Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sidney

castelvolturno getto sea side

Polecane posty

eeee nie po bledach raczej po stylu pisania:) Podaje Ci moj przepis na zupe meksykanska:szybko sie ja gotuje:) Podsmazyc na patelni na 1 lyzce oliwy z oliwek pokrojona 1 duza cebule z miesem mielonym(moze byz z indyka) Przelozyc do duzego garnka Dodac pokrojona w kostke papryke zielona czerwona ,zolta,posiekany zabek czosnku.kawalek pokrojonej papryczki chili(ale to nie duzo bo jest bardzo ostra) dodac puszke fasoli bialej i czerwonej troche sosu pomidorowego albo przecieru ,curry, pieprz,troche sosu tabasco gotowac na malym ogniu az do miekkosci. orzy podaniu posypac startym zoltym serem Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana sidney!!!!!!!!!!w domu wszystko ok,córa zdrowa.co wieczór robie jej inhalacje i troche lepiej.w dwóch słowach- nic się nie martw. jeśli chodzi o0 moje urodziny to kawał czasu.jeśli chodzi o prezent,to najbardziej bym sie cieszyła z jakiegoś fajnego chłopaka :-) nieważna uroda,ważne serce i akceptacja mojego dziecka z jego strony.pomódl sie o to,żeby zaświeciło mi wreszcie słoneczko.i żebym znalazła więcej przyjaciół na swojej drodze.takich jak ty i gata. mam nadzieje że u was wszystko w porządku. całuje i pozdrawiam. ciocia d do zwariowanego my jeszcze nie mieliśmy okazji sie poznać mam nadzieje że i do mnie napiszesz tez coś miłego. ja z checia tez ci cos napisze i nie martw sie-ja nie zawsze zanudzam swoimi problemami. to tylko teraz-trudny okres.ale wszystko minie. i napewno sie polubimy :-) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga lil D..:):)Ciesze sie ze sie poznamy:)Sidney mówiła ze spoko z Ciebie dziewczyna:):) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam serdecznie w weekend🖐️ wczoraj zglodnialam bardzo przy tym kompie i polecialam cos zrobic do jedzenia na potrawke bylo za pozno,wiec usmazylam tylko kielbaske na oleju pokroilam w kawaleczki i dodalam troche cebulki-bylo nawet jadalne,oczywiscie nie obylo sie od przypalenia kilku kawalkow kielbasy-:p ale no normalka u mnie-nigdy nic mi nie wychodzi:( elfiku jesli chodzi o zupe mex.to sprobuje zrobic w poniedzialek-ja i moj maz uwielbiamy kuchnie meksykanska:D nawet ta mala-moja corka bardzo lubi fasolke oczywiscie potem cala rodzina faszeruje sie tabletkami ,bo gazujemy strasznie:D hi hi hi hm ta zupka musi byc smaczna:P juz ja sobie wyobrazam niam niam okay-hej wiecie znowu spalam do 16-ja sie wykoncze,ale to wszystko wina hrabiego i pchelki,bo siedza do rana przed tv hej LIL D wrocilas-to dobrze,ze cos napisalas,bo juz sie martwilam.hm chlopaka bys chciala na urodziny...w okolicy jest bardzo wielu,ale jacy sa nie wiem?a tak na serio,jaki prezent?co mam ci kupic??wymysl sobie i mi napisz-cos extra!bo 18 ma sie raz w zyciu:D ucaluj jess ode mnie.powiec jej,ze mocno ja kocham,hm..a co z kevinem?czy pan B wrocil z fakacji? gata 18 a co u ciebie?jak przebiegna valentynki-bacardi & cola? zwariowany,po malu poczekaj,na razie jestes tu sam,ale na pewno ktos dolaczy..a poza tym nie marudz dbamy o ciebie jak mozemy:D,bo mamy cie tylko jednego!nie jest zle👄chyba wczoraj zaszalales,bo tak szybko zniknoles?hm...chyba to piwko cie tak uspilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany tyle sie opisalam,ciekawe czy sie zalapalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany tyle sie opisalam,ciekawe czy sie zalapalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfiku a znasz przepisy na ciasta?bo mi marzy sie jakis placek na zimno cos w stylu sernika z galaretkami i owocami...cos prostego-dla poczatkujacych,jakis latwy przeps,ktory nawet ja moge wykonac-kiedys w gazecie cos widzialam z tych malych galaretek jelo i whoop cream-czy jak to sie pisze?wiem,ze go galaretek mozna dodac tez mleczko skondensowane i tak na zmiane nakladac rozne kolory warstw na siebie,ale jakie powinny byc proporcje to nie wiem? 🌼:D🌼:D🌼 zwariowany,a moze ty mi pomozesz szukac chlopaka dla LIL D? 🌼:p🌼:p🌼 gata 18 a co z toba?jak bylo wczoraj/ otworzyli ten nowy bar? 🌼:)🌼:)🌼 LIL D nie martw sie rozpoczelam poszukiwania prezentu dla ciebie/tego na serio i tego pol zartem-mimo wszystko czekam na twoje zdanie na ten temat okay to na tyle ode mnie znikam............🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfiku a znasz przepisy na ciasta?bo mi marzy sie jakis placek na zimno cos w stylu sernika z galaretkami i owocami...cos prostego-dla poczatkujacych,jakis latwy przeps,ktory nawet ja moge wykonac-kiedys w gazecie cos widzialam z tych malych galaretek jelo i whoop cream-czy jak to sie pisze?wiem,ze go galaretek mozna dodac tez mleczko skondensowane i tak na zmiane nakladac rozne kolory warstw na siebie,ale jakie powinny byc proporcje to nie wiem? 🌼:D🌼:D🌼 zwariowany,a moze ty mi pomozesz szukac chlopaka dla LIL D? 🌼:p🌼:p🌼 gata 18 a co z toba?jak bylo wczoraj/ otworzyli ten nowy bar? 🌼:)🌼:)🌼 LIL D nie martw sie rozpoczelam poszukiwania prezentu dla ciebie/tego na serio i tego pol zartem-mimo wszystko czekam na twoje zdanie na ten temat okay to na tyle ode mnie znikam............🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!! Trafiłam tutaj na Wasz topiczek zupełnie przypadkiem, takim samym sposobem jak Dark Elf. Zaciekawił mnie tytuł. Czytam stronę po stronie i patrzę a tu nasza Kochana Simonka.Tak więc Simonko vel Sidney czy pozwolisz, ze od czasu do czasu odwiedzę Cię na tym topiku? Apropo przepisów jak będziesz zainteresowana przepisem na placki ziemniaczane z sosem cygańskim to z miłą chęcia go podam. Dla mnie sosik bomba- szybki i prosty do zrobienia. Ps. Wpadaj do Nas na topik do 20 częściej bo brakuje nam Ciebie i zapraszam do Nas Twoje Siostry. Pozdrawiam Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!!!!!!!witam wszystkich.właśnie wrociłam z pracy i łeb mi pęka. ale zanim poszłam do pracy,lil d,kaczorek i ja,polecieliśmy na obczajke do tego pubu ale był zamknięty. teraz jak wracałam z pracy.to poprosiłam \"szefową\",żeby wysadziła mnie pod tym barem,bo jak bym dziś tam nie poszła to chyba wątroba by mi zgniła z ciekawości.muza super extra.leciały nasze ukochane stare pioseneczki millenijne.trafiłam na końcówkę jakiegoś remixu (nie znam tytułu) i jay-z \"gigga\".niestety pustki.jakiś murzynek tańczył sobie samotnie i jakaś baba siedziała przy barze.nikogo znajomego a więc z ciężkim sercem przyszłam do domu. mój plan na walentynki?????idę robić jakiś shopping i mam zamiar utonąć w litrach alkoholu,ale pewnie w pon pewnie zmienie zdanie. a co u was słychać ciekawego????????? jak tam pchełka i mąż?????????/ zwariowany i co przyjechała siostra?????? jak tam twój fan club????????? witaj Dark Elf i Netta :-) Dark Elf i Netta my się nie znamy to może powiecie mi coś o sobie. kurcze przez was to się głodna zrobiłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gata 18 ja jestem kolezanka Sidney znamy sie z innego topiku,jestem teraz tez w Stanach a pochodze ze swietokrzyskiego dokladnie z malej miejscowosci kolo Starachowic.Co wiecej interesuje mnie psychologia wizaz i gry komputerowe:)Jestem mezatka od 2 lat i tesknie bardzo za Polska:) Sidney wiem o jakim placku mowisz z tych galaretek(sernik na zimno) ja go uwielbiam ale nie mam pojecia jak zrobic bo nie moge dostac serkow a niewiem czym je zastapic,mialam kiedys swietny przepis na placek bananowy musze znalesc przepis to Ci podrzuce...:) zupa wychodzi swietna koniecznie sproboj:) no z tym gazowaniem to prawda:)a lubisz krewetki to Ci podrzuce fajny przepis.:) Sidney ja bym poszla wczesniej do lozka a maz niech siedzi przed tv jak chce mu sie do rana:P Netta:) Lil D:) Zwariowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich szczegolnie kochana nette,przepraszam,ze nie zagladam do 20 ale tyle nowych ludzikow,ze trudno wszystkich zapamietac.... elfiku ale mi zrobilas smaka z ta zupa,az wyslalam meza do taco bell:D fajnie by bylo miec ten przepis z tym plackiem na zimno-dobry,sprawdzony i latwy przepis:D netta-pisz ten przepis na placki ziemniaczane i ten sosik-placki mi wychodza takie sobie,ale bolesci po nich nikt nie ma-prosze cie bardzo jesli bedziesz pisac przepis na sos to podaj dokladne proporcje-z gory dziekuje❤️ ale fajnie,ze tu wszyscy sie spotkalismy-moje kochane dziewczyny i ty zwariowany 20 wlasciwie to tak smiesznie wyszlo z tym topikiem,ale to jedyny kontakt z gata18 i moja LIL d❤️ gata 18 wiec powiadasz,ze bar jest spoko-fajnie,bo macie bardzo blisko,moze pozniej towarzystwo sie rozkreci-na pewno juz nie moge sie doczekac kiedy przyjade i bede mogla was usciskac tym razem na dluzej jak tydzien hej elfiku piszesz,ze lubisz makijaz ja kocham sztuke w kazdym wykonaniu,nie wiem czy juz kiedys wspominalam,ale u nas w bibliotece maja takie spotkania-male kolko plastyczne,maluja itd...musze sie tam wybrac,musi byc extra.gdyby nie moje dzieci to chetnie wrocilabym do szkoly i poszla na studia na historie sztuki,ale jak sie ma szalonego meza i 2 dzieci na dodatek malutkich to nie jest latwo.moze jeszcze kiedys sprobuje???moze.....fajnie by bylo!nie chodzi o same studia tylko o ten kierunek musi byc naprawde extra. LIL D koniecznie sie jeszcze odezwij❤️ netta-duzo caluskow 👄 dark elf❤️-ty rowniez tu czasem zagladaj zwariowany 20-a ty gdzie dzis balujesz? GATA 18-buon domenica-:D zmykam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sidney my uwielbiamy taco bell:)Mysle ze powinnas chodzic na takie spotkania w bibliotece,czy Twoj maz pracuje moze on moglby posiedziec w tym czasie z dziecmi?A moze tesciowa?Niewiem jak sytuacja u Ciebie wyglada...Fajnie tez bylo jakbys poszla do tej szkoly ktora Cie interesuje.Mam nadzieje ze Ci sie to kiedys uda,moze jak dzieciaczki troche podrosna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:):) Sidney miło mi że tak o mnie dbacie:):) Ja też sie staram jak tylko moge..:) Więc lil D będzie miała 18-stke:)?? Gratulacje na nowej drodze życia lil D 🌼 Sidney chętnie Ci pomoge znalezć chłopaka dla lil tylko nie wiem jakie ona ma wymagania:):) Droga Gato mój fan club coś podupada..:):)Nie wiem czemu:) Wczoraj zabalowałem ostro i dzis pęka mi głowa i czuje się troszke zbity..:):):) Myśle że mi niedługo przejdzie. Będe tu wieczorkiem moje kobiety:):) POzdrawiam Sidney 🌼 Gata 🌼 lil D 🌼 Dark Elf 🌼 Netta 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga lil D uśmiechaj sie cały czas i pamiętaj że Twoje problemy są też naszymi. Będzie dobrze, zobaczysz..:):):) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ jak tam niedziela? u mnie po staremu,po malu zaczynam sie przyzwyczajac jak tam przygotowania do walentynek? gata 18 co bedziesz robic w ten uroczy wieczor? LILD no widzisz zwariowany 20 chce zaoferowac pomoc i znalezc ci ten wymarzony prezent na 18\"-jesli chodzi o tego twojego chlopaka to jakie sa kryteria?bedzie nam latwiej szukac:Dpoza ty koniecznie napisz co chcesz na drugi prezent oprocz chlopaka,mam na mysli cos z rzeczy....cos ode mnie i pchelki. hej zwariowany a ty gdzie tak balowales? gata 18 ty chyba tez jakies szalone tango zaliczylas,bo cos dzisiaj nic nie napisalas??????????? elfiku-pozdrawiam❤️=zaraz lece cie spotkac na naszym topiku netta-ty juz pewnie spisz-wiec udanych walentynek ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ wlasciwie to wam wszystkim zycze udanych walentynek-duzo milosci❤️i goracych swxy caluskow👄 ja tu bede na was czekac jutro🌼 a na razie to zmykam dalej..........🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwariowany a ty gdzie jestes tu czy u siebie na topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwariowany a ty gdzie jestes tu czy u siebie na topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sidney lata tu i tam swoj swiatopoglad pokazuje wam.............lece dalej............kurcze musze uwazac na druty tyle tego na kafeterii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sidney lata tu i tam swoj swiatopoglad pokazuje wam.............lece dalej............kurcze musze uwazac na druty tyle tego na kafeterii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walentyki❤️walentynki❤️dla chopczyka i dziewczynki❤️walentyki❤️walentynki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej-dzieki❤️-czekam na was jutro po poludniu,w sumie to jak ktos chce pogadac to wciaz tu jestem............na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej-dzieki❤️-czekam na was jutro po poludniu,w sumie to jak ktos chce pogadac to wciaz tu jestem............na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×