Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

aaaaaa....... zapomniałam dodać że mi coś urosło dziwnego z przodu i żadna bluzka nie chce mi się zapiąć Paula---> grzeczne dzieci chodzą spać o 20 tak jak ja:P Gosia--> odchudzaj się, odchudzaj, byle nie z dietą kopenhaską bo będziesz mieć efekt jojo w postaci postaci:D trzymta się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba---> u mnie dieta to MŻ :O, uważam, że inne są zupełnie bez sensu :P poza tym dziś przeżyłam szok, niedowierzanie i w ogóle wstrząs psychiczny ;) kiedy pani w autobusie zauważyła mój brzuszek, stwierdziła, że jestem w ciąży i chciała mi ustąpić miejsce siedzące :( :( :( a to tylko kieszenie trochę się rozciągnęły przy moim ulubionym swetrze :P oznacza to tyle, że przez jakiś tydzień będę systematycznie w domu ćwiczyć :O :P bo tylko tyle moja systematyczność jest systematyczna :D :D :D to chyba dobra motywacja do odchudzania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już trzeci dzień na chrupkim pieczywku, twarożku Hochland i jogurcikach. Wczoraj miałam na obiad kalafiorową z dnia poprzedniego :P a dzisiaj makaronik z kiełbaską, bo jakies mięsko trzeba jeść :) A w ogóle to wysłałam koleżankę w robocie tak całkiem przy okazji jak wychodziła na miasto po marchewkę sztuk dwie i jabłuszko i muszę przyznać, że wyjątkowo mi smakowało. A jutro kumpela mi kupi tabletki z herbatkami BioActivu, kuracja na siedem dni i można pięć kilo zrzucić, zobaczymy ;) Jak na razie nadal czuję się grubo, a jeśli pewna kobieca przypadłość nie nastąpi to będę się leczyć na co innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witka, Mili w poniedzialek konczy 3 miesiece:gada stara sie leciec ale jej jeszcze nie wyszło ;-) spiewa turla sie trzyma pieknie główke oraz robi kupe ZAWSZE swiezo zmieniona pieluszke! Paula-->narazie wstrzymaj sie z herbatka...tak na wszelkij słuczaj :-) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Paula ---> tego się chyba nie leczy hihi. Samo przejdzie ;) Haba ---> to pewnie Gązo zachwycony jest tym czymś z przodu? :D Jo ---> i inne z wypadajacymi włosami. Doskonała odżywka nazywa się Treatment Wax, kupuje się ją w aptece, działa rewelacyjnie. Sprawdzone na dwóch znanych mi osobach: jedna po ciężkiej chorobie, a druga - może podczas zmian hormonalnych w okresie przedmenopauzalnym. Wypadanie zostało zahamowane i włosy zaczęły ładnie odrastać. Sprzedawane jest to w białych, okrągłych pudełkach, napisy są brązowe. A ja już po imprezie z okazji święta :) Na ciąg dalszy nie idę, musze sie do końca wykurować. Wiecie, jak się teraz mówi, gdy ktoś przyjdzie nawalony do domu? Ten ktoś nie jest pijany, tylko cierpi na chorobę filipińską :D:D:D Oj ,to dziś epidemia wręcz będzie, jak belfry zaczną imprezować hehe ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana chyba samo wyjdzie :P wolałabym jeszcze nie. Wczoraj zapłaciłam swój pierwszy czynsz, ech... i jestem już uboższa o parę setek. Chociaż myślałam, że będzie gorzej. Nic mi się dzisiaj nie chce, jakiś taki dziwny dzień dziś jest i pełno debili się kręciło. Będzie ogromna zmiana pogody, bo przechodzili samych siebie :/ A w ogóle to doszłam ostatnio do wniosku, że nie ma dla mnie butów, żadne mi się nie podobają. No i z tego wszystkiego kupię sobie mrtensy jak będę w Gdańsku lub Toruniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Paula ----> no wyjdzie, wyjdzie ;) Postrzeleniec mecz ogląda i strasznie się emocjonuje ...:o jakby było czym :P A ja całe trzy dni kotem się zajmuję. Moi rodzice i reszta domowników wyjechali sobie na weekendowe grzybobranie. A kotek jest od dwóch tygodni u nich, aby się przyzwyczaił zrobili mu legowisko itp. w szklarni. Dziś rano przychodze, wołam kicikici, a kici mi z innej strony odpowiada. Wyszła sobie gdzieś, nie wiem którędy :o ale na szczęście już się chyba na tyle przyzwyczaiła, że wraca. Na noc jednak zamknęłam ją w kotłowni, jak wrócą niech jej jakieś legowisko zrobią, by po nocy się nie szwendała :o Mam nadzieję, ze jej tam będzie w miarę dobrze, rano ją oczywiście wypuszczę. Kurde, czemu musze się tak tym kotem przejmować ?? :o Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cd. mojego bloga nt. kotki ;) Wstałam dziś po 8-mej i poszłam do kici, by ją wypuścić z piwnicy. Kicia leżała sobie na legowisku, które jej zrobiliśmy, wyjadła i wypiła wszystko z miseczki, szkód nijakich nie poczyniła ;) Musiałam tylko sprzątnąć kupke piasku, którą jej zostawiłam do celów higienicznych ;) To było mniej przyjemne :o Ale kicia czyściutka jest, byle gdzie się nie załatwi :D Widziałam też sznur dzikich gęsi, leciały sobie gdzieś na zachód.... Tak mi sie smutno zrobiło, bo to znak, że zima nadchodzi :o U nas słońce świeci - chociaż tyle. Miłej niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzalam w przelocie : Wroclaw, Drezno, Kolonie i Duesseldorf nieczego nie zwiedzilam:P za to przyjrzalam sie autom w korku /jedna autostrada zamknieta 😭 / Jo widzialam te oczy:D Paula najlepiej tak nieoczekiwanie;) Haba no jak gązo rzuci sie na to z przodu.... to go mlekiem zalejesz:D paznokiec odrosł troszke;) i obciachalm wsie:P aha, a teraz patrze na nasze polskie Tatry:D bo w Zakopanem jestem:D tylko nie zazdroscic:P oczywiscie pracuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomniano mi!! Kigana wszystkiego najlepszego z okazji dnia nauczyciela!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa ---> dziękuję :) 😍 Faktycznie, zwiedzanie na odległość :o a z Zakopanego to przynajmniej masz ładne widoczki za oknem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowcip dla naszych mam karmiących ;) Student medycyny na egzaminie ma wymienić 3 zalety mleka matki. Siedzi i myśli..... No i wymyślił: 1. jest w 100% naturalne 2. jest cieple (nie trzeba podgrzewać) ... i w tym momencie zabrakło mu inwencji. Siedzi, siedzi a czas leci. Profesor ma zbierać już kartki a student w ostatniej chwili wpada na genialny pomysł: 3. ma zaj**iste opakowanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowcip super :D Melduję wszem i wobec, ze jednak nie wyjdzie :P i w zamian za to pożarłam już dwa paski czekolady i jak człowiek ma się ograniczać w jedzeniu :P Ale muszę się przyznać, że już mnie tak nie ciągnie do jedzenia wszystkiego co pod ręką :) A na sylwestra to pojadę do Genewy :) jak nie z mężem to sama :D Kigana muszę Ci powiedzieć, że ten twój kot to tak samo dobrze wychowany jak mój ;) i nie przeszkadza mu siedzenie w kotłowni, ma tam pełno puszek więc ma się czym bawić :) tylko tata traci cierpliwośc, bo co chwilę je ustawia :P Dobra kończe, bo muszę mojego chorego męża odwiedzić, tylko najpierw muszę do niego dojechać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowia wszystkim życzę i skutecznej kuracji bez skutków ubocznych :) Paula ---> ta czekolada to w ramach odchudzania :D:D:D zresztą gorzka jest ponoc mniej kaloryczna ;) ja oczywiście wolę mleczna hehe .... U Ciebie i kicia ma zajęcie, bo się nie nudzi, a później tata też ma co robić :) jakby tego nie lubił, to te puszki przeniósłby gdzie indziej. Nasza kicia już się zadomowiła i to w sensie dosłownym. Została dopuszczona do środka i lubi sobie leżeć tam, gdzie jest najwięcej ludzi, albo na taborecie w kuchni, gdzie ma widok na wszystko i wszystkich :) wiedzialam, że tak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor:) dawno mnie tu nie bylo, ale juz wszystko nadrobilam;) Paula - dzieki za zdjecia, fajna z Was para i slicznie wygladalas:) takie foty to super pamiatka.. co do odchudzania to... moj mezczyzna tak mnie dowartosciowuje kazdego dnia, ze sie przestalam zbednym kilogramem przejmowac;) juz nie pamietam co to dieta:D a czekolada jest zdrowa i juz!!!;) Nadal chodze cala w skowronkach, zeby nie bylo ze sie odkochalam czy cos :P;) jest mi wspaniale w tym zakochaniu, mysle ze to stan wrecz idealny dla mnie:D a tak ogolnie to sie przeziebilam, Przemek wybyl na delegacje, a jutro mam pierwsze seminarium u nowego promotora i same znaki zapytania w notatkach, wiec fajnie jest;):P ide sie kurowac, tesknic, denerwowac.. i wyprobowac nowy balsam ujedrniajacy na moim zaj**istym opakowaniu:D;) dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej melduję, ze u mnie też generalnie jest OK. Pracę złożyłam i czekam na obrone :) wrzosowisko załozyłam w ogrodzie, wnuka wysłałam do Chin :( no i to by było na tyle. Paula - zdjęcia super, slicznie wygladaliście, DZięki Pozdro dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ever ---> Twoje posty zawsze były pełne energii, ale ostatnio toż to prawdziwe erupcje!!! :D:D:D Szybko wyzdrowiej, żebyś mogła bez zakatarzonego nosa powitać swego ukochanego, jak już wróci z tej delegacji :) A znaki zapytania .... no cóż, pewnie po spotkaniach z promotorem zamienią się na inne znaki i prace napiszesz w pięknym stylu :) Koliberku ---> wrzosowisko ???? a wiesz, że ja sobie umysliłam coś podobnego zrobić, jak już bedę miała gdzie?? Jak byłam terza na Polagrze, to wzięłam sobie katalog z jednej firmy, która zajmuje się uprawą wrzosów. Piekne :) A Ty, jakie masz kolory? A masz jakieś zdjęcia? U nas dziś padał grad :( i się ochłodziło 😭 Kiedy będzie wiosna ?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!:) Kigana - akurat teraz moja energia jest poniżej przeciętnej (z wyjątkiem szalenie energicznego kichania i smarkania) ale mimo wszystko coś w tym jest, że miłość dodaje skrzydeł ;):) a co do erupcji wszelakich to sie nie wypowiadam:P ale muszę przyznać, że trafił mi się temperamentny chłop:D Koli - do Chin??? WOW Ja też chcę!!! a z jakiej to okazji tak daleko wybył? Niedawno wróciłam z kina. Polecam wszystkim lubiącym baśnie fantasy - \"Gwiezdny pył\" (adaptacja powieści Neila Gaimana) Oczywiście wątek dominujący - miłość. Były wiedźmy, duchy, magia, spadająca gwiazda, piraci na latającym statku (fenomenalna rola kapitana Szekspira, w którego wcielił się Robert De Niro - uwielbiam go!!!:D ) świetne efekty specjalne, cudowna muzyka!!!!! Warto!:) i nie zrażajcie się tym, że to baśń, wprawdzie przewidywalny happy end byl... ale ten pierwszorzędny humor, przygoda, emocje, jędzowata Michelle Pfeiffer pragnąca wiecznej młodości - to trzeba zobaczyc:D i przeżyć:) i polecić innym - bo uważam, że dobrze jest się czasem zdrowo pośmiać, wzruszyć i zrelaksować jednocześnie:) a dobro i tak zawsze zwycięża:P a zaraz chyba sobie oglądnę Don Juana Demarco - grają m.in: Johnny Depp i Marlon Brando:) intensywnie myślę czy iść jutro rano na wykład, czy może jechać szybciej do domu (obowiązek obywatelski wzywa!) Oczywiście mam nadzieję, że Was do pójścia na wybory przekonywać nie muszę :> pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ever ---> to chyba nie jest z Tobą tak źle, jak byłaś w stanie iść do kina :) Kieyś pisałaś, że Twój chłop to Baran, więc on już tak ma ;) jakby nie miał, to by raczej Baranem nie był. Co do wyborów - to pójdę. Osoba, na która będę głosować nie jest moim idolem, ale mój wybór wynika z zimnej kalkulacji. Warto mieć w parlamencie osobę ze swojego miasta. Miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej melduję zem przeziębiona:( mój kot chrapie!! myślałam ze to Gązo i go łokciem w bok trzaskałam ale nie..... kot na fotelu w sypialni spał i ...chrapał:o jeszcze tego brakowało ;) idę się kurować:( narazki zarazki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Dzien Dobry :) Kigana - zdjęc nie mam na razie, bo nie mam cyfrówki, jak gdzieś pozycze to zrobie ;) wrzosy mam różnych kolorów i odmian rżówe, białe i fioletowe. i takie z jasno zielonym listkami. W sumie ok. 50 szt. Ever -do Chin wybył ze swoją mamą, konkretnie to do Shangahju :) Jego mam dostała tam pracę w dyplomacji czyli 4 lata ich nie bedzie :( Leczcie się chorowitki (Evwr i Haba) , papaty :) i pozdrówka dla wszytskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba ---> rozwaliłaś mnie tym chrapiącym kotem :D:D:D:D:D I co teraz?? Kuruj się skutecznie :) Koliberku ---> na weekendy przylatywać nie będą ..... na szczęście jest komp, skype i inne ułatwienia, to chociaz można się zobaczyć i pogadac za niewielką kasę. Wrzosowisko musi wyglądać pięknie :) Pewnie już powoli przekwita, ale 50 gat. robi wrażenie :) U mnie sie chmurzy i wieje z północy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś pogoda do chrzanu :( mroźno i deszczowo :( koleżanka w pracy pokazywała zdjęcia z Irlandii :) pełna cudownej zieleni :D i pełna cudownych widoczków :D Haba --> moja poprzednia sunia też chrapała :) a ja swoim zwyczajem powtarzam na przeziębienie najlepsza surowa cebula :P ja już jestem zdrowa :D 🌻 ja oczywiście na wybory też obowiązkowo się wybieram :D :) :) :) Siedzą dwie babcie i rozmawiają: - Słyszałaś, że chcą nam chować dowody, abyśmy nie głosowały? - Tak, słyszałam i dlatego swój dobrze schowałam! - A gdzie? - Nie pamiętam... :D pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Gosiu dobrze, że mi przypomniałaś o tych dowodach.. musze się wybrać do babci Gieni, bo dalej nie może wyjść z podziwu \"Jak ten Jarosław pięknie mówi!...\" w przeciwieństwie do \"Donalda, diabła wcielonego\" :> jeny...chrapiące koty, psy, barany.. chyba szykuje się globalny problem;) Ja już PRAWIE wyzdrowiałam :) a do kina wyciągnęłam znajomą, która ma bzika na punkcie fantastyki - miała wczoraj urodziny więc to był taki przyjemniaśny dodatek do tego jakże wyjątkowego dnia;) ja już oczywiście w domu rodzinnym, tylko pusto troche - tata w Grecji (podobno dziś wlazł na Olimp:) ), brat w niedzielę wraca z żabojadalni (samolotem z Paryża, burżuj jeden:P ).. jak wróca w poniedziałek to sie tłoczno zrobi;) muszę rozkoszować się spokojem póki mam okazję;) Tylko trudno tu o spokój - musiałam dziś do dentysty lecieć:( znowu nie doprosiłam się znieczulenia! Muszę być bardziej przekonująca!:P No...pora kilka ustaw druknąć Ściski nie za mocne, takie akuratne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Gosia----> w moim stanie cebula? zapomnij:P byłam dzisiaj u lekarza i dostałam jakieś antybiotyki do psikania + syropki+ coś tam jeszcze i ...zostawiłam stówkę :o nic tylko chorować:( Koli-----> jak tylko odbiorę auto z reanimacji to zjawie się z cyfrówką u Ciebie :D jak mi brakuje mojego bolida!! :( na wybory też idę, a co!! dzisiaj pijawa przywlekła ze szkoły piosenkę.... pozwólcie że zacytuję:P \"nie boję się gdy test z religii jest, nie boję się bo Giertych przy mnie jest\" i to nie dzieci wymyśliły:> pan z angielskiego miał wenę:D miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ever ---> to chyba musisz dentystę zmienić, sadystę pierdolonego 😠 ciekawe, czy on bez znieczulenia sobie każe w pysku grzebać :o na pewno nie!! Co za banda. Ciebie moze trochę zaświergolenie znieczula ;) no ale .... Haba ---> nie ma to jak bezpłatna służba zdrowia 😠 Cholera mnie bierze, jak słysze bezpłatna, a rocznie z mojej pensji parę tysięcy na nfz idzie 😡 k....., co za kraj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pan z angielskiego to chyba pijany był :o bo Giertycha już dawno w ministerstwie nie ma, mundurki sie jedynie ostały ... w niektorych szkołach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×