Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

ja też chciałabym isć do domu :( w gry niestety nie mogę grać bo mam głupio ustawiony komp...ekranem do drzwi:/ spać!! spać!! a przede mna taaaaki długi dzień jeszcze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naciśnij : D ale bez odstępu ----> :D : ) ----> :) : ( ----> :( ; ) -----> ;) [ cool ] bez dtępów oczywiście :) ---> :classic_cool: tyle pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że zdjęcia doszły:) Haba ----> stresik trochę był, ale co tam - minęło :D Byłam na tyle rozkojarzona, że w kościele chciałam usiąść na miejscu dla świadka :P I nawet tam przystanęłam, ale to była chwila i zorientowałam się, że nie tym razem :D:D:D Kwiatki faktycznie są cudne, na bukiet moja pani dyrektor zwróciła uwagę, że taki piekny i oryginalny, no i w ogóle wszyscy mówili, że tak pięknie wyglądaliśmy :) Mnie też się podobalismy ;) ale wymyśliłam konstrukcję zdaniową :D Jutro chyba pojedziemy sobie na weekend w siną dal, do lasu, moze parę grzybków przywieziemy ?? To narazie, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[ kiss ] ----> 😘 [ love ] ---> 😍 [ kwiat ] -----> 🌻 😠 ----> [ zly ] 😡 ----> [ wsciekly ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki bardzo ale i tak nie wiem co mam nacisnąć żeby mi się bużka pokazała. Jak zaczęłam naciskać to mi się komputer wyłączył. < kigana> Moje gratulacje i jeszcze raz życzę Wam szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje lasy za domem zostały dokładnie przetrzewione. ani pół grzyba nie było poza pięknymi muchomorami. żałowałam ze nie miałam przy sobie aparatu bo naprawdę wyglądały jak malowane:) a na łykenda przywożę Gąza do domu wiec nie ma co sie szwędać gdzieś tam:D niezależna --> widocznie naciskałaś nie te guziczki ;) a tak wogóle to opowiedz trochę o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubię zbierać grzyby le nie mam kiedy. a co chciałabyś wiedzieć? Ja też Was nie znam ale podoba mi się jak rozmawiacie ze sobą. Też chciałabym należeć do Waszej paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nas poznasz czytając od początku nasz topik:) znamy się już kawałek czasu. jak będziesz z nami dłużej to dowiesz się reszty:) napisz skad jesteś, co porabiasz i takie tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek;) skoro swit sie obudzilam dzis dla odmiany nie szyba tylko plyta laminowana czarna mi dzien umilila:P kigana fotki doszly, ja w rezultacie zostawilam wszystkie adresy bo nie wiadomo kto sie kiedy odezwie:D niezalezna dla Ciebie link http://forum.o2.pl/emotikony.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak znajdę trochę czasu to na pewno przeczytam go od deski do deski. Ja mam 32 lata . jestem z Elbląga. Mam dwoje dzieci Natalię lat 10 i Sylwię lat 13. Natalia jest moja z pierwszego małżeństwa a Sylwia jest córką mojego obecnego partnera. fajnie to wygląda jak idziemy razem bo Natelia jest podobna do mnie a Sylwia do Henia(tak ma na imię moje Kochanie). Jestem typowym Wodnikiem. Nie lubię kłamstwa i obłudy. Muszę być wolna . Duszę się w związku gdy mi ktoś czegoś zabrania lub ogranicza. Staram się być niezależna i udaje mi się to. Całe życie mi się udawało. Pracuję w śmiesznej hurtowni jako fakturzystka. Siedzę dziś do 18-tej bez sensu. Klientów nie ma. Zamówień do wypisanie też nie ma . Nudzę się jak mops. Wolałabym być już w domu. Mam kotka brytyjskiego. Uwielbiam zwierzęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haba Ty ja namawiasz na czytanie topiku!! o matko!! nasze wszystkie tajemnice powierzone tylko wam/nam!!;):P kurcze, ja bym sie nie podjela przejsc przez te wszystkie strony:D i na łykend gąziotko gdzies wyslij zeby sie nie zgorszylo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej pracusie :P ja też bym tak kciała ;) ale niestety w domu wkońcu remont dobiega końca :O własnie zaczął się ulubiony serial mojej mamy :P niezależna --> witaj :classic_cool: 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Gosiu. Ja też niedawno skończyłam remont u mojej mamy robiliśmy. Wiem co to znaczy i jestem z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezalezna , kliknij na link ktory podeslalam w poprzednim ktoryms poscie, sa ta opisy buziek Haba, litosci, chcesz ja od razu zniechecic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana------------>dzięki za fotki,doszły mam nadzieję wszystkie co miały dojść:) Pięknie wygladaliscie!powtórzę to za wszystkimi,bo jak inaczej?:D:D:D aaa poza jedna fotką(co schodzicie ze schodów) to na żadnym sie nie usmiechasz(acie)!!? po jakiemu to?:D ojj stresik był faktycznie spory:) Moja znajoma,tez teraz niedawno brała ślub i na pytanie czy coś się zmieniło w jej "poczuciu",orzekła-owszem! średnio raz na dzięń muszę przeliterowywać nazwisko! a nosi obecnie męża i faktycznie jest dość..pokręcone:) a do tego w ogóle nie reaguje na to nazwisko i mówi,że czasem komicznie to wygląda,gdy np przepuściła w kolejce u lekarza 2 osoby ,gdyz nie reagowała na swoje-nowe:D tak,że... wielkiej rewolucji nie zanotowała jak twierdzi.Dodam tylko,że ma 40 lat,faceta zna 4 m-ce,sprzedała mieszkanie i kupila dom,kupiła sznaucera,planuje bobaska i...jest wodnikiem:D:D:D:Dtyle nowości,lecz ona dostrzega literowanie nazwizka :DTo sie nazywa gotowość! ::D pozdrawiam wszystkie wodnikowe duszyczki!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo niezależna!!!!🌻:) zdolnaś znaczy jak ...wszystkie wodniki!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko! już lepiej żebym dalej była cicho jak mam pisać NAZWIZKO!! :P:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie jest Alan_Pol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×