Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Witaski :) No to ze świnią dobre, wręcz bardzo dobre ;) Tak propos świni to dzisiaj byśmy z bratem jedną potrącili tyle, że dziką i wcale nie przypominała tego pana w/w :P i pewnie ona by przeżyła, ale samochód nie. Wiecie jakie to przykre uczucie pozbywać się pieniędzy?! Czuję się taka goła, ale nauka kosztuje, niestety :( Ever ty kobieto szalej póki możesz, bo za 2 lata to już stara dupa z ciebie będzie :P Co do lektur to nigdy ich nie lubiłam, ale to nie sprawiedliwe, że my mielśmy się męczyć, a teraz mają sobie czytać i robić co chcą. Najlepiej niech wcale do szkoły nie chodzą, bo i po co? - żeby się o ewolucji człowieka uczyć? Kigana zgodzę się z tobą, że z takich zasiłków i dotacji to można całkiem ładnie się ustawić. Wystarczy pracować na czarno, bo składki zdrowotne płaci przecież państwo, wystarczy być zarejestrowanym jako bezrobotny. A emerytura? po co? jak i tak nie będzie z czego wypłacić za te kilkanaście lat. Ateraz przynajmniej sobie odłoży. Tak się czasem zastanawiam kto robi większy błąd: my (pracujący) czy oni? Np.: Dzisiaj przyszła babka, która przez około 10 lat była bezdomna (a przynajmniej tak mówiła) i dostała w tym miesiącu mieszkanie od miasta. Ale jak ona tam ma mieszkać: kuchenka TYLKO dwupalnikowa (a jest sama), parkiet jej nie pasuje, bo tam gdzieś dziury są (których pewnie wcale nie ma), ściany obdrapane - warunki po prostu straszne. Jeszcze powiedziała po cichu, że to nie było pierwsze mieszkanie jej oferowane, tamte propozycje odrzuciła. Kobieta chyba myślała, że dostanie super nowe mieszkanie z c.o., c.w., gazem i jeszcze kilkoma bajerami no i spory metraż za parę groszy, których pewnie i tak nie ma. Ludzie są nienormalni! Młode małżeństwa szukają małych mieszkań, żeby od czegoś zacząć, a ta narzeka na mieszkanie, które ma po latach bezdomności. Do popisania następną razą :* 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mówcie, że od wczoraj was tu nie było. Wstyd i hańba :P Jak to się mówi : kogoś nie ma żeby mógł być ktoś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gram w totka :D A jak wygram to dam wam po pół procenta - znajcie moje dobre serce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio w totka to tylko 3 po 16 zeta :) też jestem egoistką i nie lubię się dzielić ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem i macham , bo...nic ciekawego nie mam do powiedzenia ;) Ciekawe czy św juz wrócił z Bułagarii? czymcie się bramki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo nie na temat ale co tam:P Szedł facet ulicą i zobaczył nowy sklep. Myśli sobie - wpadnę. Wita go miły, uśmiechnięty sprzedawca: - Dzień dobry, w czym możemy panu pomóc, co chciałby pan kupić? Facet się zastanowił i mówi: - Rękawiczki. - To proszę podejść do tamtego działu. Facet idzie do wskazanego działu i mówi: - Potrzebuję rękawiczki. - Zimowe czy letnie? - Zimowe. - To proszę przejść do następnego działu. Facet poszedł: - Dzień dobry, potrzebuję zimowe rękawiczki. - Skórzane czy nie? - Skórzane. - To proszę podejść do działu następnego. Facet poddenerwowany podchodzi do wskazanego stoiska: - Chcę kupić zimowe, skórzane rękawiczki. - Z klamerką czy bez? - Z klamerką. - Proszę podejść do następnego stoiska. Facet już wkurzony, ale idzie nic nie mówiąc: - Potrzebuję rękawiczki, zimowe, skórzane, z klamerką. - Klamerka na zatrzask czy na rzepy? - Na rzepy. - Zapraszam do działu naprzeciwko. Facet nie wytrzymuje i wrzeszczy: - Proszę przestać nade mną się znęcać, dajcie mi rękawiczki i pójdę sobie! - Proszę pana, proszę nabrać cierpliwości, chcemy panu sprzedać dokładnie takie rękawiczki, jakich pan potrzebuje. Facet idzie dalej: - Proszę o rękawiczki zimowe, skórzane, z klamerką na rzepy. - A jaki kolor? Aż tu nagle otwierają się drzwi do sklepu, wchodzi facet z sedesem świeżo wyrwanym z podłogi, od którego odstają kawałki glazury, niesie go na wyciągniętych rękach, podchodzi do lady i krzyczy: - Taki mam kurwa sedes, a taką glazurę!!! dupę już wam wczoraj pokazałem, więc sprzedajcie mi już jakiś papier toaletowy!!! nudzę się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z forum internetowego (onet): \"- BLAGAM O POMOC!!!! - Kolega mi powiedział, ze płyta DVD lepiej odbija radar niż zwykła płyta. podpowiedzcie mi proszę, czy mnie nie skłamał bo jeśli rzeczywiście to jest prawda, to czy w każdym hipermarkecie jak pojadę do miasta będę mógł taka płytę kupić? Na razie używam zwykłej płyty i jestem zadowolony - nie dostałem żadnego mandatu!!! Odp. 1.: - Powieś sobie jeszcze trzy takie płyty - już z daleka będzie widać, że jedzie idiota. Odp. 2.: - Fakt, oni swoich nie zatrzymują. Odp. 3.: - Jako ze płyta DVD ma większa pojemność, tak przy większej prędkości płyta ta lepiej działa. Tylko pamiętaj, ze strona przeznaczona do zapisu musi być skierowana w stronę policjantów, bo inaczej spowoduje wzrost prędkości pokazywanej przez radar. Sam stosuje 3 płyty DVD, 2 analogowe (tak na wszelki wypadek) i krawat samoobrony na ewentualne blokady. Pozdrawiam. Odp. 4.: - to prawda, w nowej wersji F-117A pokryty jest cały płytami DVD i dlatego jest niewykrywalny dla radarów Odp. 5 - nie jestem pewien z ta płyta DVD, nie próbowałbym, najlepiej stosować sprawdzone sposoby, polecam płytę gramofonowa, ona ma większa powierzchnię i bardziej rozprasza wiązkę z radaru. Odp. 6 - Powieś CD, DVD, FDD, HDD, memory stick i ZIPa, to na pewno żaden policjant cię nie zatrzyma, bo jak cię zobaczy zza zakrętu to umrze ze śmiechu. Odp. 7 - Najlepiej radar odbija płyta chodnikowa. Tylko trzeba nią rzucić w radar z dużej odległości, zanim cię „ustrzeli” ale do tego trzeba sporo krzepy..\" :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczyński przedstawia swój program w Sejmie: - Chciałbym stworzyć 3 miliony mieszkań, ograniczyć inflację, ale jednocześnie zwiększyć wydatki publiczne, wprowadzić nieodpłatne kształcenie dla wszystkich studentów, dwukrotnie zwiększyć emerytury i renty, a jednocześnie ograniczyć dziurę budżetową. Nagle wypowiedź przerywa głos z sali: - Panie Lechu, tak to panu tylko w Erze dopasują.. :classic_cool: Dziś rano Lech Kaczyński ogłosił ambitny plan dla IV RP, plan dostał kryptonim AKCJA WISŁA. Akcja ma polegać na pogłębianiu dna i trzymaniu się koryta. :classic_cool: Co oficjalnie łączy J. Kaczyńskiego z o. Rydzykiem ? - Celibat 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) u mnie od rana słoneczko świeci bardzo pięknie:) oby jak najdłuzej:) wczoraj byłam z pijawą u ortodonty ( ma zgryz niemowlęcy i potrzebuje aparatu) kurde!! jego zęby będą kosztować mnie tyle co auto:D 3000 zł pani zaśpiewała plus 110 zł za wizytę raz w miesiacu :o no cóż...nadal szukam ortodonty co ma podpisaną umowę z kasą chorych. od wczoraj jest w wielkim szoku po tym co się stało w Gdańsku z tą dziewczynką. po prostu nie do pomyślenia. :( ech.... wściekłość, żal i bezradność. a najgorsze jest to że być może sprawcy nie zostaną ukarani. no dobra....idę pomarkować robotę ;) pozdrowienia z krainy pięknych syren i wstrętnych rybaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba zgadzam się z tobą, że to co się stało w Gdańsku to szok:O Ja osobiście uważam, że dzieciaki jeżeli już noszą telefony komórkowe do szkoły to powinny być to najprostsze modele, bez żadnych aparatów, dyktafonów.... Zważywszy na to co się działo w innych szkołach :O 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej Też uważam, ze tragedia w Gdańsku to szok. Jednak chyba nie chodzi o telefony czy ich modele, a raczej o wychowanie dzieci. Przeciez całą klasa na to patrzyła i co? Pewnie mieli niezły ubaw. Nikt nie pobiegł po nauczyciela, nikt nie zareagował. A wychowawczyni? Czy nie powinna wezwac od razu pedagoga czy psychologa, zeby porozmawiał z dzieckiem? Naprawdę nie wiem, z pewnością nauczyciele popatrzą na to z innej strony niz my rodzice. Moze Kigana, czy Lutek sie wypowiedzą. Inna sprawa to to, ze tak naprawde to mamy informacje tylko z mediów, a oni jak wiadomo zawsze szukaja sensacji i pewnie cos niecoś dodadzą. Pozdrawiam wszystkich. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koli masz rację, że to głównie problem wychowawczy :) jednak dla tej dziewczyny świadomość, że to wszystko wszyscy będą mogli obejrzeć sobie w necie :O i że mogą to obejrzeć jej rodzice, znajomi, przyjaciele to moim zdaniem dodatkowe obciążenie psychiczne :O zauważ, że coraz częściej gówniarze robią coś okropnego, żeby to nagrać i rozpowszechnić w necie :O i z tego powodu uważam, że szkoła nie jest od szpanowania najnowszymi modelami komórek :) jeżeli dzieciak już przynosi do szkoły komórę, to niech to będzie naprostszy model, bez żadnych dodatkowych atrakcji :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem za tym żeby nie nosić telefonów do szkoły. przecież myśmy nie nosili telefonów do szkoły (fakt że nie było takowych) i jakoś udaje nam się unkcjonować w społeczeństwie. w każdym razie moja pijawa ma zakaz i jak na razie stosuje się do niego juz 4 rok. zobaczymy później co będzie ale w tej sprawie jakoś nie sądzę zebym wyraziła zgodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze , wszedzie jeden goracy temat;) Haba na tej zasadzie pralka nam nie jest potrzebna bo mozna w rzece uprac:P no co ? kiedys pralek nie mieli:P chodzi o wychowanie a nie o gadzety... Zadalam to samo pyanie co zdaje sie Koli gdzie reszta klasy byla? i to za caly komentarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym kiedyś to rzeki były czyste:P a teraz jedynie możesz w rzece coś rozpuścić a nie wyprać:P więc pralka jak najbardziej przydatna jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba chodzilo o to ze polowa ludzi zwala wine na telefony, jakby to one byly winne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×