Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Ever, chyba uczyłam się niewłaściwego języka. No ale zobaczymy, jak to będzie. Nadzieję zawsze trzeba mieć. Jutro jadę na egzaminy, ale przez to wszystko nie miałam za bardzo głowy do nauki. Coś tam poczytałam, w tematach się orientuję, ale nie jestem z tego do końca zadowolona. Zobaczymy. Trzymajmy się ciepło zatem, nic innego nam nie pozostało 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski :) pogoda u nas super więc ludziska grillują a ja mam więcej pracy...kasy też ;):) więc nie narzekam :) Kigano,współczuje ! wiem co to znaczy ...ale z drugiej strony warto spróbować czegoś nowego!!! ja tak zrobiłam,pamiętasz ?...i się udalo! :) życzę ci żeby i tobie się poszczęścilo :) ...bo do 67 jeszcze daleko ;):P a teraz chwal się jak poszedł egzamin ? miłego wieczoru :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Nietoperko, pamiętam :) zobaczymy, co wyjdzie. Egzaminy pozdawałam, w sobotę jeszcze jadę na dwa i szkoła zakończona. Zdecydowałam się jeszcze na egzaminy zawodowe, ale one odbywają się później. W weekend byliśmy nad morzem - taki wyjazd integracyjny z pracy Postrzeleńca. Było fajnie, tylko chłodno - nic nowego ;) Wczoraj wróciliśmy, robiąc małą wycieczkę krajoznawczą w drodze powrotnej. Zahaczyliśmy m.in. o Połczyn Zdrój. Miasteczko skojarzyło się nam z Kowarami - z pozoru ładnie zrobiona część, ale jak się człowiek dokładniej przyjrzy, to wychodzą koszmarki. I żule ;) No cóż, moze tam, gdzie są sanatoria, wygląda to wszystko dużo lepiej. Deptak też w miarę ładnie zrobiony, byle nie patrzeć do góry ;) bo sporo pięknych kamieniczek wymaga remontu. Miłego dnia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski :) Kigano,a czy jakieś ciągoty do projektowania posiadasz? może to teraz bylby odpowiedni kierunek? jakiś sklepik z ciuszkami swojego pomyslu? ...kto wie może drzemie w tobie jakaś ukryta Koko ? ;):) może warto spróbować ?! :) powodzenia! miłego wieczorku :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ale tu pustką powiało :( wszystkie takie zajęte czy weny brak? miłego wieczoru :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i raz i dwa
czesc wodniki, moze ktos z 30 stycznia? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Nietoperko, no Koko spoko he he ..... na tę chwilę nie czuję się na siłach, by coś swojego otwierać, ale chyba trzeba będzie pójść w tym kierunku. Tak za rok, dwa. Nabrać doświadczenia i udoskonalić umiejętności. Okaże się. Póki co powili żegnam przeziębienie, które się mi przyplątało. Tydzień temu byliśmy na weselu i zimne napoje mi jednak nie posłużyły. Dodając do tego stres i osłabienie organizmu - dużo nie trzeba. No ale jak tu z chrześniakiem toastu nie wypić ;) symbolicznie chociaż, bo na drugi dzień miałam jeszcze egzaminy końcowe w mojej szkółce. Dałam radę :classic_cool: Postrzeleniec dziś rano powędrował do pracuni ;) a spróbuję trochę chociaż chatę ogarnąć, bo jeszcze troszkę i będzie się nadawała do programu Perfekcyjna Pani Domu. Aczkolwiek nie mam wieloletnich kurzów/ kurzy ( ??) na półkach, ani skwapliwie i pracowicie wyhodowanego kamienia w kibelku - póki co ;) Miłego łykenda życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie :) pogoda u nas super :) nastrój też :) Kiganko dobrze że chociaż z humorem u ciebie ok. to bardzo pomaga w trudnych chwilach...wiem z doświadczenia ;) napewno wszystko się dobrze uloży! dasz radę ! przecież wodniczka jesteś! :) ja póki co to jestem na etapie meczy i kibiców bo w gdańsku oblężenie hiszpańczyków i włochów :p ale nie narzekam :) 12-tego lipca znowu dzieci przylatują na urlop więc już się nie mogę doczekać i podobnie jak ty w wolnych chwilach z lekka odgruzowuję mieszkanie ze zbędnych kurzołapów :):p pozdrawiam i miłego dnia życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie :) pogoda u nas super :) nastrój też :) Kiganko dobrze że chociaż z humorem u ciebie ok. to bardzo pomaga w trudnych chwilach...wiem z doświadczenia ;) napewno wszystko się dobrze uloży! dasz radę ! przecież wodniczka jesteś! :) ja póki co to jestem na etapie meczy i kibiców bo w gdańsku oblężenie hiszpańczyków i włochów :p ale nie narzekam :) 12-tego lipca znowu dzieci przylatują na urlop więc już się nie mogę doczekać i podobnie jak ty w wolnych chwilach z lekka odgruzowuję mieszkanie ze zbędnych kurzołapów :):p pozdrawiam i miłego dnia życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Widzę, że jakoś się trzymacie, to dobrze. Ja ostatnio nie mam czasu nawet na odgruzowanie mieszkania, niedługo to mi czyste rzeczy się skończą, bo nawet na pranie nie mam czasu. Mały biega jak szalony, wszędzie Go pełno, szkoda tylko, że cały czas musi się trzymać, chociaż przynajmniej wiem gdzie jest :) Do tego codziennie na budowie siedzę i doglądam budowlańców, jakoś ta robota idzie, ale i tak mnóstwo pracy przed nami. Ponadto chłopa miałam przez tydzień w domu, bo zaliczył wypadek i trochę Go poturbowało. Szczęście w nieszczęściu, że jechali dobrym autem, bo sami policjanci byli podobno zaskoczeni, że kierowca i on wyszli z tego z małym uszczerbkiem. Dla odważnych http://www.cowtoruniu.pl/artykul-3901 Pozdrowienia dla wszystkich, jeśli będę miała trochę czasu, to obiecuję się znowu pokazać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Nietoperko, cóż mi pozostało, czarny humor i odrobina ;) cynizmu. A do Was same przystojniaki zjechały, jest pewnie na co popatrzeć ;) chociaż drużyna Hiszpanii nocuje w Opalenicy pod Poznaniem. Ale kibice ...... :classic_cool: W Poznaniu grasują Irlandczycy i Chorwaci głównie. Te pierwsze to brzydale, aczkolwiek dobrze się im z oczy patrzy ;) niektórym przynajmniej. Mecze oglądamy w domu, dziś znów szaleństwo będzie :o nie z naszej strony, tylko dzikich bachorów ze sąsiedztwa, które wyrażają siebie za pomocą trąbek i innych wuwuzeli. No cóż, młode duszyczki ..... Paula, dobrze, że się nic Twojemu chłopu nie stało. Jednak duży samochód w takich sytuacjach daje radę. Trochę się poobijał pewnie, strachu najadł, ale skończyło się dobrze? Masz niezłe tempo teraz. Młody, budowa, dobrze, że na studia już nie jeździsz ;) Fajnie, że dom rośnie, a jaki projekt wybraliście mniej więcej? Chyba nie pisałam, że ze dwa miesiące temu kupiliśmy działkę :) na wsi, ale nie na jakimś wielkim zadupiu. Póki co wszelkie plany budowlane odeszły na bok, nie chcemy brać wielkich kredytów, bo nie ten wiek już ;) a poza tym różnie z tą pracą jest. W bloku sąsiedztwo się trochę poprawiło. Czubkowi, który mieszkał nad nami zlicytowano mieszkanie i niedawno wprowadziła się tam w miarę spokojna rodzina z dzieckiem i psem. Póki co jest ok. i niech tak zostanie. Miłego dnia życzę i spokojności podczas dzisiejszego meczu ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Nietoperko, cóż mi pozostało, czarny humor i odrobina ;) cynizmu. A do Was same przystojniaki zjechały, jest pewnie na co popatrzeć ;) chociaż drużyna Hiszpanii nocuje w Opalenicy pod Poznaniem. Ale kibice ...... :classic_cool: W Poznaniu grasują Irlandczycy i Chorwaci głównie. Te pierwsze to brzydale, aczkolwiek dobrze się im z oczy patrzy ;) niektórym przynajmniej. Mecze oglądamy w domu, dziś znów szaleństwo będzie :o nie z naszej strony, tylko dzikich bachorów ze sąsiedztwa, które wyrażają siebie za pomocą trąbek i innych wuwuzeli. No cóż, młode duszyczki ..... Paula, dobrze, że się nic Twojemu chłopu nie stało. Jednak duży samochód w takich sytuacjach daje radę. Trochę się poobijał pewnie, strachu najadł, ale skończyło się dobrze? Masz niezłe tempo teraz. Młody, budowa, dobrze, że na studia już nie jeździsz ;) Fajnie, że dom rośnie, a jaki projekt wybraliście mniej więcej? Chyba nie pisałam, że ze dwa miesiące temu kupiliśmy działkę :) na wsi, ale nie na jakimś wielkim zadupiu. Póki co wszelkie plany budowlane odeszły na bok, nie chcemy brać wielkich kredytów, bo nie ten wiek już ;) a poza tym różnie z tą pracą jest. W bloku sąsiedztwo się trochę poprawiło. Czubkowi, który mieszkał nad nami zlicytowano mieszkanie i niedawno wprowadziła się tam w miarę spokojna rodzina z dzieckiem i psem. Póki co jest ok. i niech tak zostanie. Miłego dnia życzę i spokojności podczas dzisiejszego meczu ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Nietoperko, cóż mi pozostało, czarny humor i odrobina ;) cynizmu. A do Was same przystojniaki zjechały, jest pewnie na co popatrzeć ;) chociaż drużyna Hiszpanii nocuje w Opalenicy pod Poznaniem. Ale kibice ...... :classic_cool: W Poznaniu grasują Irlandczycy i Chorwaci głównie. Te pierwsze to brzydale, aczkolwiek dobrze się im z oczy patrzy ;) niektórym przynajmniej. Mecze oglądamy w domu, dziś znów szaleństwo będzie :o nie z naszej strony, tylko dzikich bachorów ze sąsiedztwa, które wyrażają siebie za pomocą trąbek i innych wuwuzeli. No cóż, młode duszyczki ..... Paula, dobrze, że się nic Twojemu chłopu nie stało. Jednak duży samochód w takich sytuacjach daje radę. Trochę się poobijał pewnie, strachu najadł, ale skończyło się dobrze? Masz niezłe tempo teraz. Młody, budowa, dobrze, że na studia już nie jeździsz ;) Fajnie, że dom rośnie, a jaki projekt wybraliście mniej więcej? Chyba nie pisałam, że ze dwa miesiące temu kupiliśmy działkę :) na wsi, ale nie na jakimś wielkim zadupiu. Póki co wszelkie plany budowlane odeszły na bok, nie chcemy brać wielkich kredytów, bo nie ten wiek już ;) a poza tym różnie z tą pracą jest. W bloku sąsiedztwo się trochę poprawiło. Czubkowi, który mieszkał nad nami zlicytowano mieszkanie i niedawno wprowadziła się tam w miarę spokojna rodzina z dzieckiem i psem. Póki co jest ok. i niech tak zostanie. Miłego dnia życzę i spokojności podczas dzisiejszego meczu ;) 🖐️ http://abcslubu.pl/suwak/01_21_2007_23_9_2006_27.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski :) Kigano, ale poszlaś po bandzie :):P tyle wpisów? to już tygodniowy limit wyczerpany ;) a co do humoru to tak trzymać! :) Paula,ale mial farta ten twoj ślubny ...no,no pogratulować że tylko na poobijaniu się skończylo :) trochę przystojniaków się przewija ale bez szaleństwa ;)...brzydale też są :P a teraz na dzisiejszy wieczór nowa wersja koko :P koko koko euro spoko final dla nas za wysoko i choć euro nie wygramy ruskim się nie damy!!!!!! czego sobie i Wam życzę :) milego wieczoru :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, bo trzeba trochę wiary w naszą narodową drużynę :D:D:D Chłopaki, jak chcą, to potrafią. Dawno nie widziałam dobrego meczu reprezentacji Polski na jakichkolwiek mistrzostwach. No i w końcu się doczekałam. Wczoraj rano kafeteria coś kombinowała i trzy razy zostało wysłane :o zgłosiłam do usunięcia, he he ...... Miłego dnia zyczę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! faktycznie wczorajszy mecz milo bylo oglądać :) nareszcie grali!!!! teraz tylko 1:0 z czechami i zobaczymy naszych w ćwierćfinałach w Gdańsku! :) miłego wieczoru :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) no i wiara w naszych nic nie daje jeśli umiejętności i kondycji wystarcza na jedną polowę meczu :( milego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, no niestety, ale dla pocieszenia - siatkarze znów ograli Brazylię, a ręczne zakapiory jadą na mistrzostwa swiata :) na co im jakaś śmieszna olimpiada, nie ?? Zdawałam dziś egzamin pisemny i jak się uda i jeszcze do tego zdam praktyczny, to będę miała tytuł krawca :D:D:D :classic_cool: Zdaję sobie jednakże sprawę z tego, że dobry krawiec to lata pracy i doskonalenie umiejętności, których mi , póki co trochę brakuje. Ale bądźmy dobrej myśli ;) Miłego oglądania :) nie wiadomo, który wybrać. Z patriotyzmu lokalnego Poznań, ale w Gdańsku jest - jak twierdzi Postrzeleniec, najładniejszy stadion. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jako, że nikt się nie odzywa i jakoś tak tu powiało pustką stwierdziłam, że najwyższy czas coś z tym zrobić :) więc jestem :p Euro się skończyło i jakoś dalej nic w tv nie ma do oglądania, tak przynajmniej mecze były i było co robić wieczorem. Nietoperku jak tam po najeździe obcokrajowców, żyjesz? Kigano w sumie do Ciebie też daleko nie mieli :) Gratuluję zdanych egzaminów. U mnie po staremu, wyzywam na budowlańców. Kierownik ekipy wziął robotę, której jego pracownicy nie bardzo lubią i tak już czwarty tydzień kładą nam tynki, a mogliśmy mieć położone w ciągu tygodnia i to na gładko, a w tej chwili musimy mnóstwo gładzi jeszcze położyć, żeby wszystko było ok. Mały lata jak szalony, oczywiście czasami mu się jeszcze przypomina, że jak złapie mamę za rękę to będzie mógł szybciej pokonywać dystanse, więc czasem wygląda to bardzo śmiesznie, jakby mały brzdąc mnie ciągnął. Późno się robi, czas chwilę odpocząć, bo rano znowu do roboty. Pozdrowienia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, miałam wczoraj też coś napisać, ale potem tak jakoś zeszło .... Jestem już po egzaminach i tak na 99,9% mam je zdane. No i dobrze. Co nie zmienia faktu, że póki co stoję z pracą w miejscu :( Paula, niestety tak to jest z tymi ekipami pożal się boże, budowlano - remontowymi. Kurczę, moze pójść na kurs kładzenia gładzi, płytek, malowania, tapetowania i w tym kierunku zacząć pracę? Sama juz nie wiem. Do tego zebrać jeszcze ze dwie lub trzy kobiety, sumienne i pracowite i będzie zarówno praca, jak i kasa. Hmmmm ...... Fakt, że płytki są ciężkie do noszenia, no ale ..... sama już nie wiem. Zobaczymy. Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Kigana sama się nad tym już zastanawiałam, a ciężary mnie nie przerażają, zawsze można sobie ułatwić pracę i wrzucić ma taczkę albo inny wózek, a do góry wnieść montuje się dźwignie, trzeba sobie ułatwiać. Poza tym w tej chwili dźwigam wiercące się 12 kg, to ze stałym sobie tym bardziej bym poradziła :) O robotę się nie martw, będzie dobrze, może w tej chwili nikogo nie szukają, ale za jakiś czas może się okazać, że gdzieś sobie ktoś nie radzi i będzie trzeba go zmienić. Istnieje też taki fajny wynalazek jak allegro i tam można spróbować swoich sił ze sprzedażą własnej roboty ciuchów, jeśli będą fajne i pomysłowe, a nie na jedno kopyto to będę pierwszą klientką :) zawsze mi się marzyła fajna letnia sukienka, tylko nie mogłam nigdy nic w sklepach znaleźć, a żeby kupić materiał zawsze miałam za daleko :p Miłego weekendowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, co racja to racja z tymi 12 kg :D a płytki i cement się nie wiercą ;) i można spokojnie je zaciągnąć. Nie wyrwą się do tego i nie zwieją na ruchliwą ulicę ;) W sumie to myślę o szyciu na większą skalę, ale póki co, zdaję sobie sprawę z mojego niewielkiego doświadczenia. Zamierzam je nabierać - od przyszłego tygodnia. Narazie robię gruntowniejsze porządki, znów dwa wory ciuchów wyniesione, inne wrzucone do kosza na przeróbki. Ale będę się pewnie na przyszłość polecać :) Trzeba zjeść jakiś wstępny obiad i działam dalej w kwestii pozbywania się kurzu i innych niepotrzebnych rzeczy. Miłego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) fajnie że u Was ok czytam ale pisać nie bardzo mam kiedy . dzieci przylatują za dwa dni wiec przygotowania trwają :P,pracuje po 12 godzin bo sezon urlopowy i tak trzeba a poza tym od 3 tygodni mam umierającego ojca w szpitalu i ogolnie rzecz biorąc doba jest dla mnie za krotka :O śpię po 4-5 godzin i sama nie wiem jak dlugo tak wytrzymam. no cóż., nikt nie mowil że będzie łatwo ;) miłego wieczorku :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperko, trzymaj się kobieto i zadbaj trochę o siebie. Na tyle, na ile możesz. No własnie, nikt nie obiecywał, że będzie łatwo i czasem los nam zsyła różne urozmaicenia, żeby nie było nudno :o Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dzięki Kiganko,za dobre slowo :) staram sie troche odpocząć ale nie jest to łatwe :O teraz jeszcze sprawa pogrzebu bo moj tato wlaśnie dziś w nocy umarl . ale jak to ogarne to potem zwolnie,obiecuje :);) pozdrawiam wszystkie cieplutko z zimnego i deszczowego gdańska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperku współczuję Ci, trzymaj się kobieto. Nie zapomnij tylko odreagować tego całego stresu, zamknij się w ciemnym pokoju i pozwól sobie popłakać. Ja też straciłam członka rodziny dzień wcześniej. Nasz kochany kundel zdechł, ale najważniejsze, że długo się nie męczył, starość go wykończyła, szkoda tylko, że nie dożył 9 urodzin, miałby za tydzień. Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dzięki za mile slowa :) już po, i zgodnie z obietnicą zwolnilam tempo ...troche ;) dzieci już wyjechaly , w pracy po 8-9 godzin max, więcej śpię bo 6-7 godzin na dobę więc wszystko jest na dobrej drodze ;) kilka lat temu też przeżywalam odejście psiaka :O tylko moj szczęśliwie dożył 17 lat :) a teraz patrze jak starzeje się drugi ( ma prawie 8 lat) a ponieważ jest z rasy ktora żyje max 10-12 lat to wiele mu nie zostalo :( już się boję jak to będzie bo traktujemy go prawie jak najmlodsze dziecko :p jest slodki,kochany i rozpieszczony do granic możliwości :)...50 kg. szczęścia :D spadam bo mi się kalafior gotuje, milego wieczoru :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Nietoperko, to chyba na dobrej drodze jesteś :) Zwierzęta to faktycznie jak domownicy i po nich żal jest, jak odejdą. Psa nigdy nie miałam, ale koty. Jedną kotkę samochód potrącił pod domem, to ze dwa dni byłam chora z gorączką! I potem 10 lat nie było żadnych kotów w domu. Za to teraz mają z nawiązką - trzy :) Porwałam się na eksperyment uszycia przeze mnie sukienki na wesele - kolejne :o póki co wykroiłam, no i dotarł do mnie overlock. Się będzie działo ;) w sumie próbę już zrobiłam, działa, a pobawię się jutro, albo pojutrze ze zmianą ściegów :) zobaczymy, jak bedzie działał. No i sukienkę też obrzucę ładnie i estetycznie ;) Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie :) Kiganko, ćwicz,kombinuj,projektuj i wiesz w siebie :)...kto wie , może spelnisz marzenie i po latach użerania się z niewdzięczną stonką teraz będziesz miala swoj wlasny biznes :) trzymam kciuki :D jak juz pisalam powoli wracam do normalności ;)...chociaż w weekend organizowałam znowu imprezę ...tym razem na 120 osob :) fajnie bylo,wszyscy zadowoleni i pare dodtkowych groszy wpadlo :) od 15-tego idę na urlop...co prawda tylko na 5 dni ale mam silne postanowienie że solidnie wypoczne :P...zobaczymy co z tego wyjdzie ;) pozdrowionka i milego wieczorku dla wszystkich :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×