Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sidney

castelvolturno getto sea side

Polecane posty

jejku ja też tak chce simonko i ty nażekasz może się zamienimy??????????????? u mnie straszne nudy nic się nie dzieje jedyna moja rozrywka to piątkowa dyskoteka :-( nie wiem wczoraj gadałam z godą może wybierzemy sie do polski po wakacjach?????????? może odwiedzie ojca we francji???????????? narazie marze o tym aby mieć chociaż jeden dzień wolny i spać do południa no cóż ten dzień to będę mieć dopiero we wrześniu czyli jeszcze 2 miesiące madziu ale ci zazdroszcze a jeszcze bardziej tobie netta ja kocham warszawe wiele osób woli kraków a ja wawe tam to dopiero się dzieje netta gratuluje zdanego egzaminu na którym roku jesteś???????????? przesyłam wam 10000000000000 😘 z nudnej itali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simonka cynamonka28
kochane dziewczyny❤️ aaaaaaaajjjjjjjjjjjj ale sie spalilam,popazylam skore-wygladam jak pomidor-cala rodzina sie ze mnie smieje:P kupilam zel aloesowy od opazen,ale i to mi nie pomaga,na dodatek cala skora w krostkach plus to popazenie:(wszystko mnie sfedzi i piecze....oj oj oj!!!😭 a buzke mam tak czerwona jak wsciekla indianka:P RED RED RED RED RED RED:P nawet usta mi sie spiekly:( a za to destinka nic!jak to mozliwe????ke buzka jej sie przyciemnila!i tyle! dzis kupilam sobie spodniczke sporowa na przecenie i koszulke na ramiaczkach-zrobilam z tego komplet -wyglada extra..jakies te nogi chudsze w tej czerwonosci...czekam,az to troche zbrazowieje to bedzie super:D kilka balsamow do ciala dla destinki z factorem-chyba 45 dla meza z 40 a sobie z 6-jak sie opalac to sie opalac:P mrowki mnie pogryzly straszliwie-cale nogi,musialam kupic krem od pogryzien i mam straszny problem ze stopami-bardzo skore mam sucha i popekana-przeciez kilka dni temu bylam w salonie kosmetycznym:( rany uzywam roznych balsamow do stop-taki dobrych firm i lecznicze:( ta kobitka kosmetyczka powiedziala,ze to brak witami A+E:( jem te witamini,ale chyba za malo czasu uplynelo by bylo widac rezultat!:( gata-przyznam ci sie,ze odkad kupilismy ten basen to na nude nie na nude nie nazekam! a i ten smieszny motor na tych grubych oponach tez super zabawa:P musze sobie na nim fotke zrobic-to wam wszystkim powysylam...tylko sie nie smiejcie,bo ten motor troche jest juz stary i kolorek...jakis wyplowialy:P kiedys byl czerwony,a dzis.....same zobaczycie na zdjeciu:P no nic koncze gata nie masz zadnych wiadomosci od jess czy ktos rozmawiam z lil d??-madzik??? dzwonilam do mamy...ale miala tima:( madzik-to wracaj do warszawy:P-moze spotkasz sie z netta??? netta-gratuluje i pozdrawiam❤️ czekam na wasze nowinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simonka cynamonka28
sorry-za bledy-ale nie jestem w stanie sie z nimi uporac:( wiem,ze robie ich strasznie wiele:(-przepraszam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
HEj Ewelinko ja z mila chcecia bym do warszawy wrociła ale neistey nie maa pieniedzy!!! mama powiedziala z ema jakies delikatne problemy i nie moze mi wysłac:( Boze co ja bede rozbila w ostrowcu całe wakacje!! mialam jechac tez do Doni na jej slub ale tez mnie nie stac , bilet radzo drogi i strasznie daleko to jets Czy ten Tomek nie mogl mieszkac troche blizej!!! wtedy bilet bylby tanszy Donia was wszystkich pozdrawia i całuje!!:) U mnie to tyle pozdrawiam papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helllooo! Gata----wiesz z tą Wawą to jest tak...ja tutaj mieszkam całe moje życie i również kocham to miasto ale czasem mam go dość, marzy mi się jakiś wyjazd za miasto a znowu jak wyjadę to tęsknie do miasta, do tych spalin. Ja jak to mówię lubię widzić czym oddycham a poza miastem tego nie widać ;) Fakt rozrywek tutaj jest pełno, nie ma czasu nawet się zbytnio nudzić, uwielbiam naszą starówkę, łazienki Królewskie i Wilanów, nie mówiąc juz o knajpach....a Kraków...tam tylko dla mnie fajne sa knajpy bo samo miasto kojarzy mi się z zapaskudzonymi przez ptaki Plantami:) Dzięki za gratulację...teraz od pażdziernika zaczynam piąty rok....uffff na szczęscie ostatni...ale będę musiała sie zabrać do pisania pracy magisterskiej a z mobiliazcją u mnie ciężko:) Simonka---biedulko, nieżle się spaliłaś...a z balsamami do stóp i witaminkami musisz uzbroić sie w cierpliwość...efekty przyjdą z czasem....ja polecam Ci jeszcze wieczorem wymoczyć stopki, wyszorować je pumeksem ewentualnie zastosować peeling( ja zawsze stosuje i to i to) a potem nałożyć kremik nawilżający i do łózeczka...kilka takich seansów i stopki jak marzenie :) Buziaki dziewczynki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam i o zdrowie pytam jejku ale sie obrzarłam właśnie skończyłam jeść biały barszczyk z ziemniaczkami mniam mniam :-D jeeeeejku jeszcze troche i się ociele simonko współczuje najgorzej jest w nocy po tak mocnym opaleniu spać nie można bo jak sie przekręcisz to boli i piecze ja nadal biała widać że w piekarni pracuje :-D :-D byłam dziś u baby nonny jess lepiła ludziki z plasteliny i miała całe zielone ręce chyba zielony to jej ulubiony kolor na dole widać jej wyrzynające się jedynki jakoś nie mogę sobie jej wyobrazic ze stałymi zębami jak byłam w piątek na dyskotece to kaśka pokazała mi dziewczyne i mówi \"patrz dzikunia za 15 lat\" no jak dziukunia będzie w moim wieku i będzie chodzić na dyskoteki to napewno ja też będę chodzic i będę ją śledzić :-D jak powiedziałam że kazałaś dać jej buziaki i ją porządnie wyściskać kazała cię pozdrowić od niej i od danielka jest też taki chłopak co jest troche podobny do dośki zawsze się śmiejemy i mówimy \"o patrz donia przyszła\" :-D wróciła wiesia do itali i na telefonie miała zdjecia i filmiki kaczorka i doni jak je ogląałam to sie popłakałam jak ja za nimi tęsknie 😭 nie wytrzymałam i do niej zadzwoniłam u niej wszystko ok przykro mi że nie będę na jej ślubie niestety chyba nie dadzą mi wolnego bo to połowa sierpnia i wtedy jest tu dużo turystów może jajk bym załatwiła jakieś zastępstwo na kilka dni to może pojade ale czarno to widze simonko donia prosiła mnie abym ci napisała żebyś się na nią już nie gniewała i że jej przykro dosik raczej nie przyjedzie tutaj a więc jak już będzie w itali na północy to na 100% ją odwiedze ale to dopiero we wrześniu netta wiem co czujesz ja też narzekam że tu jestem ale jak pojechałam do polski ostatnio to pierwszą rzeczą jaką zrobiłam to był telefon do mojej mamy i doni zadzwoniłam z płaczem i wyrzutami typu ludzie co ja tu robie zabierzcie mnie stąd ja chce do itali tutaj jest trochę nudno ale zapuściłam tu korzenie taka już niedola imigrantów ja tu w itali jestem obca a w polsce już jestem obca odkąd zdecydowałam się o zamieszkaniu tutaj od tamtej chwili do końca moich dni będę rozdarta jak jestem tu to tęsknie za polską a jak jestem w polsce to chcę wracać...do domu... jak to dziwnie brzmi ... do domu... ........................... pozdrawiam gorąco i lece zobaczyć mojego virtualniaka 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simonka cynamonka 28
rany dziewczyny...........to co ja mam robic?????????????? doska nie powiedziala mi nic o slubie,a i poklocilysmy sie tym ostatnim razem jak do niej dzwonilam.nie chce sie jej narzucac skoro mnie nie chce ! wiem,moze i bym nie pojechala,bo mnie nie stac na bilet za 1500$,ale chociaz bym jej wyslala-mimo iz nie jestesmy rodzonymi siostrami tylko przyrodnimi,ja bardzo ja kocham❤️ i co tu robic na chama sie wpychac i wysylac prezent-jesli tak to co by bylo w dobrym guscie???? najlepiej pieniadze,ale wiecie jak powiem o tym mezowi to on mi na to,ze nikt nigdy mi nawt kartki urodzinowej lub swiatecznej nie wysle,to i ja powinnam tak... a ja taka nie jestem!kocham donie bardzo i poczuwam sie jako starsza siostra to wyslania jej slubnego prezentu......chociaz nie wiem,bo czuje sie jak ta nieproszona wrozka z bajki o ,,spiacej krolewnie,,. poradzcie co robic??? ja tez mam swoj honor. a z drugiej strony tak mi szkoda dosi❤️ prezent-wiec nie moge kupic zadnych rzeczy typu DVD player itd...jak to przesle???poza tym nie bedzie nic dzialac...GATA ty wiesz te kabelki sa inne...i caly ten sprzet odbiera na innych voltach w usa. myslalam o ubraniu eleganckim...w czym mogla by zaprezentowac sie po slubie???kurcze,ale ona taka szczupla nie wiem jaki rozmiar-zwykle kupuje zle rozmiary nawet dla jessi:( widzicie gdyby ze mna porozmawiala przez telefon jak przyjaciolka zamiast sie ze mna klocic o jessi i wymyslac mi....hm to bym wiedziala co jej potrzebne itd... czekam na wasze propozycje! poratujcie mnie MADZIK GATA wy znacie LIL D!!!!!!!!!! NETTA twoje propozycje rowniez mile widziane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich :) Ohh Simonka z tym prawem jazdy masz racje,potrzebne jest tutaj :) Ja bym mogla zrobic jakbym chciala tylko ze ja sie boje jezdzic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simonko najlepiej to do niej zadzwoń i wyjaśnijcie sobie wszystko a co do ubrań dosik nie jest taka chuda przytyła już nie jest takim kościotrupkiem :-D jak była nareszcie nie mam zielonego pojęcia co do prezentu sprzęt nie wchodzi w gre,ubranie też nie może jakiś skromny wisiorek,pierścionek lub coś w tym stylu zostałaby jej pamiątka do końca życia pieniążki to by rozpierdzieliła nie wiem takie jest moje zdanie ja za godzinke ide do pracy do dzieciaków ale mi się nie chce dziewczynki co u was słychać??????????????? przesyłam 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simonko najlepiej to do niej zadzwoń i wyjaśnijcie sobie wszystko a co do ubrań dosik nie jest taka chuda przytyła już nie jest takim kościotrupkiem :-D jak była nareszcie nie mam zielonego pojęcia co do prezentu sprzęt nie wchodzi w gre,ubranie też nie może jakiś skromny wisiorek,pierścionek lub coś w tym stylu zostałaby jej pamiątka do końca życia pieniążki to by rozpierdzieliła nie wiem takie jest moje zdanie ja za godzinke ide do pracy do dzieciaków ale mi się nie chce dziewczynki co u was słychać??????????????? przesyłam 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simonka----mi szalenie na prezent ślubny podobają się zwykłe srebrne łyżeczki, które można kupić w sklepie z biżuterią, ponoć one mają przynosić szczęście. Czasem można na nich wygrawerować imiona nowożeńców , datę ślubu lub jakąś sentencję.... Podarujesz jedną taką łyżeczkę i młodzi mają pamiątkę do końca życia. jak mi coś jeszcze wpadnie do głowy to napisze:) póki co pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simonka cynamonka 28
hej❤️witam🖐️ no to ja juz sie poddaje:( gata-mowisz ,ze cos ze zlota?????co??????????nie wypada dac naszyjnik tylko dla doni,musialabym kupic i tomkowi,a to by bylo w granicach ponad 100$-150$....plus wysylka itd........ podoba mi sie propozycja NETTY-moze cos ze srebra-to by bylo dla nich cos na ,,wieczna pamiatke,, tu jest taki sklep ze slubnymi prezentami....ale same duperele:( nic co by mi wpadlo w oko-jakies figurki:( krysztaly:(,porcelana....:(-a oni sa mloda para! poza tym krysztaly itd...sa bardzo ciezkie..i latwo tlukace,a czekala by ich dluga podroz. te srebrne lyzeczki lub cokolwiek by to nie bylo z wygrawerowanymi np:inicjalami +data slubu to super pomysl...ale czas ucieka,a to bym musiala juz zrobic i zamowic np:jutro. hm..nie wiem co robic?najlepiej jak bym jutro sie wybrala do miasta....poszukam cos na internecie:P DARK ELF-witaj❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simonka----ja podarowałam właśnie taką łyżeczkę mojej przyjaciółce na ślub, wygrawerowałam na niej tylko imiona i datę slubu...ale kombinacji grawerowania jest wiele....samo grawerowanie trwało może ze 2 dni...już nie pamiętam...ale nie wiem jak to jest tam u Ciebie Prezent młodym bardzo się podobał i jako jeden z trzech prezentów się nie powtórzył. Z tego co wiem to dostali oni również album na zdjęcia, super ramkę z motywem pary młodej i obraz a reszta to standardowo pościel , jakieś miksery itp. jak połazisz po sklepach to na pewno coś fajnego wpadnie Ci w oko. Buziaczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simonko w sumie z tym łańcuszkiem to masz racje przyznam ci się szaczerze że zapomniałam o tomku :-D ty zawsze robisz takie fajne prezenty napewno coś wymyślisz ciekawego netta super ten pomysł z łyżeczkami nie wpadłabym na to chyba proponuje kupić coś takiego co zostałoby ci na pamiątke właśnie jak te łyżeczki dziś piątek a więc chyba ide na dyskoteke zaraz ma przyjść koleżanka i idziemy spytać się o dodatkową prace dla mojej mamy lece sie ubrać jak coś mi wpadnie ciekawego do głowy z prezentem to dam znać 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simonka cynamonka 28
hej netta i gata witam w piatek....cala noc nie spalam wymyslalam jaki prezent-dzis okolo 16(mojego czasu) pojade do miasta na zakupy,bede dotad chodzic,az cos uchodze:D zapytam o te lyzeczki widzialam cos takiego ze srebra na internecie-cena bardzo przystepna,byly tez piekne lustra w slicznej srebrnej oprawie i tace itd.... moze uda mi sie znalezc ramke-taka elegancka z klasa:) i te lyzeczki...jesli nie bedzie lyzeczek to cos w tym stylu gdzie bylo by cos wygrawerowane-bardzo spodobal mi sie ten pomysl! a co wazne w podrozy nic nie popeka....ubezpiecze paczke wiec powinna dojsc na 100% no powiedzmy,ze problem z glowy:P ha-tylko czy ja te rzeczy znajde tu w miescie???jest ten jeden sklep z upominkami....bardzo licze,ze wlasnie tam cos takiego bedzie mozna kupic....moze w jakims sklepie z bizuteria....cos u jubilera??? poszukam. pozdrawiam was i dziekuje za pomoc! gata udanej dyskoteki-wyszalej sie za mnie...pewnie teraz sie na nia szykujesz:P napisz jak bylo-czy byl ktos znajomy........pewnie nie ,bo ludzie ktorych ja znam juz gdzies sie porozjezdzali...itd... netta-milego weekendu❤️ madzik-usta] dark elf-❤️ zwariowany-🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simonka cynamonka 77
i jeszcze jedno-bo ciagle zapominam zapytac:P gata czy ty pamietasz jak bylam ostatnio we wloszech kupilas sobie taka gobeczke Mr.Proper czy cos w tym stylu...... czy ona faktycznie nadaje sie rowniez do czyszczenia sportowego obuwia??? zamierzam ja sobie kupic, nie wiem czy warto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simonka cynamonka 77
strasznie mnie korci,by do ciebie zadzwonic,ale moj limit gadania na ten miesiac sie zakonczyl:( gadalam z mama 20minut i dzwonilam do babci kolejne 10m i z goda tez mi walnelo z 15,bo i do ciebie na chwilke.... no niestety...nie moge:( chyba,ze dzis kupie karte tel.-czekam na meza......czekam...i czekam....:P ale nudy...malutka spi. oooooo chyba juz wrocil............na razie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki na dyskotece usypiałam nie było nic ciekawego praktycznie wcale nie tańczyłam ale za to uśmiałam się z ludzi był jeden iały amerykanin narąbany w 3 dupy z każdym chciał tańczyć i wręćz natarczywie do tego namawiał ja też padłam jego ofiarą :-D ale wkurzył starsznie mojego kumpla który ma niezłą nadwage (ja i koleżanka chyba go obejmiemy we 2 w pasie)i chciał go bić amerykanin spierdzielał a tamten za nim wkońcu ochrona wyprowadziła amerykanina jedyny znajomy który został to mr. cris który zresztą jest dj\'em a te gąbki są ok czyszczą tak jak szczotka ale o wiele szybciej i co najważniejsze nie nalewa się woda do butów czyszczą nie tylko obuwie ale ja używam je wyłącznie do bucików donia pomazała pasek skórzany biały długopisem przetarła 2 razy i zeszło niestey nie chcą mi wyczyścić starych zabrudzeń ale moja ocena to 5- napisz czy kupiłaś jakiegoś ciekawego prezenta doni pozdrawiam gorąco 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooo nikogo nie ma???????????? simonko no i co kupiłaś coś ciekawego????????????? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki Jak ten weekend szybko minął!!!!!:( Zajrzyjcie do skrzynek, wysłałam kilka fotek Gata---maila do ciebie niestety mi zwróciło , opróżnij skrzynkę :) Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opróżniłam netta miałam strasznie dużo zdjęć i ich nie kasowałam zrobiłam czystke jutro wybieram się po aparacik nie chce mi się jechać do neapolu a więc kupie u nas u fotografa u mnie straszne nudy ludziska gdzie wy sie podziewacie????????? pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simonka 77
hej-jestem-zyje:P caly weekend przebalowalam,przeszalam z malutka:D maz byl caly czas przy kompie wiec nie moglam zupelnie skozyctac z internetu:( ale juz jestem z powrotem:) opalilam sie bardzo:D-pochwale sie,ze mam przepiekna opalenizne o jakiej przez cale zycie marzylam-taka zlota-wyglada extra zawsze bylam czerwona jak pomidor,ale chyba ten zel z aloesem mi pomogl i opalenizna zmienila kolorek:) dodatkowo mam nowy balsam,ktory wspomaga opalanie i w ciagu 7dni gwarantuje swietna brazature. madzik-odpisalam na twojego e-maila netta-super fotki-dziekuje❤️ gata -pytasz co kupilam-nic:(.kazdy prezent wydawal mi sie nieodpowiedni!nie chce by wiecha komentowala...ze za tanie lub dziadoskie-nie wiem co ta krowa sobie wobraza???????????ona zawsze mysli,ze to co ona zrobi jest the best reszta do dupy! ogolnie wkurwia mnie ta cala rodzina-ona i tommy.......szkoda mi doski,ale obawiam sie,ze pod wplywem wiesi i ona zacznie byc taka sama-a ja niestety tego nie strawie-nigdy!!! obawiam sie ,ze prezentu slubnego nie kupie..i nawet zycze im nie wysle,bo z tego co zrozumialam to nie interesuja sie kartkami z zyczeniami....wlasciwie to chyba o nie nikt nie dba............ a ja tam lubie karteczki:P moze zrobie paczke temu malemu i dosce-tak poprostu-just say hi!-nic wielkiego-lub nie????? powiem szczerze-ja nie wiem co mam robic???? gata-litosci-napisz mi cos o jessi❤️-co u niej nowego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej simonko u jess ok chociaż ostatnio żadko ją odwiedzam aż wstyd przyznać sie do tego ale nie wychodze praktycznie z domu ostatnio jestem zmęczona że padam o 21 jak kafka wiem że to nie jest wytłumaczenie wkońcu nie mam daleko nie byłam u fotografa ale jutro chyba pojade do napoli i kupie ten aparat wtedy zrobie jej sesje zdjęciową i ci wyśle rozmawiałam z donia przed chwilą u niej wszystko ok nie złość sie na nią ewelinko no cóż jest jej ciężko jest daleko i jest praktycznie sama nie licząc daśka może masz do niej żal nie chce się wpierdzielać to są wasze sprawy nie staje po nikogo stronie i nikogo nie usprawiedliwiam i nie bronie myśle że powinnyście sobie wyjaśnić wiem że to nie łatwe bo jesteście tak daleko od siebie ale jesteście siostrami i nie kłućcie się ona ciebie kocha a ty ją tobie jest trudno,jej jest trudno... nie musisz kupować prezentu tylko wyślij zwykłą kartke z życzeniami liczy sie pamięć rozmawiałam też z moją koleżanką z polski z marleną w jej szkole nie zdało aż 45 osób to dużo nawet bardzo dużo a poprawki są dopiero w styczniu netta ja też chce zdjęcia 😭 madziu a co u ciebie nic nie piszesz czyżbyś była aż tak zajęta????????????????????????? pozdrawiam was gorąco i całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki Czy u Was też są takie straszne upały??? U mnie dziś było ponad 30 stopniu...i już tak jest od kilku dni.... Byłam dziś u fryzjera, obcięłam na krótko włosy i powoli sie do nich przyzwyczajam...wyślę Wam jutro nowe foteczki: Miłej nocki 🌻 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
hej dziewczynki przepraszma ze was tak zaniedbuje ale jakos mama troche zjaec ostatnio, jak nie opalac sie trzeba:) to gdzies latam i tak mi schodiz caly dzien:) obiecuje ze bede czesciej tu zagladac:) Gata ja tez chce fotki jessi i twoje oczywiscie!!:) wiec nie zapomnij o mnie:) POzdrawiam was JA juz lece spac bo umieram poprostu padam z nog:) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simonka 77
hej witam gata ,ty i madzia chyba tego nie rozumiecie!!!??? jak wy byscie sie czuly gdyby nikt was o niczy nigdy nie informowal-wszelkie wazne wydazenia rodzinne przechodzily bez zadnego napomniecia,a o wszystkim byly byscie poinformowane na koncu ,nie jest to mile uczucie. ale dobra przestaje pierdolic na ten temat.bo juz pewnie zadna z was nie chce slyszec tego:P okay teraz troszke o mnie-dzis zrobilam destiny piekne zdjecia u fotografa:D przesliczne-beda gotowe 26 lipca-to poprzesylam wam. wiem,ze tobie madziu wciaz nie przeslalam z destinki urodzin,ale nawet do mamy nie wyslalam:(-przepraszam. mamie fotki wloze do paczki z jessici ubrankami. dzis pokupowalam jej troszke ubranek na lato mam nadzieje,ze rozmiar dobry:P gata skarbie czy ja moge jeszcze raz wyslac paczke na strata-nie wiem czy mama planuje wyjazd do polski czy nie,bo chyba i sama ona nie jest tego 100% pewna....to bedzie mala paczka z jessi ubrankami letnimi. juz sie nie moge doczekac kiedy sobie kupisz aparat- to pewnie porobisz duzo fotek:)-koniecznie zrob kilka godzie i sobie i mojej jess tez kilka...moze fajna panorama morza-jakis sliczny zachod slonca....i w dzien,gdy morze jest takie piekne i blekitne-ahhhh rozmarzylam sie-bardzo tesknie za italia:( w moim stanie straszne upaly po 95 F-nie wiem ile to stopni C,ale pewnie bardzo duzo-pewnie z 40. teraz siedze w domku z malutka na kolankach ja tu do was pisze,a ona sobie siedzi cichutko i oglada bajeczki w tv. koncze moje zale...:P pozdrawiam was mocniutko duzo ca;luskow 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simonka 77
teraz to troche za pozno by dzwonic do dosi....jest juz noc...w polsce.moze jutro to sobie wszystko wyjasnimy-jesli bedzie w dobrym humorze:P wiesz gatko-ja nie obwiniam lil d za wszystko-chyba 3 tygodnie temu-moj kuzyn-mial slub- do mnie nawet kartki nie wyslal, a jak bylam we wloszech to co dwa dni do mnie dzwonil i pytal o prace,a potem zwalil sie ze swoim kolega na prawie 2 miesiace-sama pamnietasz.wiedzial jak zadzwonic o prace,ale o slubie mnie nie umial poinformowac...itd.....sluby....komunie.....kazdy ma mnie w d.... prosze dziewczyny zrozumcie mnie-ja pisze ogolnie to przykre jak kazdy o tobie zapomina:( najgorsze gdy jest to bliska rodzina:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki❤️ przepraszam:P ja juz taka marudka jestem:) trudno mi to kontrolowac...szczegolnie tu za granica....chcialabym by rodzina o mnie pamietala-nie mowie 100 telefonow kazdego dnia,ale chociaz raz na kilka lat i nie gdy komus jest potrzebna praca lub pieniadze,gdy ma problemy-milo by mi bylo gdyby oni pamietali o mnie w tych milych momentach zycia,tych szczegolnych-dla nich i dla mnie❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ pozdrawiam was 🖐️:D🖐️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Hej dziwczyny przepraszma ze tak zadko tu jestem ale dni mi straznie szybko mijaja i jakos nei ma czasu tu zajrzec ale obiecuje ze sie poprawie:) Ewelinko skarbie ja wiem co to znayczy byc osoba ktora jest potrzeba tylko wteydy kiedy sie od niej cos chce!!!!! zawsze rodiznka do mnei dzwoni jak ma jaks prosbe, cos ode mnie chce itd. Wiec doskonale cie rozumiem Sama nie wiem cos ie stalo z Donia ja tez w pewnych momentach jej nei rozumie, zmieniła sie odkad jest z Tomkiem i to na minus, wy powinnyscie byc soboie bliski w konu jestescie siostrami, przykro mi ze jest inaczej!!!! zadzwon do enij i porozmawiaj z nia napewno cie przeprosi i sie dogadacie!!! Netta ładna fryzurka, a ty dostałas moje zdjecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej skarby!!!!!!!!!!! kupiłam aparacik zapłaciłam za niego tylko 160 euro aż w szoku jestem ale jest jeden problem instrukcja obsługi jest po niemiecku i dlatego tak tanio ale to nie problem bo w aparacie jest po włosku teraz zainstaluje programy i zasypie was zdjeciami :-D aparacik cannona jest też camera awięc moge robic małe filmiki ale mam radoche!!!!!!!!! niestety skończyły im sie karty pamięci a na tej załączonej w aparacie jest miejsce tylko na 16 zdjęć karty mają być jutro simonko wiem że ci przykro rozumiem cię doskonale od kiedy jestem tu i jade na wakacje to większość znajomych myśli że przyjechała ciotka z ameryki i czekają na prezenty jedyną osoba która się wyróżnia jest marlena może jest z niej rozrabiaka ale jest wspaniała nie ma nigdy protestu z jej strony jak wysyłam jejpieniądze na rachunki albo prosze żeby zrobiła mi paczke zrobi to zawsze z chęcią i nigdy nie nażeka jak pojechałam teraz do polski to zastałam błysk w mieszkaniu zrobiła mi niespodzianke wiedziała że przyjade zmęczona i zrobiła mi wszystko bardzo jestem jej za to wdzięczna i dlatego tylko ją zaprosiłam tutaj moja przyjaciólka ze szkoły często do mnie dzwoniła żebym załatwiła jej prace powiedziałanm ok a wiecie co jak byłam w polsce i zadzwoniłam do niej powiedziała że przyjdzie i przez miesiąc się nie pokazała super przyjaciółka musze zrobić marlenie jakąś paczke pokupuje jej troszke ciuszków i takich dupereli nie mam dla niej słów zajmuje sie wszystkim i nie oczekuje niczego w zamian jak jej powiedziałam że musze kupić jej jakiś prezent to jeszcze zjebke dostałam ale dosyć wychwalania tedzi co za dużo to nie zdrowo netta dziękuje za zdjęcia super fryzka i widoczki też madziu nareszcie sie odezwałaś jutro prześle wam foteczki ja!!!!!!!!!! nareszcie!!!!!!!!!! u nas dziś troszkę pada i się z tego ciesze lece zobaczyć moje virtualne bejbe ❤️ 😘 simonko ucałuj mocno mocno desi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×