Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

witam👄🖐️ na poprawę tego nastroju:D Poniedzialek siódma rano, w tramwaju ścisk, nagle wsród stłoczonych ludzi ktoś woła: - Czy jest tu lekarz ?! - Jestem! - krzyczy jeden z pasażerów z daleka i przeciska się przez tłum. Gdy lekarz dorarł do wołającego, ten pyta: - Choroba gardła na sześć liter ? Do ciężko rannego w wypadku podchodzi ksiądz: - Synu wierzysz w Boga? - Człowieku, ja tu umieram, a tobie się na zagadki zbiera? Przychodzi baba do lekarza - Proszę się rozebrać ! - Ależ panie doktorze ... Lekarz stanowczo: - Proszę się rozebrać ! Baba rozebrała się do naga - Co pani dolega? A ona wystraszona: - Przyszłam zapytać, czy w tym roku też będzie pan brał od nas ziemniaki ... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Ever---> ja sie zapisałam do \"naszej klasy\", a nawet do dwóch klas ;) teraz czekam aż się reszta klasy odnajdzie :) Co do prezentów to w tym roku Mikołaj chyba mnie ominie szeeeerokim łukiem:( a poza tym jakoś nie mam pomysłów prezentowych. dzisiaj kupiłam prezenty dla bratanicy mojej i Gąza. resztę prezentów będę nabywać stopniowo. Gofra---> dzieki za kawały:) jakoś nic mnie nie śmieszy ostatnio :o pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej!!! Świat jest piękny! Cudowny! Wspaniały! W końcu mam okulary! :D i widzę!!!!!!!!!! Człowiek sobie nawet nie zdaje sprawy, jak wiele szczegółów mu umyka przez głupią wadę wzroku ;) Jak wracałam wczoraj od optyka to myślałam, że zwariuję - z radości, zdziwienia, zaskoczenia... ale ulga:) czuję się bezpiecznie:D a moje życie jest teraz pełne \"ochów i achów\"! Wszystko mnie zachwyca! Absolutnie!:D ale żeby nie było, że wcześniej łaziłam zupelnie po omacku;) jestem krótkowidzem: -1,25 dioptrii w jednym i drugim oku, a okulary mam na -1, czyli nie jest to jakaś wyjątkowo poważna wada, choć w okularach widzę zdecydowanie lepiej. Muszę się jeszcze do nich przyzwyczaić, ale już je lubie:) baaa uwieeelbiam!:D Kigana - fajna gra:) wciąga, tak jak nasza-klasa, przyłapałam się na tym, że drugie co robie po włączeniu kompa to właśnie logowanie się do portalu. Pierwsze jest oczywiście gg:) Isa, Habcia - przesyłam pozytwną energię ;) co to za smutasy? Uśmiechnąć się! Ale już! Świat jest piękny!:D Może Wam okulary pożyczyć?;) starczy tych zachwytów, lecę wszamać jakieś śniadanie Miłego dnia!🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ever ---> no to super, że dobrze widzisz przez okulary. Ja mam jeszcze większą wadę i bez nich to totalna mgła. Samochodem bym już jeździć nie mogła. Dziś byłam już w pracy i za chwile idę znowu. Oczywiście nie chce mi sie :/ Pocieszające jest to, że świeci słoneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ever może coś Ci dorzucili do tych okularów??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Isa - futerał mi dorzucili :P:D ma ktoś sprawdzony sposób na bezsenność? chyba mi ósemki rosną bo spać nie mogę już drugi tydzień :O miłego piątku życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ever sprawdz futeral moze czyms nasączony;) i dlatego tez spac nie mozesz;) dobranoc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ever ---> to przed pełnią, która będzie za dwa dni tak czasem ludzi nosi, spać nie mogą ..... Ja nie moglam spać z niedzieli na poniedziałek, byłam tak jakoś podjarana, jakby mi ktoś czegoś do jedzenia dosypał :P ale już się , póki co uspokoiło. Tak w miarę ;) Futerał też mi dorzucili, ale ja go nie uzywam. Lezy sobie w szufladzie. Może kiedyś przyjdzie mi do głowy pomysł, co z nim zrobić. Dziś mam wywiadówkę :o już się cieszę :o Większość tych osób spotkam po raz pierwszy - ciekawa jestem, jak to przebiegnie. Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dłuuugim niebycie :) Co do naszej-klasy.pl też tam jezdem i muszę przyznać, ze wpisało się z liceum 21 na 32 osoby z klasy. Donoszę z pierwszej linii ognia: dwa pokoje łazienka i przedpokój pomalowane, a zajęło to trzy tygodnie i tylko po południu robiliśmy. Oczywiście samodzielnie, bo nie stać mnie na fachowca, który i tak szybciej by tego nie zrobił. Została nam do pomalowania kuchnia i mam cichą nadzieję, że dziś się to uda. Mieszkanie ma tylko trzy lata, a syf jaki zrobili był straszny. Mat się dziwił, że potrafię tak długo wyzywać na jedną osobę nie powtarzając się przy tym :P Ale niedługo po tym mi dorównał ;) Po pierwsze trzeba było zakleić wszystkie dziury i to nie po wierceniach, a po wgnieceniach, w końcu 14latek musiał się na czymś wyżyć. Ale to było małe piwo. Pęknięcia w ściance działowej miały miejsce dokładnie między pustakami i teraz dokładnie wiemy jakich użyto :) Ale to nadal nic :P Jak może co niektórym wiadomo tapeta słabo trzyma się na gładzi, więc ściany były pomalowane farbą emulsyjną. Ale poprzedniemu lokatorowi nie chciało się bawić w dokładne malowanie przy suficie, to sobie wymyślił, że naklei pod sufitem bordę (taki mały ozdobny pasek tapety). I wszystko było by dobrze, gdyby ta borda nie odłaziła, ale wtedy zapaliło się światełko i Pan przykleił ją na vicol. I tu już zaczęłam wyzywać, przy zdzieraniu jej. Mogłabym zbrodnię doskonałą popełnić i by nie znaleźli nigdzie moich odcisków. Może wam wiadomo jak zachowuje się vicol po wyschnięciu, ale wam to opiszę. Normalnie wiadomo, że tapetę się moczy, a ona sobie ładnie odchodzi od ściany takimi ślicznymi płatami. W tym przypadku woda nie pomogła. Trzeba było zerwać wierzchnią warstwę tej bordy, następnie namoczyć to co po niej zostało: resztki papieru i cudowny klej. Dopiero po kilku minutach można się za to zabrać, ale nie ma innego sposobu jak ścieranie jej, klej się wtedy kulkuje i odchodzi prawie w całości ze ściany, no i przy okazji opuszki też się ścierają, a to boli :/ ale zbrodnia doskonała jest wówczas możliwa ;) Przeszliśmy następnie do przedpokoju, w którym był luz blues i łazienka też nie była straszna, z małym ale – z węża od pralki włożonego do otworu odpływowego leciała woda i chyba nikt o tym nie wiedział. Jak zabraliśmy się za to, to tak ślicznie w tym miejscu nam stara farba została ta wałku. Zabraliśmy się w końcu za kuchnię: tam dopiero jest sajgon. Wszystkie dziury były zatykane watą, taką zwykła watą! a trochę ich było. Przy tym akurat mój brat wyzywał. Ja natomiast, że jedyna kobieta w towarzystwie to zabrałam się za umycie szafek kuchennych wiszących. Zawsze się śmiałam, że mama zmywa szafki u góry, przecież i tak tego nikt nie widzi. Dziewczyny te szafki nie były myte od samego początku, czyli całe trzy lata. Na początku jak je zobaczyłam to stwierdziłam, że ta decha jest taka chropowata, jak płyty pilśniowe, czy coś w tym stylu. Ale jak zabrałam się za mycie to zmarnowałam trzy gąbki na dwóch szafkach, na trzecią już mi gąbki nie starczyło, muszę dokupić. Płynu do naczyń przy tym zużyłam więcej niż przy myciu garów przez miesiąc. SYF straszny! I właśnie przy tej czynności Mat stwierdził, że nie będzie mnie denerwował :P bo rzucałam wszystkim jak leci. To by było na razie tyle z pierwszej linii ognia, reszta później jeśli jeszcze coś się wydarzy, chociaż mam cichą nadzieję, że nie. A dzisiaj zacznę skręcać meble, bo wczoraj przywieźli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ---> to była naprawdę praca u podstaw. Czy tam naprawdę ludzie mieszkali?? Szok normalnie :o Ale to by znaczyło, że już niedługo się tam wprowadzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana czy to byli ludzie to juz calkowitej pewności nie mam, ale ktoś tam mieszkał. A w ogóle to się wczorj okazało, że mamy biały domofon :) do tej pory był beżowy bądź kremowy, też bliżej nie potrafię określić tego koloru. A poza tym to wszystkie gniazdka były do mycia z farby 3-letniej, ech... ludzie to jednak mają pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ---> rozwaliłaś mnie tym domofonem :D:D:D:D musiałam ze dwa razy zdanie przeczytać, żeby zrozumieć hehe. Bo ja mam biały domofon od samego początku :D I kolorków nie zmienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam bialy domofon .. ufff....:P ostatnio mam wrazenie ze jakby ktos wszedl sprzatac do mojego domu to wrzuciłby później taki opis sprzatania jak Paula;) bo syf mam w domu straszny i nie mam kiedy nad tym zapanowac i nie wiem jak zmusic pijawki do sprzatania - chyba wroce do wyrzucania tego co nie lezy na miejscu:O ide cos zjesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa, to jeszcze nie jest tak źle, jak jest biały;) Odnośnie wdrażania do sprzątania - to niestety brak mi takich doświadczeń. Ale z tymi szafkami kuchennymi, do góry .... hmmmm .... muszę wejść i zobaczyć ..... ale chyba sprzątałam tamże, kiedyś tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambadkaa
To ja wodniczka Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avokado**
witam wszystkie piękne wodniczki, przeczytałam trzecią wypowiedz z tego topiku i jestem pod wrazeniem bo jakbym o sobie czytała,niesamowite. Ktos dalej napisał ze jesli chodzi o obrzydzenie pajakami w przenośni to własnioe dlatego nie moze sobie znalezc partenra. Mam ten sam problem, oczywiscie nawiazuję nowe znajomosci,poznaje facetów, sama jestem bardzo atrakcyjne i wielu sie podobam, ale...hmmm, czy to ze facet musi mi zaimponowac to to sie nazywa wybrzydzanie i przebieranie w męzczyznach? Jak sądzicie? Nie moge znalezc partera takiego jakbym naprawde chciala (czasem to sie okazuje po długim czasie znajomosci) czy dlatego ze mam za duzo wymagan czy to taka wrodzona cecha wodniczek? powiedzcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
avokado - nie odpowiem bo ja nie szukalam chlopa, sam mnie znalazl, za wlosy do oltarza zaciagnal.... bo sama pewnie bym sie jeszcze zastanawiala ... o to jest odpowiedz:D moze rzeczywiscie tak mamy;) dobra, idiotyzmy pisze i sie Tigre wkurzy;) uwaga! sprzątam!! na razie pokój Olka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avokado ----> trudno powiedzieć, ale chyba jeszcze nie trafiłas na swego, który by Cię do ołtarza za włosy zaciągnął ;) Isa ---> podziwiam i kibicuję Ci przy tym sprzątaniu :) Ja mam zazwyczaj chęci do sprzatania, jak oglądam \" perfekcyjną panią domu\" hehe .... chociaz mojemu domowi daleko do takiego syfu, jakie mają te Angolki czy Angole :D Jakkolwiek testu białej rekawiczki bym nie przeszła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wszelki wypadek nie ogladam perfekcyjnej pani domu:) czasmi wpadam tylko do mam:P wystarczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa, to faktycznie wystarczy ;) A jak postepy w porządkach? Od dwóch dni chodzę po mieście w poszukiwaniu prezentów. Nawet dobrze mi idzie :classic_cool: Może miałyście kiedyś do czynienia z firmą Global, która sprzedaje urządzenia sprzatająco - jakieś tam za pare tysiecy?? Przedwczoraj zadzwoniła do mnie kobieta, powołała się na moją koleżankę, że od niej dostała mój numer tel. i czy moze u nas zrobić pokaz tego ustrojstwa. Niestety, byłam tak zaskoczona, że nie wykazałam się asertywnością i taki pokaz odbył się wczoraj :o Ło matko :o Stwierdziłam po tym, że kocham moje roztocza w łózku i uwielbiam mój kurz w domu :D i nie będę tego likwidować w 99,93 % bodajże. Na koniec za to, mistrzowie od asertywności byliby ze mnie zadowoleni, ponieważ odmówiłam podania namiarów na moich znajomych, których to owa firma zaskoczyłaby telefonem z propozycją pokazu w domu :classic_cool: A resztę wieczoru mieliśmy z Postrzeleńcem ubaw, przerzucając się i żonglując aluzyjkami na temat ustrojstwa. Taki sytuacyjny dowcip, który bardzo lubię, a Postrzeleniec ma dobrze opracowany hehe ... No to miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kigana to grautuluje... nas 12 lat temu /ponad nawet/ zaskoczyla w ten sposob firma rainbow. Byłam wtedy w ciąży i pan fachowiec po wszelkich praniach mózgu tak przerobil mojego Tygrysa ze okazalo sie ze to urzadzenie jest bardzo nieodzowne w naszym domu - bo nasza kruszynka moglaby zostac zaatakowana przez te roztocza i inne kurze... Do dziś mam najdroższy odkurzacz świata a nigdy łóżka nie zostały \"odroztoczone\":P Za to panią od filtrów wodny spławilismy w dwie minuty:D gdy zadzwonila i powiedziala ze chce nam zrobic badanie wody czujnie spytalam - czy bedzie nam pani chciala sprzedac filtr do wody. Ona ze nie. No to ok, niech sprawdza nam tę wodę. Spóźniła się 25 min, a za 5 min miał sie zacząć w tv Bond. Pani poprosila o wode z kranu, pitna i inne przez nas uzywane, wyjela urzadzenia do elektrolizy, wytracila jakies metale - Tygrys tez po polibudzie wiec pania szybko skrocil , a na koniec okazalo sie ze pani ma dla nas cudne rozwiazania na nasze trujace wody - FILTRY!! Podałam jej płaszcz i kazałam wyjśc:D nawet nie zdążyła spakowac swoich urzadzen tylko musiala je wrzucic do torby. Powiedzielismy dosc niegrzecznie ze juz w rozmowie tel nie zyczylismy sobie filtrow, miala spoznienie prawie pol godziny, po czym okazalo sie ze nas przez tel oszukala a do tego wlasnie zaczyna sie film ktory chcemy w spokoju obejrzec i ma natychmiast wyjsc:P Niemili jacys dla ludzi jestesmy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, z tym odkurzaczem to pamiętam, kumpela też była na pokazie. Kosztował wtedy tyle, co maluch :o Ci ludzie są nieźle przeszkoleni w przekonywaniu, że to urządzenie ułatwi ci życie no i wygoni te brzydkie roztocza z twojego łózka :o Bo roztocza to nie tylko jedzą, ale i ..... wydalają .... ?? A potem zdziwienie, skąd tylu alergików na świecie. Antybiotyki, antybakteryjne mydła ..... paskudne bakterie ..... No dobra, już nie będę o tym wspominać. Listopad już się kończy :D wiosna coraz bliżej :D:D:D 😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosna wiosną ale kurde trzeba prezenty wymyslac:O😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postrzeleniec miał wysyp pomysłow na prezenty :) nic, tylko realizować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana podziel się pomysłami Postrzeleńca!:D pozdrawiam wodnikowe dusze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Kigana nie daj sie prosic:D podziel sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×