Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

🖐️ jestem, zyje, ale czegos tam brak;) postaram sie zagladac zeby zyczenia skladac:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Koliberku! Ciesze sie bardzo że lista jest i czekam z niecierpliwościa na nią. Co do zlotu??? hihiih to mam kilka kroków ... :P:P:P Jestem ze śląska:):):) więc do Torunia ..rzut beretem:P:P:P Mieszkam jakieś 6 km od Oświęcimia (a oświęcim to już małopolska ofkors:P) więc jakby co to moge po barakach pooprowadzać:P:P albo po Auschwitz... jednakże dziękuje za zaproszenie:) OOO albo lepiej... Pochodze z Żywca więc może ktos sie skusi na oprowadzanie po browarach:P:P:P Nie ma to jak dobry humor na wieczór... Jeśli nie wiesz co robić..?? Uśmiechnij się!! brown

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, nie madlen ja mam do Oświęcimia 10 km :) Świat jest mały :) ale do torunia jade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No koliberku faktycznie malutki hihihih a skąd jestes jeśli to nie tajemnica?:):):):)... Ja mieszkam w dziurze zwanej Wolą:):):) A jeśli chodzi o Toruń to mam chybaz a mały staż wodnikowy...:P:P:P Pozdrawiam serdecznie... Ależ nas dziś znowu zasypało,....orera:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie Wodniczki i Wodniki (tych, niestety jak na lekarstwo;))!!!:D madlen 🌻 witaj w Wodnikowie cieplutko, choc ziąb na zewnatrz okrutny:o...mam nadzieję, że Ci się u nas spodoba... habanerka ❤️ - nie mam pojęcia jak ja przezyję niemozność bycia z Wami dziś w Toruniu!!!😭 Mam nadzieję, że relacja z tego niecodziennego spotkania znajdzie chociaż streszczenie na forum;):) Pozdrawiam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) nadal gryzę, kopię i wogóle...pogłębiłam dół spoglądając do lusterka! na moim siwym łebie znalazłam 3 (słownie: trzy) siwe włosy!! o ja nieszczęśliwa!! czyżbym była juz stara czy to tylko troski wychodzą na wierzch ;):D:D Alan---> pobudka!! serduszko nie dzisiaj mamy spotkanie w Toruniu a 18 LUTEGO!!! więc nie płacz a zabieraj sie do planowania wyjazdu :D:D a będzie się działo oj będzie ;) skoro Polak przylatuje z Liverpoolu to Ty też się postaraj:D Madlen nie Ty jedna jesteś ze śląska:D jest nas więcej:D jak się bliżej poznamy to może dołączysz do naszych kawkowych ( i nie tylko:P ) spotkań z Koli:D Koli---> a dysponuj moją pierwsią, dysponuj:D:D nie mam nic przeciwko ;) Polak---> kurde my z Koli nie amazonki ani nie cyborgi jakieś:> umiesz liczyć? mamy po dwie pierwsi więc będziesz do czterech przytulon:P;) no dobra...spadam z kompa bo stróż prawa ma minę nieteges:D:D całuski wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 lutego? 18 Lutego! Habanerka!!! To może bendem:D!!! O jak bym chciał!!!;):) A siwe trzy włosy? Wyrwij je. Po prostu wyrwij. I tyle. I już znowu będziesz piękna i młoda;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D Ha tam wyzej mialo byc prze 2 pary pierwsi;) Moj blad:P A tak wogole Ha to ja nie wiem czy bede.Trudno jest mi cos planowac na tak dlugo bo nie mam stalej pracy... Witaj Madlen w stawie.... Poplywaj troszke;) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to znowu ja:) siwych włosów nie przybyło wiecej przez dzisiejszy dzień;) pilnie je obserwuję:P Alan jak zacznę wyrywać to łysa sie ostanę bo nie mam ich za wiele wiec niech se będą siwe;) zrobię se platynę na łebie i będę jak ta...Pamelka:D:D no.... mój drogi, wiec siem obaczym w Toruniu skoro może będziesz. u mnie jak ktoś powie \"może\" tzn że tak będzie :P Polak--> nie chcę zapeszyć ale moze będziesz miał stałą pracę:P pracuję nad tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha??? :> No to pracuj;) Ale mam nadzieje ze w Liverpoolu co?;) Alan tylko my pilnujemy stawu z wodnikow bo wodniczek to duzo juz plywa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimno cimno i do lata daleko pozdrawiam wsie stwory wodne małe i duże pci obojga te na stan topikowy od dawien dawna wpisane und nowe nabytki :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
habanerka❤️, ach, może to i prawda z tym może, choć mówią: \"Morze to nie kałuża\"...,a inni - \"Morze jest szerokie i głębokie\"...Więc zobaczymy:)...Bardzo chciałbym z Wami się obaczyć i ogadać:p:D;) polak-krk i tak trzymajmy brachu:), we dwóch raźniej w tym wodnikowym gąszczu kobiecym:D Ale przyznaj, że przesympatyczne i przeinteligentne mamy dziewczyny tu, co stary?:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiewiórka ala Miluchna
a ja chciałam tylko pozdrowić Szuwarka, Habanerkę, Wodniczkę, Tailtiu i Koliberka! Co tam u was dziewczyny? Trzymajcie sie cieplutko w te mroźne dni!!! Być może pamiętana Miluchna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alan_Pol no jasne ze mamy fajne dziewczyny.Takie mlode takie ladne....:DChyba wiekszosc z nich juz poznalem osobiscie i sa super i wogole !!!!!!!!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madlen ---> witaj :) specjalnie dla Ciebie publikuje naszą liste, dołączając Cię do niej :) Jakaja .......................... 22 stycznia, 35 lat, Warszawa :classic_cool: Benia ........................... 25 stycznia, 34 lata, Śląsk:classic_cool: Gofra ........................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool: Habanerka .....................28 stycznia, 31 lat, woj. śląskie:classic_cool: Madlen ..........................29 stycznia, Wola, woj. małopolskie :classic_cool: Polak_krk ..................... 31 stycznia, Kraków :classic_cool: Kigana .......................... 3 lutego, 35 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Koliberek ....................... 3 lutego, 38 lat, woj. małopolskie :classic_cool: Wodniczka_3 ............ ...... 3 lutego, 26 lat, Elbląg :classic_cool: Szuwi ........................... 5 lutego, 22 lata, Lublin :classic_cool: Alan_Pol .........................6 lutego, 37 lat, woj. lubuskie :classic_cool: Socha ........................... 7 lutego, 31 lat, Warszawa:classic_cool: Gosia8 .......................... 8 lutego, 32 lata, Płock:classic_cool: Nietoperz ...................... 12 lutego, 40 lat, woj. pomorskie – Gdańsk:classic_cool: Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie :classic_cool: Paula Wodniczka .............13 lutego, 23 lata, woj.kujawsko – pomorskie - Grudziądz:classic_cool: Isa ...............................16 lutego, 31 lat, Warszawa:classic_cool: Evergreen .......................17 lutego, 21 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Sarkana .........................17 lutego, 33 lata, woj. zachodnio – pomorskie:classic_cool: Siedemnastka lutowa ........ 17 lutego, 32 lata, woj. dolnosląskie :classic_cool: A my jesteśmy gościnne Wodniki, lista jest otwarta cały czas. No i widzisz, że od razu krajanki spotkałaś :) Mnie dziś kuchnię składali, całe 6 godzin :o Ta przeprowadzka mnie z jednej strony ekscytuje, a z drugiej przeraża. Wy też tak mieliście? Bo ja to się już przeprowadzałam kiedyś, ale miałam wtedy 10 lat, no i nie licząc przeprowadzek w akademiku. Jutro mam wywiadówki, już się cieszę :P, rozmowy w ... to znaczy indywidualne z rodzicami, a główny cel tych spotkań to omówienie wyników sprawdzianu klasy VI. Ło matko :o to mój cały komentarz. Miłego wieczoru życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluchna!!! no proszę gdzie Cię za nami przywiało :) ale miło że ktoś o nas pamięta z czatu:) ani Cię nie widać ani słychać. Podaj jakieś namiary dziewczę to na kawkę wyskoczymy :) Kigana ja mam juz za sobą rozmowy z wychowawczynią. makabra! tym bardziej że musiałam sobie ja \"wypożyczyć\". jedna z dziewczynek w klasie terroryzuje chłopców.a że mają zakaz \"ruszania\" delikwentki to chodzą z podrapanymi twarzami i łapkami. moje dziecię jest w tym szacownym gronie i nie podobało mi się to. no i powiedziałam co o tym myślę. byłam grzeczna:> przynajmniej na początku :D:D miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do kuchni...tak..też tak długo trwało składanie mebli u mnie. Kigana jeśli chodzi o przeprowadzki to mnie nie pobijesz ;) za czasów dzieciństwa to chyba z 6 razy sie przeprowadzałam a teraz po zmianie stanu cywilnego mam za sobą tylko:D:D 4 przeprowadzki. mam nadzieję że czeka mnie jeszcze tylko jedna. ale to dopiero jak wybuduję swój własny dom:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie oj to widzę, ze coraz więcej osób wybiera się na zlot. A już myslałysmy z habą, ze trzeba będzie imprezke odwołac z powodu braku chetnych ;) Wczoraj na szuwarki zacięhnęłyśmy jakaję, która tutaj się dawno nie pokazała, więc donoszę, że wszystko u niej Ok i może nawet przyleci ;) do Torunia. Natomiast zastanawiamy się co z Benią :( czy ktoś ma jakies wieśći? ja jej 13-tego posłałąm SMS-a, ale nie dostałam żadnej wiadomości od niej:( Moze głośno zawołamy to usłyszy? BEniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!! Kiganka- Wola jest już w woj, śląskim pomimo, że to odemnie 10 km a ja jestem w małopolskim. Madlen-jestem z jawiszowic gm. Brzeszcze ;), ale wyobraź sobie, ze mieszkałąm kiedyś w Woli ;) Co do małego stażu to masz jeszcez miesiąć więc spoko, ale rozumiem, że raczej trudno byłoby Ci urwać się od tych maluszków, chociaż z drugiej strony takie wyluzowanie pewnie by Ci się przydało. wylądowałaś niopodal Woli - na skrzyżowaniu czytałaś drogowskaz Wola 2 km - to tak Ci mówię cobys miała orientacje w terenie ;) Alan -no bardzo sie cieszymy, że będziesz w Toruniu :D Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taliz
cudowne wodniczki, tak czytam wasze wypowiedzi i zazdroszczę Wam pogody, otwartosci, luzu...kiedyś też taka byłam, wszak jestem wodniczką. A teraz jestem jak jakiś cudak.Pokręcilo mi się życie, pojawila depresja i nawet teraz nie wiem jaka jestem. ale wierzę, że wrócę i będę taka jak Wy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie milusio! Kigana 🌻--- wielgachne merci dla Ciebie za tą liste.. ale widze że sie skróciła od zeszłęgo roku hihihih Czyżby utopiła się reszta wodników czy cuś??:) A co do przeprowadzek to też nie przepadam..ale za to uwielbiam remonty:P:P podobno jest to masochizm...??! Koliberek🌻----No tak Wola to już woj śląskie a na Jawiszowice patrze se z okna:P .. Koliberku czyli jesteś sąsiadką zza Wisły można by rzec:P:P hiihihi A co do maluchów to faktycznie na razie jestem przywiązana prawie:):):) Alan_Pol i polak_krk 🌻---również Was witam serdecznie o ile się dobrze domyślam jest to Mniejszościowe Wspaniałe Męskie Grono Szuwarkowe... ależ bystrzacha jestem:P:P.. Ja sobie chętnie w stawiku popływam tyle tylko jest mały problem... nienajlepiej śmigam po stawach:P:P... więc mam nadzieje że mi nikt głowy pod wode nie wsadzi:P lutek [kwiat}--- również witaj cieplutko..tak sie kurcze zastanawiam czy lutek należy do grona wodniczek czy wodników:P... Prosze sie za to na mnie nie gniewać .no dobra już nie będe pisac że bystrzacha jestem:P:P:P Pozdrawiam Cię::):) taliz 🌻--- witaj smutasku... chyba nikogo tu oprócz nas dziś nie ma... nie smuć sie zawsze wszystko co złe mija nawet jak trwa długo ... życie jest bardziej pokręcone niż można to sobie wymyślić... tyle tylko według moich prywanych doświadczeń zakręcamy je sobie na własne życzenie... ale z każdej złej sytuacji jest jakies wyjście... i spróbuj się uśmiechnąć i nigdy przenigdy nie chciej byc taka jak ktos inny... nie znam cię ale myśle że jesteś naj naj naj jak jesteś sobą... Pozdrwaiem cię bardzo cieplutko Jak nie masz z kim pogadać to się do mnie odezwij nie wiem czy ci pomoge ale chętnie cię wysłucham ... A jeżeli masz kogoś takiego do pogadania to masz szczęście i wykorzystaj to może przyniesie ci to ulge..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Haba ---> jakby policzyć akademikowe przeprowadzki, to razem byłoby około 5 plus ta spzred 25 lat no i ta. I też mam nadzieję taką jak Ty ..... pomarzyć dobra rzecz, nie ?? Czasami marzenia sie spełniają hihi. I bardzo dobrze, że poszłaś do wychowawczyni, jeszcze na zebraniu moglibyście ten problem poruszyć, moze pedagoga szkolnego wziąć do roboty ;) Koliberku ---> dzięki, poprawię województwo, nie wnikałam,że mieszkasz na pograniczu :) Talize ---> 🖐️ i daj sobie spokój z depresją, na co Ci ona potrzebna? Lepiej napisz coś wiecej o sobie i zrób sie na czarno :) Madlen ---> a co nie masz być bystra, Wodniki już takie są i już. Mamy to w naturze :) A Lutek to kobieta :) A teraz wywiadówka. Dość sprawnie poszła. Ale, jak to jest napisane, po owocach poznamy jej skuteczność. To narazie tyle, miłego wieczoru 🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochani :) Wróciłam pare godzin temu z Łodzi, tym razem zostaję do środy :) Witam nowe wodniki :) madlen 🌻 taliz 🌻 mam nadzieję, że zostaniecie z nami na dłużej :) Ciesze sie ze juz jestem w domu :) ale....Myślałam, że nie wyrobie w tym autobusie! Trafiłam na kierowce sadyste - ogrzewania nie włączył :/ :P Szalik przymarzł mi do szyby :P Na dodatek przez całą drogę czas umijało pasażerom radosne \"umc, umc, umc\" z jakiejś prehistorycznej kasety :P Masakra.... chyba 5 razy przewijał :/:P Ehh...teraz myśle, że trzeba było potańczyć... od razu by sie ciepło zrobiło ;):P No i właściwie nie mogę narzekać - uśmiechnęłam się najładniej jak potrafiłam do pana kierowcy i zatrzymał mi się koło domu :D i to jeszcze tak wspaniałomyślnie, żebym w zaspe śnieżną przy wysiadaniu nie wpadła ;):D:P Ale w domu już nikt taki wspaniałomyślny niestety nie był :( Ehhhh.... ciężko zyć pod jednym dachem z bratem uzależnionym od netu, mając do dyspozycji tylko jeden, wyeksploatowany do granic możliwości komputer:( :P;) Mykam więc - dobranoc:) bede rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem śpiochy kochane :) Ale zaraz biorę się za naukę bo jeszcze jeden egzamin mi został - ostatni :) taaaak...nie ma lekko :( Dlatego też... przez najbliższe dni nikt mnie sprzed kompa nie usunie! Bo to będzie egzamin z informatyki :D:D:P Słyszeliście, że od niedzieli -30\'C w nocy i - 20\'C w dzień??!! :( Pozdrawiam więc cieplutko... bardzo cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam i o zdrowie pytam:):):):) Kigana--- masz racje bystrość umysłu to nasza rodowa cecha i nie można się jej wypierać... ale teraz zajechało nieskromnością:P:P:P kurde i tak źle i tak nie dobrze a wszyscy mówią żem skromna dziewczyna:P:P:P evergreen--- Witam Cię cieplutko... dziewczyno Ty nawet nie mów o tych mrozach bo ja już zamarzam prawie... cholera ale nogi mam gołe:P:P dobra idem się przyodziać..miłej nauki Ci życze... tylko sie nie przemęczaj za bardzo... Katti2--- Ciebie równiez witam w ten mroźny dzień... 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D Witam Madlen,Taliz i Katti2 na szuwarkach:D Ha jak sie taka temperatura utrzyma do zlotu to mnie nie bedzie:P Bo ja tu mam cieplo a dzis bardzo duzo slonca:D Pogoda jest taka ze zyc nie umierac...:D Szkoda ze chory jeszcze jestem:/ bo bym pogral w pilke:D A dzis w szkole gralismy na bebnach.. ale super bylo:D I jeszcze fajna Niemka nas tego uczyla;):D Jest tutaj jedna polka w tej szkole i nie zgadniecie ile ma lat... 55 i przyjechala tutaj niedawno:) Normalnie jestem w szoku... Pozdro 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bryyy... zimno! odmarzły mi juz dolne konczyny a gorne tez powoli przestaja funkcjonowac :( takze nie wiem czy zdaze jeszcze skonczyn i wysolac tego posta zanim calkiem odmowia posłuszenstwa. Wyobrazcie sobie ze u mnie w pracy nie ma ogrzewania! :( :( :( tylko taki malusi grzejniczek na prad a sklep jest duuuuzy :( i ja tu spedzam 9 godzin dziennie :( wiec jakbym do zlotu nie dała znaku zycia znaczy to ze zamarzłam i nie zyje! Ale miałam wczoraj farta! wyslalam do Eski smska, tak sobie bo nie mialam co robic i calkiem o tym zapomnialam, az tu nagle dzwoni telefon, odbieram a taaam... moja mama spytac co słychac :P:D nie no zartuje :P tak naprawde to zadzwonili z radia i mnie pytaja czy moge rozmawiac bo za chwile pogadamy na zywo! no to ja w panice! jeju! a ja taka nie umalowana dzisiaj!!! AAAA!!!! no ale se mysle raz kozie smierc! w koncu przez radio i tak mnie nie widac :) no i se pogadalam i wygralam jakies płyty i pozdrowilam kogos tam (o was tez nie zapomnialam :) ) i normalnie od wczoraj jestem sławna! :D A wczoraj mialam impreze integracyjna. Koledzy z pracy zaprosili mnie na piwo bo chcieli zapoznac to miła pania co do nich dzwoni. bo ja tych chłopakow osobiscie to nie znam bo oni pracuja na fabryce i robia meble a ja te meble sprzedaje no i jak sie z nimi porozumiewam to głownie faxem i czasem przez telefon. No wiec wczoraj wszyscy tłumnie przybyli zeby mnie ujzec :D Reakcja jak mne zobaczyli wygladala nastapujaco: \"A nie mowilem ze to nie zadna stara baba!\" No i poszlismy na piwo a jak wrocilismy to malo pamietam wiem tylko ze moje kochanie pomagalo mi pizamki włozyc bo ja mialam z tym trudnosci :o wczoraj opieprzyłam ich tez ze meble sa strasznie ołowkiem pomazane i ja musze je myc a mi sie nie chce i niech troche na to uwazaja, no to dzis dostalam szafke ktora była cala w serduszka i z napisem\"miłego mycia kwiatuszku\" no i wez takich i nie zabij 😠 ludzie ale sie rozpisalam! napewno nikomu sie nie bedzie chcialo czytac :o bo mi sie nie chce jak długi post tylko przelece wzrokiem po tresci i zatrzymuje sie w co ciekawszych miejscach :P :P :P ;) a jezeli chodzi o zjazd to moge powiedziec z cała pownascia i pełna stanowczoscia, bedac w pełni swiadoma tego co mowie ze JADE na 100% (o ile oczywiscie do tego czasu nie zamarzne :o ) moja gorsza połowka chciala ze mna jechac ale co za pech nie pojedzie bo musi isc do pracy :D Miluchna! a gdzies ty kochanienka sie tu zapałętała. Co u ciebie jak zyjesz? wez tu czasem wpadaj co? ja na tlen juz niepredko wroce :( Wielki całus dla Ciebie i gorace pozdrowienia, na tyle gorace na ile moge jeszcze ciepla wykszesac z moich pozamarzanych odnozy :) no dobra koncze bo tyle namachalam ze teraz to juz napewno nikt tego nie przeczyta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do alana pola
jak ja wspolczuje twojej zonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuwi ja przeczytalem;) A podejrzewam ze inni tez przeczytaja;) Pozdro zamotana wodniczko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×