Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Gofra o tej porze to na obiadek wypadałoby nas zaprosić ;) 🌻 Horoskop tygodniowy 28.01-03.02.2009 Wodniki poczują się kochane i potrzebne, ale ciągle ktoś będzie od nich czegoś chciał. Przejmiecie się cudzymi troskami, dacie wszystkim kilka zbawiennych rad. Po weekendzie w pracy czeka was ważna rozmowa. Wasze atuty to niekonwencjonalne pomysły. 🌻 miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! To dla wszystkich, którzy obchodzą dziś swoje urodziny 🌻🌻🌻 A jak komuś zimno, to niech sobie grzańca walnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc daje znać że żyje ale samopoczucie bardzo odbiega od normy :O byłam dziś co prawda w pracy ale jestem obolała i śpiąca cały dzien 💤 tak wogóle to działam dziś na zwolnionych obrotach i nie wiem czy to efekt wczorajszego zabiegu czy raczej nadciągającej grypy :O a moze jakieś zimowe przesilenie mnie dopadło ? :P nastrój kiepski więc nie truje milego wieczoru życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperko, a może wszystko po trochu? A do dentysty się nie wybierasz moze ?? ;) Gosia, dopiero teraz kliknęłam na link, który podałaś parę postów niżej .... pioseneczka ciekawa hehe ..... w sam raz na lekcję angielskiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pięknie w samo rano :) chociaż pogoda dzisiaj u nas paskudna bo pada deszcz ze śniegiem to nastrój już znacznie lepszy ;):) wyspalam się jak niemowle całe 12 godzin ! i dziś już znacznie lepiej sie czuje :) Kigano-----jakieś znieczulenie by się pewnie przydało ;) ale na razie uzębienie wyszykowane więc musialabym jakąś plombeczkę wyskubać żeby był pretekst :):D hahaha jakieś przeziębienie się po kościach włóczy ale na razie dzielnie stawiam opór ;) ... a może to nie przeziębienie tylko SKS cicho i podstępnie atakuje ;):P:D miłego dnia wszystkim życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam śpiochy :D🖐️ w nocy posypało trochę śniegu i jak na razie jest z lekka białawo więc wygląda tak czysto i porządnie :) temperatura tez przyzwoita wiec ogólnie jest si! :) zaczęłam wlaśnie wolny weekend i mam nadzieje że będzie miły i przyjemny czego sobie i Wam życzę :) :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U nas też posypało pięknym, miękkim, białym puchem :o W końcu to zima jeszcze jest, nie? Chociaz wiosnę już powoli czuć, zwierzaki linieją powoli, ale zima nie odpuszcza tak łatwo. Jak zawsze. Leniwy ten dzień dzisiaj, słucham sobie Mozarta na wrzucie. Fajne są te strony, z których można sobie wszelakiej muzyczki posłuchac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochaniutkie :D🖐️ co tu tak pusto? tylko Kigana i ja listę obecności podpisujemy :O a reszta gdzie? wylazić z dołów i do pisania co tam u Was ciekawego ! ;) wczorajszy dzień minął na blogim lenistwie we dwoje :) ale za to na dziś mam bogaty plan wydarzeń :P tak dla równowagi bo jak wiecie ja nie mogę zbyt długo usiedzieć na miejscu :P od 8 rano pieke ciasta bo przyjdzie moja kolezanka z12-to letnią corką i po obiedzie śmigamy na lodowisko ! :) :P słuchajcie ja 20 lat na łyżwach nie jeżdziłam a teraz dałam sie namówić bo w gdańsku jest takie fajne lodowisko pod balonem i można tam łyżwy wypożyczyć i śmigać przez godzine :) obiecuje że jak przeżyję i wrócę w jednym kawałku to napisze jak było ;):) a narazie miłej niedzieli życzę i zapraszam do pisania :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Nietoperko, życzę powodzenia :) Też tak miałam z łyżwami w zeszłym roku. Jakoś poszło, musiałam wypożyczyć łyżwy, bo moje były mi za małe :( Jeśli będziesz miała możliwość, to weź łyżwy, gdzie but nie jest plastikowy, tylko skórzany - jest bardziej miękki i lepiej się jeździ. Ja jeździłam w tych plastikowych i było tak sobie. Ale moze to kwestia przyzwyczajenia ?? Również miłej niedzieli życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie za oknem biało :O Klient odwiedzający fabrykę wyrobów z gumy jest oprowadzany przez Menedżera do spraw Marketingowych. Na początku przystanęli przy maszynie produkującej smoczki do butelek dla dzieci. Maszyna wydaje różne sycząco stukoczące dźwięki. - Kiedy pojawia się syk, roztopiona guma jest wstrzykiwana do formy - tłumaczy sprzedawca - Dźwięk stuku to igła robiąca dziurkę na końcu smoczka. Dalej przeszli do części fabryki gdzie produkowane są prezerwatywy. I ponownie przystanęli przy maszynie, która wydawała dźwięki: syk, syk, syk, syk, stuk; syk, syk, syk, syk, stuk; itd. co zwróciło uwagę gościa. - Zaraz, chwileczkę - mówi klient - ja rozumiem czym jest ten: syk, ale co to za stukot, który pojawia się tak często? - Aaaa... to tak samo jak w maszynie smoczków - odpowiada przewodnik - Ta maszyna robi dziurki w co czwartej prezerwatywie. - Hmm.... to chyba nie jest zbyt dobre dla prezerwatyw? - Tak ale jest bardzo dobre dla interesu ze smoczkami. 🌻 miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam z drogi, z przerażeniem wczora z wieczora patrzyłam jak śnieg calutki czas wirował za oknem, ale jakoś dojechałam miejscami na 1 było biało, tak śnieg z pól zwiewało, a wiatrzysko wcale nie było przyjemne i samochód bujało i drzwi czasami chciało wyrwać, no i ogólnie mogę powiedzieć : na Mazowszu parę cm śniegu więcej niż na Kujawach. teraz siem relacjonuję przy herbatce i zmęczenie zaczyna ze mnie wychodzić pozdrawia miłej niedzieli! przychodzi baba do lekarza - panie doktorze jestem skonana - a ja z gwiezdnych wojen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,było cudnie!!!!:D chociaż zaliczyłam ze dwa bęcki to warto było bo wyszalałam się jak szatan i naladowalam akumulatory więc jutro mogę na cały dzień do pracy iść :) zmykam życząc milego wieczoru :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego wszzystkim sorki ze w takiej formie ale sie spiesze:P bo dopiero wrocilam z nart i gonia mnie do roboty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nietoperko, gratuluję :D Isa, co Ty taka zapędzona? Ledwo z nart wyskoczyłaś, już się dajesz zagonić do roboty?? Nie ucieknie, poczeka na Ciebie - wiernie, jak nikt zapewne ;) Dziś kolędę miałam .... przyszedł ksiądz, który pracuje w tej samej szkole co ja, więc spoko :) ale się trochę spieszył, bo wieczorem musiał mszę odprawić, więc długo sobie nie pogadaliśmy. Zresztą w szkole sobie moge z nim pokonwersować ;) Miłego wieczoru zatem, miłych snów - chyba niedługo się położę spać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :D🖐️ Kigano i Koliberku 🌻 wszystkiego najlepszego ! pomyślnosci w realizowaniu planów,zadowolenia z osiągnięć i pogody ducha ! 🌻 zmykam do pracy,miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana 100 lat 🌻 spełnienia marzeń 🌻 tylko sympatycznych uczniów i co miesięcznej premii 👄 miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ja też przyłączam się do życzeń dla Kigany i Koli Droga nasza jubilatko Życzę Tobie: zdrowia chroniącego jak tracza; miłości, która jak rzeka pokona góry i doliny życia; wiary, ze wszystko ma sens; przychylności wszechświata; czystego ognia w sercu co rozpali wszystko w okol Ciebie szczęściem i radością; zwolnienia oddechu; nabrania dystansu do tego co w okol; niech wszystko czego się dotkniesz, stanie się pomocne w spełnieniu marzeń, a każda najmniejsza nawet czynność przybliża Ciebie do bycia najszczęśliwszą i najbardziej uśmiechniętą osoba spośród wszystkich ludzi! 🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana 🌻 Koliberek 🌻 W tym pięknym dniu życzę Wam spełnienia marzeń i planów, by wszystkie dni płynęły beztrosko, by zdrowie Wam dopisywało i dobry humor, by ludzie byli dla Was mili i wyrozumiali, a pieniądze, by trzymały się portfela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Jubilatki! Koli & Kigana Nie mogę Wam posłać żywych róż kwitnących, posyłamy Wam tylko kilka słów gorących. Życzę Wam szczęścia, wiele radości, stu lat życia i pomyślnej przyszłości. Niech los z oczu jednej łzy nie wyciśnie i niech Wam się w życiu układa pomyślnie. 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam za życzenia i po 😍 dla każdej z Was. A Koliberkowi i innym moim \"gwiezdnym\" siostrom ( Czekaj, Jo .....) życzę pogody ducha - abyście godziły się z tym czego nie możecie zmienić, i odwagi - abyście zmieniły to co zmienić możecie. I szczęścia - aby Ci się jedno z drugim nie pomyliło ;) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie z ranka!Gdzieś wyczytałam ,ze dzisiejszym kolorem jest żółty,wiec stawiam herbatkę z żółta cytrynką:) i kolor będzie i ku zdrowotności jak jeszcze dodamy łyżeczkę miodu...żółtego oczywiście:) Kigana ja tą końcówkę znam tak I mądrości,abyś odróżnił jedno od drugiego:D Wykończy mnie ten luty:D:P jutro imieniny młodej..Niby żadne huczne obchody,ale starsza zjedzie z chłopakiem i ukochani dziadkowie wiec należy coś przygotować.Młoda się zdeklarowała piec ciasteczka wiec ja ciasto i kolację.Poza córki imieninami są tez w lutym ur męża,taty,moje im,walentynki,i ur dwóch przyjaciółek-ciut gęsto jak na tak krótki miesiąc:D Nie powiem ,że nie lubię....,ale pogadać sobie muszę,tak..przed:),bo ogólnie to się cieszę z kolejnej okazji spotkania. Dziś za oknem szaro i ponuro,ale widziałam już kopce kreta,a to ponoć wróży rychłą wiosnę:D?! prawda to..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też witam :) Jestem na zwolnieniu lekarskim :o do wtorku narazie. Już nie wyrabiałam, do tego przypałętały się jakieś kaszle, bóle gardła itp. sprawy. Mam nadzieję, że dojdę do siebie przez te parę dni. Gofra, to Ci się zapowiada imprezowy miesiąc :D ale to chyba fajnie, zwłaszcza, że nie każdą imprezkę Ty przygotowujesz ;) U nas popadało wczoraj, a dziś samochody skute lodem były - dosłownie. Ledwo poodkuwaliśmy szyby, potraktowane odmrażaczem - zadzialał, chociaż nie tak od razu, jak na butelce piszą .... Miłego dnia wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi kopcami też słyszałam, że zwiastują wiosnę. I wczoraj widzialam ich pełno na łąkach. Poza tym koty linieją na potęgę :o może zrzucają już zimową sierść??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana zdrówka życzę ❤️ u mnie w nocy padało i też rano ślizgawica była :O w sumie to cały dzień siąpił deszcz 🌻 HOROSKOP NA LUTY 2009 Wodnik Będziesz szukać nowych zainteresowań. Zwyczajne obowiązki znudzą cię, a wizja zimowego urlopu uczyni mniej pracowitym i zdyscyplinowanym. Wykorzystasz każdą nadarzającą się okazję do tego, aby coś w swoim życiu zmienić na lepsze. Nie prowokuj tylko szefa, bo pewne zawodowe wydarzenia mogą cię zaskoczyć. Poszukaj ujścia dla swojej energii w nowych projektach. Przydasz się tam, gdzie trzeba podsumować sukcesy lub poszukać nietypowego rozwiązania. Wolne dni wykorzystaj na odpoczynek. Nawet krótki wyjazd wspaniale poprawi ci humor. Dbaj o swój wygląd, nie żałuj sobie rozrywki. Luty szczególnie sprzyja udanym imprezom, nowym znajomościom, a także flirtom i miłości. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Wszystkim byłym jubilatkom życzę dużo zdrówka i jeszcze więcej pieniędzy, i nie martwcie się za dużo, bo nie warto. Złość piękności szkodzi :) Kigana szybkiego powrotu do zdrowia, a najlepszym lekarstwem jest facet w łóżku, lepszy od kaloryfera :P i gorąca kąpiel w wielkiej wannie. Nietoperku ja też uwielbiam jeździć na łyżwach, szkoda tylko, że u nas nie ma sztucznego lodowiska. W tym roku zaliczyłam tylko dwa popołudnia na lodzie, ale za to prywatnym :) Co do łyżew czy plastiki czy skóra ro zależy od przyzwyczajenia. Ja mam plastiki i już chyba nie wrócę do skóry, jest mi w nich po prostu cieplej. Dziś po raz kolejny stwierdzam, że nie lubię idiotów, po których muszę wszystko poprawiać, a ich ego dawno już się wylało. Ech... Zmykam się delektować pifem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny troche zapracowana byłam ale juz luzik ;) Kigano szybkiego powrotu do zdrowia życze ,zaaplikój sobie jakąś herbatkę z dodatkiem cytrynki i miodu ( jak to radzila Gofra ) a okłady z cieplych ,meskich piersi też nie zaszkodzą ;):P no i grzaniec ! oczywiście :D u nas sladowe ilości śniegu,mróz umiarkowany w granicach 3-4 stopni i tylko jakieś wiatry niespokojne chwilami wieją :O miłego wieczoru życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdg555
W sumie wodniki to cieple..braty..na niczym im nie zalezy...lacza sie by plotkowac o ..normalnych rzeczach....sprawy banalne dla nich sa interesujace:P....to...taki sobie znak ten "wodnik"...nie zaszkodzi nie poradzi...sorki za opinie...ale z tej waszej bytnosci...sam banał.....nic wiecej...ech.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×