Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sidney

castelvolturno getto sea side

Polecane posty

Gość cynamonka simonka
nowa stronka 24-super:) moze wszystko sie jeszcze ulozy?? wyslalam wam kilka wiadomosci sprawdzcie swoje konta:D pa pa 🖐️ gata pozdrow kaske i przekaz jej ,ze czekam na telefon:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
ewelinko odisalam ci, sprawdz poczte!!! ja zajrze do was pozniej teraz spadam, papa buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki simonko ja z kasią wysłałyśmy ci maila i zadzwonimy juto do ciebie o 19 bądz w domku u nas ok jak zwykle nic ciekawego i czekam z utensknieniem na piątkową dyskoteke szkoda że was tutaj nie ma to byśmy się wybawiły!!!!!!!!!! trzeba zorganizować ten zlot czarownic simonko jak przyjedziesz to pójdziemy na dyskoteke i damy czadu ale będziemy musiały uciekać przed ochroniaczami bo nie dają żyć!!!!!!!! przesyłamy 100000000 😘 gata i kasik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucona simonka
dziekuje za maile:D dzisiaj okropny dzien:( juz od wczoraj chodze w zlym humorze:( jestem bardzo smutna:( rozmyslam o moim zyciu...o wszystkim...tak trudno jest mi wybrac wlasciwa droge..... jak mam posepowac,by zadowolic wszystkich? czy jest to mozliwe?? moja siostra ukochana bierze slub i mnie na nim nie bedzie:( moja coreczka jest z daleka ode mnie... tu w usa mam sliczna coreczke ,meza,nowe zycie nie jest to paradise,ale zyje duzo lepiej jak niektore osoby:) czasem jest mi przykro,bo mysle,ze nie zasluzylam na szczescie:( czuje sie bezsilna chcialabym cos wiecej pomoc doni.... nie moge o niej przestac myslec... chcialabym pomoc mamie... byc tu z jessi, ale to wszystko nie jest takie proste. wszystko skomplikowane. i jak mi kiedys powiedzial bright-pieniadz is big power-jak go nie masz to jestes nikim i nie masz nic do gadania. dzis czuje sie jakbym byla zawieszona miedzy niebem,a ziemia. z jednej strony moje marzenia sie spelnily, jestem w usa mam rodzine, meza,ktory jest najwspanialszym na swiecie ojcem❤️ mam coreczke:D,ktora jest bardzo zdolna- wyobrazcie sobie taki maluszek,a juz sama potrafi wlaczyc i wylaczyc komputer...teraz tylko brakuje by poznala literki bedzie suforwac w internecie:D dodam,ze nikt jej tego nie uczyl-sama z obserwacji,to samo z radiem czy cd-wlacza kiedy chce,zmienia piosenki..itd... ale jest tez druga strona mojego zycia moja rodzina,ktora jest w europie...:( z dala ode mnie:( przechodza mi kolo nosa urodziny,swieta,wszelkie uroczystosci itd... ahh to zycie......... przepraszam za ten pesymizm,ale jakos dzis bardzo zle mi na duszy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucona simonka
TESKNIE.......... COZ MOGE NA TO PORADZIC:( JEDNYNYM RATUNKIEM NA MOJ SMUTEK JEST WYJAZD 🌼KTO MI KUPI BILET?????🌼 tylko 1500$:P :classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool: DONT WORRY BE HAPPY:P jasne-chyba potrzebuje drinka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simonka z drinkiem
lala la la la laaaaaaaa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsilna emigrantka
do simonki: 👄 👄 👄 nie placz, dzieweczko, to los wielu osob, takie zawieszenie pomiedzy niebiem a ziemia, nie wiadomo, co zrobic, ani tu, ani tam nie ma CALEGO szczescia, ale i tu i tam sa jego fragmenty ........ rozumiem Cie w calej rozciagosci ... podaje Ci lapke w niedoli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem już po urlopie....jak błyskawicznie to minęło:( Idę poczytać co tam u Was słychać i odezwe sie póżniej 100000 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki już los emigranta ja dzieki bogu najbliższą osobe czyli moją mame mam przy sobie ale wiem co to rozłąka... to rzecz straszna która rozwala cie od środka... simonko nie mogę sie doczekać jak przyjdziesz ale sie wybawimy wypijemy drinka pójdziemy na dyskoteke tak jak dawnniej to były super czasy teraz nażekamy ze jest źle ale za 2 3 lata bedziemy dobrze to wspominać i będziemy chcieć wrócić to tej chwili do tego precyzyjnego momentu do teraz... madziu co u ciebie??????????? netta??????????? jak bawiłaś się na urlopie?????????? mam nadzieje że odpoczełaś!!!!!!!! simonko zadzwonimy o 19 przesyłam 100000000000 😘 i życze udanego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simonka z bananem
siedze przy kompie i zajadam banana:P ohh!! jak ktos pieknie to napisal-o emigracji.....no tak pozostaly fragmenty...szkoda,ze sie nie da zlepic w calosc:P gata dzieki za telefon:D❤️-sprawilas mi wielka radosc-na cale szczescie,ze tesciowa mnie obudzila,bo bym nie slyszala telefonu...tak mocno spalam😴 dziekuje❤️ dzis humor troszke lepszy:D ale z rana znowu chcia;o mi sie plakac jak spogladalam w lustro:( ta grzywka jak u 5 latka taka krotka:( a wlosy jak u Jezusa-okropna dlugosc,a nadodatek takie postrzepione:( wzielam nozyczki i zaczelam poprawiac-troche juz to wyglada lepiej,bo mialam jedna strone dluzsza,a druga krotsza:( wyrownalam je! ale wciaz jestem niezadowolona planuje kolejny krok tym razem takie krotkie...hm...nie wiem z kim porownac?????jak kiedys co bylam w polsce 2 lata temu:P a moze przemaluje na czarno???? nie wiem??? wiem,ze ten kolor-jasny blon-golden-mi nie pasi! dlugosc zupelnie mi nie odpowiada a grzywka no coz za 2-3 miesiace odrosnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
witam witam:) Ja włansie wrociłam z opalania :) spiekłam sie jak frytka:) ale odoba mi sie jetsm brazowiutka:) hihi:) w spobote ide na wesele:) bedzie sie slicznie komponowalo z moja rozową sukienka:) moze bede miala cyfrowke to wam przesle zdjecia, ale nie jetsem tego pewna:( wakacje mijaa stanowczo za szybko, został jednynie miesiac i dobija mnie mysl o maturze!! poprostu jetsem przerazona, ale dosc o szkole nadal trwaja wkacje:) codziennie z moja kolezanka aga wypozyczamy po 4 filmy i nie spimy do 1 w nocy tylko je meczymy:) ale przynajmniej mamy jakeis zajecie bo odkad swierdziłysmy z enie pijemy alkoholu to nie mamy co robic:) bo po co wychodzic z domu do baru jak sie ein pije nic:) hihihi Jutro chyba jedizmey na piachy;) dopalic sie narszcie sie ruszymy z Ostrowca:) troche n aniego nei bede musiałą patrzec:) Nett pisz jak na urlopie było!!:P Ewelinko nadal czekam na zdjecia;) i Gata od Ciebie tez tylko nie zapomnij wysłac wysłac swoich i Mamy:) a i słyszłam cos o jakims filmiku;) czy ja tez moge go dostac!!!????:> Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simonko nawet nie wiesz jak miło było usłyszec twój głos dziś też zadzwonimy fotki zrobie jak bdoprowadze się do porządku bo nie chce was przestraszyć :-D chodze nie umalowana i w pierwszych ciuchach jake mi w łapki wpadną obraz rozpaczy :-D madziu filmik jest dla ewelinki ale chyba nie masz nic przeciwko simonko jeśli wyśle go madzi???????????/ strasznie łapie za serce ja prawie się rozpłakałam jakn go oglądałam apropos filmiku simonko nie zapisuj go w kompie poprostu otwórz i sobie go obejrzysz i nie będę robic juz zbliżeń skarby przyszłam moja koleżanka a więc kończe kocham was 😘 ❤️ ps polecam strone www.instant-voodoo.com/default.asp?flash=true& internetowe voodoo mozna siępowyżywać jak ktoś nas zakurzy miłej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simonka z destinka na kolanach
gata ja tego filmiku nigdy nie obejzalam:( staralam sie go otworzyc,ale sie nie chcialo...potem go znalazlam w dokumentach chyba samoczynnie sie tam zapisal jako-short cut-ale i tam nie jestem w stanie go otworzyc:( napisz mi co na nim jest-no wiem jessi,ale czy cos mowi itd.... jesli chodzi o zdjecia to piekne,tylko gdy ja je otwieram przychodza-moze w powiekszeniu i cala glowa wielka jak ekran kompa:P troche trudno mi na to patrzec,ale i w duzym formacie moga byc:)-za wszelkie zdjecia bede bardzo wdzieczna-bez gadania:D:D:D wybacz gatko nie bylo mnie dzis o 19-skonczyly mi sie z rana pampersy i musialam jechac na miasto po nie-bez pampersow to nie ma jak zyc:P-malutka jeszcze nie umie wolac do ubikacji:P umowimy sie innym razem❤️ doprawdy przepraszam:(🖐️❤️ pozdawiam i caluje mocniutko👄 madzik-milych wakacji:classic_cool: gatka a tobie-no coz chyba weekendy tez spedzasz w pracy-wiecmilych piatkowych wieczorkow:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simonka cynamonka28
aaaaaaaaaaaa! zapomnialam wam napisac o pajaku!!!!!!!!!!!! tak! wredny,ohydny,wielki-pajak!!!!!!!!!!!!!! siedzial dzis z rana na moich ubraniach:( ,,malutki,,-wielkosci dloni!!!!!!mial wielkie kudlate lapy..... czarny-obzydliwy-i jak siedzial to wydawal sie nie taki okropny-zawolalam meza by go zabil.....ale maz nie wiedzial jak,bo pajak byl kolosalnych rozmiarow......... popsikalam go sprayem na owady i robactwo-a on zaczal pedzic tak szybko,ze szok-zaczelam wrzeszczec-aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!! a on siup-w moja bielizne i tam sie ukryl-musialam cala szuflade wyniesc na dwor i wyrzucic ciuchy na podloge-i to nie pomoglo,bo on zaczail sie w moim biustonoszu-byl taki wielki......lapy rozszezyl szeroko.....gotowy do ataku,a moj maz niewiele myslac zlapal go w kawalek chusteczki -takiej serwetki kuchennej papierowej:D-MOJ BOHATER:D a potem go wrzucilismy do- klozetu i poplynal z pradem.....wody........... goodbye🖐️ w zyciu tak wielkiego,kudlatego i czarnego pajaka nie widzialam-no chyba na horrrorach-byl okropny-modle sie bym juz nic takiego w zyciu nie zobaczyla-mysle,ze jego ukonszenie moglo by byc...dla dziecka nawet smiertelne,a dorosly to pewnie w szpitalu by wydowal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
witam was ja dizs siedziałam cały dzien na Piachach, Boze ja ja sie opaliłam jestem jak jessica:) normlanie mulatka!!:) robilismy zdjecia moze bede miala je na kompie to wam przesle:) ale spedziłam dzien super, woda czysta wiec sporo pywałammoze przy okazji opalania troche schudąłm:) hahah nic nie jem juz 3 dzien:) tzn. tylko owoce bo inaczej bym nei wytrzymaął dzis jestem po cwiartce arbuza i 4 nektarynkach:) haha jutro mam wesele wiec musze miec płaski brzuszek:) POzdrawiam buzka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
a zapomniałam Zycze Wam miłego weekendu Bo mnie penwie nie bedize :) Papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej skarby simonko jak czytałam o tym pająku to mnie gęsia skórka złapała bleeeee współczuje ja dziś byłam w neapolu i kupiłam sobie buciki oczywiście superstary za 55 euro sa ogromne przeceny na wszystko simonko nieszkodzi że nie było cie w domku umówimy się na następny raz może w poniedziałek jeśli ci pasuje bo kaha wyjeżdza w środe do polski na miesiąc ja zaraz szykuje się na dyskoteke kupiłam nowa bluzeczke i buciki szerokie spodenki i hajda dzis porobie zdjęcia i wam wyśle co do tego filmu chyba wiem czemu nie chce ci się otworzyć musze przesłać ci ten program w którym go mam i chyba wtedy będzie działać jess wczoraj była z kasią i samanta w edenlandi wybawiły się że hej oki lece się kąpać życze wam miłego łikendu kocham was bardzo ❤️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simonka77
nic ciekawego dzis nie napisze........ ide na pogrzeb:( a potem spedze dzien przed tv pod wieczor pojde na spacerek z coreczka:D to moj plan na dzis-nic szczegolnego-glowa mnie bardzo boli,chyba znowu mam zatoki:( milego weekendu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simonka w czerni
oooooooooooooo nikogo tu nie ma???? bylam na pogrzebie:( msza u babtystow trwa 3 godziny,myslalam,ze oszaleje-tak dluuuuuuugo. i to wszystko zupelnie inaczej jak u nas katolikow-w naszym kosciele to sie ,,wyje,, a nie spiewa...a juz nie wspomne o pogrzebach,gdzie jest barrdzo grobowa atosfera............... a oni to szaleja-muzyka-bum-bum-bum!!!jak na tym filmie-,,zakonnica na obcasach,,:P kazdy wstaje spiewa,tanczy:P ktos z tylu krzyczy. az mi lebetyna peka z bolu:P a jak juz pastor zacznie ,,gadac,,-co gorsza od rzeczy to tragedia. tesknie za naszym kosciolkiem katolikim-45-50 minutek i do domku:) do konca zycia nie zapomne mszy w castelvolturno-w tym kosciele dla emigrantow-bylo extra!!!!!!!!!!z checia czlowiek szeedl do kosciola i z usmiechem na twarzy wychodzil:D na pogrzebie bylo smutno,bo zmarla mloda kobieta w wieku-42 lat-pozostawiajac za soba 7 dzieci-jeszcze bardzo malych. najstarszy syn to ojciec bobbiego siostry synka.czyli prawie jak rodzina:( jak ja widzialam jak on plakal...to i ja ryczalam,nie moglam sie powstrzymac.... a i starsza jego siostra tez bardzo krzyczala....mamo...mamo! te male dzieci to az na podloge padaly...oh! cos przerazajacoge. najmniejsza ma 6lat,a ten pierwszy syn zaledwie 24! plakalam i myslalam co ja kiedys zrobie gdy zabraknie mojej mamy:(???????? jak ja bede zyc?????????? no nic nie smuce wam:) ide sie polozyc,bo glowa mnie bardzo boli:( napiszcie jak wasz weekend:D gata skarbie-podaj mi jeszcze raz dosi adres bo chce jej wyslac zyczenia i prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wczoraj spałam cały dzień byłam nieprzytomna simonko zaraz wysyłam ci adresik prześle wam też moja fotke narazie jedna z dyskoteki co do dyskoteki było fajnie był też mój były chłopak dominiczek nie wiem czy go pamiętasz simonko donia wtedy była z a.j. a ja z nim odnowił sobie kontrakt i znowu tu jest jejku współczuje tym dzieciakom biedactwa :-( może zajrze później 😘 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!! jestem już po urlopie!!! Nie odzywałam się bo wróciłam z jednego wyjazdu i zaraz następnego dnia tak spontanicznie razem ze znajomymi wyjechaliśmy nad morze na te kilka dni. Pogoda była znakomita, upały takie, że ledwo można było wytrzymać! wypoczęłam, jestem pełna energii i wigoru (ale to pewnie tylko do jutro bo niestety już ide do pracy;() W chwili wolnej prześlę Wam kilka fotek z wyjazdu!!! póki co dobrej nocki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ale straszny sen jak bede widziała się z twoja mama to jej przekarze dzięki bogu to tylko sen jak zrobie wiecej fotek to prześle na pewno u mnie nudy i strasznie gorąco nic mi sie nie chce miałam iść na plaże na feste ale też mi się nie chce jutro musze iść do polskiego sklepu bo mi się chce sernika na zimno dosłownie śni mi sie po nocach ide zobaczyć co u mojego virtualniaka papatki i 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simonka cynamonkaa
gata ale mi zrobilas smaka z tym sernikiem:P hej jak bedziesz u moniki to zapytaj ja czy moze mi podac swoj e-mail adres-lub podaj jej moj i powiedz,ze prosze o kontakt-i koniecznie ja pozdrow:D u mnie nic nowego,oprocz kolejnego koszmarnego snu.....znowu jessi mi sie snila! ❤️ dzwonilam do mamy-wszystko dobrze,ale agatka i ty ja jeszcze raz uprzedz ,bo moja mama to wcale mnie nie sluchala przez telefon gadala tylko o doni....i tym przyjeciu.....bylo mi troche przykro!:( no coz....trudno:( prosze powiedz jej niech uwaza na jess jak sie bawi na balkonie!!! czekam na zdjecia!!!! pozdrow gode❤️ madzik a ty gdzie sie podzioewasz???????????? netta-👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Hej dziewczynki:) JEjku nareszcie sie wyspałam, po sobotnim weselu:) ael fajnie sie bawilam:) boze wytanczyłam sie i najadłam za wszystkei czasy:) niestety ciotki mnie nie poznawały:) musiałam sie przedstawiac, kazdy mi mowił ze strasznie wyrosłam, ale nie dziwne skoro widzieli mnie 10 lat temu !!:) do dou wrociłam ok 6 rano a jak juz wychodziłam to zaczelo padac i schody byly z płytek, tak sie wyjeba... ze nie moglam wstac!!! siniak na kolanie zostal:) akle do wesela sie zagoi:) hahah Weseli niby mam miec juz niedługo bo złapalam welon:) ale mam nadzieje z enie bede musiala jeszcze za maz wychodzic:) hihihi Dzsi uciekam na wies na 18 mojej koleznaki:) Boze alkoholizm!! wszedzie trzeba pic wodke, porostu szok do bzre ze mojej mamay nie ma b koboeta by umarła:) POzdrawiam goraca buziaki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simonka cynamonka 28
hej madziczku-to tobie sie nie nudzi w te wakacje-ciagle jakies imprezki:D a ja zawsze w domu,owszem czasem wyjde na zakupy,ale do sklepu spozywczego:P wciaz jestem zla😠 na ta fryzjerke i moja nowa fryzure,ale i kolor sobie zrobilam paskudny-mial byc pierwszym razem golden blond-oooooo wyszedl okropny zolty,a potem dokupilam nowa farbe-jasny blond-i wyobrazcie sobie,ze strasznie wlosy mi przyciemnil i nawet dobrze odrostu nie pokryl:( w pierwszy dzien po umyciu to wlosy sa nawet ladne,maja polysk,a i kolorek jest ok,ale juz na drugi dzien tragedia.........nie ma wyjscia musze kuic silny rozjasniacz-i zrobic blond,ale ja tak bardzo tego nie chce,bo jak mialam ten jasny blond to wlosy mi bardzo wypadaly i lamaly sie..itd.... w ostatecznosci pasemka:P ale czy ja moge tej wariatce fryzjerce zaufac jeszcze raz?? dodam,ze siostra bobiego mi ja polecila i ona ma zawsze piekne wlosy:) moze ona nie miala nigdy stycznosci z wlosami mojego gatunku i przez to obciecie jest takie kiepskie?? maz twierdzi,ze powinnam dac jej jeszcze jedna szanse i zrobic u niej pasemka..........nie wiem?????????? madzia czy szykujesz sie do wyjazdu??? ciekawe czy donia to wszystko przezywa??? u nas w polsce slub to bardzo wazne wydazenie:D ja zawsze mazylam o pieknym slubie-w super bialej sukni z dlugim welonem,ktory bedzie jeszcze z 2 metry lezal na ziemi:P-i sie brudzil:) orkiestra:P duzo kwiatow,bo ja kocham kwiaty:) koniecznie piekny bukiet z bialych roz:D i weselisko..... nic takiego nie mialam....suknie mialam dluga...owszem dotykala ziemi i nawet stanelam na cos i caly tyl byl brudny jak w coca coli:( welonu nie mialam:( ani kwiatow:( orkiestry nie bylo:( wesela nie bylo-tylko skromne przyjecie,ale za to tort byl super przepyszny:D najlepszy jaki jadlam w zyciu:D moj slub byl bardzo szalony-nie w kosciele ,a w domu,nie ksiac,a pastor.......:( nawet nocy poslubnj nie bylo:( ani ,,miesiaca miodowego,,-nawet-,,wekendu miodowego,,-nie cierpie tego wspominac-na mila pamiatke porwalam i pocielam wszystkie slubne zdjecia:P jak to robilam troche mi ulzylo:D gata-gdzie jestes!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, wysłałam fotki Gata---opróżnij skrzynkę bo mail do Ciebie wrócił Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simonka cynamonka28
NETTA-❤️ GATa-potrzebuje jeszcze raz twojej mamy nr telefonu i wasz adres:D-destiny gdzies mi zagubila notesbook:P-adres chyba pamietam,ale nie jestem pewna nr bloku:P pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simonka 28
netta-extra zdjecia tu w nowym orleanie tez jest takie piekne akwarium,ale bilet 50$-wiec moj skapy maz mnie nie zabierze:( a poza tym to troche daleko od domu...i musielibysmy nocowac w hotelu...itd....moze kiedys...ale na pewno nie w te wakacje na razie za tydzien planujemy wyjazd do,,water city,, czy cos w tym stylu z wieloma basenami i innymi tego typu atrakcjami,a jesli pogoda bedzie kiebska tzn...pogmurno,bo tu czasem tak bywa upal,ale sloneczka nie ma to wybierzemy sie do zoo z mala pokazalam te fotki dzieciaka,a ten kuzyn meza zaraz zaczal nucic ta piosenke z tego filmu ,,szczeki,, taram tarammm....tararramm.taaaaarammmm... no to super wakacje-netta:D gata znalazlam notesik:P nie musisz mi juz nic podawac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcepana marcepankowa
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta dziwne bo moja skrzynka jest tylko w połowie zapełniona wczoraj była u mnie koleżanka i tak trochę głupio było cos napisać dziś kaha wyjechała do polski nawet sie nie pożegnałyśmy umówiłam się z nia ale jej nie było dzwoniłam do n iej i nie miała lini ale zobacze sie z nią za miesiąc u mnie tragicznie kolezanki nie ma kaha pojechała a moja mama od wczoraj cały czas w pracy ta babka u której pracuje ma raka to jest taki ogromny guz na szyji i on jej wczoraj pękł od wczoraj moja mama u niej śpi bo ta babka mieszka sama na wszelki wypadek jak by jej cos się stało w nocy tak czy inaczej stadium końcowe jeszcze troche i nie będzie miała pracy ale znajdzie się nową siedze w domu i nie mam do kogo gęby otworzyć jak bym nie miała internetu to bym zwariowała nienawidze momentów jak nie mam co ze sobą zrobić 😭 musze coś wymyślić bo zwarijue!!!!!!!!!!!!! zajrze później ide zobaczyć moje bejbe 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×