Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Gość a co ma być to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Byłam na chwilę na czacie, ale minęłam się z nietoperkiem :( Tu też w sumie tylko na chwile. Muszę się pochwalić bo zaliczyłam kolejny przedmiocik, więc nie jest już tak źle :) Co do pieska to nie wyobrażam sobie uśpienia. Wszyscy się już przyzwyczailiśmy. Miał być jedynie psem na łańcuch, a śpi koło ojca przy materacu. Po zabraniu od matki nic nie chciał pić, uciekał do chłopaków do pokoju i chował się pod biurko. A co do wyprowadzania na dwór to nie miał z tym problemu i rzadko mu się zdażało, żeby na dywan napaskudził. W tej chwili sam łapie za smycz i prowadzi nas za rękę do drzwi :) Isa -----> nie martw się prawo nie jest takie, złe tylko nie próbuj się w toto wczytywać. A co konkretnie przerabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam znowu wpadam na chwilke przelotem odlozylam te moje dziela na przyszly tydzien, i tak nie zdzialam nic w weekend to zadnych ustaw czytac nie bede;) paula wodniczka- wlasnie sie zaczelismy zastanawiac czy nie powinnismy zarejestrowac czegos takiego jak baza danych klientow i probuje wgryzc sie w przepisy dotyczacego tego zagadnienia. pozdrawiam wszystkich i zycze milego weekendu, mi sie chyba nie uda zajrzec i to juz nie przez obsesje rodziny ale przez to ze jutro bede miec caly dom dzieci ze wzgledu na swietowanie imienin mojego syna:D dla mnie to wyzwanie bo ja nie mam cierpliwosci a on sobie wymyslil ze mam stado 5 - 6 latkow zaprosic do domu:D ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ostatnio, jesli chodzi o czytanie książek, to wracam do tych, które kiedyś przeczytałam. Ale ostatnio kupiłam \"Potęgę podświadomości\" J. Murphy i jestem w trakcie czytania.Zagadnienie nie jest mi obce, ale zawsze warto coś tam doczytać:) Oczywiście wiem, że nie każdą osobę coś takiego zainteresuje, ale może któraś z Was już to przeczytała? Jutro odpuszczam sobie zajęcia,bo wybieram się na imprezę z okazji Dnia Kobiet :) Ponoć ma być wiele niespodzianek ( bo to jest w knajpie - imprezka zorganizowana) łącznie z występem jakichś przystojniaczków;) Cisnienie rośnie :D:D:D:D Paula ---> gratulacje:) oby tak dalej ... Gosia ---> co Ty piszesz, to chyba normalne,że raz topik iskrzy się wypowiedziami, a raz troszkę śpi;) Tak jak w życiu ... A że ostatnio pogoda jest taka sobie, no to i my też tacy sobie jesteśmy;) Pozdrowienia dla wszystkich i 😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa ---> powodzenia w ujarzmianiu stada;) 5, 6-ścio latków :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Wodnikowa Braci :) Zamyknęłyśmy z Gofrą szuwary no i topik również, chociaż nie wiem, czy Gofra tu przyjdzie jeszcze :) 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 Miłych snów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek!🖐️-jestem dziś pierwsza na posterunku:D?Siedzę sobie z prasówką nad poranną kawą i weszłam Was ciepło pozdrowić👄Jakby któryś z wodniczków się pojawił...to jeszcze jestem,czekam i gotowam:) do konweracji hihi,narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konweracji??????????? a cóż to za słowo mi wyszło?hehe,konwersacji miało być rzecz jasna:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
up,up,up.....❤️🌻👄 trochę podciągnę hihihi bo już mnie wkurza że co wchdzę to 63 str...może już 64?:D:D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yessssssss!! :D PS.a kafe... chodzi jak burza! nie wiem czy sie nie sklonowałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Życzę wszystkim leniwej pobudki 💤 i bezwietrznego weekendu :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gosia🖐️ja już dawno się pobudkowałam:D nie masz na warsztacie jakiegoś horoskopika na dziś? hihi,bo nie wiem co mnie czeka a ciekawam?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma Gosi..:( ani nikogo innego:((,w takim razie i ja życzę udanego weekendu,samych super doznań i wrażeń.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 horoskop na dziś Wodnik 20.01 - 18.02 05-03-2005 Wodniki po wczorajszym miłym dniu, przejde częściowo do prozy życia codziennego. Sprawy domowe i rodzinne zaprzątna Waszą uwagę, a oczekiwać będą zainteresowanie i pomocy. 🌻 🌻 WODNIK 21.01 - 21.02 Praca: Uran w koniunkcji z Merkurym zapowiada, że praca w tym okresie będzie bardziej interesująca i stymulująca intelektualnie. Wzmaga się bowiem teraz chłonność umysłu, potrzeba zdobywania wiedzy i poszerzania swoich horyzontów myślowych. Neptun w półsekstylu z Merkurym sugeruje, że powinnaś zawierzyć swojej intuicji. To także okres przemian duchowych, do których dojrzewałaś od dawna. Dni 17-19.03 sprzyjać będą twórczym pracom, które mogą zaowocować sukcesem. Pieniądze: Uran w koniunkcji z Merkurym to czas na spotkania z osobami, które wpłyną na Ciebie inspirująco. Neptun w trygonie z Saturnem wróży poprawę standardu życiowego. Saturn daje bowiem zdolność praktycznego zastosowania nabytego doświadczenia, zdyscyplinowania, wytrwałości oraz właściwie ustawionych priorytetów. Jednak dla części osób ten układ planet sprawia, że czują oni wyraźną niechęć do zajmowania się sprawami materialnymi. Uczucia: Uran w koniunkcji z Merkurym zapowiada niespodziewane wiadomości dotyczące planów osobistych. Uran w półsekstylu ze Słońcem ostrzega, byś nie wprowadzała żadnych drastycznych zmian w życiu uczuciowym. W Twoim otoczeniu pojawi się ktoś z poczuciem humoru i o szerokich horyzontach myślowych. Warto mieć w nim przyjaciela. Zdrowie: Uran w koniunkcji z Merkurym radzi uważać na swoje zdrowie psychiczne. Szybkie tempo wydarzeń sprzyja chorobom nerwowym i stanom lękowym. Uran w półsekstylu ze Słońcem złagodzi urazy. 🌻 🌻 🌻 WODNIK 21.01-19.02 wodnikObie płci reprezentują natury towarzyskie, obracające się w sferze nieprzeciętności. Życie Wodników cechuje stałe poszukiwanie nowości, niezwykłości i ekscentrycznych emocji. Dotyczy to również życia erotycznego, w którym Wodniki wykazują się spotykaną wręcz u innych znaków fantazję i zaskakującą często partnerów pomysłowość. Dla mężczyzn każde miejsce jest dobre dla zaspokojenia jego znacznego temperamentu. Kobieta okaże tu więcej tradycjonalizmu, ale kiedy już zaakceptuje miejsce i czas zbliżenia, jej finezja w grze miłosnej jest niezwykła. Obie płci są dość wymagające pod względem erotycznym i bardzo wrażliwe na jakiekolwiek gesty zniechęcenia ze strony partnera. Takich gestów należy stanowczo unikać, gdyż Wodniki natychmiast czują się ugodzone w swej dumie i ambicji. Jest to groźne dla harmonii związku, bowiem zarówno kobiety jak i mężczyźni posiadają wybitne upodobania do wolnej miłości i łatwo zmieniają partnera, o ile nabiorą przeświadczenia, że ich własna aktywność seksualna nie spotyka się z należytą oceną. Partnerki mężczyzn spod znaku Wodnika, jeśli zależy im na harmonii związku, powinny bezwzględnie zaakceptować wszelkie ekstrawagancje w grze miłosnej, zaś partnerzy kobiet spod tego znaku nie powinni zrezygnować z nawet jednostronnego zaspokojenia partnerki. Ten altruizm seksualny na pewno się opłaci. Obie płci mogą znaleźć harmonię w związkach z Baranami, Bliźniętami, Wagą i własnym znakiem. 🌻 🌻 🌻 🌻 Wodnik (21.01-19.02) Najbliższy okres powinien być na ogół sprzyjający i spokojny, pod warunkiem wszakże, że nie dasz się namówić na żadne ekstrawagancje i szaleńcze posunięcia, które mogą ci poważnie zaszkodzić. Jeśli chodzi o zdrowie, powinieneś teraz zachować ostrożność, zwłaszcza jeśli masz kłopoty z krążeniem czy krwią. Możesz mieć poczucie, że masz w sobie mnóstwo energii, ale zużywać ją na działania dla ciebie lub innych niezbyt korzystne, jeśli nie wręcz szkodliwe. W końcu nadmiar energii trzeba jakoś wyładować, spróbuj jednak tak nią pokierować, by można ją było wykorzystać w przydatnych celach. Możesz mieć teraz ochotę, by udowadniać na każdym kroku innym, że masz rację, że jesteś osobą silniejszą i z każdym sobie poradzisz. Unikaj dominacji i arogancji, wprawiania innych w irytację. Już niedługo możesz zacząć odczuwać brak pozytywnego nastawienia do twojej osoby w otoczeniu, a dla osoby takiej jak ty, która lubi nowe kontakty, towarzystwo przyjaciół i sympatię znajomych, może to być prawdziwa nieprzyjemność. Na ogół nie powinieneś mieć teraz problemów z kontaktami z otoczeniem, ale pod warunkiem, że będziesz brać pod uwagę zdanie innych. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Wodnik Kobieta urodzona pod znakiem Wodnika jest na ogół nieprzystępna, Lecz w Bacówce jest dostępna Szczególnie dla bacy spod tego samego znaku Który zjawi się tu w bacowskim fraku. Uwaga! Mężczyzna "Wodnik" zmienia się jak tygodnik. 🌻 🌻 🌻 do wyboru, do koloru 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Oto próbka mej (katorżniczej :P) pracy: --------------Kigana--------------- 3 lutego, 35 lat, woj. wielkopolskie, Lidia (27 marca) Po 30-stce zaczęło jej się w życiu układać, zmieniła spojrzenie na ludzi i świat - nie chciałaby cofać czasu. Pracuje w szkole, studiuje (lubi się uczyć) - ostatni semestr. Nie lubi skorpionów ze wzajemnością, chamstwo i głupota brzydzą ją, pedantyczna, poukładana i obowiązkowa - roztargniona jednocześnie... krzywdy wybacza, ale pamięta - z wiekiem stwierdza, że jednak szkoda życia na rozpamiętywanie, woli upał, jak zimno - lubi wiosnę i lato, ma poczucie humoru. Jest opanowana, ale i niecierpliwa, przestrzega przepisy wszelkie, wrażliwa, nie lubi się spieszyć, bo połowy rzeczy zapomina, zostawia wszystko na ostatnią chwilę, ma żywą wyobraźnię. Muzyka - przeróżna, nawet techno, ale spokojniejesze, ezoteryka - to jej ostatnia fascynacja, Lepiej się czuje na spokojnej, cichej wiosce niż w wypasionym miasteczku nie wsiądzie na statek, 8 lat pisała pamiętnik - pesymistyczne to było pisanie... lubi błękity, umie pływać, pracuje zrywami - ma problemy z samodyscypliną, popada ze skrajności w skrajność, nie zawsze jest rozumiana przez nawet \"mądrych ludzi\". Jest inteligentna, elokwentna i wierzy, że marzenia się spełniają - trzeba tylko pozytywnie myśleć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Horoskop indiański WYDRA - 20.01. - 18.02. (powietrze) - Sprawiedliwa i pomysłowa. Przyroda przygotowuje się do wiosny. Wraca nadzieja na zmiany na lepsze. Rodzą się osoby z dużym poczuciem humoru, niekiedy nawet swawolne. Każdy totem związany jest z jednym z czterech żywiołów: ogniem, powietrzem, ziemią lub wodą. Żywioł powietrza odpowiedzialny jest za - za rozum. ruch i zmienność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was, na ja chwilkę, bo musze do miasta lecieć :) Sarkano ---> jesteś super, dla Ciebie 😘 i 😍 i duzo 🌻 Bardzo mi się podobała Twoja moja;) charaktrystyka :D Dziekuję :) Czekamy na resztę :)) Gosia ---> jak zawsze niezawodny horoskop, poprawiający humor :D Gofra ---> 🖐️ od rana na posterunku :) Pozdrawiam serdecznie wszystkie Wodniczki ( wszystkich Wodników też) i do zobaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--------------nietoperz----------------- 12 lutego, 40 lat, woj. pomorskie - Gdańsk, Katarzyna, wygląda młodziej - oczywiście! W związku ze skorpionem - 17 lat, ma córkę i syna, pies - pinczarek - 15 lat, szczeniaczek amstaff - 2,5 mieś i chomik niewysoka, gaduła, nie uznaje \"cichych dni\", jeste uparta i lubi mieć ostatnie słowo w sporach, ale potrafi sie też przyznać do błędu, przekorna dusza - lubi pokonywać przeszkody - im coś trudniej przychodzi tym wiekszą sprawia jej satysfakcję, woli chłód niż upał, nie znosi deszczu, lubimy zmiany - np. zmieniać kolor włosów, poczucie humoru ma ogromne, uwielbia muzyke, lubi sobie pomajsterkować w domku, uwielbia przemeblowania, nie lubi szyc ,robic na drutach,szydelku itp, ma dar do dekorowania i wystroju wnetrz., zawsze mówi to co mysli, uważa, ma zrywy i upadki, jej motto \"nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej\", ulubiony kolor - czarny, miewa \"focha\", gdy przegrywa, ale na chwilkę, jest dość hałaśliwa, interesują ją różne ciekawostki z nauki i medycyny, pieniadze przeciekaja jej przez palce, o rachunkach i urodzinach nigdy nie zapomina, lubi eksperymentowac przy garach - tworzyć coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---------------socha-------------- 7 lutego, 31 lat, Warszawa, Monika - 4 maja dusza \"artysty\" jest plastykiem, wzrost - 160 cm, ciemna karnacja, mąż byk - 10 lat, dwóch synów, młodszy - 2 latka. Ze zwierzyny posiada rybki. Przyjaźń, to dla niej najcenniejsze z uczuć (porównywalne z miłością ), Jest niepoprawną romantyczką, pedantka, uparta, ale potrafi być bardzo ugodowa, ma słomiany zapał, bywa roztargniona i zapominalska... ciągle jej brakuje czasu, stwierdza (po sobie też), że wodniki nigdy nie są do końca dorosłe... lubi zaskakiwać, łapie \"wenę sprzątającą\" o 1-ej w nocy, nie lubi zimy, przy czytaniu odpoczywa, krew 0 Rh+, preferuję brązy i zielenie, nie cierpi spóźnialstwa, uwielbia pływać. ----------------Wodnik Szuwarek---------------- 13 lutego, 23 lata, woj., łódzkie, Paulina 26 maja. Partner - wodnik, ma psa wielorasowego 12 lat, ambicje z jednej strony i niska samoocena z drugiej, ciężko jej dorosnąć, bo lubi być dzieckiem, mało zaradna życiowo, ale przełamuje się, nieśmiała wobec obcych, dba o wyląd - dobrze sie ubiera - kolorowo, lubi dominować, ale to natura altruistyczna, ma dużą wyobraźnię, leniuszek, niepoprawny wydawacz pieniędzy, kocha wiosnę i lato, ceni sobie niezalezność, wie czego chce, czasem się uzależnia od przyjaciół, nigdy się nie skarży, pozorne wysokie mniemanie o sobie i... dosyć niskie poczucie wlasnej wartości (ale nie poddaje się i walczy z tym), jest niecierpliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-------------habanerka--------------- 28 stycznia, 32 lat, woj. śląskie, Iwona blondynka, studiuje - jeszcze 1, 5 roku mąż rak - staż 10 lat, syn - 9 letni koziorożec, zwierzaki: pies - długowłosy owczarek niemiecki, kot i żółw, nadwrażliwa romantyczka, lubi spacery po lesie i biel śniegu... spontaniczna, roztargniona, ma problemy z samodyscypliną, krzywdy wybacza, ale pamiętliwa jest, wybiera jakość nad ilością, uczynna i zdolna (skromna przy tym), lubi ciepło, na przyziemne sprawy nie ma chęci, bardziej interesuje ją wnętrze i to co dana osoba ma w głowie niż jej twarz, rozpiera ją wewnętrzna energia, optymizm. indywidalistka chodząca własnymi ścieżkami, nie lubi ograniczeń, wierzy w siebie, uwielbia się śmiać, muzyka w każdej postaci (prócz techno - ostatnio słucha Vivaldiego), wydawanie pieniędzy - uwielbia, nie lubi sie spóźniać - bo szanuje ludzi, kulturalna krew - A Rh + ma problemy z samodyscypliną. -----------Gofra------------- 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie - Zielona Góra w zwiazku 21 letnim - z wodnikiem. Pies - jamniczka Luka - 5 lat, śpiewająca! Obowiązkowa i słowna, elokwentna, o naturze pogodnej, ceni sobie poczucie niezależnosci, ma tendencje do ucieczki w światek iluzji, jest do głębszego rozumienia, zadumania stworzona, melancholia to jej dobry kompan, pociąga ją duchowość, perfekcjonistka, choć roztrzepana, bardzo słabo toleruje rutynę, interesuje się filozofią, magią i ezoteryką, hacząc o astrologię, majsterkować umie - jak musi, nie lubi robótek ręcznych, jest wrażliwa na piękno, lubi muzykę (również.techno light), pisanie pamiętników nie jest jej obce, krew - RH+\"0\", bardzo lubi lato,wiosnę i ogolnie ciepełko, oraz morze i jeziorko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------------Alan_Pol------------- 6 lutego, 37 lat, woj. lubuskie, Jerzy. partnerka Nikii - panna, córka - Nadia - 3 mieś., syn - 10 lat. Dla przyjaciół zrobi wszystko. \"Cicha woda brzegi rwie\" i buszujący w chmurach, Twierdzi, że czlowiek tyle żyje, ile o nim inni pamiętają... łasy na pochwały, duzy kredyt zaufania dla ludzi to najwieksza jego wada, dusza artysty, nie cierpi zimna, „nieco zbyt romantyczny”, ale dobrze mu z tym, słomiany zapał, ze skrajności w skrajność popada... wrażliwy, spóźnialski, preferuje kuchnię węgierską m.in., nie poddaje się przeciwnościom losu. -------------ALANISSSSS--------------- 13 lutego, 23 lata, woj. śląskie ma psa - jamnika szorstkowłosego - 12 lat rozstrzepana artystka, Uwielbia twórcze prace - napisze jakis wierszyk, czy pioseneczke, posiada nadambicje i duży samokrytycyzm umiejetnosciowy, brak samodyscypliny, zawsze jest jest zimno, sprzecznosc w niej sprzecznosc pogania, słabnie - kochajac i ciagle ludziom ufajac, ciagle wierzy, ze my tu tylko przelotem... lubi się ładnie i dobrze ubrać, ma zamilowanie do książek, rozkręca się - ale TYLKO w milym, (jak Nasz) towarzystwie. Nadzwyczaj wierzy w człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--------------paula wodniczka------------------- 13 lutego, 22 lata, woj. kujawsko - pomorskie - Grudziądz, Paulina - 26 maja studiuje na wydziale budownictwa wodnego i inżynierii środowiska, blondynka - prawdziwa, partner wodnik, pies - wyżeł niemiecki szorstkowłosy, półtora roku. Wygląda i czuje się na mniej niż ma, łatwo się nie obraża, jest strasznie leniwa ale dobrze się z tym czuje, uparta, roztrzepana, ma swój własny świat, lubi brydża, gotować nie umie, na zakupy wybiera się jedynie kiedy już na prawdę musi, muzyka - rock i mtallica, jest zapominalska. -----------Fortune - teller-------------- 15 lutego (fortune-teller@tlen.pl) mało, co ją dziwi i zaskakuje, z bliźniakiem - ma porozumienie idealne, ze skorpionem dno - jest po rozwodzie z takowym, pisze wiersze, felietony, wierzy, że nie ma przypadków, wrażliwa, wierzy, że cierpienie uszlachetnia, jak kot - pozostaje sobą. niezależna, dumna, mądra i bystra, ma silne przerosty ambicji i perfekcyjnie stara sie wszystko wykonac, ale...nie grzeszy systematycznością, póki może \"robotę\" odkłada na potem, aż dopada ją zryw! skrajności to jej nie brakuje - ocenia się bardzo wysoko, albo bardzo nisko... komunikatywna, łatwo nawiazuje kontakty, ma otwarte usposobienie, niepokorna, musi miec swoja przestrzeń, ale potrzebuje ludzi i wsparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcież mi wesolutko!!!! w Gdansku jest cieplutko,slonecznie i bialo.czyz mozna chciec wiecej? Sarkano---dzieki,dzieki,dzieki Ci o Pani!!!👄opisy sa super!warto bylo czekac:) Gosia----niezawodna jak zawsze,hihi :)latwiej zaczac dzien jak sie przeczyta horoskop! ;) tego nam bylo trzeba!! Gofra---czyzby bezsennosc????:) Kigano---moja CORKA czytala te ksiazke i twierdzi ze warto! :) ja za jej namowa mecze teraz \"Papillona\"-Henri Charriere . Paulo---tez zaluje ze sie minelysmy na czacie :( ale pewnikiem jeszcze to nadrobimy :) zajrze jeszcze w szuwary ...narazie papa.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--------------Benia--------------- 25 stycznia, 34 lata, Śląsk, Bernadeta - 11 lutego panna do wzięcia, wzrost - 170 cm włoski ma krótkie - wiśniowa czerwień martini to jej ulubiony trunek, nie potrafi poprosić o pomoc lub przysługę, nie potrafi pływać, lubi pospać do południa, gaduła, kiedys pisała pamietnik, ma zrywy wodnicze, dopadają ją pesymistyczne myśli..., ale ma poczucie humoru Ps. Benia nie rozpisałaś się za bardzo na swój temat - dlatego tak mało mi wyszło... Od siebie więc dodam, że jesteś raczej zamknięta w sobie, nie bardzo wierzysz w swój wodniczy potencjał, który niewątpliwie posiadasz - jak każda z nas. Jesteś wspaniała - tylko uwierz w to! -------------Jakaja---------- 22 stycznia, 35 lat, Katarzyna - 25 listopada z alkoholów tylko wino, czerwone, wytrawne, niepunktualna, roztargniona, uwielbia pływać, krew - 0 RH+, cechuje ją nadwrażliwość na otaczający świat , jeste raczej optymistką ( niepoprawną ), nie użala się nad sobą,, z powodu mimiki twarzy, często ludzie odbierają ją na pierwszy rzut oka jako osobę wyniosłą, nie znoszącą sprzeciwu, w tym, co robi - uparcie dąży do doskonałości, dumna, niesystematyczna, niepunktualna, nie umie szybko zintegrować się z grupą, raczej się nie uzewnętrznia, uwielbia sobie pospać, nienawidzi bezzsilności, nie zawsze jest z siebie zadowolona, do błędów umie się przyznać, ludzi ocenia po dokładnej obserwacji. pije kawę czarną, gorzką, i jest wybredna, jeśli chodzi o slodkości - nie jada wszystkiego, za pichceniem nie przepada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------------Gosia8------------- , (popgosia@wp.pl) 8 lutego, 32 lat, Płock, Małgorzata - 22 lutego, ma sunie, miszańca - Kaję - 1,5 roku krew - AB Rh+ uwielbia upalne lato, zieloną wiosnę i złotą jesień, nienawidzi zimy, hazardzistka - (duży lotek), ale jej prawdziwym nałogiem są książki, zakupy i leniuchowanie... nie lubi być w centrum zainteresowania, nie lubi być obściskiwana na różnych rodzinnych imprezach, zdolności artystyczne: szydełkowanie, czasem coś na drutach, wyszywanie, nie ma powołania do bycia \"kurą domową\". :D -----------Evergreen----------- 17 lutego, 21 lat, woj. wielkopolskie, studiuje administrację - na 2 roku, zawsze chciała być pisarką, albo poetką - ma szuflady pełne swej twórczości, ma brata bliźniaka, ma sunię 10-miesięczną (chińskiego grzywacza), jest trochę zwariowana i kocha wolność, ma mnóstwo pomysłów na życie (gorzej z ich realizacją...), ceni sobie niezależność i jest niepoprawną marzycielką..., często chodzi z głową w chmurach, w zwykłej rzeczywistości stara się znaleźć pozytywne aspekty... i zawsze jej się to udaje, kocha książki, kocha zwierzęta - ma suczkę (szczeniak), bez której nie wyobraża sobie życia, jeszcze, ale tak mnie umie podejść, że zrobiłabym dla niej wszystko uwielbia wiosnę - kwiecień, maj to jej miesiące. --------My -self--------- 23 stycznia, 25 lat, woj. wielkopolskie, partner - strzelec. Raczej humanistka, skończyła studia techniczne. Uwilbia imprezy, zapominalska, rozpiera ją energia, bardzo lubi dwuznaczności i pokrętne wypowiedzi, jest pozytywnie zakręcona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------------I say------------ 12 lutego, wyglądała na młodszą, spokojna, nie przejmuje się \"głupotami, bo szkoda jej na to energii życiowej, nie znosi głupoty, nie ulega uprzedzeniom i stereotypom, raczej ignoruje niż potępia/krytykuje, lubi porządek chociaż nie pedantyczny, Z jednej strony ma o sobie bardzo dobre zdanie, z drugiej ciągle chce coś poprawić, bo chciałaby być prawie perfect! Za nic nie przyznaje się do swoich największych słabości, jakąś tajemnicę/cząstkę siebie - trzyma tylko dla siebie. Jest nieco zbyt romantyczna, ale bardzo rzadko się zakochuje, nie przepada za flirtowaniem, umie się przyznac do błędu, raczej nie żywi urazy - ma pewien stopiń tolerancji dla ludzkich słabości, poważniejsze krzywdy/błędy/kłamstwa itp. powodują u niej natychmiastowe przekreślenie danego osobnika i ignorowanie go. ---------isa----------- Isa - 16 lutego, Iza - 16 marca mąż skorpion - 11 lat razem, dzieci. Ma mnóstwo energii, uwielbia się śmiać, mowi bardzo cicho, w dyskusjach nie daje się przekonać, że nie ma racji, ciagle się śmieje, nie ma \"powaznych\" problemów, uwielbia być w centrum uwagi. ---------Cicha------------ 22 stycznia, 40 lat, woj. śląskie, Lucyna - 30 czerwca, nie wygląda na swój wiek - oczywiście, mąż to LEW, jest krawcową , uwielbia lato, na codzień - małomówna raczej, ostatnio ma hopla na temat pozytywnego myślenia Bardzo lubi malować - ściany, przemeblowywać mieszkanie - uwielbia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...jakby to powiedziec...Idioto----milo ze sie odezwales :) szaro tu u nas bylo ostatnio i troche koloru nie zawadzi. zacząłeś mówić ludzkim głosem wiec milo że zaglądasz :) głupio tak kogoś od idiotów wyzywać hehe ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście popełniłam parę błędów... ale to było do przewidzenia... :( Oto te, które wychwyciłam: Alan_Poll--------- Alan_Poll- miało być! Evergreen -------- ta końcówka... - ( jeszcze, ale tak mnie umie podejść, że zrobiłabym dla niej wszystko) - przeoczyłam po prostu... i nie usunęłam... I say ------- oczywiście - wygląda.... Przepraszam Was, ale tak mam zawsze, gdy robię coś \"dużego\" - roztargniona jakaś jestem i niedokładna... :D Pozdrawiam, a jak kogoś pominęłam, to niech się upomni - dokończę wtedy. Mam jeszcze 4 osóbki - ale dość mało o nich faktów... 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarkano --> ależ się napracowałaś dziewczyno, ale wielkie dzięki, super. 👄. Jedno bym zmieniła - nie lubię upalnego lata. Mogę dodać, że mam 162 cm wzrostu, zielone oczy, okulary, przeraźliwie jasna cera (tzw. córka młynarza), długie włosy, słomiany zapał, niesystematyczna, skończone studia. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jacie!!! Sarkana!!👄ależ jestem pełna niekłamanego podziwu!Aż mi oczy z orbit wyszły na Twoja pracę-jest super!!U mnie nic nie trzeba zmieniać,wszystko to prawdziwe ,godne i sprawiedliwe hihihi w podziękowaniu dla Ciebie🌻❤️👄 Pozdrawiam Was ciepło:) Gosia --->dzieki bardzo za horoskopik👄 kigana--->alem ciekawa czy 10 zł włożysz facetowi za stringi?hihi;) Idiota---->witaj na topiku:D na listę poczekaj👄 miłego weekendu życze raz jeszcze ,bo chyba się nie pojawię:((,ale mówię chyba...,pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×