Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sidney

castelvolturno getto sea side

Polecane posty

droga gato:) to super,ze paczka przyszla,ale te 20 euro-strasznie drogo:( moja mama ci za nia odda zaraz jak tylko przyjedzie... hm...a czy tez placilas za ta ostatnia paczke??? pomyslalam,ze moze dlatego,ze zawartosc paczki? a moze gdyby wszystkiego bylo po jednej sztuce??? nie mam pojecia?:-o Skarbie moze moglabys wyslac Strata na poczte by dokladnie dowiedziala sie co i jak...by;la bym bardzo wdzieczna:D hm...teraz jestem bardzo zajeta...maluje wnetrze domu dzis pomalowam przedpokoj na bialo-niebiesko(granat) wyglada calkiem ciekawie tylko mi sie puszka farby skonczyla i pod wieczor musialam przerwac prace i jechac dokupic nowa puszke bardzp ni sie podoba caly przedpokoj jest bialy ,a futryny granatowe i drzwi od szafek pokupowalam droche ramek na zdjecie(takie wieksze portretowe):) maly obrazek z kwiatkiem serweteczki biale musze zabrac sie za ten dom,bo to juz 2 lata mija,a ja wciaz u tesciow:( a moj domek czeka wiec musze go upiekszyc,wymalowac....itd:D ile pajakow....-az trach:( moze nawet weze ,bo na dywanie zauwazylam dziwne smugi????? tutaj wciaz bardzo-bardzo goraco:P destinka dokucza bardzo a ja jak oszalala sie objadam-od wczoraj zdazylam zjec gigantyczne opakowanie czekoladek z galaretka poziomkowa:P a brzuszek rosnie:P-i nie tylko....,,4,, literki tez... to tyle ode mnie czekam na wasze nowinki gata pozdrow gode:) madzik❤️ netta❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam simonko paczke jess dostała i bardzo zadowolona baba nonna też zrobiłam jedno zdjecie jess które nie chce mi sie wysłac bo mam problemy z poczta zepsuł mi się aparat 😭 poszedł display musiałam gdzieś delikatnie uderzyć i nic nie widać serwisy gwaranyjne sa dopiero od września a jesli mi nie naprawia to bede musiała za to płacić minimum 100 euro cholera jasna ale mam pecha 😭 tyle u mnie ciekawego zdjęcie postaram sie wysłac później a jutro zrobie jess nowe skarby moje ❤️ 😘 ps. paczka była wysłana przez kuriera i dlatego ta opłata twoja mama mi mówiła że już raz płaciła mam nadzieje ze przyjedzies w e wrześniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simonko to zdjęcie nmie chce się wysłać dziekuje za link do niania w stanach czytam ja zawsze jak coś napisze ja chyba tez zgłosze sie do kafeteri i bede opisywac italie :-D dużo by tego było o makaronach ale mysląc tak na poważnie to nie jest wcale zły pomysł co o tym sadzicie ????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gatka skarbenku-wybacz,ze tak nagle wylaczylam ci telefon,ale tesciowa pukala do pokoju i nie chcialam by mnie zobaczyla znowu z telefonem w rece:P przyszla babka z avonu z nowymi katalogami cenki bardzo przytepne!! moze sobie cos kupie?:) ucaluj gode❤️ przykro mi,ze aparat ci sie popsul:( a moze to nie twoja wina??? ja z moim aparatem robilam wszystko-wiele razy wyladowal na podlodze i jest ok!! tylko bardzo szybko zjada baterie:( to fajnie,ze ciuszki sa dobre:D wlasnie wrocilam ze stronki z biletami znalazlam kilka za 850...nie ma nic tanszego:( chyba ta cena to najnizsza!! no nic zostalo mi tylko prosic meza o ten bilet!!!:-o jakus to musi buyc:P ah!bylo by cudownie gdybys tu pisala!! przeciez tam u was codziennie sie cos dzieje! a i wiele osob zastanawia sie nad wyjazdem do italii...by mieli co poczytac! sproboj!! nic cie to nie kosztuje:)❤️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis dokonczylam malowanie przedpokoju:) nawet niezle wyglada:D troche farba popackalam sciane,ale pisze,ze woda z mydlem mozna domyc-musze sprobowac:P w sypialni zawiesilam pierwszy maly obrazek za 1$:P juz ustawilam kilka ramek na szafce na razie bez zdjec..... jestem zakochana w meblach wiklinowych wiec.... no musze troche uzbierac na to wyposaze destinki pokoik i kupie fajny stolik i szfeczke do pokoiku jakis fotel-orginalny....w ciemnym kolorze-cos jak wino czrwone bo w takim kolorze jet moja sypilnia kosc sloniowa i ciemna,ciemna czerwien a destinka ma na bialo i zlote piekne firanki a dywan bordo w kwiaty musze kiedys porobic foteczki to wam wysle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellooo Czytam co tam u Was słychać ale jakoś brak mi czasu na odpisywanie... wczoraj się zabrałam za pisanie do Was , napisałam mały elaborat to jak na złość na kafeterii wystąpił jakiś błąd i post nie został wysłany :( Pogoda w Wawie jest teraz słoneczna...nic tylko isć się opalać...a ja niestety kiszę się za biurkiem w pracy...jak dobrze, ze to już piątek :) Gata---pewno, ze pisz o Italii....ja mam zamiar wybrać się na urlop za rok do Włoch więc z chęcią poczytam:) Simonka---mi też się marzy sypialnia w kolorze czerwonego wina..jej jak to musi ślicznie wyglądać :) koniecznie jak wszystko będzie gotowe porób fotki Madzik---fajnie, że wesele się udało a zarazem przykro mi z powodu kolegi....trzymaj się Dobra , wracam pracować Pozdrowienia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!!!!!!!!!!!!!!!! no to w takim razie zaraz napisze do redakcji nie jestem wielką pisarka ale zawsze można spróbować wkońcu nic to nie kosztuje u mnie ok wczoraj byłam na zakupach kupiłam pierdoły i zapłaciłam 20 euro masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jestem zmęczona jak cholera i chyba nici z dyskoteki ale to nic nie tylko ten piatek jejku to muszisz miec piekny ten domek simonko koniecznie czekam na zdjęcia i mam nadzieje że nie prześlesz ale przywieziesz mam nadzieje że mały się zgodzi ok lece pisac do redakcji netta to super że przyjezdzasz do itali w przyszłym roku wiesz juz gdzie chcesz jechać madziu jak samopoczucie??????? 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gata co redkcja na to?? bedziesz pisac? ale by bylo fajnie moglabym sobie powspominac:) brakuj mi wloch bardzo-sama wiesz jak bardzo! z ameryka tez juz sie troszke zzylam:D chociaz nie wiem jak to moje zycie sie potoczy........ zobaczymy....... czy ja w ogole gdzies zamieszkam na stale? a moze juz tak zawsze bede podrozowac:P netta-❤️ obiecuje,ze jak tylko bede mogla to porobie foteczki🌼 madzik❤️-a gdzie to sie tak randkuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Witajcie!! Wybaczcie ze nic nie pisze lae wszystko czytam nie martwcie sie!!:) Ostatnio jakos nie mam weny na pisanie czegokolwiek, wiec nie byo sensnu zebym tu wogole cos zaczynala tworzyc!! Dzis tez nie mama dnia, jetsem zła bo jets sliczna pogoda a moja klezanak nie chce sie opalac bo stwierdzia ze juz słonce nie bierze!!! Głupia!! Tak wiec siedze w domu i sie troche nudze!!:( ale to nic zdarza sie POzdrawiam Buziaki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej patrzyłam w redakcji tam trzeba podać swoje cv i wysłać im jakies swoje artrykuły wtedy dadzą odpowiedz moge spróbować ale nie mam cos weny napisze maila z propozycją niedawno wróciła z roboty nic mi się nie chce na dodatek obrzarłam sie zupa pomidorową z ryżem zaraz pękne później napisze do redakcji zobaczymyco z tego wyniknie ❤️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simonko wyslalam ci fotke jess wlasnie gadam z gosciem na gg super chlopak odezwe sie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje skarby ten chlopak jest super znam sie z nim kilka godzin a czuje sie jakbym znala go lata chcecie to przesle wam jego fotke nawet nawet on zainspirowal mnie poddal mi szalony pomysl madziu gadalam z donia ona przyjezdza na twoja osiemnastke kazala ci to napisac i tak sie zastanawiam czy znajdzie sie miejsce dla jeszcze jednego goscia na twoim party?????????? ta osoba jestem ja???????? tro brzmi jak wproszenie sie tak troche glupio ale zgadzasz sie????????? potrzebuje szalenstwa w zyciu daj znac szybciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Gataka nie mow nigdy ze sie wpraszasz!! nawet nie powinnas tak pomyslec!! Ja gdybym wiedziała ze jest mozliwosc z ety przyjedziesz to odrazu bym Cie zaprosiła, bez Dwoch zdan!! Wiec czekam na Ciebie z niecierpliwoscia Ewelinko Cienei tez serdecznie zapraszam, chociaz nie wiem czy to mozliwe zebys przyjechała, ale Serdecznie zapraszam Pozdrawiam buzka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze i pisze juz od kilku godzin i nic mi sie nie chce wpisac...ciagle stronka znika madzik❤️ jasli nie przyjade to na pewno bede pamietac❤️ gata-fotka sliczna,ciesze sie,ze te ubrania sa dobre na nia!wciaz czekam na zdjecie jagody i twoje!!! netta-serce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simonko ciesze sie ze fotka ci sie podoba wczoraj bylam u twojej mamy prosila zebys jak mozesz przedwonila do niej na 5 minut mialam zrobic zdjecia jess ale chyba byla wyladowana bateria bo nie chcalo sie zrobic przez ten popsuty display nic nie widze pytalam sie o pana b slad po nimz zaginął mial przyjechac jak twoja mama byla w polsce ale nie było go i ma wyłaczony telefon skarbie myślałam ze te wloski masz krótsze a ten kolorek cie zmienil na tych zdjeciach nawet jesli jestes usmiechnieta masz troche smutku w oczkach strasznie za toba tesknie ❤️ a te karteczki sie nie wyswietlają pisze ze nastapil blad nie wiem czemu dzisiaj u nas padalo troche i jedna baba wyrabala sie jak wychodzila ze sklepu smieszne to bylo ale o malo sie co nie zabila jesli upadla by troche blizej schodow walnela by w nie glowa jeszcze by zmarla biedna szefo pomagal sie jej podniesc lece cos zjesc i sie wykapac zajrze pozniej 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
HEj dziewczynki Ewelinko wygladasz dobrze w tych włosach myslalłam z esa krotsze!! ale dobrze jest. Ide na obiadek pozdtawiam:) Zaglądne tu jeszcze pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dzieki za opinie na temat wloskow wiem,ze wygladam inaczej... ale ja juz mam 30 latek,a wy wciaz piekne i mlode:) bardzo sie zmienilam,szczegolnie po tej ostatniej ciazy! gata ty mnie widzialas ostatnio jak bylam we wloszech-sama powiedz... to nie ta sama osoba:-o twarz bardzo mi sie zmienila... moze nie do konca wygladam tak jak na tych fotkach,bo wiadomo byly robione aparatem w tel, i nie sa dobrej jakosc ALE-TAK-to ja:( tak wyglada ewelinka w wieku 28 z 2 dzieciaczkow i dwoma nieudanymi zwiazkami:( a i zycie tu jakos takie siako-owakie nie nazekam ,bo to usa ale smutna jestem z wiadomych powodow i przezywam rozstanie z jessi wszystkie te troski maja wpyw na moj wyglad tak jak wygladam -to odzwierciedlenie mojej duszy:( zainstalowalam gg prosze mnie poinformowac jak sie szuka wlasnego profilu...itd... bo zielona jestem i napiszcie wasze nr gg 👄 ❤️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogrzebalam tu troche i sobie sama spisalam wasze gg zeby was juz nie klopotac:) moj gg5779806 prosze skontaktujcie sie ze mna to sprawdze czy dziala:D a dzis postanowilam napisac kilka pozytywnych slow o AMERYCE❤️ by mie bylo,ze jest taka nudna:P MOJA AMERYKA: ma najlepsze mrozone cappuccino na swiecie z bita smietanka i cacao i cynamonkiem:P i super pyszniutka pizzeNY-bardzo dobra ciasto wysokie nie tak jak w neapolu,ze trudno kawalek podniesc do ust ,bo sie boisz,ze sie upackasz:P i cale to nadzienie-niam..niam...:D dzis mysle,ze jestem wielka szczesciara w calym tym moim nieszczesciu:P mieszkam sobie w tejLluizjance-,,kantry mamce,,❤️ siedze sobie w moim domku w srodku lasku:P i nie jest zle slucham sobie muzyczki klikam do was mam juz prawie 30 latek i bylam tu i tam a przeciez sa osoby,ktore cale swoje zycie przesiedza w polsce nie maja nawet paszportu ani mozliwosci by wyjechac,chociazby nad morze:( sa ludziki co nie maja dostepu do internetu,a nawet telefonu w domu nie maja:( a ja siedze sobie tutaj popijam soczek truskawkowo-kiwi:D i kiwam glowka w takt reagge muzyki la la laaaa la la laa sheak sheak..... rock rock.... dance....dance.... :D zycie jest piekne,GDY~ zyc sie umie!!❤️ TRALA LAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O co chodzi
"...wybacz,ze tak nagle wylaczylam ci telefon,ale tesciowa pukala do pokoju i nie chcialam by mnie zobaczyla znowu z telefonem w rece..." Nie mozesz korzystac z telefonu? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Ewelinko w ja z miła chęcia bym sie zmainiła na jakis czas z toba na kraje!! a moze nawet na zawsze;) Widzisz sama ze da sie troche zalet wymienic :) A u nas to juz mało co tego jest:( Nuda itd. Zaraz zmykam na wykłady !! tam to jets dopiero nuda straszna 2 godziny siedizec i słuchac o bzdur!!:( o znaklach drogowych itd. Zajrze tu pozniej buzka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jejku nareszcie zainstalowalas sobie gg simonko wyslalam ci wlasnie wiadomosc jestes??????????/ ja dopiero wrocilam do domku bylam u kolezanki w barze wysiedzxialam sie tam troche nie wiem co mam robic z ta polska ale chyba pojade doni nie bedzie w ostrowcu nie przyjedzie zaprosila mnie do siebie ale to kawal drogi sama nie wiem co mam robic moja kolezanka olka nie znacie jej tez jest z ostrowca i wybiera sie do polski okolo 25 wrzesnia moze przylece razem z nia zobaczymy pozyjemy 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
wiedziałąm ze to sie tak skonczy bo jakby ,oglo byc inaczej:( tyle osob miło przyjechac i wkoncu nie bedzie nikogo!! Ale juz sie przyzwyczaiłam, obiecanki cacanki a głupiemu radosc!! Ewelinko odezwałam sie do ciebie jestes teraz na gg, czamu nic nei piszesz???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooołłłjjjeee
co to za dziwny topik? gdzie są moderatorzy! o co tu chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm....madzik nie martw sie:) ja juz po malu cos ci szykuje na prezent! mam juz 2 rzeczy❤️ mam nadzieje,ze bedziesz zaowolona:D oh!kurcze kto sie czepia naszego topiku!😠 my sobie tu kulturalnie rozmawiamy o wszystkim i o niczy🌼 chyba o to chodzi:D a,ze zyjemy w 3 roznych krajach to tu mamy taka wspolna ,,kafejke,,gdzie na ploteczkach sie schodzimy:D zwariowany to ty zyjesz👄 fajnie,ze podales gg zaraz do ciebie cos napisze:) gatka i madzik dostalam wasze wiadomosci,ale dzis caly dzien nie bylo mnie na necie:( dopiero teraz napiszcie mi o ktorej godzice zwykle jestescie? gata ty to pewnie po 18 a ty madzik? dzis kupilam sobie znowu tusz do rzes z mayballine XXXL pogrubiajacy rzesy! podklad dream matt i blush-zapomnialam jak to sie mowi po polsku-no ten... na policzki:P troszke wydalam:P dziewczynki napiszcie jakich obecnie tuszow do rzes uzywacie i jaki waszym zdaniem jest nr1!!! ja mam revlon-jest,,cosi-cosi,,-pogrubiajacy poprzednio mialam maybeline z ta zakretka zielona i koncowka rozowa byl spoko zobaczymy jak ten nowy bedzie sie spisywal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×