Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Isa ---> no, zima.... tak słyszałam na rynku, jak pan sprzedający niemieckie m.in. słodycze mówił do jednej pani. Fakt, nie są to moze meteorologiczne autorytety ;) ale, któż to moze wiedziec :o A jak bryka sprawuje się po teście?? Może jakaś sesja zdjęciowa? ;) Ja mam bardzo ładne zdjęcie z Targów Motoryzacyjnych w pięknym, niebieskim kabriolecie. I wcale nie widać, że to na targach jest ;) I nadzwyczaj mi w nim do twarzy było :D Haba ---> szkoda, że link nie zadzialał:( chętnie bym sobie obejrzała ... A pijawa ma specyficzne poczucie humoru :) ciekawe po kim ;) a moze chciał w łeb zarobic i tym samym zwrócić na siebie uwagę?? Ever --->Tobie żadna zima teraz nie straszna;) jako pilna studentka pozdawałaś wszystkie egzaminy i mozesz się wyspać, w przeciwieństwie do Twoich np. współlokatorek. No i dobrze, niech tam zazdroszczą;) Gosia ---> no to jeden pozytyw korków znalazłas - nauka cierpliwości :) To narazie, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Kigana---> specjalnie dla Ciebie link aktualoności regionalnych od innej strony :) http://www.lokalne.media.pl/ krok następny to zakładka \"katowice\", później po prawej stronie na szarym tle jest coś takiego jak \"archiwum aktualności 2007\" jak już się dostaniesz do archiwum to najedź na \"wrzesień\" a potem na datę 05.09.07r. najpierw będzie sprawa wybuchu w hucie. potem sprawa szpitala. ufff....trochę kombinacji ale dotarłam do celu ;) Isa---> obiecałaś o Sosnowiec zahaczyć jak będziesz miała furę:> czekamy na Was:D PIWA MI SIĘ CHCE!!!!!!!!!!!!!!! i wogóle jakieś grypsko mnie łapie:( kości mnie bolą i wogóle...... idę kompanko szykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez jestem Wodniczką D
Widzę, że temat zgubił główny wątek... ;) No ale nie przeszkadza mi to w tym, aby pochwalic się, :] że jestemz 7 lutego ;) Ktos jeszcze urodził się tego samego dnia co ja ??? :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm......tak przeglądam poprzednie strony i widzę koleżanki, że.....chłopa Wam trzeba!! No więc chciałem przypomnieć zapomnianą odmianę rasy ludzkiej na tym forum, a mianowicie mężczyznę!!:) Ostatnio skończyłem czytać wpisy na zakładce bodajże 194, więc jak wszystko przeczytam to wejdę z marszu do dyskusji: Habie już gratulowałem..ale jeszcze raz nie zaszkodzi - congratulations!!:) uroda oczywiście po Mamie:)...aczkolwiek Tatę też proszę pozdrowić. U mnie generalnie bez zmian - wszystko dobrze:) pozdrawiam!...może ktoś chce kupić mieszkanie w Krakowie?:)...nie mogłem nie skorzystać z okazji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się urodziłem 7!!!....grudnia...trochę przenoszony jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Joe kogo moje śliczne ;) oczy widzą, ciebie to od roku nie widziałam, jak nie dwóch, rozwiodłeś się już, a może jakieś maleństwo się szykuje i czy nadal w strażaka się bawisz? :P Haba maleńka jest śliczna, prosiemy więcej zdjęć :) a jeszcze się nie chwaliłaś ile Majka miała cm i kg :) Ja już mam dosyć tych \"przygotowań\" do ślubu, to jest ponad moje siły. A jak sobie wyobrażę, że muszę jeszcze dwa dni przeżyć, to najlepiej bym z pracy nie wychodziła. Dobrze, że jak kościelny będziemy brać to już na swoim M bedziemy. To na tyle dzisiaj, idę spać, pa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tailtiu!! Jak to czy się juz rozwiodłem?? No to trzeba było móóóóóóówić że się we mnie podkochujesz, to jakoś byśmy się dogadaaaaali nooo ;) A teraz to widzisz - ja zajęty, Ty zajęta...została nam tylko \"platoniczna\":) Dalej się bawię w strażactwo, siedze w kpa i tęsknie za Twoimi wskazówkami - dalej siedzisz w budowlance? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzien dobry! to ja - najspokojniejsza, narbardziej małomówna, cicha i zrównoważona osoba na tym topiku :) sto lat mnie nie było. Miałam tyle przezyc ostatnio ze nie sposób nawet opowiedziec. Z reszta w tej chwili nie mam czasu nawet duzo pisac. Moze wieczorem skrobne co u mnie słychac. Joeee!!!!! 😘 tyle lat!! :) Habcia jeszcze ja ci corki nie gratulowałam. Cudna jest :) (nawet do mnie zdjecie dotarło) Tail - o prosze co za zmiany. Pauline chce nam zaobraczkowac ;) a tak serio to duzo szczescia zycze na \"nowej\" drodze zycia - bo ona juz nie taka nowa chyba :P Jeszcze niech tylko Ever sie wyda za maz to juz jedyna niezamezna tu zostame :o :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no everka na dobrej drodze;) bo jakas taka zakochana;) joeee wez sie pokazuj czesciej bo sam zobacz jaki ruch zrobiles;) haba ja bym sie chetnie wybrala:D ale tygrys mi nad morze jedzie i samą z pijawami zostawia:O no wlasnie JO* swieze fotki cud dziewczyny poprosimy:D kigana robilam fotki - tygrys raczej zrobil - ale ... hmm... zadno sie nie zapamietalo!! a dzis nie ma mi kto ich robic bo pijawy w szkole;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruch ruchem, ale po południu nikogo ;) Haba ---> obejrzałam, dziękuję za link i instruktaż. Przy okazji poszukałam sobie poznańską i obejrzałam kolege z pracy na kolarzach :D No cóż, Majeczka ma niezły start - od razu do tv. Fajnie, moze z niej wyrośnie jakas gwiazda filmowa :D szkoda, że Ciebie nie było i nie kazali Was filmować. Witam dawno nie widzianych Szuwi :) - pisz kochana, co się z Tobą działo, chociaż w odcinkach. Joeee 🖐️ Isa ---> taa, a moze tygrys tych zdjęć nie zrobił?? ;) Zmeczył mnie ten dzień, z różnych powodów. Ale byłam na zakupach i zaszalałam. Kupiłam sobie kurtkę - taką na teraz i drugą skórzaną, która kosztowała 20 zł i markowe dżinsy za jedyne 12 zł. Jednak czasem warto iść do lumpeksu i się zagłębić w te dobra ;) Postzreleniec jest namiętnym klientem lumpeksów i czesto coś fajnego wygrzebie. A dziś mi się udało :D Chyba dziś był dobry dzień na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ----> no częściowo te stresy przedślubne można zniwelować, mieszkając osobno. Ale tylko częściowo. Niestety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) wczoraj rozpoczęłam stronkę, a dziś nowy dzień. Oby był dla wszystkich udany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana niech Twoje słowa się staną:D ciężki dzień przede mną:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu złożyłam wniosek o wymianę dowodu :D myślałam że spędzę w kolejkach ze 2 godziny i z tej okazji wzięłam znowu dzień wolny :D :D :D a całe to zamieszanie łącznie z wyjście i powrotem do domu zajęło mi 50 minut :P u mnie dziś słońce świeci :) pogoda super :) mama na grzyby pojechała - ciekawe kto będzie je czyścił? bo na pewno nie ja :O pozdrawiam i oby cały weekend był taki jak dzisiejszy dzień :) chyba zaszaleję i umyję okno :P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa ---> i co, stał się ? Mam nadzieje,że tak :) Gosia ---> dużo grzybków? Myśmy byli, przed chwilą wróciliśmy, ale mizeria :( za dużo nie zebraliśmy, ale trochę się dotleniliśmy. Bardzo dużo pajęczyn wisi w lesie, parę razy bym się na takie coś :o nadziała- straszne :o Postrzeleniec stwierdził, ze pewnie zima szybko przyjdzie, jak tyle pajączków wisi i zapasy gromadzi. Wcale mnie to nie cieszy,oj nie:o Jutro idę do pracy, odrabianie 2.11 i mamy sprzątanie. Moja klasa akurat ma cmentarz parafialny do obejścia. No i księdza nam przydzielili do pomocy. Ciekawe ile dziewczyn przyjedzie, bo większość z nich to dojeżdżające z takich miejsc, gdzie nigdy nie byłam i nie wiem dokładnie gdzie są. Wobec powyższego nie mają dojazdu w sobotę. No trudno. Pewnie dlatego jest sprzątanie, a nie normalne lekcje. Paula ---> jak nastrój przed jutrzejszym dniem? Mam nadzieje, ze lepszy niż parę dni temu, tzn. przygotowania wyhamowały się. A robicie jakieś małe przyjęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadeusz Rydzyk w Toruniu mieszka, czarną sukienkę ma ten koleżka. Uczy prostaczków noce i ranki, ze swej maryjnej radioczytanki. Leje na serce miód swoim gościom, beret z antenką czesząc z lubością. Geja i Żyda czuje z daleka, niewiernych ściga niczym bezpieka. Kościół do góry wierzchem wywraca, psoci, figluje - to jego praca. Glemp grozi palcem: Rydzyk - łobuzie, Tadzio z uśmiechem nadyma buzie. Pieronek błaga: daj na wstrzymanie, a on rozkręca nową kampanię. Życiński prosi: raz odpuść sobie, a Rydzyk: z radiem co zechcę zrobię. Lech go popiera, Jarosław chwali, a sztab ministrów pokłony wali. A gdy mu ktoś gębę zamknąć próbuje, armię beretów mobilizuje. Mohery wielbią swego pasterza, bez jego radia - nie ma pacierza, I mnie już Tadziu zamącił w głowie, wspieram go w myślach, uczynku i mowie. I wciąż pracuję na swe zbawienie, pompując rentę w jego kieszenie. 15:39 /////////////////////// Premier podsumował rok swoich rządów: Samochwała w koncie stała I tak rok podsumowała: Zdolny jestem niesłychanie, Mam na świecie poważanie, W kraju - same osiągnięcia: Dłuższe życie (od poczęcia), Koalicja - wzór współpracy, Z sejmu - dumni są Rodacy, Rząd najlepszy od półwiecza, Skupił się na wielkich rzeczach. Kompetentni ministrowie, Każdy poseł - ideowiec, Z zasadami, jak husaria: Bóg, Ojczyzna, Honor(aria). Dla Narodu - becikowe, Nowy peron we Włoszczowie. Lepiej żyje się rodzinom (Jednej mamie i dwóm synom). Okno na świat - otworzone, Turystyka - w jedną stronę, Lepsza praca, wyższa płaca (Zwłaszcza, jeśli ktoś nie wraca). Gospodarka rozpędzona: Są mieszkania (trzy z miliona), Jest kilometr autostrady, Ład moralny i zasady. Politycznej wzrost kultury (Nurt plebejski, przykład z góry), Nie ma WSI (choć jeszcze trochę, A zrobimy wszędzie wiochę). Cały naród żyje w zgodzie. IPN - I po narodzie CBA - udane akcje Super MEN - co rusz, atrakcje. W szkołach nie ma już Darwina, Będzie dryl i dyscyplina, Nie podskoczy żaden gieroj! Tolerancji nie ma! Zero! Żadnych gejów, Ferdydurek, Jest amnestia i mundurek! Wolność słowa i pluralizm (Bo rządzących wolno chwalić). Jest religia na maturze, Wierny lud na Jasnej Górze. Nie rozumie tylko Unia: Rząd z Warszawy, czy z Torunia? Krótko mówiąc: rok udany! Tylko naród... do wymiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa to takie skopiowane z innego topiku-rozśmieszyło mnie...moze i Was rozśmieszy:D-pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luinel ---> fajny nick:) Ja też lubię swój znak, chociaż nie wszystkich Wodników, jakich znam :o ale w każdym stadzie znajdą się jakieś czarne owce - niestety. Gofra ---> wierszyki super :) W pełni oddają to, co się w kraju dzieje :o Miłej niedzieli wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana cudem piatek skonczyl sie ok:) nawalila nam ekipa /podwykonawcy/ nawet chyba nie przypuszczali ze potrafie tak opierdalac ludzi /inne slowo nie odda mocy mojego tlumaczenia ze sa debilami , niepowaznymi draniami itd itp - teraz kulturalnie;) / prace skonczylismy dopiero w sobote i to dzieki temu ze sciagnelismy swoja ekipe z innej roboty! ale zdazylismy zanim przyjechal klient:D i to najwazniejsze:D no a dzis zaczal sie piekny nowy dzien:D swieci slonce:D cieplutko:D oby tak jak najdluzej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa ---> to dobrze, że wszystko się skończyło dobrze :) W takich ekstremalnych sytuacjach potrafimy zdobyć się na takie teksty, ktore normalnie nie przejdą nam przez gardło :o No ale na co niektorych nie działają normalne słowa, tylko bluzgi wręcz. Niestety. U nas tez słońce świeci, ale ja jestem zmęczona i podjarana na wszystko :o Nie wiem, jak to się skończy, czy wielką awanturą z kimś, czy też moze wielkim płaczem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie nikomu nie przywaliłam :) płaczu wielkiego też nie było - póki co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana jak sie skonczyl dzien? ale Majka ma wielkie gały:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Chciałabym się w końcu pochwalić, że udało mi się powiedzieć tą krótką regułkę i nawet udało mi się nie parsknąć ze śmiechu, chociaż było ciężko :P a zwłaszcza jak sobie wyobraziłam kumpli którzy za Mateuszem rozpaczają, zresztą to są nasi wspólni koledzy i za obojgiem rozpaczali ;) W niedzielę gadałam z kumpelą, która też była na cywilnym i opowiadała co tam się dzało, to zaczęłam się dziwić kierownikowi USC że taki spokojny był i z powagą do nas przemawiał. Więc to było tak: Najpierw zjechali się goście zaproszeni na ślub (czytaj rodzina), później dotarły dziewczyny ode mnie z roboty, co bardzo mnie ucieszyło. I jak już nikt się niczego nie spodziewał przyleciała cała banda około 10 luda od nas z klasy, było to ogromne zaskoczenie bo wszyscy (oprócz tej koleżanki o której wspomniałam) siedzą w Gdańsku i pracują. Wszyscy wleźli do sali i czekamy na kierownika USC. Co się okazało kierownik nie mógł wejść do sali bo koledzy oparli się o drzwi i nagle usłyszeli, że coś im za plecami stuka. No to trochę zamieszania i udało się przedostać przez tłum przy drzwiach, ale całkiem niespodziewanie córeczka owej koleżanki (1,5 roku) lecąc od jednego \"wujka\" do drugiego zauważyła, że jakiś Pan jej na drodze wyrósł i stwierdziła, że do tego Pana też chce na ręce :) Tak więc sami widzicie, że trzeba mieć naprawdę dużo samozaparcia, żeby się nie śmiać :) A kierownik USC jak już zajął swoje miejsce za stołem, położył ręce na nim jak nasz kochany Prezydent i zaczął swoją regułkę, no i wtedy na dobre się zaczęło. On całkiem spokojnymgłosem mówi, patrzy raz na jedno raz na drugie, jakby reszty nie było, przy tym wcale głową nie ruszając, no to jak ja nie miałam się śmiać, no proszę kto mi powie? A później jak już zaczęliśmy te piekne słowa przysięgi jak spojrzałam na mojego kochanego no to już z całej siły przygryzłam wargę, żeby tylko nie robić wiochy. Doszłam w końcu do wniosku, ze jak przyjdzie mi w kościelnym się wywnętrzać to prosto do maratonu uśmiechu, czy jak to się tam nazywa - pojadę :) Później już było dobrze, ale naprawdę jestem pełna podziwu, że ten Kierownik był taki spokojny. Zdjęcia jak już będę miała na kompie to wam prześlę, podobno ślicznie wyglądałam, a jak na jakimś zdjęciu będę dziwnie wyglądać tzn., że się śmiałam ;) Dobra tyle o ślubie, od tego czasu zdążyłam już zgubić nasze dowody osobiste i po kilku godzinach je odzyskać. w międzyczasie już je zastrzegłam wszędzie, gdzie tylko było można. Do tego opóźnia nam się kredyt na mieszkanie, na które podpisuję umowę już w ten piątek. Mam nadzieję, że wszystko się uda i nie będziemy mieć więcej problemów. Ciężkie to były dni, ale za razem dziwne i śmieszne. Joe niestety już w KPA nie siedzę i przyznam się bez bicia mało pamiętam. W tej chwili bawię sie w ściąganie czynszów za mieszkania :) też fajna zabawa tylko szkoda, że nie mam netu :( To by bylo już całkiem na tyle na dzisiaj, jakby coś to pytajcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Isa ---> obyło się bez wielkich ekscesów i emocji - na szczęście :) Kosztowało mnie to trochę wyluzowania - widocznie to jakaś odmiana PMS albo ZNP, albo klimakterium :P Pewnie minie za jakiś czas. Paula ---> fajny opis ślubu. Ale chyba tak to jest na cywilnych - kupa śmiechu czasem i robienie sobie jaj,ale na kościelnym to potem już inne emocje przychodzą. Nie u każdego zapewne :) A kierownik USC nie takie rzeczy widział, to i powagę umiał utrzymać. Może to już go nie śmieszy i byście musieli niewiadmo co zrobić, zeby go doprowadzić do wybuchu?? Dziś oglądaliśmy dwa domy na sprzedaż ..... totalna porażka :o tyle tylko powiem :o Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka i Dzień Dobry :) Paula to ja spóźnione Gratulacje składam Tobie i Matiemu. wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia 🌻 🌻 🌻 Opis ślubu - rewelka :) Fotki prosze :) Pozdrowiam wszystkich serdeczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula --> Gratulacje!!!!!! 🌻 i szczęścia na nowej drodze życia 🌻 i też składam zamówienie na fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jaka ona nowa, toż to już najwyższy czas żeby zalegalizować :P Wszystkim bardzo dziękuję :* Zdjęć jeszcze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ---> nowa, bo zalegalizowana :) I nie ma już \"mój chłopak\" tylko \"mój mąż \" :D A nazwisko zmieniłas, czy dokleiłas do swojego ? Czy jeszcze jakas inna możliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×