Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

cześć :) wczoraj bylo upalnie i slonecznie :) natomiast dziś pogoda u nas deszczowa i chmurna ale jest dość cieplo :) niestety na weekend zapowiadają ochlodzenie i burze :O przez tą huśtawkę ciśnieniową i zmiany pogody mam tak pokręcony nastrój ze sama nie mogę dojść ze sobą do ładu ;):P a jeszcze na dokladkę zepsuł mi się telewizor :O i teraz muszę dzielić się z Yetim jednym :O kompromis jest czasem bardzo trudny ;):P:) ale i tak miłego dnia wszystkim życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie :) miłego weekendowania życze ;) u nas na razie pogoda ok.sloneczko świeci i deszczu nie widać :) od dwóch dni mamy znowu korki na ulicach bo "grupa wyszehradzka" sie przemieszcza :O dobrze chociaż że to tylko na czas ich przejazdu blokują ulice bo inaczej można by zwariować stojąc w 2-3 godzinnych korkach :P dzisiaj synek ma wpaść naprawić mój tv bo dostał odpowiednią część więc bede juz niezależna ;):P:) pozdrawiam cieplutko :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wróciliśmy z weekendowego wyjazdu - ja z wielką niechęcią :o Nie do końca wszystko się udało, ale widocznie tak się ułożyło. Przez dzisiejszy deszcz i zimno :o a miało być tak pięknie, mieliśmy jechac dziś na wrzosowiska w Bornym Sulinowie, a tu kicha. Mokro, zimno, żadna przyjemność. Dobrze, że chociaż miód wrzosowy kupiliśmy :) Mam nadzieję, że Wasz weekend minął miło i przyjemnie, jutro do pracy - niestety. Nie mówię, zeby w ogóle nie pracować, ale ta moja daje mi coraz mniej radości i przyjemności. Miłego wieczoru :) Nietoperko, jak telewizor? Zawsze masz alternatywę w postaci kompa hehe i netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zaliczylam dzis caly dzien w pracy :O ale bez szalenstwa ;) nie przepracowalam sie :P:) Kigano telewizor dopiero w srode bedzie bo sie okazalo ze cos tam jeszcze jest potrzebne :( ale póki co dziś i w srode Yeti w pracy wiec jakos to przezyje ;):P:) pgoda u nas bardzo fajna :) jest slonecznie i cieplo tylko ranki i wieczory są juz chlodniejsze i nieuchronnie przypominają o nadchodzacej cichaczem jesieni :P milego wieczoru wszystkim życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodniczkowa 14
Ja 14.02 ,piekny dzien! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) cicho tu i pusto wiec ja tez tylko pomacham z pogodnego nadal Gdańska milego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Ja chyba na glowę upadłam, zamiast cieszyć się, że jadę już za dwa dni na urlop to ja się cieszę, że mam co robić w pracy i nie mam czasu na przyjemności :) Mam teraz trzy razy więcej na głowie niżbym mogła przypuszczać, ale jestem twarda no i zadowolona z takiego obrotu spraw :) ale nie martwcie się pracoholika ze mnie nie zrobią, nie zamierzam brać roboty do domu albo po godzinach siedzieć. Co niektóre osoby patrzą na mnie wilkiem, jakbym im krzywdę zrobiła, ale leję na to :P Kigana uwielbiam rejony drawska pom. są cudowne, zwłaszcza kajakiem, ta zieleń latem i cudowne wrzosy już od połowy sierpnia kwitnące :) A jak się biwakuje na "dzikim" polu namiotowym to jeszcze ta cisza i dzikość :D byle do następnego lata :) A się rozmarzyłam, ech... a teraz do roboty czas wracać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Tak mnie wena nawiedza i odchodzi :o Paula, to może ciesz się jednym i drugim, co ?? :D Jesli chodzi o wrzosy - w tym roku były jakieś takie dziwne. Niby kwitną, ale tak nie do końca, moze to już koniec kwitnienia? Albo początek, bo w sierpniu było za sucho?? Nie wiem. Ale miód wrzosowy się pojawił, więc trochę tych pożytków było. Dziś dokupiłam miód rzepakowy od kolegi z pracy. Trochę inaczej wygląda od tego, który kupiliśmy w Bornym. Ale to chyba akurat dziwne nie jest. Idę oglądać Housa - ciekawe, co dziś go spotka hehe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry bardzo! Mam jakiś totalny zastój w głowie i blokadę:D Tak patrzę co piszecie( każdego dnia!) i zupełnie nie wiem co ja mogłabym napisać!? Zawsze jak spotkam się z przyjaciółką jedną czy drugą nagadam się całą kupę tak jak np wczoraj,wróciłam do domu o "zwykłej" porze czyli 1 w noc i mam wrażenie ,że wszystko co możliwe już powiedziałam:D Mogę za to trochę ponarzekać:D:D,bo w związku ze spotkaniem czuję się tęgo niewyspana,boli mnie krzyż od nasiadówki i ciuchy mi śmierdzą papierosami i ja cała też,choć ja "tylko"bierny palacz a ich było 4 palaczy-to sobie wyobraźcie! wietrzyli co papieros i boli mnie gardło::::::D No! i ponarzekałam! do następnego razu ,za ok 2 tyg:) bo za tydzień spotykamy się na neutralnym gruncie.. no i tak od lat! W domu spokojnie,wróciło wszystko na swoje tory,praca,córki szkoła,odwiedziny młodych.Ale generalnie brakuje mi ruchu:D,bo wszędzie sie przemieszczam i uskuteczniam te nasiadówki a jeszcze trochę to nie będę miała na czym siedzieć,bo mi 4 litery urosną do granic możliwości:D Muszę znaleźć jakąś przyzwoita formę ruchu:) No to tyle ode mnie na dziś,bo trzeba do pracy...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Gofra, nareszcie coś więcej napisałaś ;) Jak tak często te nasiadówki uskuteczniasz, nagadasz się, a potem nie masz o czym pisać ;) A poza tym dzień fatalny, że mam dosyć. Moze jutro będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś nów księżyca o 20:45 i wtedy wchodzimy w nowy rok numerologiczny :) pozdrowienia ze słonecznego Mazowsza 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!:) Jak ja się cieszę, że już weekend!:) Tydzień zleciał mi dość szybko, bo mój skorpion wyjechał w góry. Spędzałam więc czas na całkowitym lenistwie ;) Miałam na weekend jechać do rodziców, ale zostałam wyznaczona do delegacji na ślub jednego z naszych pracowników :classic_cool: polecenie służbowe... jadę jutro z kolegą z pracy. Skorpion wraca w niedzielę, już tak się za nim stęskniłam, że chyba ugotuję mu coś pysznego na przywitanie - w związku z tym wsiadam zaraz w moje niezawodne autko i mykam na zakupy :) o tej porze nie powinno być kolejek przy kasie ;) miłego wieczoru! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) To chyba przez ten nów i tranzyty jakoweś dzieją się dziwne rzeczy. I zwariowane. Przynajmniej ja jestem ich świadkiem ... Na weekend zapowiada się tłum gości u moich rodziców - jak rzadko kiedy hehe .... oczywiscie my też w tym zawirowaniu bierzemy udział - w przygotowaniach do przyjęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ever, udanych zakupów - pewnie już wróciłaś z nich. Mnie jutro czekają prace w charakterze podkuchennej - trzeba sałatek narobić, mięsiwa napiec itp. Zobaczymy. Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie w samo rano :) jaki czlowiek jest pokręcony ... jak musi rano do pracy wstawac to by pospal a jak ma wolny weekend to zrywa sie skoro swit ;):):P pogoda u nas super,slonecznie i cieplo :) a w ogródku zakwitla mi drugi raz prymulka :):D Iso miłego "Zakopania ";) :) Gofro mniej nasiadówek to może więcej skrobniesz u nas ;):) Ever koniecznie ugotuj coś dobrego bo skorpiony to łasuchy ;):) Gosiu a może jakiś szczęśliwy horoskop bo dawno nie bylo ;):) Kigano powodzenia na nowym stanowisku (podkuchenna} ;) :) napewno dasz rade :) a ja mam dziś w planach prace ogrodowe i jak sie pogoda utrzyma( a zapowiadaja upal) :) to po południu trzaśniemy grilla :) miłego i pogodnego weekendowania wszystkim życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Coś jest z tym wstawaniem w wolne dni hehe .... Gosia, gdzie byłaś, jak Cię nie było? ;) Wleciałas tu niczym efemeryda z jednym zdaniem .... Isa, miłego "zakopanego". Za chwilę idę do prac kuchennych, goście już się pewnie szykują do wyjazdu od siebie z domu, a mają kawałek do przejechania, jakieś 350 km. Pogoda u nas też ładna póki co. U mnie pelargonie na balkonie ;) pieknie kwitną. Oczywiście podlewam je nawozem, bo bez tego ani rusz. A co do słonecznego nieba. Jak szłam do sklepu, to na wschodzie pojawiły się takie smugi na niebie, rozpylone przez samoloty, które sprawiają, że słońce jest za taką jakby mgłą. Zauważyłyście to moze ?? I nie są to smugi kondensacyjne, bo te znikają po kilku sekundach ... Wkurza mnie to, jak widzę psującą się pogodę po takich nalotach. Mimo wszystko życzę miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję że ogródek lśni czystością :) niema ani jednego chwasta! :P pomiędzy kwitnącymi jeszcze różami powsadzalam takie śliczne,małe chryzantemki :) pogoda dalej piękna ,25 stopni :):D wiec grillowanie bedzie :) mam umówionych znajomych a jeszcze synuś z "synową" do nas dołączą więc znowu będzie wesoło jak się 10 osób zbierze :) lubię jak jest gwarno i ludno :):D no i trzeba korzystać ze sloneczka i pogody bo to juz nie wiadomo ile jeszcze grillków zaliczymy zanim jesień na dobre nadejdzie ;):) bawcie sie dobrze :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! No tak, Paula wyjechała i cisza ;) Gofra, link do Twojego obrazka trzeba skopiować i usunąć spację. Obrazek bardzo ładny :) Weekend minął szybko i intensywnie, zapełniony gośćmi i pracami kuchennymi w celu odciążenia mojej rodzicielki. Hehe .... dziś pewnie odpoczywają i nie chcą nikogo widzieć. Ja też poczułam się bardzo zmęczona, do tego stopnia, że połozyłam się na krótką, regenerującą drzemkę. Cóż .... Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam bardzo serdecznie wodniczki wszelakie:) Na dworze pięknie!Lubie taką pogodę,bo jeszcze w kurtkach i płaszczach nie trzeba chodzić,takie fajne poplątanie z pomieszaniem...i sandałki i kozaki na ulicach:) W niedzielę poszukiwałam grzybów w lesie...nie było,było babie lato.. :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) pogoda u nas piękna,cieplo i slonecznie :) w sobote i niedziele robilismy pozegnanie z latem w ogrodzie :) bylo super fajowo :) synek naprawil juz moj tv i jestem niezależna ;) moge odladac "muflona i teflona " ;):P:) dostalam też od synka nowy monitor ! duży,plaski,kolorowy i wogole superrr! mam teraz mnóstwo miejsca na moim biurku bo ten stary z wielką d..ą zajmowal pol biurka ;) tak więc tydzień zaczął mi sie bardzo sympatycznie :) pozdrawiam i milego dnia życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U nas też ładnie, a dziś zaczyna się astronomiczna jesień. Nietoperko, od razu lżej na biurku, prawda? I chyba te monitory biorą mniej prądu. U nas grzyby gdzieś sporadycznie się pojawiają, wysypów chyba nie będzie. Pieczarki będą musiały wystarczyć. Musze chatę trochę ogarnąć, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc u nas kolejny piekny,pogodny i sloneczny dzień :) Kigano masz racje te nowe mnitory są energooszczedne czy jakoś tak ;):P a na biureczko teraz aż milo popatrzec hehe moje posadzone kwiatki pięknie sie przyjęly i kwitną cudnie :) w temacie grzybów natomiast sie nie wypowiem bo juz pisałam ze absolutnie sie na grzybach nie rozeznaję i dobrowolnie tych zebranych przez siebie bym nie zjadla ;):P:) mamy natomiast fajne miejsce na opieńki i zbieramy ich wtedy masowe ilości :)...i żyjemy ;):P:) a tak wogóle to uwielbiam pieczarki w kazdej możliwej postaci :) milego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Trzy lata temu, dokładnie o tej porze staliśmy z Postrzeleńcem w kościele pod chórem i czekaliśmy na ceremonię naszych zaślubin hehe .... No może już ksiądz nas do ołtarza poprowadził. Ło matko, ale to był stres. Nietoperko, pamiętam, jak pisałas, że grzybów nie jadasz. U nas podobno się pomału pokazują. Również miłego popołudnia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigano 🌻 samych slonecznych dni 👄...a wkrótce napiszesz : pamiętam jak 50 lat temu o tej porze ...itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×