Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

a propo reklam to ostatnio w tv w ogóle zwracam uwagę tylko na reklamy, ta z piłeczkami isa to moja najulubieńsza:) krakowek - a czy ktoś był w knajpce pod gruszą? co do cen warzywek to się trochę opuściłam, tak tak byłam w sezonie truskawek:) teraz u nas sezon na patisonki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi facet do dentysty: - Dzień dobry, mam pewien problem. - Jaki? - Wydaje mi się, że jestem ćmą.. - Hm, to panu jest potrzebny psychiatra a nie dentysta! - Wiem.... Ale u pana paliło się światło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa ----> dzięki za bukiet 😘 Trochę nie w temacie jestem, gdzie Ty się załapałaś. Ale moze poszukam, bo chyba jedną stronkę ominęłam i już nic nie wiem. Dzieki Wam za miłe słowa:) Chyba mała panika jest, mam nadzieję, ze się nie pogłębi. Problem w tym, że oboje z Postrzeleńcem jesteśmy z natury nie co rozkojarzeni, a dziś to już przybrało dość potężne rozmiary. Ale moze to rozkojarzenie nam pomoże to wszystko przetrwać ;) W końcu robimy to dobrowolnie i bez przymusu ;) Wychodzimy za siebie - mam na myśli ;) Padam na buźke dziś już. Za dużo tego wszystkiego. Jutro mam wolne od pracy, w domu już posprzątane - razem z Postrzeleńcem pracowaliśmy niczym stachanowcy, wyrabiając 500% normy, jutro tylko ostatni szlif i gotowe. Oczywiście - bez przesady, szafek nie rozkręcaliśmy aż tacy narwani na sprzątanie to nie jesteśmy. Trzymajcie się, narazie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol Kigana przed slubem to powinnas sie wyluzowac, siasc na sofie,z zimnym piwkiem, ogladnac jakis dobry mecz:P i gotowe :D:D:D Jo chetnie zapraszam na lysky ale nie do przereklamowanej polskiej juz aglomeracji zwanej ladkiem zdroj;) tylko do liverpoland :D:D:D Takze kto chce niech przyjezdza:D moze nawet odbiore z lotniska jak znajde czas;) Ha chyba bede w listopadzie albo w styczniu.Pasuje ci wtedy??:> Duzo zalezy od pracy.Do polowy pazdziernika powinienem juz cos wiedziec. 17 niezly opis;) Tez to lubie, nawet to juz ktorys nalog... truskawki troche mniej;) Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Ide dzisiaj przejerestrowac samochod i bede popier...lac z tymi tablicami w ta i we w tą! :-( Cos na kształt Korkeya i \"Dzien za dniem\"..Uwielbiałam ten serial ;-) Reklama z piłeczkami jest niezła-taka optymistyczna i czarodziejska , lubie tez ta z basetem w oplu chyba co mu uszy sie rozwiewaja jak u Pluta ;-) ;-) Isa--> Ty sie wyżarłas normalnie, może zaraz do Magdy M. Cie wezma?Cooooo? Załatw mi Wojtka -powiedz ze jestem fajniejsza od Marioli co ma 3 kg włosów ;-) Każę Ci !!! ;-) Haba--> powiedziałam ze przyjade to przyjade. A londona mam za 1 zł ;-) O 12.00 spadam w sina dal ... A teściowej to bym chciała sie pozbyc...ale z głowy pewnego dorosłego Pana :-( 17 --> Wszyscy lubimy wszystko o czym piszesz a skoro lubimy to co lubisz to znaczy-ZE FAJNY FAJNEGO LUBI ;-) Ide grać. AAAAAAAAAAAAAA Kigana--> Ty juz rob ostatnie szlify i maseczki i pedikiure i \"golenie gładkie jak we snie\" Czekam na zdjecia!!! I pamietaj ..wiesz o czym... ;-) A bedziecie sobie składac przysiege własnorecznie wymysloną? ;-) Mnie to wzrusza i czyni ceremonie taka osobista ❤️ a najbardziej na weselach-\"Cudownych rodzców mam...\" aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... Ze ta moja Babcia Ninka siedzi sobie na chmurkach i nie zesłala mi MĘŻA PRZEZ 30 LAT to chyba cos nie gra ;-) :-) Cześć Wariatki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polak ----> dzięki za dobrą radę, ale mecz to raczej Postrzeleniec obejrzy. A piwko wypić możemy oboje - jak najbardziej :) Jo ----> wymyśloną przysięgę powiadasz .... nieee, jeszcze się pomylimy albo co i wyjdzie jakieś tam \"nie dopuszczę\" czy coś w tym stylu. \"Cudownych rodziców...\" tez nie będzie, podziękowanie - owszem, ale nie w taki rzewliwy sposób. Na weselu nie ma miejsca na łzy - moim zdaniem. No chyba, że są to łzy od śmiechu. A dziś byłam już w szkole na badaniach laryngologicznych - okresowych i już mam wolne. Postrzeleniec coś tam dłubie ;) do jedzenia i za chwilkę ruszamy w trasę, ale dziś już spokojniej będzie. Mam taką nadzieję. To narazie wszystkim, miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Wodniki i sympatycy. Ostatnia nocka w stanie tzw. wolnym.... Ale i tak wolność rządzi ;) Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór;) To już dziś! Kiganko!:) Życzę Tobie i Twojemu Postrzeleńcowi dużo szczęścia, radości i miłości na nowej drodze życia! 🌻 ale sie będzie dzialo!!!:) i nie stresujcie sie bo stres jest strasnie strasny;) strasniejsa od stresu jest tylko strasna zaba:D ...albo rozwalony telefon:( oddałam w końcu moją podobno niezniszczalną nokie:P do serwisu... jutro jade odebrać - mam nadzieje że naprawią;) Miałam jechać do serwisu już wczoraj, ale mama namówiła mnie na zakupy i już nie zdążyłam.. Kupiłam za to dwie nowe kiecki:P:D Niestety sama sobie byłam sponsorem... eh life is brutal o czym wszyscy doskonale wiedzą;) W końcu boski dżilet zapłacił mi za sierpniową męczarnie!:D;) i co najfajniejsze ---> więcej niż powinien :D ale ciiiiiiiiiiii.... nie będę składać reklamacji:P;) Siedemnastka!:) ja też Cię dobrze pamiętam! bo ja też jestem z 17.02:) Napisz coś więcej o tych Twoich życiowych zmianach! Ehhhhh wakacje mi sie kończą... Mogę z całą pewnością stwierdzić, że były udane. Jedne z najfajniejszych jakie miałam;) Emocji nie brakowało - będzie co wspominać w dłuuuugie zimowe wieczory;) Chwilami był strasny stres;) ale niczego nie żąłuję!:) Zaraz przypominają mi się słowa kanara, który na moje marudzenie, że pięknie mi sie wakacje zaczynają (mandatem:P ) odpowiedział: \"ale na pewno świetnie się skończą;)\" i miał rację:) Panu kanarowi gratulujemy zmysłu jasnowidzenia:P Zmykam bo późno, a majster przychodzi tym razem zakładać kafelki już w porze nocnej, tak więc zrobi mi pobudke o 6... sadysta jeden:P a ja mu za to zrobie pyszne śniadanko:> bo wiecie jak to jest - czasem zdarzy się przesolić pomidorka:> niechcący:P A! Mój góral jest strzelcem:) Pisałam już że uwieeeeeelbiam strzelce?;) Góra złota dla tego, kto wyjaśni czemu życie musi być takie pogmatwane....Nie znam słów co mają jakiś większy sens, jeśli tylko jedno, jedno tylko wiem...... Dobranoc - ide pomodlić się o sprawność w ręcach dla pana fachowca od fonów:D coby mi jutro z rozbrajającym uśmiechemna twarzy powiedział DZIAŁA :D Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ever ---> serdeczne dzięki:) Już pewnie też nie śpisz, zrobiłaś pyszne śniadanko panu od kafelków i działasz z właściwym sobie rozmachem i wdziękiem :) A to, że Twój góral to strzelec - to nic, może akurat Ci podpasuje. Ja też dziś biorę sobie strzelca na resztę życia :) Strzelce to znaki ogniste, więc trudno im w miejscu usiedzieć, potrzebują wolności, jak my. Może więc nie będzie tak źle :) To już dziś, jeszcze to do mnie tak do końca nie dotarło, że o 16.30 zacznie się ceremonia, po której wyjdę jako pani Postrzeleńcowa. Pogoda będzie piekna, sceneria też tam jest piękna, bo jeziorko w pobliżu, łabędzie, kaczki ..... sala po drugiej stronie kościoła, ale żeby tam się dostać trzeba albo przejść pieszo, albo objechać pół miasta :D:D:D:D Miłej soboty zatem i do zobaczenia może jutro. Pa 🖐️ 😘 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" Już JEJ niosą suknie z welonem, już cyganie czekają z muzyką, koń do taktu zamiata ogonem, mendelsonem stukają kopyta, jeszcze ryżem sypną na szczęscie, gości tlłm coś falszywie odspiewa, złoty krążek JEJ wcisną na rekę i powiozą windą do nieba...\" 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 KIGANA I POSTRZELENIEC Życzę wszystkiego czego Wam trzeba: autostrady wiodącej do nieba bez żadnych ograniczeń prędkości, do tego jeszcze ogromu radości z każdego, coraz szczęśliwszego dnia, który spełnia Wasze marzenia. Żeby Wam nigdy nie zabrakło w domu talerza klusek i makaronu słońca bez końca, kwiatów pachnących, a tuz za oknem ptaków śpiewających. Każde z tych życzeń na pewno się spełni, ponieważ płynie prosto z serca głębi. to byłam ja ...HABA ...a i Gązo siedział mi prawie na plecach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana i Postrzeleniec ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Niech słońce roztacza swój blask nad Wami w tym niezwykłym dniu i przez wszystkie dni Waszego życia. Niech weselne dzwony bija donośnie i radosnym echem brzmią w Waszych sercach na zawsze. ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiganie i Postrzeleńcowi Wszystkieco co się szczęsciem zwie na nowej drodze życia:)😘 Kochani!!! Życzę wam aby ta miłosć którą darzycie sie się dzisiaj ,rosła w was z każdym dniem waszego wpólnego zycia. Dzieci które napewno zamerzacie miec pomnożyly ją jeszcze bardziej. Więc kochajcie sie i żyjcie w zdrowiu i szcześciu :) Wiwat Młodej Parze!!!🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Postrzeleniec c
Dziękujemy wszystkim zWodniczką, jak i Wodnikom Kigana kosmetyczka i fryzjer, a ja mam chwilę wolnego po tej całej panice jaka panuje w obu domach. w zacisznych pieleszach naszego mieszkanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻czesc]🌻 Kigano!😘 Tobie i Mezusiowi❤️ Wszystkiego co wam sie wysni i przysni, Najlepszego, najsympatyczniejszego,najcieplejszego,najgoratszego,najukochanszego,najniesamowitszego,najradosniejszego,najzabawniejszego pamietajacy i szczerze oddany Alan_Pol z Nikii i Nadia Wam zycza w tym najcudowniejszym dniu (a beda ich miliony swietlne rzecz jasna):D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mojego wodniczka ciągle drecza psychiczne kobiety szczegolnie jedna zawsze jak dlugo nie ma tego co chce zawsze mowi jaki to zły mąz jak ja zostawił dla mlodszej i wymienia całe zycie jest wyrachowana egoistkla nie widzi ze zlo wyrzodziła innym. widzi tylko swoja dume i koniec dziurawego nosa. Nie jest ładna kobietą. Ale uwaza sie za niewiadomo co. Obraca kota ogonem duzo rzeczy. Nie podoba mi sie to. Nie jest chora na raka, nie ma guza. Lubi dreczyc ludzi. Postawa, słowami, łzami.. wiecznie pokazuje ze jej zle. Moja babcia miala 7 i pracowała. tyle co ja mam od rodzicow ona ma od alimentow. Zatem co ona taka zła? tez ma stale pieniadze. jej sie pracowac nie chce to oto chodiz. Z checia siedziałaby a na 12 w poludnie szł na aerobic. u mnie 18 na 4 osoby a u niej 2000 na 3 osoby. A wiem, ze ma wiecej i ona jeszcze narzeka? nie lubie takich bab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja weekendy spedzam w domu, nie jedze ona jedzi co weekend a to tez kosztuje i jeszcze narzeka? tak ja kolą rodzice? widac, ze bardoz brakuje jej tego utrzymania jakie dawał jej mąż. Lubi byc na czyims utrzymaniu. zalosne. 18;4 a 2000 a ma wicej bo ma sklep z sukienkami na 3 to ma duzo kasy jeszcze jeje mało???? jets podla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość behemoth6
Witam! Przyłączam się do życzeń dla Młodej Pary! Wszystkiego najlepszego w dniu ślubu od starego behemotha. Duzo zdrowia, szczęścia. Spokoju w dalszej drodze życia. Mnóstwa szczęśliwych i pięknych chwil. NIech w waszych serduszkach nigdy nie zagości smutek. NIech zawsze będą przepełnione światłem wzajemnej miłości, radości z bycioa razem. Śnijcie razem piękny sen życia, spełnijcie swoje marzenia! POzdrawiam i jeszzce raz życzę szczęścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne dzięki za życzenia 😘 dla Was wszystkich :) Za chwilę jedziemy na poprawiny, może długo nie potrwają ;) Impreza udana, w kościele głosy nam zadrżały, z co niektórych oczu popłynęły łzy wzruszenia, pogoda była przepiękna. Narazie tyle, pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa..... kącik złamanych serc? znaczy nawet nie bardzo ;) pozdrawiam wszystkie łabędzicee i nie tylko:> :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, 🌻 🌻 🌻 Kigana ŻONO-HOW U DOING Babe? Pewnie dzisiaj jest najfajniejszy dzien co? Po wariactwie po stresie mozna ogladac prezenty i wymyslac komu oddacie 14 taka sama lampe ;-) Haba-->Ty wez zrzuc ten Balast z pleców ;-) haa haaa Teraz to On mnie juz zabije na bank ;-) Isa--> A Ciebie co-wywiezli w bagazniku? Jestem dzisiaj od 6 na nogach zarejstrowałam samochod i oswiadczam ze Panie w wydziale komunikacjio sa miłe..bardzo ;-) Pozdrawiam Was ❤️ Miłego tygodnia! Łabedzica chyba nie ten topic na żale..w ten deseń ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde.....żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce:( normalnie mam takiego lenia w sobie ze strach:P cały dzień nic prawie nie robię. Jo----> balast zawiozłam wczoraj tam gdziej jego miejsce przez najblizsze pół roku:P a Isa to ludzi budzi nocami telefonami:> przesiaduje w samej bieliźnie w studiu tvn 24 i nudzi się:P pozdawiam:) jeszcze tu zajrzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba plotek nie rob:P bielizne mialam pod pasiakami:P JO wylazlam z bagaznika, nie dalam sie przehandlowac Kigana zdjecia plizzzzzz!! juz wiemy ze bylo pieknie teraz nam to pokaz;) albo dobra naciesz sie chopem:D dobra, ide do roboty:D:P sie smiejcie z moich powaznych zajec:P na budapeszt nie starczylo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×