Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Fiu fiu fiu fiu jak ja lubię pomarańczki!:D szczególnie w tym tygodniu w biedronce pyszne serwują:D,takie deserowe:) Kigano polecam do herbatki 2 cieniutkie plasterki imbiru-też stawia na nogi. U mnie dziś odwilż i było szaro i ponuro,generalnie mam dosyć takiej pogody choć przyznam ,że nie zmarzłam tej zimy okrutnie:) Bardzo dużo w moim otoczeniu ludków choruje:( jak jedni powstaną to drugich powala:( Antybiotyki tylko szkodzą i nic nie przyśpieszają zdrowienia:( Leżenie obowiązkowe i domowe sposoby -tak zalecaja u nas lekarze,chyba sami są bezradni... Zdrowia wszystkim wodniczkom i wodnikom życzę.👄 Pachnie u mnie ciastem "Ambasador",i jak tu się odchudzać?!:( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam w słoneczny dzionek! miłego dnia !🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuwi ----> wszystkiego dobrego na urodziny, niech Ci się wiedzie 🌻 Gofra ........................... 25 stycznia, Zielona Góra :classic_cool: Habanerka ...................... 28 stycznia, Sosnowiec :classic_cool: Koliberek ........................ 3 lutego :classic_cool: Kigana .......................... 3 lutego, woj. wielkopolskie :classic_cool: Szuwi.............................5 lutego, Warszawa (dawniej Lublin) :classic_cool: Gosia8 .......................... 8 lutego, Płock Nietoperz ....................... 12 lutego, Gdańsk Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie Tailitu..........................13 lutego,Grudziądz Isa ...............................16 lutego, Warszawa Evergreen .......................17 lutego, woj. świętokrzyskie Sarkana .........................17 lutego,woj. zachodnio – pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreście miód na serce się leje.jakie elokwentne wypowiedzi.super.oczekuje od tej bardzo inteligentnych internautów{tek} życzeń na moje urodziny 14 lutego.pamiętajcie i niezapomnijcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za dobre słowa 😍 Antybiotyku lekarz mi nawet nie zapisał, mało rozmowny był zresztą wczoraj :P Wczorajszej nocy Postrzeleniec był w pracy, więc okładów nie było :( ale dzisiaj - czemu nie ;) Wyspałam się dziś do dziewiątej, od razu lepiej - jak to w jakiejś reklamie było. Gofra, tak to jest z tymi pomarańczkami :P Postrzeleniec kupił wczoraj, ale takie kwasicha, że coś strasznego :o Bywa .... U nas też szaro i ponuro, chociaż komputer pokazuje mi,że mają być przejaśnienia - zobaczymy. Paula ---> co do łyżew, to miałam zawsze takie własnie ze skóry, wiązane figurówki i jak założyłam plastikowe z wypozyczalni, to ciężko mi było złapac rytm na początku :o ale jak się ma swoje, już wyjeżdżone to jest inaczej. A co do idiotów .... no cóż, nie sieją , sami się rodzą :P Hahuś ---> witaj :) Ty też nie zapominaj o naszych urodzinach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuwciu -->Jubilatko tyś tera ze stolecy , więc niech Ci się wiedzie po królewsku droga Pani w każdem aspekcie Twego żywota w zdrowiu , stanie konta i miłości 🌻 no i niech Twój wpis tera częściej u nas gości Kigana--> zdrowiej ❤️ ja tak cierpliwie czekam, bo dookoła rodzina na zwolnieniach a u mnie jak trochę wolnego będzie to wokół będzie biało ( czyli w pościeli) ;) U mnie tak szaro i ponuro i właściwie mam tyle do roboty, że chiba muszę zreleksować się przy jakowymś filmiku, może mi wena wróci pozdrawiam resztę Stawiku 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra a co to za dyplomata, jeśli samodzielnie go stworzyłaś ,może skrobniesz przepis, bo jakoś nie kojarzę nazwy pliiissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuwi wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 👄 spełnienia marzeń 🌻 u mnie dziś też szaro buro i ponuro :O chociaż rano jeszcze był cień nadziei, że jednak słońce zaświeci :) a tu nic z tego :( a moje samopoczucie takie samo jak pogoda za oknem mam nadzieję, że w poniedziałek będzie lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam szuwarkowe towarzystwo Szuwi----wszystkiego co najlepsze 🌻 u nas szaro,buro i ponuro :O przed poludniem sloneczko a po poludniu deszcz i wiatr :O grypsko {albo SKS ;) } po kościach lata ale sie trzymam dzielnie wspierając sie herbatką z cytrynką i miodzikiem a wieczorkiem grzańcem ;):) ten grzaniec to oczywiście nie codziennie :P bo zamiast do lekarza z grypą mogłabym do AA trafić ;):) jakby mi sie ta kuracja spodobała :):D milego popołudnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperko, a co to SKS ?? ;) Moja koleżanka z pracy opowiadała, że jej mąż, gdy tylko czuł się trochę chory, to od razu brał gripeks, czy jakieś inny chemiczny wspomagacz. Ją to oczywiście niepokoiło, podrzuciła mu pomysł, żeby sobie walnął naleweczkę, jak coś zacznie go w kościach łamać. Oczywiście nietrudno się domyśleć, że często go teraz w kosciach łamie i grypa \"rozbiera\" hehe .... Trzymajcie się 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w nowym dniu :) Nietoperko---> rozwaliłaś mnie tym tekstem :D:D:D:D dobre !!!! Juz po raz drugi stronke otwieram, chyba jednak w tego totka zagram ;) Miłego dnia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja! Nietoperko hahahahahaha SKS!! hahhaha,Kigana mnie wyręczyła z zapytaniem o ten skrót,dobre:D:D:D:D Spóźnione życzenia dla Szuwi! Żeby wszystko co wymarzone zostało spełnione.🌻bez tabelki zapomniałabym:( Lutek przepis na AMBASADORA:D podam przy okazji,bo teraz mi za daleko do kuchni:D:PTo takie czekoladowe ciasto z bezą na wierzchu,kokosowa ta beza-żadne czary ,ale nazwa za to...dostojna:D Pozdrawiam nowo wpisaną wodniczkę(nick zapomniałam::()🖐️ U mnie dziś ścisnęło mrozem! szyby skrobć w aucie trzeba!załamka...Chociaż na te latające wirusy to może i dobrze.. Kigana w "naszych" biedronkach dalej "idą" słodziutkie pomarańczki.:) Starsza córka wczoraj nie mogła przyjechać na młodej imieniny,dziś się pojawi na weekend,cieszę się,bo wczoraj to by ją babcie "zagarnęły":D a dzisiaj to spokojnie..Lecę zrobić jej śnadanie,bo jakos tak zaraz powinna stanąć w drzwiach.pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliberek Kigana Szuwi spóźnone wszystkiego najlepszego gosia juz na jutro najlepszego 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 zaraz znowu idę w \"miasto\" i nie będę pewnie mogła zajrzeć a jutro mam imprezkę karnawałową:) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a skrot sks swietny:D adoptuje sobie go:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :D🖐️ cieszę się że Wam sie skrót podoba ;) jak usłyszalam go pierwszy raz to tez mi przypadł do gustu i został u mnie na stale :) pogoda u mnie jest tak porąbana ze brak słów 😠 bo jak pisałam śniegu były sladowe ilosci natomiast po wczorajszym +6 w dzień blota sa cale tony :O wahadło ciśnienia takie ze człowiek bez pobrania czegokolwiek chodzi jak na dobrym haju ;) :P moze to i oszczędne ale cholera nie bardzo przyjemne :P Zmykam na po poludniu do pracy wiec badzcie grzeczne i napiszcie cos ciekawego bym miała co poczytać jak wróce :) miłego dnia życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nietoperz-----------> No weź ,za moich czasów SKS to bylo Szkolne Kólko Sportowe :D No cóż,szkoły pokończyłyśmy i trzeba bylo znaleść inne zastosowanie dla tego skrótu :D:P Pozdrawiam 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedy w podstawówce chodziłam na religię to ksiądz do kogoś czasami wołał CKM --> ciężko kapująca mózgownica ;) ja na SKS-y nigdy nie chodziłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki oto zaczął sie kolejny szary,wilgotny i ponury dzień w Gdańsku :O ale co mi tam pogoda :P ważne ze humor dopisuje! ;) a na to nie narzekam :) przecież mam wolny weekend więc juz jest powod do zadowolenia :) zaraz biorę się za pieczenie ciasta bo jak znam życie to napewno znowu ktoś zawita ;):) życzę zatem miłego wypoczynku a chorym szybkiego powrotu do zdrowia :D🖐️ a ja w szkole należałam do kółka sportowego ;):) ... i chyba dobrze bo miałam gdzie energie wyładować ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem znowu ;) ciacho w piecu,Yeti poszedł po zakupy więc ja do kompika :P zapomniałam się pochwalić że trzasnęłam sobie włos na platynowy pląd :) i chociaż miejscami przebija kanarek to wyglądam dobrze ;) a we wtorek ide znwu odświezyć pazury coby jako noworodek sie dobrze prezentowac :D wystrój mieszkania zmieniłam z zimowego na wiosenny ale chyba sie pospieszyłam bo coś straszą że zima ma jeszcze wrocić :O Moja Mama opowiadała że jak jechali do porodu to byla taka śnieżyca i zaspy że musieli wysiąśc z samochodu i pieszo kawałek do szpitala śmigali i może dlatego tak lubię śnieg? :) gdzie te zimy z mojego dzieciństwa?wojny na kulki,balwany i orły na śniegu ? ech ,dopadają mnie jakieś wspominki więc pora zmykać ;):) jeszcze raz buziaczki,pa :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś wiosna :D i samopoczucie mam rewelacyjne :D a wieczorkiem maluję tzn. odświeżam kolorek włosów ;) 🌻 miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprzeglądałam z nudów poprzednie strony....te bardzo odlegle i wykukałam że dziś ma urodziny Socha-Monika :) skladam zatem gorące zyczenia🌻,moze nas jeszcze czasami czyta :) :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka2009
Witam. Zapraszam na stronę córeczki mojej koleżanki http://www.weronika-pomoc.pl Może ktoś będzia chciał pomóc tej uśmiechniętej, a jednak chorej dziewczynce. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nietoperku---------> z taką pewna nieśmiałością chciałam poprosić Cię abyś nam może nieco sie przypomniala jakimiś świeżymi fotkami:) Chętnie zobaczymy Twoje nowe pióra :D:P U nas też dzś było raczej wiosennie niz zimowo ,chociaż wiało. Rano nawet pięknie słoneczko świeciło ale jak wyszłam z pracy to juz było po słoneczku,więc sobie kupiłam 8 min słoneczka :D Miłego wieczorka [kiss}🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie,mam przeczucie ,że jutro nie będę przy kompie więc dziś z okazji Gosi Urodzin -życzę Ci zdrowia , szczęścia , spełnienia marzeń ,pieniędzy , sukcesów w pracy i spokojnego życia osobistego... Wszystko minie i na wszystko przyjdzie czas - pamiętaj o tym!!! http://starymarzyciel.wrzuta.pl/audio/cjQ2mSdX51/edyta_bartosiewicz_-_urodziny pozdrawiam Was dziewczyny miłe!🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie w samo rano :) Yeti pomaszerował do pracy więc mam luzik ;) 🌻Gosiu🌻 szczęścia,zdrowia i słodyczy👄 Twój nietoperz Tobie życzy :D🖐️ Beniu---- z fotkami może być problem bo tym musi sie zająć moj \"zapracowany \" synek który nigdy na nic niema czasu ;):P ale zobaczę co da się w tej kwestii zrobić-obiecuje :) pogoda jest smętna ,błota pełno więc wczoraj po szaleństwach z psem musiałam skubańca wsadzić do wanny i wykąpać :O dobrze chociaż że sie bestia nie boi i sam do wanny wlazi bo miałabym nie lada problem hehe prawie 50kg zataszczyć ;):) miłej niedzieli :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiek mężczyzn 2o lat----FIAT-maly,ale figlarny 20-30----PORSCHE-zsybki i gladki 30-40----CTROEN-perfekcyjny 40-50----POLONEZ-obiecuje więcej niz może zrobić 50-60----FORD-trzeba go ręcznie zastartować 60-...---Wypada zmienić markę wiek kobiet 20lat----AZJA-dobrze znana ale jeszcze nie odkryta 20-30---AFRYKA-gorąca i wilgotna 30-40---AMERYKA-wydajna i technicznie doskonała 40-50---EUROPA-po dwóch wojnach,wykorzystana,ale wciąż piekna 50-60---ROSJA-wszyscy wiedzą gdzie to jest ,ale nikt nie chce tam jechać ponieważ wszystkie właśnie miałyśmy,mamy lub będziemy miały urodziny :);) 🌻...europa,jest piękna ;):P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu --> zdrowia, szczęścia, pomarańczy, aby w portfelu kasy przybywało, a dobrego nastroju nigdy Ci nie brakowało A nie mówiłam, coś mnie bierze wczora suchoty zaczęły mnie dręczyć , a dziś zobaczymy co dalej idę na białą salę dobrego nastroju Wszystkim, choć u mnie pogoda do d...y znów szaro i bele jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×