Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

jeszcze raz ja :) zostawię Wam coś do porannej kawki :) PostWysłany: Pon Paź 27, 2008 21:49 Temat postu: [Odpowiedz z cytatem] Garść informacji o mężczyznach - tylko dla kobiet z forum: Czym się różni mucha od męża? - Mucha jest upierdliwa tylko latem. Czym różni się facet od papieru toaletowego? - Papier sie rozwija. Kobieta modli się do Boga: - Panie Boże, sam wiesz jak trudno jest żyć mądrej kobiecie. Proszę, spraw bym była głupsza... Na to Bóg: - No, niestety kochana, mężczyzny to ja z Ciebie nie zrobię! Dlaczego mężczyźni są wyżsi od kobiet? - W naturze chwasty też są większe od kwiatów. Dlaczego mężczyźni są jak ślimaki? - Mają rogi, ślinią się i myślą, że dom należy do nich. Dlaczego mózg mężczyzny jest cenniejszy niż mózg kobiety? - Bo jest rzadkością... Jakie są trzy największe nieszczęścia dla mężczyzny? - śmierć żony, - utrata pracy, - RYSA NA LAKIERZE! Kiedy mężczyzna potrafi prosto stanąć? - Kiedy piwo stoi na górnej półce. Ilu mężczyzn potrzeba, aby zmienić rolkę papieru toaletowego? - A kto to wie? - Czy to kiedykolwiek się zdarzyło? Dlaczego mężczyźni jeżdżą tak chętnie BMW? - Bo to jedyne auto, którego nazwę mogą przeliterować. Jaka jest różnica między mężczyzną a jogurtem? - Jogurt ma kulturę! Co wspólnego mają mężczyźni i chmury? - Gdy znikają za horyzontem nastaje piękny dzień. Czego domaga sie w procesie rozwodowym naprawdę okrutna żona? - Pilota od telewizora. Dlaczego facet jest jak zapalenie wyrostka robaczkowego? - Powoduje dużo cierpień, a jak się go pozbędziesz, to okazuje się, że do niczego nie był potrzebny. Dlaczego mężatkom trudniej utrzymać dietę? - Kobieta niezamężna wraca do domu, patrzy co jest w lodówce i idzie do łóżka. - Mężatka wraca do domu, patrzy, co jest w łóżku i idzie - do lodówki. Co znaczy dla mężczyzny małżeństwo? - Kosztowy sposób na darmowe pranie. Kiedy mężczyzna uważa, że kobieta myśli nielogicznie? - Gdy myśli inaczej niż on. Dlaczego mężczyźni są podobni do karaluchów? - Kręci się po kuchni i cholernie trudno się ich pozbyć z domu. Skąd wiadomo, że chłopiec stał się mężczyzną? - Kupuje droższe zabawki. :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperko ,dzięki :) Chociaz to Wy predzej tak napiszecie, drżącymi dłońmi - ze wzruszenia oczywiście hehe. A te teksty to oj mocne są haha .... jeśli się chce faceta obrazić - jak znalazł. Dzisiaj miałam 10 lekcji - słownie dziesięć. Masakra :o już trochę do siebie doszłam w tej chwili, ale po powrocie do domu byłam tak padnięta, że hej. Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc pozdrawiam z pogodnego Gdańska :) Kigano te kawaly nie byly przeznaczone dla naszych facetów (po co im obniżać ego ;):P ) tylko dla nas, kobiet bo my i tak swoje wiemy :);):P:D a tak na marginesie powiem że mojemu synkowi się nie podobały :P...ale synowej i owszem :):D miłego dnia życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka a ja swojemu przeczytalam nie smial sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Widocznie brak im poczucia humoru ;) ale co tam. Dziś znów odwiedziłam panią dentystkę :o tak mi się jakoś dziwnie zrobiło po podaniu znieczulenia, jak nigdy, do tego stopnia, że rozłożyła mi fotel, żebym jej tam nie padła. A skąd ja mam wiedzieć, że mogę zemdleć, jak nigdy tego nie doświadczyłam ?? "Pocieszyła" też mnie, że powinnam pomyślec o koronkach na moje zęby :o Niech jeszcze i to. Swoją drogą, podziwiam ludzi, którzy cały dzień są w pracy, a dopiero wieczorem ściągają do domu. Chyba by mi to niespecjalnie odpowiadało. Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro do wygrania jakaś oszałamiająca kwota. Chyba puszczę totka, skoro otworzyłam nową stronkę hehe ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie i miłego weekendowania życzę :) Kigano to moje znieczulenie u dentysty bylo znacznie lepsze i mialo zdecydowanie lepsze dzialanie ;):) dostawalam takiego spida że,daj Panie Boże zdrowie :):D...ciekawe co to było ? ;):P na początku grudnia mam wizytę kontrolną i mam nadzieję ze się załapie na malą porcję tego specyfiku ;) bo przed swiętami dużo do zrobienia jest :) miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wzajemnie :) Nie wiem, co mi ta moja zapodała, może wczoraj nie był najlepszy dzień na tego typu zabiegi. Ale trochę mnie wkurzał mój ząb, który był się łaskaw ukruszyć i nie chciałam, żeby cały poszedł. A i tak jakoś dziwnie się ukruszył - jak to stwierdziła pani dentystka. Do tego stopnia, że wstawiła mi kawałek tytanu, żeby to wszystko się jakoś trzymało. Ehhh .... Wystarczy. Trzeba się robotą zająć, mieszkanie trochę ogarnąć, bo jutro braterstwo na obiad do nas przychodzi. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie pozdrowieniami.Piekna aura za oknem aż się żyć chce!:Dzaczarowala mnie ta nasza jesien-kocham te porę roku i podziwiam babie lata ,slonce,zapach...jest cudnie! Mam pod opieką jak co rok działkę rodziców,bo pojechali do sanatorium i mało teraz jesteśmy w domu,bo tam tak pięknie i przyjemnie.Leci dzień za dniem..jest super! pozdrawiam raz jeszcze:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Wróciłam cała i prawie zdrowa, dostałam kataru jak tylko wylądowaliśmy :/ Wrażenia ogromne z pobytu w Luksorze, chociaż na discovery to wszystko lepiej wygląda. Pływaliśmy również z fajką oglądać rafy i to nam się najbardziej podobało. Stwierdziliśmy, że koniecznie musimy kupić swój sprzęt, a Mat chce się udać na kurs nurkowania z całym akwalungiem, ja niekoniecznie. Opalanie wyszło mi w miarę dobrze, tzn. jak na moje możliwości to jestem bardzo opalona, a że nigdy się mocno nie spalę więc jest to taki delikatny brąz, który i tak już blaknie, ech... ta natura. Zdjęcia powysyłam w najbliższym czasie. A w ogóle to prawie straciliśmy zdjęcia. Chcieliśmy koledze pokazać, ale jego komp nie czytał karty, później się okazało, że aparat też nie widzi żadnych zdjęć. Wróciliśmy do domu, udało nam się odpalić kartę na kompie jakby nigdy nic się nie stało i całe szczęście, że skopiowaliśmy je od razu, bo po włożeniu do aparatu i ponownie w kompie zresztą też pojawiał się komunikat, że brak karty. Mieliśmy ogromne szczęście :) Dobra na razie tyle wrażeń, muszę nadrobić zaległości w pracy, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 💤 wlaśnie piję kawke przed wyjściem do pracy . weekend minał spokojnie i leniwie (bez gości ) ;):) pogoda dopisała ale wczoraj już zdecydowanie czuło się jesień brrrr. zalapalam się na pierwsze tej jesieni przeziębienie :O więc kicham i prycham przeokrutnie :( w ogrodzie coraz więcej liści na trawie niż na drzewach :( ale jest i miła wiadomość ;) są już orzechy ! :) i mała ,ruda wiewiórka śmiga po trawie robiąc zapasy :) zmykam popracować ,miłego dnia życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) I się tydzień rozkręca, jutro już środa i znów kolejny weekend się przybliży. Październikowy zresztą. Paula - tak to bywa, klima i katar gotowy. Ja w Chorwacji miałam potężny :o masakra. Ale najważniejsze, że jesteście zadowoleni z wyjazdu. Dziś u nas popadało i to solidnie. Moze w końcu grzyby ruszą, bo narazie malutko. Postrzeleniec znalazł trochę, w ocet wrzucił jakieś maslaczki i podgrzybki - wystarczy. Trochę suszonych by się przydało. Życzę miłego wieczoru :) kupiłam sobie meliskę i popijam, bo coś ostatnio za nerwowo na wszystko reaguję :o Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) melduję ,że nadejszła jesień ! :O grill został rozkręcony,umyty i schowany do piwnicy :( pogoda już bardzo jesienna bo chociaż świeci słoneczko to jest zimno. lisci coraz wiecej do grabienia ...i spalenia ;)więc pewnie w weekend jakieś kiełbaski z ogniska trzaśniemy bo gałęzi pare tez się znajdzie ;)oczywiście jeśli nie bedzie padalo. Katar powolutku ustepuje miejsca kaszelkowi więc jest nadzieja że do soboty będzie ok.;) tylko kurtki już troche cieplejsze trzeba powyciągać z szaf ,niestety. milusiego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej No jesień to ogromnymi krokami nadeszła, z zaskoczenia nas wzięła jak śnieg służby drogowe :P Na grzyby to już chyba za zimno będzie, chociaż padało całą noc u nas i jakieś szanse są. Tak naprawdę to ogniska są lepsze od grillów z jednego prostego powodu - jest przy nich cieplej :) tylko później ciężko do domu wrócić, bo strasznie zimno. Spróbuję jakies zdjęcia wam wybrać i wysłać jeszcze dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Oj, ogromny to był krok, jaki jesień zrobiła. Dziś jest w miarę słonecznie, ale już zimno. W szkole mogłam mieć krotki rękaw, ale jak wyszłam na dwór - to chłodem zawiało :o Kiełbaski z ognicha są dużo lepsze niż te z grilla - moim zdaniem. Dziś mieliśmy badania lekarskie - zdrowa i zdolna do pracy :P Wyniki modelowe niemalże, praca serca równomierna, ciśnienie super - po dwóch herbatkach z melisy :D Bajeczka o koniku - pasożycie super. Życiowa niestety. Miłego popołudnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) chociaż w Gdańsku wieje chlodem to jest słonecznie i kolorowo :) zaliczylam właśnie spacerek z piesiem i dotleniona na maksa zmykam do pracy ;) miłego dnia :D🖐️ Kigano ,pogratulować takiego zdrowia :)...jednym slowem jesteś nie do zdarcia ;):)ja robiąc badania zawsze przed pije kawe bo wtedy mam normalne ciśnienie ;):) pozdrawiam :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Dzięki i również życzę miłego weekendowania :D Zdrowie owszem - doskonałe hehe .... czyli tak szybko uczniowie mnie nie wykończą, bo po krótkiej regeneracji działam dalej :P Od poniedziałku mam mniej godzin, bo wraca koleżanka, za którą miałam kilka godzin w zastępstwie. Ale żeby zjechać do osiemnastu to ho ho - trochę brakuje. Może od kwietnia, jak maturzyści odejdą. Od maja znaczy się. Bym musiała policzyć, ale mi sie nie chce narazie. Odkryłam dziś radio na gadu hehe. No i ukochane muzycznie lata 80 -te :D mogę słuchać do upojenia ;) Tzn. radio widziałam już od dawna, ale jakoś nie miałam odwagi kliknąć w nie :D:D:D Wczoraj pojechaliśmy do lasu na grzyby. Ja nic nie znalazłam, ale Postrzeleniec udłubał pół reklamówki. Były miejsca z mnóstwem muchomorków - śliczne :) parę zdjęć zrobiłam, komórką co prawda, ale niektóre nieźle powychodziły. Postrzeleniec zaszalał z zaprawami i wyszło mu 8 małych słoiczków z grzybkami w occie. Nieźle. 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Jestem zawalona robotą! Ale mogłoby być gorzej. Mam do pomocy młodego lenia, bo przecież on za te pieniądze to pracować nie będzie. Gościu skończył prawo lub administrację, więc zdawać by się mogło, że rozsądny i kumaty, ale do typowej blondynki mu nawet daleko :/ W piątek cały dzień pisał jednopismo i pytał się co chwile co dyrektorka miała na myśli mówiąc, że ma w tym piśmie napisać "wzór". I wiedziałybyście bez rozmowy z przełożoną? Bo ja niestety alfą i omegą nie jestem i w myślach czytać też nie potrafię. a na marginesie wspomnę, że pismo miało mieć tylko dwa zdania, jak to pismo przewodnie do urzędu: w załączeniu przesyłamy ... I taki życiowy fragment piosenki monthy pytona Mat mi wczoraj przypomniał i idealnie mi pasuje: Life is a piece of shit when you look at it. Zdjęcia dziś już na pewno wyślę, zaraz się za to zabieram. No to pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jesień pełną gębą :) fajnie, ale za zimno :O i na dodatek dziś strasznie męczył mnie ból żołądka :( na szczęście niezawodne mielone siemię lniane pomogło :) Horoskop na październik :D Wodnik Nie leń się, bo teraz warto popracować. Masz szansę wywalczyć dodatkową premię lub zdobyć zlecenie za większe pieniądze. Doskonale poradzisz sobie z nowymi klientami i zleceniami. Dopiero po 15.10 znajdziesz czas dla bliskiej ci osoby i wynagrodzisz domownikom zaniedbania. Za sprawą Marsa zaczniesz się buntować. Nie porzucaj ukochanej osoby pod wpływem chwilowej złości, daj mu/jej szansę, aby o ciebie zadbał/a. 🌻 pozdrówka dla wszystkich Wodniczek ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Paula, to podrzuć zgniłe jajeczko komuś innemu. Niech inni się z nim męczą :P Brak słów :o Gosia, mnie na ból żołądka pomaga nalewka z orzechów. Siemienia nie próbowalam. Ciekawy ten horoskop, ale chyba nie do wszystkich pasuje. No bo jakich ja moge mieć klientów ??? Nowych w dodatku ?? A premia ?? Albo mam nadgodziny albo nie mam. Już ich nie mam tak dużo - od dziś. Hmmm..... Isa, a co Ty myślisz, do samego końca ;) Miłych snów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jesiennie.U mnie za oknem szaro i ponuro,cos jakby mżawka..nie jest zachęcająco Mam nadzieję ,że trochę się przejaśni.Na wieczór umówiłam sie z teściową córki,bo chcę im zaproponować wigilię w tym roku u mnie.Myślę ,że to dobry pomysł ..?a chyba lepszy niż młodzi mieliby być na wigili u nas i u nich w sumie 8 przecznic dalej My jak byliśmy mlodzi to tak właśnie kursowaliśmy pomiędzy domami 2 ulice dalej aż do czasu,gdy dostaliśmy swoje mieszkanie i teraz wigilia jest u nas.Noo zobaczymy jak to oni widzą.Jest jeszcze czas do świąt to niechaj dumają Nie było mnie trochę czasu przy komputerze i mam zaległosci wie zaraz je nadrobię!.Pozdrawiam Was cieplo i serdecznie. ps.Kigano tę nalewke z orzechów robisz sama czy kupna? a znacie coś na burczenie w brzuchu?moja latorośl sie stresuje tym okropnie,ze jej burczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Kigana z tym jajem to nie tak łatwo, bo dopiero co go mi wrzucili, bo podobno leniwy, ale pocieszam się myślą, że może umowy mu nie przedłużą, a ma do końca października. Wiem - okropna jestem. Nie lubię udawaczy, albo robi albo nie, ale niech nie marudzi. Gosiu horoskop to mi z nieba spadłaś, coś w tym jest. Jak już i tak zapieprzam za dwóch to może ktoś to doceni. Na burczenie w brzuchu nie znam żadnych specyfików tylko się najeść (ale pewnie chodzi bardziej o coś w stylu bąbelków), ale wiem że migdały sa idealne na zgagę, a olejek z majeranku oczyszcza zatoki. Gofra ja mam niestety ten sam problem z jeżdżeniem do jednych i do drugich, z tą różnicą jednak, że cała rodzina Mata spotyka się jakieś 50 km od naszego miasta, więc musimy trochę pojeździć. Ale staramy się to rozsądnie rozwiązywać i póki co wychodzi to wszystkim na dobre. A ostatnio się dowiedziałam, że też muszę kontrolne badania zrobić, ciekawe czy się nadaję do pracy :P A w ogóle wczoraj w przypływie energii - tylko jeszcze nie wiem skąd - posprzątałam całe mieszkanie, które tak na marginesie zawalone bylo stertami prania, papierzyskami różnego pochodzenia i mnóstwem woreczków i reklamówek. Przy okazji wrzuciłam następne rzeczy do pralki, zmieniłam pościel i nawet kołdrę wyprałam z ogromnym przerażeniem w oczach co też z tego wyjdzie - przeżyła. A później w nagrodę strzeliłam sobie gin z tonikiem :) Mat to się zastanawiał czy do właściwego mieszkania wszedł :P A teraz do roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało mi się w końcu zdjęcia wysłać :) jestem z siebie taka dumna :P mam też prośbę, czy ma któraś z was maila do Haby, bo mi nie przekazano nowego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×