Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Madlen nie nerwujsja, spakojna,ja leniwa,szukac mi sie we wczesniejszych postach nie chce z którego zes dziewojo dnia :-) Alan 🌻 rosnij duzy chłopie i by stac Cie było na byczenie na urlopie ;-) Boli mnie zołądek,i jade na obiad do mamusi 👄 a wieczorem odbieram łozko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo*-- Ty zbóju leniuszkowaty:P.. co do bolącego żołądka to poproś swoją połówke o masażyk... mnie od rana brzuch boli skubaniec jeden..:):):) musze męża wieczorem pomolestowac o jakiś masaż...ale on tak późno przyjeżdza do domku..:(:(:(:( lutek-- kopnij net w ....cztery litery żeby sie troszke ruszył:):):) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdezcnie witam nowe twarze na topiku :) Alan-ja Ci już przed wyjazdem składałam, ale jeszcze raz wszytsko naj, naj, przepieknej miłości, fury, komóry i skóry i jak najszybszego spotkania z bliskimi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alan 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 życzę Ci abyś nie musiał martwić sie tak przyziemnymi sprawami jak brak kasy, żeby zawsze słonko świeciło w Twoim domku a Twoje panie by były Ci pociechą i największą ozdobą:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich starych i nowych:) i mam nadzieję że nowi nie zostaną tu tylko do momentu złożenia życzeń a potem ...fruuuuuuu;) oj Isa wszystkie skorupiaki są ciężkie w pożyciu, nie tylko skorpion ;) jak ktoś chce mogę przekazać 1000 sposobów na raka:D:D dzięki dziewczyny za słowa pocieszenia. Jo ma rację, nie mam na to wpływu...żółć się tylko we mnie gotuje, zalewa i wogóle......szlak mnie trafia bo można było tego uniknąć:( no ale to nie ja będę żyła z poczuciem winy, z wyrzutami sumienia. lutek-->kurde bo wiesz jak to jest...żywemu stworzeniowi ;) nie chce sie nic w poniedziałek a co dopiero taki kompuś:) mów mu troszku czułych słówek, na moje autko czasem to działa ;) a jak nie działa to .......%&*$###$%^^ i lepiej żeby mojej pijawy wtedy ze mną w aucie nie było ;) idę sie prasować bo jutro jadę do Grudziądza. Paula słyszysz?? będę u Ciebie!! jak bedę miała czas to zadzwonię i się na kawę umówimy. miłego wieczorku wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alan ---> zdrowia, radości i powodzenia i wytrwałości w zarabianiu kasy 😘😘😘 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 I aktualna tabeleczka :) Jakaja .......................... 22 stycznia, 36 lat, Warszawa :classic_cool:🌻 Setunia.......................... 24 stycznia, 22 lata:classic_cool:🌻 Benia ........................... 25 stycznia, 35 lat, Śląsk:classic_cool:🌻 Gofra ........................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool:🌻 Habanerka .....................28 stycznia, 32 lata, woj. śląskie:classic_cool:🌻 Madlen ..........................29 stycznia, 24 lata Wola, woj. śląskie :classic_cool:🌻 Polak_krk ..................... 31 stycznia, Kraków :classic_cool:🌻 Kigana .......................... 3 lutego, 36 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool:🌻 Koliberek ....................... 3 lutego, 39 lat, woj. małopolskie :classic_cool:🌻 Jo*............ ............ ...... 3 lutego, 27 lat, Elbląg :classic_cool:🌻 Czekaj ...........................3 lutego, 42 lata, Dolny Śląsk :classic_cool:🌻 Szuwi ........................... 5 lutego, 23 lata, Lublin :classic_cool:🌻 Alan_Pol .........................6 lutego, 38 lat, woj. lubuskie :classic_cool:🌻 Socha ........................... 7 lutego, 31 lat, Warszawa:classic_cool: Gosia8 .......................... 8 lutego, 32 lata, Płock:classic_cool: Nietoperz ...................... 12 lutego, 40 lat, woj. pomorskie – Gdańsk:classic_cool: Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie :classic_cool: Tailitu..........................13 lutego, 23 lata, woj.kujawsko – pomorskie - Grudziądz:classic_cool: Isa ...............................16 lutego, 31 lat, Warszawa:classic_cool: Gioia ............................. 16 lutego :classic_cool: Evergreen .......................17 lutego, 21 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Sarkana .........................17 lutego, 33 lata, woj. zachodnio – pomorskie:classic_cool: Siedemnastka lutowa ........ 17 lutego, 32 lata, woj. dolnosląskie :classic_cool: Doosiaa ......................... 18 lutego :classic_cool: Tabelka imieninowa: Benia – Bernadeta .....................11 lutego🌻 Nietoperz – Katarzyna ................13 lutego🌻 Setunia – Katarzyna ...................13 lutego 🌻 Gofra – Małgorzata ....................22 lutego 🌻 Gosia8 – Małgorzata .................. 22 lutego 🌻 Lutek – Małgorzata ................... 22 lutego 🌻 Koliberek – Beata ..................... 8 marca 🌻 Sarkana – Beata ........................8 marca 🌻 Isa – Iza .................................16 marca 🌻 Kigana – Lidia ..........................27 marca 🌻 Czekaj – Grazyna ...................... 1 kwietnia 🌻 Alan_Pol – Jerzy .......................24 kwietnia 🌻 Socha – Monika .........................4 maja 🌻 Habanerka – Iwona ....................23 maja 🌻 Jo* - Joanna ............................24 maja 🌻 Tailitu – Paulina .........................26 maja 🌻 Madlen – Magdalena .................... 29 maja 🌻 Evergreen – Lucyna ................... 30 czerwca 🌻 Siedemnastka lutowa – Anna ........ 26 lipca 🌻 Jakaja – Katarzyna .................... 25 listopada🌻 Szuwi – Ewa ................................ 24 grudnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D Tydzien mnie nie bylo na necie dlatego tez skladam spoznione zyczenia Kiganie🌻,Koli🌻,Jo🌻Czekaj🌻,Szuwi🌻 i dzisiejsze Alanowi ktory i tak pewnie przez dlugi czas tego nie odczyta, bo w anglii nie ma tak rozowo jak sie wydaje.... Kigana mniej problemow w szkole i duzo radosci z dzieci:) Jo badz szczesliwa bo to Ci sie nalezy od zycia z kimkolwiek chcesz i gdziekolwiek zyjesz.Duzo pociechy z Michaliny:) Czekaj niech ci sie zrealizuja twoje plany i duzo szczescia w realizacji bo to zawsze sie przyda:) Szuwi ty zamocie jeden:D:P Udanego zycia z twoim wybrankiem bo pieniadze nie sa wazne:) Alan ciekaw jestem co bedziesz robil i gdzie jedziesz wogole.Szkoda ze mi nie napisales.Moze ktos wie??? Powodzenia i musisz sie pilnowac bo mozesz spotkac niezyczliwych ludzi ale oby nie.Spotykaj zawsze przyjaznych.Tego ci zycze.I zarob kase i pilnuj rodziny:) Ha mam podobna historie na swoim koncie tylko jeszcze gorsza.Dlatego nie napisze;)Wierz ze poszedl do nieba i spoglada na ciebie z gory i jest szczesliwy bo niebo to szczescie:) Ja juz jutro ide na to szkolenie i pewnie od czwartku do pracy.troche daleko mam i wogole ale zobaczymy.W sumie to mi tu jak w polsce w zasadzie brakuje czasu.bo pracujac bede musial chodzic do szkoly wtedy kiedy bede mial wolne:/ niestety ciezko jest robic pare rzeczy na raz:/ no ale moze to jakos pogodze. Pozdro jak zwykle z cieplego livu:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana mozesz mnie wpisac w tabelke imieninowa:) Tomasz 7 marzec. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe Wodniczki :) Wy z tymi Skorpionami to macie zacięcie;) I chyba od razu do nieba pójdziecie po Waszym najdłuzszym zyciu...A z Wami dodatkowo Nietoperka, która ma chyba jeszcze dłuższy staż ze Skorpionem :o U nas zanosi się na padanie - pewnie sniegu, bo dzieciaki były dziś tak niegodziwe, jak rzadko kiedy. To nieomylny znak, że nadchodzą jakieś opady. Zmeczona jestem, jakbym kilka ton węgla przerzuciła. Narazie się więc pożegnam i do zobaczenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polak ---> dziękuję za zyczenia :) Do tabelki Cię wpisałam. Moj brat też jest Tomasz, ale imieniny ma w grudniu. Benia – Bernadeta .....................11 lutego🌻 Nietoperz – Katarzyna ................13 lutego🌻 Setunia – Katarzyna ...................13 lutego 🌻 Gofra – Małgorzata ....................22 lutego 🌻 Gosia8 – Małgorzata .................. 22 lutego 🌻 Lutek – Małgorzata ................... 22 lutego 🌻 Polak_krk – Tomasz ................... 7 marca 🌻 Koliberek – Beata ..................... 8 marca 🌻 Sarkana – Beata ........................8 marca 🌻 Isa – Iza .................................16 marca 🌻 Kigana – Lidia ..........................27 marca 🌻 Czekaj – Grazyna ...................... 1 kwietnia 🌻 Alan_Pol – Jerzy .......................24 kwietnia 🌻 Socha – Monika .........................4 maja 🌻 Habanerka – Iwona ....................23 maja 🌻 Jo* - Joanna ............................24 maja 🌻 Tailitu – Paulina .........................26 maja 🌻 Madlen – Magdalena .................... 29 maja 🌻 Evergreen – Lucyna ................... 30 czerwca 🌻 Siedemnastka lutowa – Anna ........ 26 lipca 🌻 Jakaja – Katarzyna .................... 25 listopada🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzisiaj dzień !!!!! Wielkie sprzątanie, od czasu do czasu trzeba.obiad był szybki ogórkowa Alan_Pol wszystkiego dobreg powodzenia na obczyżnie anglicy nie sa tacy żli,ale za darmo pieniędzy nie dają. Wytrwałości!!!!! Gioia Doosiaa witajcie pa pa do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokute sobie już zadałam(; I to poczucie winy (; Kiganko, koliberku, jo, czekaj, szuwi i Alan 🌻 ❤️ 🌻 ❤️🌻 ❤️ 🌻 ❤️🌻 ❤️ 🌻 ❤️🌻 ❤️ 🌻 ❤️🌻 ❤️ 🌻 ❤️🌻 ❤️ 🌻 ❤️🌻 ❤️ 🌻 ❤️🌻 ❤️ 🌻 ❤️🌻 ❤️ 🌻 ❤️🌻 ❤️ 🌻 ❤️ i właściwie nic dodać nic ująć - aby Wasze życie kwiatami było usłane. Mam nadzieję, że mi wybaczycie spóźnienie, bo życzenia są z serca. I właściwie to piwnnam złożyć i jutrzejszej jubilatce ( bo chyba tak bezpieczniej ) Socha - trochę wcześniej, ale życzę Ci, aby uśmiech zawsze gościł na Twojej twarzy, aby marzenia się spełniały🌻 ❤️ 🌻 ❤️🌻 ❤️ 🌻 ❤️ i teraz pomacham pozostałym wodnikom ( starym i nowym ) 🖐️ bo paluli iść pora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alan----->wszystkiego naj spelnienia marzen:) uffff jeszcze zdazylam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Socha samych pogodnych dni Sto lat!!! Sto lat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Socha- 🌻 cokolwiek zamarzysz by sie spełniło i by zycie płyneło Ci miło... Jestem załamna,swiat mi sie zawalił,rece mam do kolan,płacze własnie-łzy mi leca na klawiature...Ja nie wiem juz co mam robic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyrwałam dziś kartkę z kalędarza i przeczytałam przepis na biszkopt z serem,uważam że jest tani szybki właśnie go piekę A oto przepis 4jajka,4 łyżki cukru, 4 łyżki mąki; Masa:25dkg białego sera,łyżka masła, 2 łyżki cukru, olejek cytrynowy;tłuszcz oddzielamy żółtka od białek.Z białek ubijamy pianę;pod koniecubijania dodajemy cukier,następnierozmąconą z mąką żółtka- wszystkie składniki dejikatnie mieszamy. Ser mielimy w maszynce, rozcieramy z masłem,cukrem i olejkiem cytrynowym. Masę biszkoptową wlewamy do wysmarowanej tłuszczem tortownicy małej,na niej równomiernie rozkładamy masę serową. Pieczemy początkowo w niskiej temperaturz,póżniej stopniowo ją podwyższamy Smacznego notabene mi się udał ten przepis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj ------?faktycznie bardzo ani bo ych skladnikow jes malo i wogole w malych ilosciach sa , ale ciekawe jak o wyrosnie, chyba w malej tortownicy biedzie pieczony zeby nie bylo za niskie Czekaj jak zrobisz i wyjdzie gut to daj znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ze mnie gapa nie doczytalam , ze juz sie udalo:) I jaK smokowal?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
socha🌻 spelnienia wszystkich marzen!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia JUZ po wszyskim pyszne własnie się delektuję nie opadlo ale musisz koniecznie stopniowo nagrzewać piekarnik ja zaczęłam od 130stopni a skończyłam na 180 Przy wyciąganiu z tortownicy spodem na wierzch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alan 🌻 przyjmij spóźnione, ale szczere życzenia urodzinowe - szczęścia, zdrowia, miłości, wytrwałości, pogody ducha, jak najwięcej radosnych chwil u boku Twoich ukochanych dziewczyn! Socha 🌻 Wszystkiego najlepszego! Radości, cudowności, mnóstwo szczęścia, zdrowia, pociechy z dzieci i uśmiechu każdego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mam dobry dzien nawet syn 13sto latek bez problemów wstał do szkoły.Mój bliżniaczek czyli mąż też jest dzisiaj ciepły i miły.Aż szkoda że dzisiaj ma popołudniówkę. U nas na dolnym śląsku pada deszcz i trochę się martwię kiedy to wszystko zamarżnie to mój staruszek będzie miał trudńą jazdę (prowadzi autobus).zawsze kiedy jest taka pogoda martwię się.Przecie nie wozi ziemniaków Miłego dnia pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Socha samych pogodnych dni, oby szczęscie zawsze gosciło w Twoim domu, a dobre duchy nie odstępowały Cię ani na krok 🌻🌻🌻❤️ pozostałych pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOCHA --> dla Ciebie prosto spode śniegu 🌻 🌻 🌻 spełnienia marzeń, zdrówka i wszelakiej przemyślności oraz pomyślności no i cóż dziś nieoczekiwanie zima :D cóś takiego , w lutym, :D śnieg powyżej kostek :D ale obecnie tak jakoś kapliwie , cóś dudni o szyby i parapety :P pozdrowionka zez samiuśkich łośnieżonych Kujaw -->Lutek- Śniegowa Stopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wodniki:) Zasypało mnie!!! Jo - co się stało? Lepiej już? Można Ci jakoś pomóc? Nie smuć się Asiu! Czekaj - ale mi apetytu narobiłaś tym biszkoptem :)!!! ehhhh... Brat wlaśnie robi spagetti na obiad... przynajmniej jakiś pożytek z niego jest:P;) Mama ma dzisiaj rade pedagogiczną... a tak poza tym to nic ciekawego.... zaczynam tęsknić za Łodzią... a w tym momencie zapewne wygrywam kolejne ciacho ;) o ktore zalożyłam sie ze znajomym.... powiedzialam ze bez 5 w indeksie ma nie wracać! no.. zobaczymy... :) jeszcze sie zjawie - obiecuję!!! i krótki dowcip: Para w restauracji. Facet ogląda kartę dań, w której zostały już same najdroższe. W pewnej chwili z czarującym uśmiechem zwraca się do partnerki: - No i co zjemy, kochany grubasku? :P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze taka ciekawostka zasłyszana przed chwilką w radiowej Trójce:) Dla wszystkich, którzy mają watpliwośći czy mówić chłopaki czy chłopacy - obie formy sa poprawne:) ale! Chłopak odmienia się tak jak Polak - więc: Polak - Polacy --> chłopak - chłopacy jest bardziej na miejscu. Chłopaki natomiast odmieniają się analogicznie do \"ptaki\" Dlatego mówimy: chłopaki przyleciały a chłopacy przylecieli :) Koniec lekcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkim po krótszej przerwie :* Spóźnione ale szczere życzenia urodzinowe, zwłaszcza dla starych wyjadaczy Jo, Koli, Kigana, Szuwi, Socha, Alan i dla młodego pokolenia ;) Czekaj 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Haba bardzo Ci współczuje, ale poprawię Ci z chęcią humor w środę :) Ja nie miałam tyle czasu jak byłam na pogrzebie w Sosnowcu, a też bym z chęcią się do Ciebie wybrała. Asiu co się stało dziewcze ty najpiękniejsze?? Hę?? Przestałaś lać na wszystko, mieszkanie za drogie wyszło? Chociaz na maila mi napisz, czy może już zapomniałaś o swojej wariatce gówniarze?? To by było na tyle, nie mogę się doczekać Torunia :) Papapa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zapomniałąm o jednym Setuniu siostro zodiakalna, nareszcie ktoś z trzynastego :D co prawda już kiedyś była jedna szuwarzyca ale ferie zimowe się skończyły i zapadła się pod ziemię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Kochane wodniczki!! Socha --wszystkiego najlepszego... pogodnego uśmiechu na twarzy a w sercu gorącego żaru 🌻 🌻 🌻 buziaczki.... 👄 Jo*-- bidulko co sie stało?? Czemu płakusisz?? tuli tuli dla Asiuli...👄 czekaj-- a mi tak sie marzy sprawny piekarniczek coby mi czasem upiekł piekne ciacho... a tak to mi sąsiadka użycza piekarniczka coby mi ciacho wyrosło:):):) Ale ten przepis zaraz gdzies przepisze i myśle go wypróbować bo uwielbiam serowe ciacha:) Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×