Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sidney

castelvolturno getto sea side

Polecane posty

krzysiu odemnie z bloku juz o mnie zapomniał.nie pisze nie dzwoni.a ja nigdy nie mam hajsu na telefonie żeby pierwsza się z nim skontaktować.wogóle wszyscy o mnie zapomnieli,a starzy dobrzy znajomi powyjeżdzali.żeby sie pocieszyc postanowiłam kupić telefon z videocamerą żeby sie nagrywać i póżniej puszczać to i się śmiać.zresztą nie wazne.mam nadzieje ze chociaż u ciebie się poprawi i zycze ci tego z całego serca.kaczorek też jest ze mną i tez cię pozdrawia.dzisiaj jest karnawał i zabawa w portoricano dla dzieci,ale chyba nie idziemy bo nie ma pieniędzy.a pozatym stój jessi jest już na nia za mały.odnaośnie tego dzwoniła dziś mała magda i kazała cie pozdrowić.już się pytała czy przyjedziesz.w domu to co zwykle.kazdy w komplecie.jest dylemat bo chcieliśmy dać jess do przedszkola od marca ale leki sa bardzo drogie te do nosa.a trzeba ja wyleczyć bo w przedszkolu pozaraża wszystkich i będzie to do niej wracało.nie martw się co moge to pomoge.módl się tylko żeby jess rogi nie wyrosły :-) strasznie dokucza.dzisiaj mnie zbiła.ale to nic bo się przyzwyczaiłam.Kocham cie tęsknie.pozdrów jeżynkę dbaj o nią i nie bij chociaz czasem trudno sie powstrzymać.sama to wiem. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm....to straszne co piszesz o znajomych-szczerze to nie wierze,ja do nikogo nie dzwonilam prawie 2lata i ludziska mnie pamietaja,kaska jonak pisze do mnie listy i honorata tez-ta kumpela z plastyka.ludzie we wloszech tez pamietaja sama mowilas ze magda sie pytala o mnie,mysle,ze i ciebie pamietaja twoi znajomi❤️na pewno! tak sobie mysle,ze tobie to bardzo dobrze by zrobil wypad na dyskoteke,wiem mowicie,ze jest kiebsko,bo pelno wlochow i muza nie ta.........to nic zawsze cos innego,a nie siedzenie w chacie-musosz sprobowac na pewno sie zrelaksujesz:classic_cool: gata bierz lil d pod reke i w tym tygodniu na disco!:) kurcze kazdy mi mowi,ze to moja wina,ze masz tyle problemow,bo ci dalam zly przyklad ,to teraz tez wez ze mnie przyklad i olej cala reszte i idz na disco przeciez jestes taka mlodziutka i tobie sie nalezy odrobina szalenstwa:) hm..piszesz ze leki drogo kosztuja-ile?co nonna zrobila ze zlotem,bo jesli go wydala,a pieniadze przelala na chate i zywnosc to bardzo sie pogniewam,to bylo jess i mialo byc przeznaczone tylko na jess.hm..koniecznie napisz ile za te leki!postaram sie pomoc. i chce wiedziec co z tym zlotem,nie bede dzwonic bo nonna to stara klamczucha i tylko mnie wkurwia. jak mysle o tym co tam sie dzieje to w brzuchu mi sie gotuje i chce wracac pierwszym wolnym lotem,jak ja moge zyc w spokoju jak tam sie tragedia rozgrywa........:( pozdrowcie magde ode mnie wyslalam jej valentynke.bedzie w rozowej kopercie a dla pasquala w czerwonej, gata ty tez zagladaj do skrzynki❤️ czy dzieci dostaly valentynki? a wiecie,ze 14 dj proszek ma urodziny🌼 czekam na odpowiedz,szczegolnie co jest grane z ta medycyna! kocham was calym sercem,przykro mi,ze czasami nie potrafie tego okazac i sorry,ze w przeszlosci bylam taka egoistka:P 🌼gata 18 ty nic mi nie napisalas-pytalam cie gdzie pracujesz,u was w parco czy na villagio? poza tym czemu nie pociagniesz swojej kolezaneczki za noge i nie pojdziecie sie zabawic-dla chcacego nic trudnego!czekam na wasza wiadomosc,ze bylyscie na disco i bylo super,wytanczone do bolu itd... na razie bede konczyc kocham was bardzo-WSZYSTKICH niech jagodzianeczka tez cos do mnie napisze duzo caluskow👄 lece dalej pa pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm....to straszne co piszesz o znajomych-szczerze to nie wierze,ja do nikogo nie dzwonilam prawie 2lata i ludziska mnie pamietaja,kaska jonak pisze do mnie listy i honorata tez-ta kumpela z plastyka.ludzie we wloszech tez pamietaja sama mowilas ze magda sie pytala o mnie,mysle,ze i ciebie pamietaja twoi znajomi❤️na pewno! tak sobie mysle,ze tobie to bardzo dobrze by zrobil wypad na dyskoteke,wiem mowicie,ze jest kiebsko,bo pelno wlochow i muza nie ta.........to nic zawsze cos innego,a nie siedzenie w chacie-musosz sprobowac na pewno sie zrelaksujesz:classic_cool: gata bierz lil d pod reke i w tym tygodniu na disco!:) kurcze kazdy mi mowi,ze to moja wina,ze masz tyle problemow,bo ci dalam zly przyklad ,to teraz tez wez ze mnie przyklad i olej cala reszte i idz na disco przeciez jestes taka mlodziutka i tobie sie nalezy odrobina szalenstwa:) hm..piszesz ze leki drogo kosztuja-ile?co nonna zrobila ze zlotem,bo jesli go wydala,a pieniadze przelala na chate i zywnosc to bardzo sie pogniewam,to bylo jess i mialo byc przeznaczone tylko na jess.hm..koniecznie napisz ile za te leki!postaram sie pomoc. i chce wiedziec co z tym zlotem,nie bede dzwonic bo nonna to stara klamczucha i tylko mnie wkurwia. jak mysle o tym co tam sie dzieje to w brzuchu mi sie gotuje i chce wracac pierwszym wolnym lotem,jak ja moge zyc w spokoju jak tam sie tragedia rozgrywa........:( pozdrowcie magde ode mnie wyslalam jej valentynke.bedzie w rozowej kopercie a dla pasquala w czerwonej, gata ty tez zagladaj do skrzynki❤️ czy dzieci dostaly valentynki? a wiecie,ze 14 dj proszek ma urodziny🌼 czekam na odpowiedz,szczegolnie co jest grane z ta medycyna! kocham was calym sercem,przykro mi,ze czasami nie potrafie tego okazac i sorry,ze w przeszlosci bylam taka egoistka:P 🌼gata 18 ty nic mi nie napisalas-pytalam cie gdzie pracujesz,u was w parco czy na villagio? poza tym czemu nie pociagniesz swojej kolezaneczki za noge i nie pojdziecie sie zabawic-dla chcacego nic trudnego!czekam na wasza wiadomosc,ze bylyscie na disco i bylo super,wytanczone do bolu itd... na razie bede konczyc kocham was bardzo-WSZYSTKICH niech jagodzianeczka tez cos do mnie napisze duzo caluskow👄 lece dalej pa pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej misia!!!!!!!pisłam ci chyba,że pracuje na via porchiera..a może sobie to tylko pomyślałam a nie napisałam??????????ale teraz już wiesz.10 min temu tu weszłam i miałam ci już pisać a tu miła niespodzianka.uprzedziłaś mnie.myślałam że jeszcze śpisz.wiesz tak gadałyśmy dzisiaj że może ruszymy dupy i pójdziemy wreszcie na disco-trzasko.nie mogę doczekać się lata.jest zimno.ale wyobrażam sobie co jest teraz w polsce.czasmi bym chętnie stąd uciekła do polski.tam to miałam spokój.mieszkałam sama,robiłam co chciałam i miałam święty spokój.nikt się nie kłócił,nie darł,nie wkurwiał mnie...ale niestety to na razie nie możliwe...takie życie.ale basta ze smutami.nareszcie ściągnełam sobie moje ukochane pioseneczki z interneciku :-) :-) co ja bym zrobiła bez muzyki?????????? a co u ciebie jak malutka?????? ❤️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej misia!!!!!!!pisłam ci chyba,że pracuje na via porchiera..a może sobie to tylko pomyślałam a nie napisałam??????????ale teraz już wiesz.10 min temu tu weszłam i miałam ci już pisać a tu miła niespodzianka.uprzedziłaś mnie.myślałam że jeszcze śpisz.wiesz tak gadałyśmy dzisiaj że może ruszymy dupy i pójdziemy wreszcie na disco-trzasko.nie mogę doczekać się lata.jest zimno.ale wyobrażam sobie co jest teraz w polsce.czasmi bym chętnie stąd uciekła do polski.tam to miałam spokój.mieszkałam sama,robiłam co chciałam i miałam święty spokój.nikt się nie kłócił,nie darł,nie wkurwiał mnie...ale niestety to na razie nie możliwe...takie życie.ale basta ze smutami.nareszcie ściągnełam sobie moje ukochane pioseneczki z interneciku :-) :-) co ja bym zrobiła bez muzyki?????????? a co u ciebie jak malutka?????? ❤️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przed chwila sie nadenerwowalam zawiesił mi sie internet i nigdzie nie moglam wejsc przez godzine ale teraz chyba wszystko ok - mam taka nadzieje.kocham cie bardzo 🌻 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przed chwila sie nadenerwowalam zawiesił mi sie internet i nigdzie nie moglam wejsc przez godzine ale teraz chyba wszystko ok - mam taka nadzieje.kocham cie bardzo 🌻 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie kicha caly dzien nie moglam wejsc na forum kafeterii,dopiero teraz mi sie udalo. ogladalam caly dzien tv teraz jak wieczorkiem leca fajne filmy to gruby tescio mi sie w walil,a ja u nas w pokoju nie mam kablowki,do cholery.....tesc z rana tez siedzial przed tv i wieczorem znowu,cholera.......moj maz tez zly.no trudno bedziemy siedziec w pokoju jak dwa knury:( nie moge sie doczekac kiedy wyprowadzimy sie do nowego domu tam juz wszystko gotowe,tylko ze maly nie chce sie wyprowadzic.tv tez tam mamy i pieknie umeblowane,czysto i pachnaco,ale satelity,ani kablowki niestety jeszcze nie mamy,jak bym poszla do pracy to pierwsze co robir to sie pakuje i wynosze do nowego domu!!!!!!! gata 18 prosze cie bardzo przekaz lil d ta wiadomosc z gory na temat lekow dla panny j.postaram sie jakos to zalatwic i ile one kosztuja?czyzby na prawde az tak drogie,ze nie starcza na przedszkole???????????????????????? co z PANEM B? jak sie czuje jagodka❤️ pisz o wszystkim ja czekam sorry ze czasem nie odpisuje ale linia jest zawsze zajeta i trudno sie dostac na forum......:( slodkich snow😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!!!!!!!!ja wczoraj też nie mogłam się tu dostać.były jakieś prace konserwacyjne,czy cos w tym stylu.wkoncu skapitulowałam i poszłam spać u mnie wszystko ok.dzisiaj idę do pracy około 20.i pewnie wróce o 2.ale to nic.lubie tam chodzić.dzieciaki są spoko. w domu lekki burdelik ze strusiem ale to w normie.już się przyzwyczaiłam.ale też bym się chciała juz wyprowadzić... wlaśnie wróciłam ze sklepu i zrobiłam sobie zapas pepsi i kracersów.wcześniej wpierdzieliłam wafelki i marsa.jak ja kocham słodycze!!!!!!!!!!!!! z lil d będe widziała się jutro to jej przekaże. z panem b to ja nic nie wiem. a gode boli jeszcze nóżka. jak ma sie pchełka???????? oooo właśnie przyszedł strusiu i już się zaczyna.mam tego serdecznie dość!!!!!!!!!jak tak dalej pójdzie to zrobie mu krzywde.bo jak się pożądnie wkurze to nie panuje nad sobą.jeszcze nigdy w życiu nikogo tak nienawidziłam jak jego.jest jak wrzód na dupie.chce się z tad wyprowadzić i to jak najszybciej. misia odezwę sie po powrocie z pracy. ❤️ 😘 dla ciebie i pchełki. pozdrowionka dla zwariowanego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedawno wróciłam z pracy.dzisiaj nawet wczesniej niz zwykle. myślałam że może już coś napisałaś,a może jeszcze śpisz... chciałam ci powiedzieć że bardzo tęsknie za tobą i zresztą nie tylko ja ... :-) trzymaj się gorąco ty i pchełka. jak tam maż?jego też pozdrów ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzisiaj przespalam caly dzien wstalam, o 16 wow niezle co!:) potem bylam w bibliotece po jakies magaztny dla babek i wzielam kilka dvd,bo tu jest tak fajnie ,ze w bibliotece ma sie dvd za darmo-dodam,ze same nowosci:P teraz gotuje hinskie danie z torebki w tv leci american idol ale jaja:)mozna sie niwzle usmiac,nie ma to jednak jak nasz polski:) u mnie nic nowego pchelka wciaz chora maz jak to maz-chociaz ostatnio bardzo dobry❤️ hej zwariowany20 skoro juz tu jestes na naszym ,,tajemniczym topiku,,to napisz cos o sobie droga gato 18 ja dzis zupelnie wymiekkam nie mam co ci napisac kazdy dzionek tu prawie taki sam,musze leciec bo zarlo w mikrofalowce sie gotuje,juz czuje jak smierdzi:( chyba bedzie pies je jadl,bo ja dzis mialam straszny problem z brzuchem,rano tzn po poludniu jak tylko wstalam zaraz mi sie zachcialo cos slodkiego nic w domu nie bylo wiec capnelam tescia hallsy czy tam jak te cukierki sie nazywaja?te cholery mietowe chcialy mnie zabic-jak poszlam do biblioteki to czulam,ze zaraz sie wyzygam,nogi mi sie uginaly i krecilo mi sie w glowie,bylam bardzo chora.....tak przez jakies 2 lub 3 godziny.na szczescie juz czuje sie lepiej. no koncze bo maz zazdrosny napisze cos w nocy lub jutro kocham cie gato bardzo przesylam tysiace caluskow tesknie 🖐️ ty pewnie juz smacznie spisz😴wiec kolorowych snow🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwariowany 20 ty baranku,a kiedy masz urodziny?tak tylko z ciekawosci,bo moja corka to tez baranek(17kwietnia),moj tatus baran(11kwietnia) i nie wiem czy wiesz ale gata 18 to tez baran hi hi :p ja jestem rybka:) hm..czyli jesli ktos chce z toba nawiazac kontakt lub blizej cie poznac to ma sie wyniesc na podana strone int. hm...a sa tam inne ciekawe osobki?bo ja szukam przyjaciol...mimo,ze jestem mezatka bardzo sie tu czuje samotna,to pewnie roznica charakterow a przedewszystkim kultur. hm...pozdrawiam🖐️ ps jestes bardzo tajemniczy,dlaczego?nie lubisz mowic za wiele o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps:my tez jestesmy swietokrzyskie-wiec witaj w klubie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sidney a ja 3 kwiecień:):) Wiem ze gata jest ze świętokrzyskiego bo mi sama to mówiła:)Z tą stronką to nic takiego. Założylem tam sobie tylko moją galerie i jak ktoś chce mnie zobaczyć to tam może to zrobić:) Tajemniczy jestem i nie wiem czemu ale jakoś to lubie:) W koncu osoba do końca nieodkryta przez nikogo w pewnym sensie intryguje inne:)Pozdrawiam:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!!!!a ja juz się o ciebie martwiłam. kurcze ale mam głoda.właśnie sobie przypomniałam,że dzis nic nie jadłam... niestety u mnie tez codziennie to samo.zmienia się tylko godzinka mojego przebudzenia.jak zwykle byłam u lil d,która powiedziała,że może póżniej mnie odwiedzi z kaczorkiem i misterem t. dzisiaj rano wstałam poszłam po chleb i od razu spytałam sie czy w te wakacje tez mam tam prace.najprawdopodobniej tak.po powrocie do domu wziełam sie za gotowanie sosiku pomidorowego.wyszedł podobno dobry. chciałabym pojechac na dyskoteke w piątek,ale jak zwykle jest problem z samochodem... jakie filmy sobie wziełaś w bibliotece?(fajne te biblioteki).też bym sobie coś obejrzała...satelita mi nie działa,więc jestem skazana na włoską tv,w której rzadko jest coś ciekawego. Lil d kupiła wczoraj kaczorkowi nocnik.jeszcze nie został wyprubowany.ale już wyobrażam sobie kaczorka na tym tronie.hi hi hi napewno będzie wyglądał bardzo śmiesznie. kończe bo naprawde nie mam zielonego pojecia co bym mogła cijeszcze napisać. ucałuj pchełkę. bardzo cię kocham i tęsknie.wskakuj w walizkę razem z pchełką i wyślijcie sie do nas. pozdrowienia od gody 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis nie bede za wiele pisac,wlaciwie to nic pchelka bardzo chora:( pozdrawiam jesli lil d sie do ciebie przyczolga to niech koniecznie napisze co jest grane z tymi lekami dla j i przedszkolem i jak sprawa panna b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis nie bede za wiele pisac,wlaciwie to nic pchelka bardzo chora:( pozdrawiam jesli lil d sie do ciebie przyczolga to niech koniecznie napsze co jest grane z tymi lekami dla j i przedszkolem i jak sprawa panna b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lil d prosiła mnie żebym ci napisała że na razie nie ma sensu dawać j do przedszkola dopuki nie bedzie zdrowa w 100 % .bo jak pójdzie teraz to rozchoruje się jeszcze bardziej i bedzie musiała siedzieć w domu a pieniądze na przedszole zostana wyrzucone w błoto. tak pozatym to u nas nic ciekawego się nie dzieje oprucz oczywiscie pierdolniętego strusia.strasznie truje zęba i sie wymądrza. u nas dzisiaj fajna byla pogoda i byłam z lild na spacerku. co do pana b to nic nie wiem ale jutro sie spytam i napisze. a co u ciebie ??????????? pchełka nadal chora?????????? a jak mąż????????pozdrów go od nas. tysiąc 😘 od gody i ode mnie. kochamy cie bardzo ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lil d prosiła mnie żebym ci napisała że na razie nie ma sensu dawać j do przedszkola dopuki nie bedzie zdrowa w 100 % .bo jak pójdzie teraz to rozchoruje się jeszcze bardziej i bedzie musiała siedzieć w domu a pieniądze na przedszole zostana wyrzucone w błoto. tak pozatym to u nas nic ciekawego się nie dzieje oprucz oczywiscie pierdolniętego strusia.strasznie truje zęba i sie wymądrza. u nas dzisiaj fajna byla pogoda i byłam z lild na spacerku. co do pana b to nic nie wiem ale jutro sie spytam i napisze. a co u ciebie ??????????? pchełka nadal chora?????????? a jak mąż????????pozdrów go od nas. tysiąc 😘 od gody i ode mnie. kochamy cie bardzo ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc sloneczko wczoraj za wiele nie pisalam bo dziecko chore wieczorem bylam z mezem na zakupach,kupowalismy jedzonko by zapchac troszke lodowke i nasze brzuchy:P potem siedzielismy przed tv i ogladalismy filmy z biblioteki -totalna kicha-niestety,az na jednym z nich zasnelam teraz z rana tylko wstalam i lece do kompa sprawdzac co tu napisalas myslalam,ze moze sa jakies wiadomosci od pana b,bo mial wczoraj sprawe wiec myslalam,ze moze kevin zadzwonil,hm..jesli nie to pewnie zostanie tam gdzie jest lub...wroci do domu zapytaj lil d czy nonna a nic nie wie?nie bede do nich dzwonic,bo znowu przyszedl mi kolosalny rachunek za telefon... pchelka wciaz ma kaszel i gardelko ja boli maz jak narazie bardzo dobry dopuki go o cos nie poprosze... to tyle u mnie wspolczuje tej sytuacji ze stusiem,on jest szalony koniecznie ucaluj gode czy ktos wie co porabia goska anki mama? czy sa jakies wiadomosci od cindi? to tyle na razie koncze ,serdecznie pozdrawiam perzesylam slodkie caluski ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty tu pewnie juz nie zajzysz wiec-kolorowych snow😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem!!!!!!!!!!jeszcze nie spie nie dawno weszłam bo oglądałam tv nie martw się jutro zapytam sie wszystkiego edyta siostra gośki była tu ostatnio na ferie.twoja mama u niz była bo chciała dać paczke dla twojej babci przez edyte a cindy podobno tez przyjechała do julki w odwiedziny.nie wiadomo gdzie był.mówią że w afryce,w angli,w polse i gdzieś tu we włoszech.a więc trzeba zgadywać.do wyboru do koloru. biedna mała pchełka... ja też już kończe. chyba zaraz ide naprawde spać jutro obiecuje napisze o b tysiące 😘 ❤️ witaj zwariowany.gratuluje.z tego co czytałam masz niezły fan club :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem!!!!!!!!!!jeszcze nie spie nie dawno weszłam bo oglądałam tv nie martw się jutro zapytam sie wszystkiego edyta siostra gośki była tu ostatnio na ferie.twoja mama u niz była bo chciała dać paczke dla twojej babci przez edyte a cindy podobno tez przyjechała do julki w odwiedziny.nie wiadomo gdzie był.mówią że w afryce,w angli,w polse i gdzieś tu we włoszech.a więc trzeba zgadywać.do wyboru do koloru. biedna mała pchełka... ja też już kończe. chyba zaraz ide naprawde spać jutro obiecuje napisze o b tysiące 😘 ❤️ witaj zwariowany.gratuluje.z tego co czytałam masz niezły fan club :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahh Gato...:):) Miło być zauważalnym:):):) Poza tym to nie mam pojecia czym sobie na to zasłużyłem.. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×