Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sidney

castelvolturno getto sea side

Polecane posty

Simonka----niestety dalej nic do mnie nie dotarło:( nie wiem dlaczego bo to konto normalnie działa. Może spróbuj wysłać na aneciak@tlen.pl Gata---u mnie cały czas leży śnieg i temperatura cały czas jest na minusie. Wiosny nie widać, ponoć ma się ocieplić od przyszłego tygodnia ale....zobaczymy....na razie się na to nie zapowiada....kurcze a ja już tak chce wiosny.... Buziaki😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich❤️ droga netto sprobuje jeszcze raz-wyslalam ci zyczenia z okazji dnia kobiet i e-kartke to miala byc niespodzianka,ale najwyrazniej komuter cos mi oszalal i mozliwe,ze nie doszlo... do zwariowanego tez mi cofa wiadomosci. do elfika raz dochodza raz nie? wybaczcie-bede probowac dzis wieczorkiem:D-mam nadzieje,ze tym razem osiagne sukces:D duzo caluskow,zycze sloneczka takiego wielkiego i upalnego jak jest u mnie-wciaz szaleje w krotkim rekawku🌼 ja marze o sniegu..wczoraj przed snem nie moglam zasnac wiec sobie przypominalam jak snieg szelesci jak jest mroz i gdy idziemy po nim to wydaje taki smieszny dzwiek...:D...brak mi zmarznietego,czerwonego nosa...i tej pary z ust gdy cos mowimy....i zmarznietych policzkow mocno wysmarowanych kremmem....itd....i tego blekitnego nieba i mocno bialego sniegu,ze az razi w oczy...brakuje mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochani ja tylko na chwileczkę sidney właśnie wysłałam ci ten numer tel mailem-sprawdz skrzynke ja wczoraj dostałam twoje maile próbowałam wysłać ci piosenki ale komp odmawia posłuszeństwa baba nonna kazała cie wycałować i w sobote chce do ciebie zadzwonić i prosiła abyś powiedziała o której godzinie ci pasuje napisałam wczoraj 2 maile madzi ale 0 odpowiedzi dziś była fajna pogoda i lil d,kaczorek,jess i ja poszliśmy na spacer na centrum. co do tych fajnych wiadomości na dole to wejdz sobie na http://rozrywka.onet.pl/chinskie_ciasteczko/ czsami są fajne te myśli jak majutka???????????/❤️😘 ❤️ netta u nas coraz cieplej.no cóź ja chodze bez kurtki.zresztą całą zime chodziłam bez kurtki tylko w bluzach.dzisiaj rano takie fajne słoneczko świeciło że się rozleniwiłam niesamowicie.jeszcze z miesiąc i zaczynam się opalać... zwariowany na basen...a ja bym pojeździła sobie na łyżwach...ale mam zachcianki :-D tysiące 😘 zaraz zmykam spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej simonko mi też strasznie brakuje śniegu...przylepić nos do szyby z herbatka w łapce i patrzeć jak pada...pada...i pada wiem że czasmi lubisz coś ugotować a więc zajrzyj tutaj jest kuchnia z wielu części świata i wogóle fajna stronka http://mojegotowanie.onet.pl/katalog.html mam nadzieje że ci sie spodoba :-) daj mi znać czy doszły ci maile ps.dostałam wszystkie 3 e-kartki od ciebie.są śliczne. BARDZO CI ZA NIE DZIĘKUJE 1000000000000000000 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisney
hej gata ty moj skarbie dziekuje za wiadomosci doszly i numer tel. tez -dzieki🌼 strony internetowe tez chetnie wykozystam,szczegolnie przepisy kulinarne-chociaz ostatnio nie mam wcale apetytu:( za to kupilam sobie pyszna herbatke z wisienek-na poczatku pomyslalam,ze to pewnie jakies swinstwo,ale naprawde jest wisniowa i ma dodatek miodziku i kamomilli i malin-jest przepyszna jak kiedys bede jechac to kupie i dla was -pieknie pachnie i smakuje,ma fajny kolorek..:P CHOLERA ZABLOKOWALAM CHYBA TWOJE WIADOMOSCI-HEJ LUDZIKI NA TYM KONCIE o2.pl CO SOBIE OTWORZYLAM TAM PRZY WIADOMOSCIACH DANEJ OSOBY POKAZUJE SIE KSIAZKA I TAKIE KOLKO CZERWONE NIE ZWROCILAM UWAGI I TO NACISNELA CZYLI ZABLOKOWALAM GATY WIADOMOSCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sidney/julissa
gata i cala reszta sidney-to konto juz nie istnieje....bo jest juz kilka osob co uzywa tego pseudonimu -wiec teraz jestem jullisa lub wasza simonka cynamonka-to pozostaje bez zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simonka wiadomość DOTARŁA, dzięki :) Po 🌻 dla Was Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simonka ❤️ właśnie wysłałam ci maila serdecznie dziękuje za twoje zaraz zmykam pooglądać telewizje będę wieczorkiem o tej godzince co wczoraj 😘 dla wszystkich netta co porabiasz???? a ty zwariowany????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo tu nie ma?!?!?!?!?!?!?!? :-( halo?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?! :-( no to w takim układzie zmykam spać... u nas coraz cieplej. dziś rano tez byłam na spacerze z jess,kaczorkiem i lil d było pięknie...słoneczko swieciło...morze miało fajny kolor... jeszcze miesiąc i się opalam nareszcie!!!!!!!!!niedługo wakacje :-D :-D może będę miała nową prace ale nic nie mówie żeby nie zapeszać... :-) no to dobranoc kochani simonko dostałaś maila?????????co u ciebie?????????masz coś ciekawego w planach na weekend????????? zwariowany,netta przyznajcie się dziś jest piątek i pewnie gdzieś balujecie ;-) w takim układzie życze wam zajefajnej zabawy (pobawcie się też za mnie) zwariowny tylko uważaj na siebie-nie pij za dużo bo znowu się rozchorujesz 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gata nie baluje tylko do mnie znajomi wpadli, kupili piwa, zrobilismy sobie placki z jabłkami i seans przed kompem. Właśnie wyszli i jestem dostępny:D Sidney dzieki za kartke 👄 🌼 dla was Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simonka:) przeslij mi prosze jeszcze raz Twoj nowy email adress(przez nieuwage skasowalam wszytkie wiadomosci i zapomnialam dodac do adresow),chce odpisac na Twojego ostatniego emaila:) Pozdrawiam wszytkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ludziki kochane.........nic nie pisalam,bo postanowilam,ze ci troszke odpoczne od komputerka...niestety zlamalam sie i pisze do was pozna nocka:D hm...dzien mialam nawet udany,bylam w bibliotece...potem zabralam coreczke na malutkie zakupy,kupilam jej dwoie przesliczne letnie sukieneczki i tej starszej spodniczke..szykuje jej paczke na urodziny..wlasciwie paka gotowa!:D gata przepraszam,ze mnie tu nie bylo o 23,ale u mnie to 16 po poludniu i czasem trudno o tej porze zasiasc do kompa,ale postaram sie byc jutro tzn dzisiaj wieczorwm o 23 waszego europejskiego,tzn tego co w polsce i we wloszech-wiec jutro okolo 23,hm..gata ale ty chyba pracujesz w weekend:( wiec napisz o,ktorej godzinie i kiedy?moze w poniedzialek????? cala reszte mocno pozdrawiam:D elfiku zaraz ci pisze wiadomosc. netta-szkoda,ze ta na 8 marca nie dosz;la:( zwariowany,a zostalo ci cos tych plackow:P udanego weekendu🌼 gata pytalas czy mam plany na weekend-zadnych zabiore jutro pchelke na spacerek jesli wciaz utrzyma sie ladna pogoda:D to tyle ode mnie znikam-pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich no cóż dziś pracuje i podejrzewam że wróce do domciu około 2-3 ale może was odwiedze...nie wiem nic nie obiecuje... simonko napisałam ci maila zaraz uciekam do lil d może pójdziemy sobie na spacerek bo jest fajna pogoda :-) ja niedawno wstałam ale jeszcze dobrze się nie obudziłam zwariowany ale ja bym się piwa napiła,tylko polskiego-nasze o 100000% lepsze :-) netta a ty jak się bawiłaś??????? ok uciekam zaraz na spacer życzę wam udanej soboty 1000000000000000 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam kochane robaaczki u mnie dzis piekna pogoda,sloneczko swieci mocno🌼jest slicznie,mam nadzieje,ze bede miec udany dzien,czego i wam mocno zycze. gata 18-dziekuje bardzo za e-mail❤️ zwariowany,to zostalo ci kilka plackow:p??? elfiku jak twoja sobota? panna netta-co slychac u ciebie,jakie plany na weekend? zwariowany gdzie sie podziewaja twoje topiki? to tyle ode mnie... lece dalej tysiace buziaczkow👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simonka ja też poprosze o przesłanie Twojego aktualnego maila bo już się pogubiłam na który można pisać. W piątek byłam w pubie na piwku bo w końcu po całym tygodniu stresującej pracy i całej tej historii z pracą postanowiłam się rozerwać. Miałam iść gdzieś potańcować ale...znajomi stwierdzili, że idziemy do pubu....dobre i to...ale wiecie co...mam taką ochotę poszaleć, wytańczyć się...aż mnie roznosi... Moje plany na weekend? A więc tak, dziś siedzę z moim chrześniakiem i opiekuje sie nim bo jego rodzice pojechali poimprezować. A jutro ja idę imprezować, nie skromnie się pochwalę...jutro mam urodziny...:)więc idę to opić...jejku już stara d... ze mnie:) Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simonka 🌻 już mi stuknie 23, kurcze do osiemnastki sobie dodawałam lat a teraz już odejmuje:) niedługo będę mówić, że mam 18 plus Vat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhhhhh tez kiedys tyle mialam i tryskalam radoscia i energia...dzisiaj to juz tylko napoje energetyczne mi pozostaly:P wyslalam kartke-powinna dojsc jutro-na adres tlen ten co wyjez podalas-taka zwariowana e-kartka:D mam nadzieje,ze bedziesz miec udane urodzinki-zycze ci tego z calego serduszka-ps-ty tez jestes rybka❤️! sto lat nie zaspiewal,bo strasznie falszuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Simonka🌻 kochana jesteś 😘 Ano też jestem rybka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simonka🌻 dzięki za kartki , są prześliczne 🌻 😘 dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gata 🌻 dziękuje za kartkę, jest śliczna 🌻 Buziaki dla Ciebie i Simonki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc moje urodziny zaliczam do udanych.... Tak jak wcześniej pisałam myślałam, że pójdziemy w ten dzień gdzieś poszaleć do kluby na tańce, byłam cały czas tego pewna ale...mój facet po cichaczu przede mną zorganizował całą imprezę u siebie. Normalnie byłam w szoku, bo nigdy nie przypuszczałam, że on może wpaść na taki pomysł a on zorganizował wszystko sam, od sałatek po ciacha kończąc na alkoholu i słuchajcie na deser dostałam od niego wielki truskawkowy tort z bitą śmietaną. Pycha. Zrobił mi tym super niespodziankę. Tak więc pisząc w skrócie impreza się udała:) Qrczę pogoda u nas jest tak fatalna, że hej. Cały śnieg się powoli roztapia i strach pomyśleć, że znowu Polskę mogą nawiedzić te cholerne powodzie:( Jest dość duża zmaiana temperatur co niestety spowodowało u mnie grypę:( Pozdrawiam Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow-netta,ale ci zazdroszcze-ja tez bym tak chciala! musisz miec wspanialego chlopaka,ktory bardzo cie kocha❤️ fajnie tak! a mozna wiedziec jak ma na imie??:P dlugo juz razem jestescie??? jak bedziesz miec czas to napisz cos wiecej o swoim zwiazku.... tym czasem pozdrawiam was wszystkich mocniutko-zwariowany,a ty gdzie sie podziewasz????nie dotrzymujesz mi juz noca towazystwa...zapomniales o mnie:( gata-👄 elf-👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×