Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sidney

castelvolturno getto sea side

Polecane posty

Gość Madzik Ostrowiec
no to jak jestes jeszcze chwilke to mozemy pogadac napisz co u ciebie bo juz dawno czekalam ze sie odezwiesz a ty nic !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co u mnie słychać?????????? madziu jeśli chce ci się to poczytaj ten topic od pierwszej strony a tak w skrócie to po staremu w tej chwili moje życie bazuje się na pracy i siedzeniem w domku na internecie albo przed tv lil d jest w polsce i strasznie za nią tęsknie a to dopiero jakieś 2-3 tygodnie co jej nie ma praktycznie cały mój wolny czas z nią spędzałam w domku o tym aby gdzieś wyjść nie ma mowy po pierwsze brak czasu bo albo nie mam chęci,a jak już mam to wtedy nikomu innemu nie chce się nigdzie iść a co u ciebie????????? jak szkoła,chłopak,ostrowiec,dyskoteka itd czekam na ploteczki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja
a co sie dzieje z simona vel sidney

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Gatka słońce u nas nic noweg w sumie to ja juz nie jestem z gosciem ale to juz pewnie wiesz, bo Donia napewno Ci cos wspominala (chyba ze sie nie interesowalas;> ) no ale cóż czasem tak bywa. W szkle różnie czasem lepiej czesem gorzej, ogolnie bie za dobrze ale to sie da naprawic:) dyskoteki w ostrowcu strasznie nudne bo co tydizen te same japy i ta sama muzyka, tesknie za Wami i Włochami , tam tez nie ma zbyt dużo rozrywek ale wiecej niz tutaj i przynajmniej cos nowego, innego sie dzieje!!!!!! u nas to juz naprawde wymarle miasto, kazdy gdzies sie rozjechal albo siedzi w domu zamulony z druga polowka. Podobnie jak u ciebie moje zycie opiera sie na szkole i siedzeniu w domu przed teleweizorem lub kompem, dziewczyny teraz maja gosci wiec jestem skazana na samotnosc:( mam cicha nadzieje ze to sie niedlugo zmieni, ale zobaczymy!!!!!! czyli jak widac w Ostrowcu straszna nuda, jak zwykle!!! musisz przyjechac rozruszac towazrystwo:). Z Donia utrzymuje kontakt telefoniczny mam do niej jechac ale nie wiem jak to z autobusami boje sie ze nic z tego nie wyjdzie!!!!! Od jakeigos czasu nie mam nawet ochoty sie z nikim spotykac poprostu mam jakas delikatna depresje, ale nie bede cie zanudzala!!! czekam zebys ty napisala cos o sobie mam nazieje ze bedize tego duzo bo mi sie nudzi to przynajmniej sobie poczytam:) Pozdrawiam buzka , CZEKAM NA ODPOWIEDZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Gatka słońce u nas nic noweg w sumie to ja juz nie jestem z gosciem ale to juz pewnie wiesz, bo Donia napewno Ci cos wspominala (chyba ze sie nie interesowalas;> ) no ale cóż czasem tak bywa. W szkle różnie czasem lepiej czesem gorzej, ogolnie bie za dobrze ale to sie da naprawic:) dyskoteki w ostrowcu strasznie nudne bo co tydizen te same japy i ta sama muzyka, tesknie za Wami i Włochami , tam tez nie ma zbyt dużo rozrywek ale wiecej niz tutaj i przynajmniej cos nowego, innego sie dzieje!!!!!! u nas to juz naprawde wymarle miasto, kazdy gdzies sie rozjechal albo siedzi w domu zamulony z druga polowka. Podobnie jak u ciebie moje zycie opiera sie na szkole i siedzeniu w domu przed teleweizorem lub kompem, dziewczyny teraz maja gosci wiec jestem skazana na samotnosc:( mam cicha nadzieje ze to sie niedlugo zmieni, ale zobaczymy!!!!!! czyli jak widac w Ostrowcu straszna nuda, jak zwykle!!! musisz przyjechac rozruszac towazrystwo:). Z Donia utrzymuje kontakt telefoniczny mam do niej jechac ale nie wiem jak to z autobusami boje sie ze nic z tego nie wyjdzie!!!!! Od jakeigos czasu nie mam nawet ochoty sie z nikim spotykac poprostu mam jakas delikatna depresje, ale nie bede cie zanudzala!!! czekam zebys ty napisala cos o sobie mam nazieje ze bedize tego duzo bo mi sie nudzi to przynajmniej sobie poczytam:) Pozdrawiam buzka , CZEKAM NA ODPOWIEDZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:D madzik-to ty?????fajnie,ze tu jestes:D bardzo sie ciesze z tego powodu:D nie pisalam kilka dni,bo mam straszne bole glowy mam nadzieje,ze to nie jest migrena:( jak tylko wstane to zaraz mam przerazliwy bol glowy,a do tego dochodzi zlosc...nie chce nikogo widziec,nie chce mi sie z nikim rozmawiac...ten straszliwy bol wypelnia moj caly dzien:( klade sie z nim spac...czasem w ciagu dnia mi minie jak sie nalykam lekow,ale to na 2-3 godziny,potem znowu bol wraca.moj maz twierdzi,ze to zatoki i zmiana pogody.cisnienie wciaz skacze,a i pogoda szalona,raz swieci slonce,raz strasznie leje...i jest cholernie parno-moze to przez to? dzis sobota-piekny dzien🌼-upal,mysle,ze jest ze 30 stopni,moze wiecej...slonce mocno prazy-mozna sie opalac,ale ten bol glowy nie pozwala mi wyjsc na dwor i posiedziec na sloncu-chyba bym szalu dostala😡 moja coreczka juz zaczyna chodzic...teraz siedzi ze mna na podlodze i mi marudzi,a ja staram sie cokolwiek wam tu napisac:D gata-dziekuje za karteczki-tez ci zawsze cos wysylam,ale nigdy nic nie dochodzi:(-praktycznie nigdy..te najlepsze gdzies gina😠a szkoda,bo sa takie sliczne:D co jeszcze-lil d jak zwykle ma mnie gdzies nawet listu mi nie napisze,ale w sumie to juz sie tym tak nie martwie,po tym jaka byla mila w moje urodziny koniec miedzy nami i z nasza przyjaznia...nie bede sie jej juz narzucac. MADZIK-wiec jestes z nami na kafe-bardzo sie ciesze.co u twojej mamy-wciaz we wloszech?pozdrow babcie❤️ i ....EDZIA-od jessi:D musze ci kiedys przeslac zdjecia ze stanow i zdjecie mojej drugiej corci-jest sliczna❤️-tylko straszna beksa hm..bede konczyc zajze tu jutro 🖐️ ELFIKU-❤️ NETTA-zaraz lece na nasz topik-❤️ zwariowany-wracaj do nas👄 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Czesć Ewelinko, prezykro mi ze cie boli glowa:( ale minie!!! jak ci zazdroszcze ze masz cieplutko u siebie !!!! a u nas taka zimnica ze tragedia, mama we wloszech ale byla miesiac temu w domu na 2 tygodnie jak dobrze pamietam!!!! Edzio i Zosia tez Cie goraco pozdrawiaja:) mowia ze moglabys keidys nas odiwedzic z Jessica poczywiscie bo Edzio to czesto o niej mowi:) pogadalby sobei z nia, bo ona to taka fajan byla:) . Mam nadzieje ze przujedziesz i jeszcze zabierzesz ze soba Destiny :) przeslij jakies zdjecia bo ja ja widzialam w zeszle wakacje a zdjecia to jeszcze bardzo mlutka byla, i swoje tez bo Ciebei to juz naprawde nie pamietam kiedy widzialam!!!!!!! to chyba tyle jak narazie bzka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Czesć Ewelinko, prezykro mi ze cie boli glowa:( ale minie!!! jak ci zazdroszcze ze masz cieplutko u siebie !!!! a u nas taka zimnica ze tragedia, mama we wloszech ale byla miesiac temu w domu na 2 tygodnie jak dobrze pamietam!!!! Edzio i Zosia tez Cie goraco pozdrawiaja:) mowia ze moglabys keidys nas odiwedzic z Jessica poczywiscie bo Edzio to czesto o niej mowi:) pogadalby sobei z nia, bo ona to taka fajan byla:) . Mam nadzieje ze przujedziesz i jeszcze zabierzesz ze soba Destiny :) przeslij jakies zdjecia bo ja ja widzialam w zeszle wakacje a zdjecia to jeszcze bardzo mlutka byla, i swoje tez bo Ciebei to juz naprawde nie pamietam kiedy widzialam!!!!!!! to chyba tyle jak narazie bzka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Boze nie wiem czemu mi sie to 2 razy wysyła !!!! moj komp szaleje:) czekam na odpowiedz papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej madzik skarbie patrze a tu z rana ktos na moim szalonym topiku...u mnie 6 nad ranem,a ja nie spie:D moja mala pchelka coreczka tez nie-tylko dokucza od rana do wieczora:P tak upaly przeokropne🌼 jak w polsce w czerwcu wczorajszy caly wieczor i noc spedzilam u meza siostry w domu-ogladalismy tv-bo siorka ma satelite,my tez mamy kablowke,ale kabel to nie satelita-bez porownania pod koniec to juz bylam taka wykonczona,ze tylko jednym okiem ogladalam amerykanskie mtv.... teraz od chyba 2 godzin siedze przy kompie i robie porzadki na moim koncie e-mail.kasuje itd... wiesz madziczku nie wiem kiedy wroce do polski??bardzo bym chciala juz teraz np. w te wakacje-bylo by fajnie!teskni mi sie bardzo. to na tyle ode mnie-😴 zajze pozniej lece na inny topik caluski👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Ewelinka własnie dzwonila do mnie Donia i kazala Cie pozdrowic:) mowi z enie am jak ci wyslac listu teraz a dzwonic to drogo!!! ale nadal Cie kocha:) nie martw sie!!!! Czekamy na ciebie w te wakacje, kazdy bedize zadowolony jak przyjedziesz wiec zastanow sie nad tym :) Jak znajdizesz chwilke czasu to wyslij mi swoje i rodzinki zdjecia tu masz adres: cooki1@wp.pl Pozdrawiam Buzka papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!!!!!!!!!!!!! ja jak zwykle niedawno wstałam wczoraj poszłam spać dosyć późno bo około 3.30 simonko dziękuje ci za maile te zdjęcia co mi przysłałaś są super jedno sobie ściągnełam i wziełam na tapete byłam dzisiaj u baby nonny i powiedziała mi że wysłała lil d paczkę jak widziałam się z nią ostatnio to mówiła mi że zrobi to na tygodniu a wysłała wczoraj 😭 a ja przecież mam rzeczy dla lil d list,kartkę na urodziny ,płyty... kurcze podobno mają wysłać jeszcze jedną paczkę za 2 tyg madziu lil d do ciebie dzwoni a do mnie nawet smsa nie wyśle 😭 chyba o mnie już zapomniała... :-( nie martw się ja też jestem samotna ale na pocieszenie jem czekolade praktycznie zjadłam już całą tabliczkę u nas pada,jest smutno i szaro JAKIE TO ŻYCIE CZASAMI JEST NIESPRAWIEDLIWE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny-ciezko pracowalam i wysylalm e-kartki do was i do kolezanki z kafe co ma dzis urodziny-zagladnijcie na swoje konta-madzia-gata!nie wiem czy te karteczki doszly czy nie???????????????? hej madziu ja spisalam twoj e-mail bede pisac ....wiec zagladaj zawsze do skrzynki:D a i tu jestem prawie codziennie:D hm...nonna wylala paczke....to droga gato bardzo cie prosze przypomnij jej,ze tu tez ma corke i mala pchelke co w maju konczy rok i lubi pluszowe misie:D-zaloze sie,ze mojemu dziecku to juz nikt z mojej rodziny nawet karteczki urodzinowej nie wysle-a lil d to niech mi kitow nie wciska!!! wstydzilaby sie krowa-przez dwa lata nie miala czasu kartki mi wyslac???????????????????co znaczek kosztuje 80centow,a w polsce 4zlote! ja jej kilka wyslalam-kazda bez odpowiedzi:( no,ale nie bede tu o tym marudzic-bo was wystrasze i sobie pojdziecie,a tego nie chce,bo was lubie i bym plakala,jak bym znowu stracila kontakt z wami:( hej madzia ja nie umie wysylac zdjec przez komputer-niestety:( gata a ty wiesz jak to sie robi???? kiedys sprobowalam i podlaczylam digitalna kamere to mi sie wpisalo do pamieci w komputerze,ale moj kopniety maz mi potem wszystko wykasowal,bo jest zazdrosny... gata jesli potrafisz to przeslij madzi to nowe zdjecie z desi...jesli wiesz jak! a czy lil d to wywolala te zdjecia z urodzin kaczorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baba nonna wysłała lil d ciuchy których nie zmieściła w walizkach a więc (nie jestem pewna) możesz wysyłać to co masz w komputerze wysyłasz maila i tam pisze o załącznikach wchodzisz w to ,dodajesz i wysyłasz nie mam skanera i nie mogę wysłać zdjęć ale jutro pójdę do komputerowego i spytam się ile on kosztuje jak w miarę możliwości to go kupie lece sprawdzić maile czy doszły i zaraz wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baba nonna wysłała lil d ciuchy których nie zmieściła w walizkach a więc (nie jestem pewna) możesz wysyłać to co masz w komputerze wysyłasz maila i tam pisze o załącznikach wchodzisz w to ,dodajesz i wysyłasz nie mam skanera i nie mogę wysłać zdjęć ale jutro pójdę do komputerowego i spytam się ile on kosztuje jak w miarę możliwości to go kupie lece sprawdzić maile czy doszły i zaraz wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Gatka do mnie odnia dzwonila z domu bo chce zebym do niej przyjechała!!!! tak ogolnie to puszcza syganly zazwyczaj tylko jak przyjechala to sie odezwala !!!! PAmietaj ze ty ja mas zna codizen prawie przez caly rok!!! A hjak jest w eWłoszech to juz o mnie wogole nie pamieta, wiec chociaz teraz jak jest tu to sie stara:) POwiem jej nasteopnym razem zeby sie do ciebie odezwala bo jest Ci smutno:) Jak dasz rade to wyslij mi te zdjecia:) od Eweliny to sobie zobacze:) i twoej tez mi jakies przeslij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Ewelinko dostalam twoje maile!!! Odpisalam Ci :) ma nadziej ze cos ci to pomoze co CI napisalam!!!!!!!! To narazie tyle postaram sie tu zajrzec jeszce pozniej i moze bedziemy wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie miałam ją na codzień od kilku lat z małymi przerwami wiesz trudno mi się było przyzwyczaić do tego że jej nie ma... simonko ja nie dostałam maila sprawdzę później madzia upie skaner to powysyłam wam zdjęcia obiecuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam maile tylko nie zwróciłam uwagi na date dzisiaj jestem strasznie mało skoncentrowana to chyba przez tą pogode 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Dziewczyny Donia kazala wam przekazac że bardzo za Wami tęskni i czesto o was mysli!!!! i oczywiście ze Was Kocha!!!!:) Agatko ma tez dla ciebie smutna wiadomosc NIestety sie z nia szybko nie zobaczysz, zostaje tu chyba napewno do maja, a co daleje to nie wie Jak bede miala od niej jakies nowe wiadomosc to wam napisze!!!!!!!!!!!!! A jak wy chcecie cos jeszzcze wiedziec to piszcie zapytam ja i wam napisze!!:) Eve dla ciebie mam jeszcze wiadomosc na skrzynce wiec sobei zajrzyj tam:) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja się narazie tylko przywitam Madzik-----witaj Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Witaj Anetko:) kope lat, napisz mi co u was słychac. Jak malutka i Czarek no i oczywiscie co u Ciebie!!!:)????? czekam na wyczerpujaca wiadomosc POZDRAWIAM GORĄCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik----niestety muszę Cię zmartwić. Musiałaś mnie z kimś pomylić.To tylko zbieżność imion!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi hi-madzik to nie anetta to netta:D nasza kolezanka z topiku-mieszka w warszawie a anettka to tu chyba nie szybko zajzy:D dzieki za e-maile no tak prawde piszesz madzik-musze cos z tym zrobic....chyba najlepiej bedzie jak odczekam troche,jak cala sytuackja sie wynormuje i ustabilizuje....a potem zaczne dzialac:D gata-hm..nic nie dostalas??az nie wierze... a wiesz madzik,ze ci wyslalam e-karteczki..i co nie ma potwierdzenia,ze je odebralas..wiec znowu gdzies zaginely w internetowej otchlani:(-ty tez gatka...... hm..u was juz nowy dzien..ranek,a ja chyba zaraz szykuje malej d mleko i idziemy do mojego meza siostry na filmy...moze cos dzis bedzie ciekawego?! bede tu troche pozniej..teraz znikam🖐️ jutro jak wstane to napisze wam male e-karteczki-moze tym razem dojda i powysylam wam krotkie e-maile. pa pa 🖐️ caluski dla was wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Ha ha ha ha przepraszam za pomylke, ale wydawaolo mi sie ze to jest Anetka:) no ale nic juz wiem :) a czlowiek uczy sie na bledach, nastepnym razem sie nie pomyle!!! juz wiem kim jetses i nie palne juz gafy!!!! Napisz cos o sobie jak mozesz bo sie nei znamy niestety!!:( ale postaramy sie to mam nadzieje zmienic:) Pozdrawiam :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Agatko jak bedziesz to sprawdz swoja poczte bo ma tam dla ciebie niespodzianke:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ witam wszystkich ❤️ simonko dziękuje za karteczki madziu sprawdz poczte i pamiętaj że jestem do dyspozycji dzisiaj byłam u koleżanki bo samotność mi trochę doskwiera :-( mieszka ona za castelvolturno i się z niej śmieje że mieszka na wsi,bo nie ma u niej za dużo atrakcji :-D to znaczy jest jedna atrakcja :-D są tam kozy które dzisiaj karmiłyśmy trawką :-D jest tam tygodniowa owieczka która urąbała mnie w palucha :-D :-D dzięki Bogu jest malutka i nie ma jeszcze zębów na dole :-D zerwałam też sobie 🌼 🌼 🌼 które zjadł mi kozioł :-D stara ze mnie kobyła a miałam dzisiaj niezłą radochę pożyczyłam sobie od niej filmy i zaraz je będę oglądać mam 8 mile,tańczący z wilkami i układ prawie idealny z madonną a jak wam minął dzień mam nadzieje że tak beztrosko i bezproblemowo jak mnie czasami chciałabym wrócić do dzieciństwa wtedy to było fajnie...no nie dziewczynki i zwariowany właśnie zwariowany gdzie ty się podziewasz co??????? znalazłeś sobie już pewnie internetową dziewczyne i o nas zapomniałeś?????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej simonko właśnie odebrałam maile od ciebie panorama fajna a kto to jest ta dziewczyna niedawno skończyłam oglądać tan film z madonna nawet nawet trochę pogmatfana historia ale może być zaraz uciekam lulu pać przesyłam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gata wyslalam ci te fotki,bo to chicago-AJ -no wiesz te sprawy...LIL d itd... a dziewczyna to kolezanka z kafeterii❤️ bardzo mila osobka a wiesz co mi sie marzy-piekne zdjecie statuly wolnosci-zapytam moze ktos bym w NY i je ma? magda sprawdz poczte wyslalam ci e-karteczke,widze,ze gatka odebrala,a ty wciaz nie... u mnie piekny dzien-pogoda jejt tu szalona-kilka godzin temu lalo,grad sypal wielki jak orzechy,a teraz upal slonce swieci🌼 ah ten kwiecien🌼 to tyle ode mnie co u jessi? jak panB? jakies nowosci? pozdrawiam was wszystkich bardzo mocno🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
CZesc Dziewczynny!!:) wlansie wrocilam od Fryzjera musze sie pochwalic:) obcielam sobei duza grzywke i bardzo mocno scieniowalam wlosy:) wygladam nawet niezle , ale troche mi zejdzie zanim sie przyzwyczaje. To tyle o mnie. :) Ewelinko niestey nie dostalam nic od Ciebie:( nie wiem moze masz zly adres, ale listy dochodza!!!!!!! wiec nie wiem co sie dzieje . NAtomiast dostalam liscik od Gatki, Dziekuje Ci BArdzo:) pozdrawiam Buzka do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×