Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

heja z pracy wrocilam:P na pare godzin:D a jak jest w koncu z tymi mundurkami? u nas mowia ze we wszystkich szkolach obowiazkowe:O ever to kiedy zdjecia slubne??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mundurki sa obowiązkowe, ale w niektórych szkołach nie ma. Np. u mojego bratanka - największa podstawówka u nas. Ale cóż, pan dyrektor ma inne sprawy na głowie :P dzieci były mierzone dopiero na poczatku października bodajże. Bez komentarza. Ale cóż, pan dyrektor dostał nagrodę na święta edukacji, ma inne swoje zainteresowania poza tym i luz. W mojej starej podstawówce mundurków nie było, bo firma krawiecka nawaliła. A pomiary były w czerwcu. No ale tu już nie wina szkoły jest. Isa ---> dalej do pracy lecisz?? A kiedy odpoczniesz? Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś paskudna pogoda :O od samego rana słońce świeciło :D a teraz deszcz pada :O i na dodatek NIC mi się nie chce :P Haba --> do psiukania na gardło mam TYMSAL kosztuje do 10 zł. (made in Herbapol) :) też pomaga :) oby do wiosny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ....do slubu to mi sie nie spieszy akurat;) teraz spieszy mi sie na imieniny do cioci Irki:) bo glodna jestem:P specjalnie od sniadania nic nie jadlam - wujek robi pyszny bigos i tylko ta mysl pomoga mi przetrwac do godz. 17 :P;) moj szalony brat wraca jednak dzisiaj z Francji, wlasciwie to jest juz w pociagu, gdzies miedzy Wa-wa a Koninem... Mowie mu ze jeszcze na imieniny zdazy, a ten: \"a kto obchodzi? kup mi kwiata to zrobie niespodzianke\" :P i znow wszystko na mojej glowie! Ciekawe czy zauwazy, ze mu pokoj wysprzatalam na blysk... w mojej bylej podstawowce mundurkiem jest kamizelka:) mysle ze fajne rozwiazanie.. praktyczne. Slyszalam ze w szkolach, gdzie nie zdazono z mundurkami dyrektorzy nie otrzymali nagrod z okazji Swieta Edukacji. Ale kto wie, moze plotka... zmykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ever ---> niestety, dostali nagrody :o Patrz - post wyżej .... Miłego ucztowania :) Gosia ---> u nas też zimno :o ło matko, kiedy będzie wiosna ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam wiadomości :) i się zastanawiam czy któraś nie potrzebuje pomocy przy odśnieżaniu?????? ;) :D :D :D :D :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U nas narazie słońce. Narazie. Mnie aż dreszcze przeszły, jak zobaczyłam ten śnieg i samochody na zaśnieżonej jezdni :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swój obywatelski obowiązek wypełniłam już 4 godziny temu :P dziś nie miałabym wymówki, żeby nie iść :D bo od rana słońce świeci :D teraz oglądam Perfekcyjną Panią Domu w nadziei że natchnie mnie do wyrzucenia zbędnych rupieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też obowiązek obywatelski spełniłam - przed kilkunastoma minutami. Gosia ---> lubie ten program, ogladałam wczoraj i chyba mnie natchneło do zrobienia porządków :P i powyrzucania niepotrzebnych rzeczy :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając, nazbierałam liści klonowych i zrobiłam różyczki z tego. % różyczek, otoczone większymi liścmi. Nawet ładnie wyszło - pierwszy raz je robiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też kiedyś robiłam te różyczki, bardzo ładnie wyglądają :) Ja swój obowiązek wypełniłam jakieś dwie gadziny temu :) jestem z siebie taka dumna :P Co do chrapiących zwierzątek, to moja piesa bije wszystkich na głowę, nawet tatę z mamą razem wziętych :) a to już nie lada wyczyn ;) Ever ja wcale nie twierdzę, że mojemu się nie podobam, ja się poprostu źle czuję z nadmiarem. Haba myślę, że ten czosnek i cebula by cię taniej wyszły i szybciej byłyby rezultaty. A propos kina, to wczoraj zrobiliśmy sobie z rodzicami bardzo małe kino domowe. Oglądaliśmy Piratów z Karaibów II i III. Została jeszcze Szklana pułapka IV, ale to się jeszcze zdąrzy obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie! szklana pulapka IV to swietna komedia:P z tym nastawieniem da sie obejrzec:D zgadnijcie u kogo zacięło się wydawanie kart:D:D:D:D no oczywiscie Tygrys po 20 glosowal:D kurde nawet berety w moim obwodzie POzytywnie skrelaly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej śnieg to był u mnie, ale stopniał i dobrze. Tyle, ze zimno i dalej ma nie skończone porządki w ogrodzie :( Apropos Kigana nie 50 gat. tylko 50 szt, a gatunki moze ze 4 -5. :) Obywatelski obowiązek też spełniłam ;) Kart u mnie nie brakło... Haba najlepszy jest świeży korzen imbiru żuc wraz z plasterkiem cytryny :) Jeju habcia,z eby tylko sie nie okazało, z eTy wczesniej dojedziesz do mnie niz ja do Ciebie. Nie żebym nie chciała cobyś przyjechała, ale wstyd byłby ogromny ... Buziaki dla Majki i Michalinki... a dla reszty pozdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) obowiązek też spełniłam:P u mnie mohery na LID głosowały:D aż gębę otworzyłam ze zdziwienia przy urnie :P ech... od razu widać kto tu nie ma dzieci:P Paula, Gosia...po cebuli są wzdęcia i dzieciątko by cierpiało a po czosnku.... mleko śmierdzi:P no może nie mleko ale moja skóra i mała by mogła się nie chwycić cycorka:P do kina nie chodzę ...bo jest mi nie po drodze:P ale za to naumiałam się ściagać z neta filmiki:) mam super kolegę który ma hiper dużo cierpliwości do blondynki:P nawet zdążyłam obejrzeć \"tupot małych stóp\" :D fajna bajeczka:D wczoraj kupiłam małej kombinezon na zimę:) śliczny, zielony:D wygląda jak ... z Wenus:D zmykam bo mały żarłoczek już zaczyna się kręcić w łóżeczku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) No to już wiadomo, przez kogo ta długa cisza wyborcza;) to Tygrys narozrabiał hehe ;) bo za późno przyszedł i chciał głosowac ;) :D Ale cóz, trochę adrenaliny nie zaszkodzi :P Koliberku ---> może kiedyś dojdziesz do 50 gatunków :) Bedzie to wielkie wrzosowisko, jak w piosence Starego Dobrego Małżeństwa ... Haba ---> a jak Twój chrapiący kot? Spacyfikowałaś go?? ;) A małej nie budzi? Wena mi sie skończyła ..... narazie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia :) U nas szaro i pochmurno, więc trochę różowości i niebieskości daję: 🌻🌻😍😍🌻🌻😍😍🌻🌻😍😍🌻🌻😍😍🌻🌻😍😍🌻🌻😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wydawalo mi sie ze sie wczoraj wpisywalam;) ale ze caly dzien przespalam z godzinna przerwa na kafe;) to moze cos przeoczylam tj. jakis klawisz wyslij albo co;) czy ja sie kiedys wyspie??? to ja tez troche kolorku wrzuce bo nie mam o czym pisac;) ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski:) Ja też mogłabym cały dzień przespać, ale niestety do roboty trza łazić :/ Haba - co do czosnku i cebuli to zapomniałam, że ty teraz obciążona jesteś :P Zrób se grzańca i będziesz miała święty spokój z małą :P oczywiście żartuję. Isa ja bardzo lubię Szklaną pułapkę i nie mogłam się doczekać IV części i muszę przyznać że jestem mile zaskoczona, bo rzadko się zdarza, że kolejny film jest tak dobry jak pierwszy. A oglądać można z obojętnie jakim nastawieniem, poza romantycznym :P Jak kto głosował to nie wiem, ale za to jaką piękną ciszę miałam w poniedziałek w robocie, to możecie sobie tylko wyobrazić. Koleżanka jest bardziej propisowska niż sami bracia. Papatki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula🌻 szklanka pulapka w sumie tez mi sie podobala;) ale z iloscia efektow specjalnych przegieli;) ... ale chociaz wiem jak dziala przycisk SOS:D ... zreszta nie dziala on w Polsce:P nie mam o czym pisac:O nuuuuuddddaaaa u mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuda ?? O rany :o a mi tak szybko ten dzień i wieczór zleciał :( ale czasem taka nuda jest potrzebna i może być konstruktywna ;) hehe - to wymysliłam .... Paula ----> ciekawe, jak długo ta Twoja współlokatorka ;) będzie to przeżywać, czy przeżuwać :P Ostatnio brakuje mi moblizacji :( nic mi sie nie chce. O sorki, słodyczy to mi sie zawsze chce ;) A w tej chwili spać. Na to zawsze moge liczyć. Miłych snów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) kto ma jeszcze ochotę na slodycze? zaraz wyciagam ciasto jogurtowe z pikarnika więc zapraszam:) aaa i kawę po wiedeńsku z koglem moglem się naumiałam robić więc... też zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba --> na słodycze to ja zawsze mam ochotę :O :D :D :D ale kawa z koglem moglem? pierwsze słyszę hmmmmmmm :) suwak w kurtce mi się popsuł :( w mojej ulubionej kurtce :( a tak w ogóle to mam dziś dobry dzień :D 🌻 może UFO jeszcze wyląduje na PP i zabierze drogiego brata na księżyc co go ukradli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być - drugiego brata :) hahahahahahahahaha do drogiego to mu dalej niż bliżej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Haba ---> ciasto jogurtowe .... mniam :) kawy z koglem jeszcze nie piłam, ale jako rasowa Wodniczka chętnie bym spróbowała :) Z czym to się robi? Gosia ---> mnie też sie zamek przy kurtce zimowej zepsuł. I nie mam kiedy zanieść jej, by wszyć nowy :o Postrzeleniec słyszał od swojego kolegi, że jak wrzosy długo kwitną, to ma być ciężka zima :o a nasz na balkonie kwitnie, u mamy w ogródku kwitnie :o zachwycające :o Musze coś pozytywnego sobie pomysleć, popatrzeć na fajne zdjęcia, bo coś ciężko mi ostatnie dni ida :o Wydrukowałam sobie zdjęcia koteczki i lubię na nie patrzeć. Prawdziwa z niej modelka, przed aparatem nie ucieka ;) tylko pozuje. Naprawdę! Mieliśmy niezły ubaw z niej, jak oczka mruzyła, to się przeciągała, jak na zamówienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA CHCE CIASTO!! mam pmsa warcze na wszystkich siedze w papierzyskach warcze na wszystkich napilam sie winka mniej warcze;) chcialam Wam wyslac fotki ale nie umiem przerobic rav\'ow na jpg:( a pozniej zapomne, rozejdzie sie bleeeeeee:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) a ja mam ...nerwa:o potrzebuję wiedzieć ile żeberek kaloryfera przysługuje na 1 m2 pokoju, jaka temp. powinna być w mieszkaniu. obecnie mam 18 stopni w mieszkaniu:o dzwoniłam dzisiaj do administracji z prośbą żeby odkręcili piec (mój blok ma własne ogrzewanie) a pan na mnie z twarzą że jak mi odkręcą ogrzewanie to innym będzie za ciepło:o paranoja jakaś!! dlatego prośba do Pauli.!! najprawdopodobniej Ty będziesz wiedziała takie rzeczy. a już szczytem moich marzeń by było żebyś mi podała jakieś przepisy. wtedy wiedziałabym czym rzucać panu w twarz:> ciasto zeżarłam prawie całe:P idę prasować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka 28
Hej Wam !!! urodziłam się 3 lutego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądem ich postrasz albo weź wózek i w adminisracji zamieszkaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×