Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sidney

castelvolturno getto sea side

Polecane posty

no pewnie-jestes jedyna osoba dotrzymujacom mi towarzystwa noca..............!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simonka:) Dostalam kartki ale ladne dziekuje ta z pieskiem sliczna juz mi sie chce miec malego szceniaczka:) Co do biletow to sprawdzaj moze akurat beda mieli jakas atrakcyjna oferte. Zwariowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te pierwsze e kartki to byly super-nie wiem dlaczego do was nie doszly?te drugie to takie dla dzieciakow,ale za to komputer je wyslal,a przy tych pierwszych to grymasil,a wielka szkoda bo mi sie b.podobaly.no niestety.bede sprawdzac co kilka dni oferty biletow moze cos znajde.... a na razie pozdrawiam i przesylam caluski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ta ma być do jasnej
anielki. Jakieś forum rodzinne????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno się tak nie denerwowałam jeszcze troche to dostane apopleksji serca nigdzie dzisiaj wejść bo jest niedziela i linia jest chyba przepełniona dostałam od ciebie maile te kartki są śliczne ❤️ zwłaszcza ta z garfieldem :-D zobaczenie ich zajęło mi 2 godz!!!!!!!ale się nawkurzałam!!!!!!!!! wczoraj byłam w pracy i wróciłam dość szybko bo o 1. szefowa przygarneła pieska,takiego malutkiego.ma około miesiąca. doszłam do wniosku,że te makarony to serca nie mają.wczoraj było strasznie zimno i na dodatek padało a to malutkie biedactwo spało na dworze.serducho mi pękało 😭 był przykryty tylko ręcznikiem na dodatek dzieciaki też wpadły w desperacje bo mniejszy się popłakał,a starzy powiedział że jestem bez serca 😭 niestety ja tam tylko pracuje i muszę robić tak jak mi szefowa powiedziała. ten młodszy ma astmę.ale jeśli dziecko nie może mieć jakiegoś zwierzaka to po kiego grzyba brała tą psine???????????żeby marzł na dworze??????????? jakie to nie sprawiedliwe 😭 simonko co u ciebie??????????/jak malutka???????????jak mąż?????????? wiesz....mi też bardzo brakuje tamtych czasów :-( pamiętasz jak szykowałyśmy sie na disco... jak czasami drinkowałyśmy sobie... jak Jessie stukła mi kotka na głowie i pojechłam na dyskoteke z guzem na czole przypominającym śliwkę... jak przyszłam do was na wagary i moja mama wtedy przyszła do was ,a ja siedziałam na piętrze z duszą na ramieniu... ile bym dała żeby te czsy wróciły...ale never b the same again 😭 ale czasami życie jest niesprawiedliwe bardzo tęsknie ucałuj pchełke odemnie i od gody 😘 ❤️ 😘 ❤️ dark elf 😘 netta gdzie jesteś????? 😘 zwariowany fajnie że wróciłeś 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gata to fajnie,ze e-cartki dostalas,dzis otrzymalam potwierdzenie,ze ta z muzyczka tez doszla wiec podkrec glosniki jak bedziesz odbierac e-card.po za tym to ja rowniez mam problemy z komputerem szcvzegolnie jak czekam na e-kartke,lub ktos mi wysle zdjacie to sie czeka w nieskonczonosc,ale jak juz ogladam drugi raz to leci szybciej. ile kartek dostalas-sprawdz dokladnie-ja wyslalam jedna ze zlotymi myslami i melodyjka,potem z tym grubym kociakiem tam chyba melodyjki nie ma?i z kitty...wszystkie doszly-jesli tak to postaram sie wyslac cos wiecej.najlepiej wieczorkiem,bo w dzien to trudnosci linia wciaz zajeta...i niestety nawet na kafe czasem, nie moge sie dostac:( pozdrawiam elfika,zwariowanego i nette❤️ u mnie nic nowego wczoraj znowu zalapalam jakis wirus-myslalam,ze maz mnie zabije...ale komp dziala i wszystko jest juz okay. straszne nudy pogoda -szrowka,ale cieplo,jestem w krotkim rekawku. pchelka lepiej sie poczuwa. slucham do obledu-twoje cd-nelly-over and over again...........:D-bardzo podoba mi sie ta piosenka:D tp tyle ode mnie dzwonilam do mamy,ale w sluchawce odezwal sie wind-jak zwykle:( pozdrow ich ode mnie! moze lil d ma jakies nowinki dla mnie? ucaluj jessicone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Wlasnie sie obudzilem po malej drzemce ktora mnie znużyła:):):) Pewnie dzis znowu maraton do ranka sobie urządze choc zastanawiam sie czy nie isc spać. Pozdrawiam wszystkiech 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wracam już do Was na dobre. Moje sprawy się już unormowały:). Od dziś już będę do Was zaglądać częsciej! Wawa zasypana śniegiem. Dziś po pracy zabieram mojego 5 letniego chrześniaka na sanki, poszaleć trochę:) Pozdrawiam i 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta-zazdroszcze ci tego sniegu!!!!!!!!!!!!! to juz 8lat jak go nie widzialam:( kochana polska-jak mi jej czasem brakuje........... w warszawie mam kolezanke mieszka na ul.malego franka,czy cos w tym stylu wiesz gdzie to jest? tak na prawde to mam mnustwo znajomych,ale kontakt z nimi sie zerwal....pogubilam adresy i nr tel.........a szkoda kiedys mialam praktyki w teatrze co sie znajdowal w palacu kultury-czy ten teatr jeszcze istnieje? pozdrawiam wszystkich serdecznie.........lece dalej🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkieg naj naj naj lepszego z okazji dnia kobiet:D 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki.... Z okazji Naszego święta wszystkiego naj naj naj naj naj najlepszego 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwariowany----dziękujemy Simonka-----niestety nie dostałam:( :( :( Spróbuj wysłać jeszcze raz Buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej netta-ta wiadomosc wyslalam na e-mail adres,ktory wyzej podalas w preferencjach. zwariowany-z toba tez probowalam sie skontaktowac-kilka razy-ale mi wrocily wiadomosci,czyli ten drugi adres,co mi podales cos nie gra,a czy moge pisac na ten pierwszy-przynajmniej jest pewnosc,ze wiadomosci dochodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej misiaki!!!!!!!!!! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET 🌼 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 przepraszam że spóźnione mam nadzieje że wybaczycie przedwczoraj miałam znowu problemy z tym komputerem i nigdzie nie mogłam wejść (zresztą dziś była powturka z rozrywki) wczoraj byłam w pracy a dziś razem z lild poszłyśmy do bambusa na bułke i cole obrzarłyśmy sie niesamowicie niestety ja biedna miałam problem chciało mi się palić a przecież przez tą głupią ustawe nie można palić w miejsach publicznych to jest szczyt chamstwa :-D u nas coraz cieplej (nie zapeszam) i czuć już wiosne w powietrzu a u was jak nadal zima czy wiosna czai się za rogiem dziękuje za życzenia na dzień kobył o przepraszam kobiet :-D sidnej dziękuje za adresik z clipami napewno go odwiedze.przez ostanią godzine próbowałam wysłać ci maila ale nie dało rady spróbuje później jak pchełka????????wiesz ten bar hip hiopowy koło nas zmienił się w klub country a w środy i soboty są dyskoteki dla polaków.chyba mają mało klientów i wym yślają co mogą zwariowany,netta co u was słychać?????????/ przesyłam 100000000000000000 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej netta-ta wiadomosc wyslalam na e-mail adres,ktory wyzej podalas w preferencjach. zwariowany-z toba tez probowalam sie skontaktowac-kilka razy-ale mi wrocily wiadomosci,czyli ten drugi adres,co mi podales cos nie gra,a czy moge pisac na ten pierwszy-przynajmniej jest pewnosc,ze wiadomosci dochodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gata skarbie juz sie martwilam,ze nie piszesz bo komputer ci sie popsul...moj tez czasem grymasi...mam problemy z wysylaniem wiadomosci-zalozylam nowy e-mail adres,podaje na gorze...to moze bedzie mi latwiej:D co u ciebie?\' wszyscy zdrowi? kurcze wciaz nie mam biletu.. dzis wieczorem wroce na te strony co podal elf i moze znajde cos extra?????? a na razie to przekaz ludziskom,ze niestety ale nie bedzie mnie chyba na swieta:( mimo to bede bardzo o was pamietac i w swieta caly dzien bede smutna.... kocham was bardzo i tesknie co tam u panny j? napisz mi jakies nowe ploteczki o ludzikach z villagio... cikawe jak dlugo ten bar wytrzyma..hi..hi-no bedzie im ciezko... a co z millenium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gata skarbie juz sie martwilam,ze nie piszesz bo komputer ci sie popsul...moj tez czasem grymasi...mam problemy z wysylaniem wiadomosci-zalozylam nowy e-mail adres,podaje na gorze...to moze bedzie mi latwiej:D co u ciebie?\' wszyscy zdrowi? kurcze wciaz nie mam biletu.. dzis wieczorem wroce na te strony co podal elf i moze znajde cos extra?????? a na razie to przekaz ludziskom,ze niestety ale nie bedzie mnie chyba na swieta:( mimo to bede bardzo o was pamietac i w swieta caly dzien bede smutna.... kocham was bardzo i tesknie co tam u panny j? napisz mi jakies nowe ploteczki o ludzikach z villagio... cikawe jak dlugo ten bar wytrzyma..hi..hi-no bedzie im ciezko... a co z millenium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok czyli tamten mail jest nieaktualny?????????? dziś pisałam z madzia z polski napisała mi smsa ze swoim adresem internetowym ale ja głupia cipa skasowałam tego smsa a teraz madziorek pewnie śpi u ns wszystko ok panna j trochę rozrabia ale które dziecko tego nie robi?????????? teściowa lil d znalazła mieszkanie i się wyprowadziła lil d gadała z inką i też ma do niej maila z millenium to nic nie wiem bo mnie tam nie było ze 2-3 miesiące moja mama ma nadal problemy z tą kostą szkoda że nie przyjedziesz na święta,bo w tym roku moje urodzinki wypadają na wielkanoc :-( ale nie martw się nadrobimy innym razem gośka jest w polsce i podobno przyjedzie tutaj jak tylko zrobi kevinowi operacje bo dzieciątko ma przepukline.biedny kenio. kocham cię bardzo zaraz spróbuje wysłac ci maila z małą niespodzianką 😘 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprzedni adres jest aktualny,ale teraz wskoczylam na ten nowy. gata sprawdz czy ci wiadomosc dotarly?????????????????? ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gata sprawdz czy doszly wiadomosci-fajne masz te zlote mysli po swoimi wiadomosciami................caluski👄 ps ja od ciebie niestety zadnej wiadomosci nie dostalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simonka cynamonka pisz na adres kleniu_szpieg@wp.pl albo kamilryba_90@hotmail.com. Mam jeszcze z 10 adresów ale nie zaglądam:D. Jade na basen ćwiczyć forme:D Całuje was dziewczyny. Pa pa 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×