Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Witaski!! a u mnie jest 25 stopni!!! dla mnie to raj:D:D:D-milusiego weekendu🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) ja dzisiaj tylko na chwilkę:) chcę złozyć życzenia wszystkim chłopcom, panom i mężczyznom z naszego topiku:D a wiec szczęścia, coraz więcej powodów do uśmiechu i spełnienia wszystkich marzeń 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 u mnie też gorąco:) idę na rolki z moimi chłopakami:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pozwolita facety, ze w imieniu naszej plci brzydkowatej podziekuja ja HABENERKA😘 za taka oczywista i przemilutka zyczenia;):D!!! W imieniu tez facetów radosnych, jesiennych dni (i rozkosznych nocy:)) dla wsiech doroslych kobitek i dziewczec z topiku:D Pozdrawiam:) Ach, u mnie i Nikii przygotowania do pazdziernikowego slubu cala para. Jeszcze tylko dwa tygodnie! Tak, tak Kigano:)🌻 i mnie przyszlo zmienic stan cywilny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polak, alan 👄👄 oczywiscie z okazji dnia chlopaka:D musze sobie zaprogramowac jakies maila do alana z zyczeniami za dwa tygodnie:D wtedy za maz wychodzi moja siostra tez!! tj 14!! bede na weselu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżby to wyzej to próa mikrofonu;)? wylałam hektolitry potu i schudłam 100 kg:D od tych rolek oczywiście:P Isa ---> przypomnij za dwa tygodnie o ślubie Alana:) wiesz...skleroza i te sprawy:P Alan---> może częściej byś się pojawiał aaa;)? pisz jak maleńka rośnie. w tym wieku dzieciaczki są rozkoszne:) nie to co pyskate 10-latki:P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyłączam się do życzeń dla wszystkich Panów :D 🌻 sorryyy, ze trochę spóźnione :) miłego niedzielnego wypoczynku :) mam nadzieję, że u was nie kropi deszczyk, tak jak u mnie :) pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sem ja :D:D:D:D:D:D:D korzystając z chwili dostępności, dla chopaków 👄 👄 👄 dla dziewcząt 🌻 🌻 🌻 troszku mnię nie było, a tu ruch jak na Marszałkowskiej w dzień targowy :D witam nowe Szuwarki Kigana--> jak znajdziesz chwilę, to może i mnie podeślesz jakiś mały skrawek fotki, tego dnia ja tes byłam na ślubie, a następnego dnia miałam swoją rocznicę lalalalalapójścia, no i tegoż samego dnia była pierwsza rocznica pamiętnego dla niektórych Wodników zalotu wew Kraku ;) no i nie tylko z tego co mnię pamięć nie myli rozciągnęło siem to i na inne miejscowości, oj działo się , działo ;) jam ciągle zaganiana, tak więc po pierwsiejsze primo---> z netem różnie u mnie bywa, ale coby nie zapeszyć jakoby ku lepsiemu zmierza po wtaroje primo------>roboty huk(,że o pracy nie wspomnę) ciągle jakieś wyjazdy, jak nie imprezy rodzinne, to inne jubileusze u mnie dziś pogoda barowa, ale z tego co w radyju mówili, to i u innych podobnie jeszczek ras sciskam WAS do kości na cały tydzień życzę zdrowia i radości chopcom męskości dziewczętom powabności siup!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kigana i Postrzeleniec- jeszcze raz wszystkiego naj, naj...Do mnie też fotki doszły. Wygladaliście pięknie i naprawde szkoda było tak sie meczyć z tym dłubaniem w oczach, bo Twojego uroku Kigano nic nie mogło w tym dniu popsuc :) Spóznione najserdezcniejsze zyczenia Polakowi, Postrzeleńcowi, Świetemu i Alanowi z okazji Dnia Chłopca. Haba - studiów nie zaczęłam, ale moze zacznę- wszytsko wyjasni się w tym tygodniu :) Neta mi w pracy nie odcięli tak całkiem, a tylko komunikatory, a moja nieobecnośc spowodowana jest tym, ze jestem w domu nadal chora :( Po ponad dwutygodniowm leczeniu, dziś w nocy miałam znowu napad goraczki i w zasadzie czuję sie tak jak na początku choroby- załamałam sie i doszłam do wniosku że wspólczesna medycyna jest do d....:( Muszę napisac jedną prace (dodatkowe zlecenie) na jutro, a po prostu tak fatalnie się czuję,z e strach pomysleć :( Trzymajcie się wszyscy , Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Wrócilismy z Postrzeleńcem z naszej krótkiej podróży poślubnej. Pojechaliśmy do Bornego Sulinowa, poodychalismy cudownym powietrzem - aż głowa mnie rozbolała od tej świeżości i nieskazitelności ;) i trzeba było wracać. Grzybów zbyt dużo nie zebraliśmy, parę maślaczków i to wszystko. Ale nie będziemy się tym przejmować. Alan ---> serdeczne gratulacje :D i dla Ciebie i dla Nikii z okazji ślubu. Powiem Ci szczerze jednak, że cieszę się, że to całe zamieszanie już poza mną :D W czasie wesela stwierdziłam, że wolę bawić się jako gość. Nie jestem osobą, która czuje się świetnie w kregu zainteresowania wszystkich gości. Ale było, minęło i wszystko się udało. Lutek ----> jasne, że Ci podeślę zdjęcia. Życzę Tobie i Twojemu ślubnemu wielu udanych rocznic 🌻 Koliberku ----> dziękuję za komplement :D Nie ma to jak pełne uroku Wodniki ;) :D:D:D No i zdrowia życzę :) Miłego poniedziałku Kochane i Kochani. Jest ciężko, ale cóz nam przyjdzie z narzekania?? :P Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daleko w Wielkopolsce, gdzie przyroda dzika Everka cichutko w klawiature klika Robi to w stresie i spieszy się strasznie Bo brat wrócił z Niemiec i idzie tu właśnie! Melduję że żyję ;) Witam wszystkich nowych w stawie!:) i mniej nowych oczywiście też;) Kigana!!!! Dziękuję za fotki! Pięknie wyglądaliście! :) Sukienka śliczna! Koli - zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia!!! :) Święty - dziękuję:) milutkie to było.... Zaraz sobie wydrukuje to co napisałeś, żebyś na kolejnym zlocie nie próbował mi wmówić że przywidzenia tylko miałam :P ;) Dobranoc wodniki, strzelce, raki i pozostałe stwory!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie szuwarki. Wszystkin Panom i Chłopcom składam gorące życzenia z okazji ich święta. Sorry że tak póżno ale padły mi komputery w piątek. Lepiej póżno niż wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koli---> szybkiego powrotu do zdrowia :D skoro zawiodły leki to spróbuj ziółek ;) a wszystkim dużo słońca ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję, że żyję!! Jeszcze :P Kigana widzę, że jedna piosenka Ci w ucho wpadła :D Też mi się podoba :) a jeszcze lepsza jest nazwa zespołu: Grabarz i strachy na lachy :D Chciałabym wszystkich poinformować, że Szuwi żyje ;) i ma się świetnie, a przynajmniej tak mi mówiła. Gosia czy moja poczta na wp już nie istnieje? Bo nie mogę się do niej dostać, a po ilości twoich maili wnioskuje, że coś jest nie tak ;) Melduję różwnież, że kończę robić operaty, które oczywiście zaczęłam przed wakacjami :) i w końcu nabrały mocy urzędowej, żeby je oddać i zaliczyć ten okropny semestr. A jak sobie pomyślę, że kolejny przede mną to chce mi się wyć do księżyca! Mam dość nauki!!! Ratunku!!! A w ogóle to może śląsk by przyjechał na pomorze?? :> Dobra, koniec tego dobrego, lecę pomagać operatom w nabieraniu większej mocy urzędowej :P papapa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zyje wspomnienia z mojego slubu sa zupelnie inne niz Kigany , wroc...z wesela:D nareszcie bylam najwazniejsza:P!!!!!! moze jeszcze kiedys mnie wyciagna z tej tefauenowej piwnicy i pozwola zajrzec do neta... Ha jesli sie zdarzy powyzsze to przypomne a teraz sciskam mocno i... ide do roboty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tailtiu --> :P czy mam Cię usunąć z mojej listy adresowej? :P ;) Zrobiłam dziś sobie godzinny spacerek nad \"kanałkiem\" i jacyś nowożeńcy robili sobie zdjęcia w plenerze :D panna młoda oprócz samego welonu miała do zdjęć dodatkowo jeszcze wielki kapelusz z welonem :) szkoda tylko że słońce nie świeciło, bo zdjęcia pewnie byłyby weselsze :) pozdrawiam wszystkich z zapchanymi skrzynkami pocztowymi :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka pogoda, ze nic się nie chce. Najchętniej zakopałabym się w jakąś kołderkę i nie wychodziła spod niej do wiosny. Ale nie będę się nakręcac przecież. Mamy kilka zdjęć w plenerze, były robione w dniu wesela i ślubu i to wszystko. Prawda jest taka, że i tak później wszystko walniete jest na półkę czy w jakiś inny kąt i się tego nie ogląda. Może czasami. Żeby się z siebie posmiać - oglądaliśmy wczoraj film ze ślubu i nabijaliśmy się ze swoich min. Nic innego nam nie pozostało. To narazie, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :* Gosiu chodzi mi o to, że nie moge się dostać do poczty na wp i nie wiem czy to przez to że hasła nie pamiętam, czy dlatego że już nie istnieje. Czy miałaś może problem z wysłaniem na nie poczty? A teraz to w ogóle nie mogę na nic na wp wejść :/ Jak już wspominałam, Mateusz kupił sobie autko :) i teraz będzie mógł mi d..ę wozić, albo ja jemu :) już mnei przez to ominęły dwa ogniska, ale na następnym to on będzie siedział i patrzył jak wół w malowane wrota :D A w poniedziałek idę se typsy zrobić, pierwyj raz w życiu :P Ciekawe czy do twarzy mi z tym będzie ;) A tak na marginesie to mam problem. Chcę sobie wyrywaczkę włosków kupić, ale za cholerę nie wiem jaką - pomóżcie mi please!!! Dobra, kończę lecę sie do studiów przygotować bo ponoć w piątek mamy zjazd, ale to tak nieoficjalnie, bo oficjalnie to nikt nic nie wie :/ co za uczelnia. A i ciekawe czy mi więcej kasy zabiorą przez nasz ukochany rząd, który stwierdził, że za mało płacę :/ W końcu wiedza kosztuje, tylko ile można :P No to ciao :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula --> z twoją pocztą nigdy nie miałam problemów :) i jak narazie nic co do Ciebie wysłałam nie wróciło :D więc skrzynka nadal istnieje... może hasła zapomniałaś :P jeżeli coś wracało to od Szuwci :D z powodu zapchanej skrzynki :D pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to o tyle dobrze, że skrzynki nei mam jeszcze zapchanej, ale chyba już mało brakuje. Trudno będę musiął się włamać do niej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wodnikowe duszyczki👄 U mnie coś jakby polska,złota jesień...:Di nawet padać przestało!Za oknem jesień,w sercu maj:)-myślałam,że przedłuże sobie taki stan idąc na film " Sam@tność w sieci",alem się niestety zawiodła:P ,bo wg mnie ten film do..bani:D nie wiem czy na tle książki tak mi bladziutko wypadł czy faktycznie emocji zero:) jestem ciekawa Waszych opinii,jeśli udało się komuś Was na niego zaciągnąć jak i mnie:D "Diabeł ubiera sie u Prady" bedzie lepszy:D:D:D U mnie jak zwykle,gdy szaruga......rozniecanie ciepełka różnymi sposobami z ochoczym okrzykiem-byle do wiosny! aaaaaaaa i jeszcze jak już mnie tak długo nie było,to "muszę" się pochwalić!-nie kopcę fajek już bedzie...piaty miesiąc! hura! W końcu jestem adekwatna!:D:D:D;)-pozdrawiam ciepło wszystkie wodniczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyga
Pierwsze opinie o wodnikach usłszałam od pewnej pani , która córkę miała spod tego znaku i nic dobrego nie mówiła, tylko wypowiadała się o niej źle. Od niedawna znam kilkoro wodników i potwierdza się to. Bezczelni, bez żadnej samokrytyki, poprostu chodząca alfa i omega. Nie lubię was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale my sie lubimy bo jestesmy wstretni:P jade w Bieszczady!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie paskudy kochane widze że humorki wam dopisują mnie też, pozdrawiam wszystkich bez wyjątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×