Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

dzięki za zdjęcia Majeczki , dziewczynka -- cukiereczek Dziewczęta szybkiego powrotu do domu życzę 🌻 Pogoda dziś pod psem szaro, buro i do tego od wieczora pada deszcz Co do zapisywania numerów--> mój problem to zapisanie numerów, tylko bez właściciela i tym sposobem mam na różnych kartkach nr i jeszcze dobrze byłoby wiedzieć czyje :D Jasminka --> nie martw się samojezdy mają to do siebie, że jak coś się z nimi dzieje, to zawsze w nieodpowiednim momencie 🌻 Miłej niedzieli Wszystkim papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D nie wiem czy za oknem pada czy fontanna czadu daje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winobranie dostalam w prywatnej poczcie;) kolezanka fotki robila:D mowilam ze jesli dodatkowo tam winem handluja to impreza nie dla mnie:P tydzien bym leczyla kaca;) ech... mlode winko.... super w nogi wchodzi:D:D:D:D a dzis Haba do domu wraca!! z Pszczółką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziekuje za zdjecia! Majeczka przesliczna!!!:):):) taka slodka ze sie napatrzec nie moge! :) Jeszcze raz gratuluje szczesliwym rodzicom ksiezniczki:)🌻 Sensacja dnia dzisiejszego: Mam gorace kaloryfery w mieszkaniu!!!:D bardzo mnie to cieszy bo juz zamarzalam w tej Lodzi. Oczywiscie nie moge tak do konca narzekac, bo chwilami bylo wrecz goraco... ale gdy moj mezczyzna jest daleko ode mnie to zimnisko jest nie do wytrzymania! Macie jakis pomysl na prezent z okazji 25 rocznicy slubu??? Mysle, mysle i nic...moi rodzice sa dosc wymagajacymi prezentobiorcami:P:( Gofra - Dowiem sie w koncu gdzie najbardziej podobalo Ci sie na wczasach?;) hmmm... takie wczasy to bylby dopiero fajny prezent dla rodzicow :> jak mnie bedzie stac to im wykupie:) ale to pewnie nie szybciej niz na ich 50-lecie:( ehhh trza zagrac w lotka czy cos;) Jasminka*** - jeny!!! mieszkasz pod Alpami?:) Super! Jak mi sie marzy wycieczka w tamte rejony... ale chyba wole gory latem niz zima, wyjatkowy ze mnie zmarzlak;) Mykam po jakies ciacha:) pozdrawiam z cieplego (w koncu!!! ) mieszkania:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, pozdrawiam ciepło :) Wczoraj przestawiłam piec na tryb zimowy, czyli ogrzewanie czas zacząć :o W mieszkaniu zrobiło się o wiele przyjemniej, jak się nagrzało. A zmarzluch jestem taki sam jak Wy :D Gofra ---> oglądałam w tvn z Zielonej Góry :) Napilas się młodego winka? :D Ever ---> moi rodzice obchodzili neidawno 40-lecie ślubu. Chcieliśmy z bratem wysłac ich na wczasy nad morze, ale stwierdzili, że w tym roku nie mają kiedy jechać:o Więc jak nie to nie :P Kupiłyśmy z bratową szklaną misę, do niej duzo cukierków i tyle.Nie chcą imprezy, tzn. dziadek nie chce :o to nie. A najlepiej się spytajcie rodzicom, co by chcieli. Może coś Wam zasugerują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miło,🖐️ Noo dzisiaj to ja już nigdzie się nie wybiorę na miasto ,bo pada i pada i padac nie chce przestać.Współczuję tym straganiarzom stać w taką pogodę,noo ale oni to tym młodym się raczą to może niepotrzebne to współczucie?:D Ja za młodym winkiem nie przepadam,wolę dojrzałe,jako ja!:D:D:D;) Dziś zresztą Halina Frąckowiak konceruje na deptaku a ja za nią...tak niekoniecznie przepadam:)Wolę wioskę hip-hopową Ever,co do wczasów ciężko tak wyznaczyć jedno miejsce,które mi się najbardziej podobało...,bo w każdym coś,np bardzo,ale to bardzo podobało mi się jezioro Garda we Włoszech i krzywa wieża w Pizie też-wydawałoby się,że już tak jest opatrzona..a jednak zrobiła na mnie duże wrażenie.Cała Piza jest zresztą bardzo ładna.Podobało mi sie też miasto Livorno w Toskanii a najbardziej nabrzeże-takie skaliste i wysokie,że bardziej ze Szkocją się kojarzyło.We Francji urzekł mnie kolor morza-faktycznie lazur:D:D i miasteczko de Rennes le Chatenau na końcu świata prawie :) Ogólnie wszystko! Cudna jest też cerkiew w San Remo-bardzo mi się podobała oraz roślinność.Mam ok 400 fotek,jak będziesz chciała to Ci jeszcze coś podeślę:) Co do rocznicy..hm..chyba Kigana podpowiada najlepszy sposób-wypytać rodzinę.Moi znajomi ze szklonej ławy też w tym roku mieli 25 rocznice,dzieci zafundowały im portret od krakowskiego artysty,czarno bialy,duzy,z fotek gdy byli mlodzi,tzn przeslali po 3 fotki mamy i taty z pierwszych lat i slubne zdjecie a ten artysta zrobil portret-wyglada to rewelacyjnie,mi sie podoba i kazdemu kto u nich widzi.To nie było takie tanie bo ok 600zl.Do tego mieli dluższy weekend w Pradze. Zawsze można zafundować rodzicom bagietkę w Paryżu:Dlub mecz w Barcelonie jesli lubią..:DNasze poczciwe zamki też są super! i już można wynajmowac komnaty w niektorych zamkach i palacach-tez fajnie! Mozna drzewo geanalogiczne(?),albo SAPA,albo kino ,albo koncert,kolacja,spacer=najwazniejsze ze mają z kim:) nie wiem... ja za rok będę o tym myśleć:) ale macie dobrze z ogrzewaniem! u mnie zima!,brrr nie cierpię zimna,brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdg555
Ciezki dzień dzisiaj...a Tu sie ktoś narodził...gratki dla szcześliwych rodziców......szkoda ze w maju sie nie narodził......wiecie....nie ma to ...jak urodzić sie ...pod znakiem BYKA:)...hahahhaha ale ..znak panny...to dobry znak......wiem cos o tym.....nie ma ..lepszego:)......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U mnie dalej sie nic nie zmienia. Jestem chwilke zyczyc Wszystkim milego dnia u mnie deszczowo i deszczowo :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziś się u mnie wypogodziło :) Ból był straszny, jak miałam na 8.00 wstać :o wiem, wiem, inni muszą wczesniej wstawać :P ale jakoś się udało. Jutro szaleństwo, bo z naszego miasta startuje wyścig pokoju ;) przyszedł nakaz, by wyjść z dziatwą na ulice i dopingować chłopaków :D oczywiście kosztem lekcji :P mam mieszane uczucia, szczerze mówiąc, tzn. i na tak i na nie, ale co tam, nie będę nudziara :P Przyszło mi do głowy teraz, że możemy fajne zdjęcia porobić na trybie sportowym :D Cos zmęczona się czuję, moze to jesienne zmęczenie mnie dopada?? :o a moze dzieciątka mi energię wysysają ?? :P Miłego popołudnia, trzymajcie się ciepło 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos wie czy Haba w koncu wyszla z tego szpitala?? leb mnie napierdziela matoł nie nauczyl sie alfabetu i w ogole jakos nie ogarniam zycia....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Niestety nie wiem, kiedy dziewczyny wracają do domu. Życzę miłego weekendu, wyruszamy do lasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) melduję że wyszłam ...wczoraj jako ostatnia pacjentka szpitala:o na korytarzu szpitalnym miałam cały komitet pożegnalny. ze łzami w oczach żegnała nas pani ordynator z noworodków (no prawie ze łzami ;) ) położne i pielęgniarki od maluszków. w ogóle to miałam niezły cyrk. ochroniarze pod drzwiami, telewizja, radio, prasa...oj będę miała co opowiadać Majce jak dorośnie ;) http://ww2.tvp.pl/8709,20070905554822.strona to jest link do aktualności z 05.09.07r. nagrali tylko Majkę w inkubatorze, do mnie niestety (albo stety) dostępu strzegli ochroniarze. czułam sie jak gwiazda jakaś ;) chwilowo tyle...reszta w terminie późniejszym bo czas na kąpanie :) pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba no to gratulacje!! link mi sie nie otwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Haba nareszcie jesteś. Teraz tylko bądź dobrą matką i za długo nie siedź przy kompie :P Jasminka też wiem co to znaczy nie mieć samochodu. Już od ponad miesiąca nam ściągają z Niemiec i nie wiem kiedy im się to w końcu uda. Mieli jechać w poniedziałek 10.09 ale chyba nie wyjechali, później mówili coś o 16-tym ale czy to jest ostateczny termin to się przekonamy niedługo. Trzy razy już sami byśmy coś znaleźli i sprowadzili, wrrrr.... Ever - z bratem kupiliśmy rodzicom oprzyrządowanie do kominka, bo tata grzebał w nim starym widelcem (tym do przewracania mięsa) i chochelką. Bardzo śmiesznie to wyglądało. W tej chwili dużo się nie zmieniło, bo przecież nie będzie brudził prezentu :) Za to mamie przysłużyła się juz miotełka - kilka razy zmiatała pajęczyny :P Dobra koniec tego dobrego, muszę wracać do pisania pracy :/ już mam jej dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Haba ---> nareszcie :) ale w tym szpitalu nie było chyba tak źle, skoro żegnali Was ze łzami w oczach i reportaż z tego kręcili ;) Link niestety nie otwiera się :( Jak znajdziesz trochę czasu, to wyjaśnij o co biega. Domyslam się, że chodzi o przenosiny szpitala gdzie indziej tak?? Poza tym trzymajcie się ciepło:) Dziś wrociliśmy z wyjazdu. Było super, tylko grzyby się gdzieś pochowały, niestety. Zebraliśmy trochę podgrzybków, jednego borowika, kilka maslaków i resztki kurek, które zjedliśmy na obiad z sosem i makaroni :) Pycha :D Zmeczona jestem, znikam zatem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej samochod juz naprawiony mam nadzieje ze jeszcze dlugo sie nic nie popsuje he he. Ladnie u nas bylo caly tydzien to zamias w domku przed komp. siedzialam nad jeziorkiem na sloneczku i od razu widac rezultaty lepsze samopoczucie :) Buziaki dla wszystkich i gratylacje dla swiezo upieczonej mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba --> chyba byłaś ostatnią mamą z dzieckiem, a za tobą zamknęli oddział :O dużo mówili o szpitalu w twojej miejscowości :) co do prezentu dla rodziców :) to kilka lat temu kupiliśmy rodzicom telefon bezprzewodowy :D do którego można zapisać mnóstwo numerów :D 🌻 wkońcu poszłam zrobić zdjęcie do dowodu!!!!!!!!!! i z tej okazji wzięłam sobie dzień wolnego :P mój stary dowód został wydany 13.081991 w PRL-u :D :D :D przy okazji mam zdjęcie, żeby prawko wymienić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasminka ---> fajnie masz z tym jeziorkiem :) Gosia ----> gratuluje mobilizacji :) ;) Co do słońca i samopoczucia. Podczas weekendu czułam się super, ładna pogoda i las nastarjają bardzo pozytywnie. O dziwo, taki wypoczynek i wyjazd był mi bardzo potrzebny. Aż się zdziwiłam, bo przecież niedawno było wolne, a tu takie odczucia? Gdyby nie było tak daleko, to pewnie częściej bysmy jechali. A tak, 3 godziny jak nic są potrzebne... U nas świeci słońce, fajnie jest na dworze :) miłego popołudnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a gdzie obiecane nowe zdjecia MAJKI?? jakas zmeczona jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa ---> ja też, kurna :( może to przygotowanie do zimowego snu?? Ponoc zima ma w tym roku wczesnie przyjść :o już się cieszę :o U nas się rozpadało, a tak pieknie rano było ..... Na poprawę humoru sobie może wystawkę moich zdjęć zrobię. Wrzosy, wrzosy, a między nimi Majka :D Tak słodko wygląda. Oczywiście moje to są tylko wrzosy. Żeby nie było, ze zabieram Gązowi prawa autorskie do zdjęć małej. Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana mowisz zima... to ja tez pelna radosci jestem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja tez troszke zmeczona, ta pogoda jakas taka :O wczoraj ladnie, a dzis deszcz i wiatrzysko... ale zime lubie:) zdecydowanie bardziej niz lato... Jestem w Lodzi oczywiscie:) juz od piatku biegam po bibliotekach, randkuje, spotykam sie ze znajomymi i odliczam czas do rozpoczecia roku akademickiego nie moge narzekac - wysypiam sie:P ku ogromnej zazdrosci wspollokatorow;):P Mam ochote na jakis dobry film Habcia - fajnie ze juz cala rodzinka razem:) pewnie pstrykacie Majce miliony fotek, wiec podrzuc nam pare od czasu do czasu:) pora pokrecic sie po forum:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja też jestem zmęczona, ale nie będę tego zwalała na jakieś przesilenia. po prostu chyba za stara jestem na dwójkę dzieci:P a propos dzieci.... w szpitalu musiałam odciągać pokarm-małą karmili 2 dni w inkubatorze przez strzykawkę- pijawa widzi mnie siedzącą na łóżku z laktatorem i oczywiście zadaje pytania..a po co, a na co, mleko? po chwili włącza muzykę na swojej komórce z komentarzem że w telewizji mówili, że krowy dają więcej mleka jak słuchają muzyki. bez komentarza:o dziewczyny...zdjęcia poszły, reszta będzie tak jak Wam pisałam w mailu. cierpliwości!! Ever---> jak ja Ci zazdroszczę tego wysypiania się!! Gosia--> nie chyba a na pewno byłam ostatnią pacjentką w szpitalu. chodzą teraz słuchy że szpital ma być zamknięty do końca roku, a później.... kto to wie:o jasminka--->dziękuję:) ja muszę oddać swój samochód do reanimacji ale jakoś ciężko mi się z nim rozstać ;) za dużo mam jeszcze załatwiania i jeżdżenia, ale kiedyś trza będzie go odstawić do mechanika :( Kigana---> ten link.... chciałam Wam pokazać moją małą gwiazdę w telewizji :) ja też tam byłam tyle że za drzwiami ;) ochroniarze nie wpuścili dziennikarzy do sali. Paula---> przecie ja jestem dobra matka:P nawet jak teraz to pisze to mała leży mi na kolanach i śpi:P muszę uczyć córkę obsługi neta od noworodka:D dobra....ja spadam bo trza jeszcze trochę pozałatwiać spraw a muszę sie wyrobić w ciągu 3 godzin bo później Majka mi cycki ze złości oderwie jak ją nie nakarmię na czas:D aaaaa.... zapomniałabym!! Majka dzisiaj kończy 3 tygodnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak - 3 tygodnie - czyli wiekszosc zycia w szpitalu dziecko spedzilo;) a ja odebralam swoja nowa bryke!!! jade sie bawic:D no a Majka jest jak lalka sliczna Jarek chce byc starsza siostra ewidentnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba --> Majeczka śliczna ❤️ 🌻 u mnie zapowiadało się rano wietrznie i pochmurno...a tu niespodzianko cały czas słonko świeciło :) nadal świeci :D dziś znowu do Wawy musiałam pojechać :D fajne korki :) Isa jak ty tą swoją nową brykę masz zamiar przetestować ;) w stolicy co najwyżej można testować swoją cierpliwość ;) :P jak wjeżdżaliśmy do miasta to był korek na pasie wyjazdowym :) jak wyjeżdżaliśmy to już w obie strony było po jednym pasie do prześlimaczenia się :P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×