki i już:)słowo harcerza że będziemy grzeczni wszyscy:D:D szuwcia ja taniec radości wykonałam u sąsiada:> lekko się w głowę popukał ale stwierdził ze ok. skoro muszę to mam tańczyć:D:D Polak mój portfel będzie jak najbardziej pusty ale co tam, na jedno piwko wyproszę od swojego sponsora:D:D idę se stad bo mam takiego wnerwa jak nie wiem co. poszukam zaczepki gdzieś na czacie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe.Dzieki Koli:) Dzieki Haba:) Bede przytulony przez 2 pierwsi:D:D:D Hurraaaaaaaaaaaaaa!! ;) :D Ha ty sie o portfel nie martw dla mnie teraz polskie piwo jest za tanie;) bo tu place za puske 1F lub wiecej a w kknajpie to minimum 2;) wiec sobie to przelicz;) Takze nie wiem... Zobacze.. Wszystko sie okaze. Moge powiedziec ze przyjade na 50%;) ok?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haba a Ty znow u tego sąsiada! mowiłam juz: do domu! chłopu obiad gotowac! (mam nadzieje zes na stole nie tanczyła) :D :P :P ;) koli no bo ja juz postanowiłam jechac az tu żem se przypomniała! doh chrzciny mam! no i kombinuje jakby tu na te chrzciny nie pojsc, no ale ze mam byc chrzestna nie wymyslilam nic sensownego zeby mnie nie było i nikt sie bie połapal ze mnie nie ma :P no i smutek pojawił sie na mej pieknej twarzyczce, ale w głebi duszy cos mi mowiło : \"ewa cos ci sie chyba pomyliło\" se mysle: niemozliwe! toz ja nieomylna jestem hmmm postanowiłam upewniec sie i zadzwonic do matki mojej rodzicielki potweirdzic posiadane przeze mnie informacje no i co sie okazało? moj wewnetrzny głos miał racje! te chrzciny to a i owszem w lutym... tylko dwa tygodnie wczesniej jupi no i tak oto doszłam do wniosku ze jednak zaszczyce was swoja obecnoswcia! ale swoja drogą to wy wszyscy szczesciarze jestescie! mozecie znac kogos takiego fajnego jak ja!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Wodniki Kochane!! Dziś \" odkryłam\" ten świetny topik... (odkryłam fajnie powiedziane.. )szczególnie z rocznym poślizgiem:P 🌻 Przeczytałam jakies kilkanaście początkowych stron (jak na razie) i normalnie jakbym czytała o sobie... Mam nadzieje że przyjmiecie do swego llicznego grona jeszcze jednego sszuwarka chyba że lista jest już zamknięta..:P nie posunęłąm sie aż tak daleko z czytaniem:P więc nie wiem... A teraz w mini skrócie o sobie kilka słówek chodż pewnie nikogo nie zadziwie.. i nic nowego nie powiem... no ale cóż też jestem wodnik!:P Po pierwsze jestem..straszliwy zmarzluch, mam fobie na punkie wielkich pająków i gryzoni...:P Okropny ze mnie leniuch...pedantką nie jestem, ale lubie porządek.. jestem straszliwie zapominalska..roztargniona czasami.. cholernie cierpliwa...( co mnie wkurza bo czasem to niektórzy wykorzystują)! jestem niepunktualna..zawsze wszystko odkładam na tę naj naj naj ostatniejszą chwile..tak żeby potem móc popaść w panike:P ... Nie lubie rozpamiętywac złych rzeczy i chwil, które mnie dotyczą..wole do tego nie wracać bo rozpamiętywanie w życiu nie pomaga moim zdaniem.. I mój humor czasami jest bardzooooo złośliwy..ale tak aby nikogo nie urazić..choć to czasem pewnie się nie udaje.. A w sumie nie tylko humor mam złośliwy..wogóle czasem jestem złośliwa i lubie dopiec słowem...taki ze mnie czasem małpiszon:P.. Chyba mam artystyczna dusze..ale równiez ogromnie słomiany zapał:P dobra koniec tego gadania o sobie..Wspomne tylko że mam bliźniaki z 14 lutego🌻 🌻 🌻 będą miały 3 latka lada chwila.. A ja jestem styczniowa wodniczka z 29... Mój mąż to raczek nieboraczek:P POzdrawiam wszystkich odwiedzających ten topik bardzo serdecznie i cieplutko..a może ktoś ma ochote na gorąca herbatke?? Bo ja tak!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj madlen:) ja mam ochotę na herbatkę i właśnie taką sączę sobie:) ale muszę zmykać i pełnić obowiązki żony (nie patrzcie krzywo:P obiadek muszę podać;) )bo moje szczęście wróciło z pracy. aaa lista nadal otwarta tylko zobaczymy jak długo z nami wytrzymasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Habanerko Witaj ! No tak mężusiowi trza obiadek podać..mój jeszcze w pracy... za to maluchy buszują jak małe szerszenie:P:P:P.. Miłego wieczorku Ci życze.. A właśnie co do listy to istnieje jeszcze?? Bo ciekawa jestem ilu już tam jest Szanownych Szuwarków Wpisanych. Jeżeli ktoś może ją uaktualnić to będe przeszczęśliwa i bardzo wdzięczna :P..:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Madlen :) lista istnieje, a jakże kilka stron temu była przypominana, ale myślę że im bliżej naszych urodzinek to Kiganka jeszcez raz ją nam wstawi cobyśmy nie zapominali zyczen składać :) Jak przeczytałam Twój opis to jakbym o sobie czytała :) No pewnie nei doczytałaś, ale 18 -tego lutego planujemy zlot w Toruniu - nie wiemy czy masz daleko czy nie :) ale jakby co to heja na Toruń :) No Haba ale jednak pomimo przystojnego sasiąda to Ty zdązyłaś ten obiad ugotowac :) No nie gniewaj się o to dysponowanie, ale pomyslałam, ze tak po przyjacielsku to moge co nie ??? Buziaki dla wszystkich PS Ewcia no o czywiście uśmiechnęłąm sie po Twoim wpisie. no a co z ta obiecaną pracą o zaletach ziemi lubelskiej ;) czekam czekam i doczekac się nie mogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×