Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sidney

castelvolturno getto sea side

Polecane posty

jestem zla bylam kupic bilety ale w raimondo ta baba niesamowicie nie mila wkurzylam sie i sobie poszlam jutro pojade gdzie indziej ze znajomym jestem strasznie zla odezwe sie pozniej ps.pozniej pojde i dam ten numer twojej mamie co do katalogu to skarbie nie wysylaj poc o bedziesz wydawac na mnie pieniazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simonko sprawdzalam poczte kilka razy od ciebie dostalam tylko kartke z avonu na dodatek sie nie wyswietla wyslij jeszcze raz num sekretny caly czas siedze na internecie i szukam taniego biletu jednak ta baba w raimondo ma strone z najtanszymi ofertami no coz jutro bede musiala tam isc i kupic u szmatlawce bilet ale jej cos tym razem dojebie bo nie wytrzymam albo dam kolezance dokumen i niech kuoi mnie i sobie ona ma wiecej cierpliwosci simonko nie wydawaj na mnie pieniazków kup za to cos jessi i jej wyslij dziekuje mimo wszystko ze o mnie pomyslalas madziu sorki ze nic juz do ciebie nie pisalam ale bylam cholernie zla przepraszam mam nadzieje ze sie nie gniewasz z tego wszystkiego glowa mi zaraz peknie co u was slychac dziewczynki??????????? madzia????????????? netta?????????? simonka????????????/ przesylam 1000000000000000000 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donoszę, że żyję!!! Napiszę coś więcej jutro a teraz idę już lulu bo padam:) Dobrej nocki dziewczynki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gata skarbie nie wytrzymalam i zadzwonilam do mamy e-maile mi cofa konto:( czasem bardzo mi trudno na nie wejsc,moze,ze mieszkam tak daleko i linia zajeta,strona nie chce sie otworzyc:-o gatko skarbie blagam zapytaj moja mame czy odebrala pieniazki? wiec jedziesz do Polski,ale ci zazdroszcze wybacz CD wciaz nie wyslalam my placimy za wszystko kartami,nigdy nie mam gotowki w kieszeni to dlatego tak trudno mi jest cos zrobic po kryjomu przed mezem,a on cholernie ciekawy:-o madzik-pozdrawiam netta-caluski👄 hm..gata wiec moze poznasz zwariowanego? w sumie z naszych okolic:P tez bym chcala sie tam z wami spotkac-wszyscy razem❤️:D bylo by extra:) i ciebie NETTA tez kiedys odwiedze,bo musze jechac ze starsza corka do warszawy wyrobic jej wize:) ale najpredzej to znajde sie w ostrowcu,bo musze zmienic paszport i odwiedzic urzad stanu cywilnego:P koncze u mnie upal za kilka godzin ide z destinka do lekarza czekam na nowinki:P co tam u was gata na ile jedziesz do PL? madzik....... netta............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Dzien dobry:) Włansie wrociłam z rozpoczecia roku!! nie chce patrzec na te japy tych nauczycieli::( zabierzcie mnei stad:) Ale spotkałam ludiz z klasy jak zwykle troche wrazen z wakacji , jutro bedize nastepna dawka:) Gatka nie przejmuj sie z eis enie odzywałas rozumiem nic sie nei stało, ae mam nadzieje ze kupisz ten bilet!!!! Ja juz poznij nie odpisaam ci nc bo mnoe nie bylo, posżłysmy zdziewczynami pozegnac wakacje:) przy pizzy:) hihihi Niedługo ide na jazde, juz na miasto wyjechalam:) ciesze sie jestem z siebei dumna:) hihi BUzkai papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helllloo 🌻 Simonka----jak będziesz w Wawie to koniecznie musisz dać znać, oczywiście zapraszam. Wogóle jak któraś z was tu bedzie to czekam na wiadomość. Co do Avonu to faktycznie niektóre te pomadki to są takie, że wypadałoby je zjeść...tak pięknie pachną i zazwyczaj nie są drogie bo kosztują niecałe 5 zł albo lekko ponad :) Kiedyś moja kuzynka była konsultantką i jeżdziła na te wszystkie spotkania, jakieś szkolenia to mówiła, że niektóre z tych kosmetyków są na zasadzie: nie zaszkodzą i nie pomogą. Mi z Avonu najbardziej spodobała sie seria solution albo seria Spa. Lubię też kremy do stóp albo te kosmetyki SSS....jednego czego w Avonie nie znoszę to lakierów do paznokci....ładnie wyglądają ale odpryskują w dość szybkim tempie! Madzik----jeszcze Ci tylko (jak dobrze pamiętam) został rok szkoły więc zaciskaj zęby i zniesiesz to wszystko a potem to już naprawdę inne życie...bez stresów , kartkówek, sprawdzianów...robisz co chcesz:) A co do prawa jazdy to na pewno dasz radę, musisz się tylko uzbroić w cierpliwość...ja przez to też przeszłam i jedyne co mile wspominam to mojego instruktora...bardzo fajny młody chłopak :) Gata---teraz mi się jeszcze przypomniało, że mówiłam Ci o moich przyszłych wakacjach we włoszech.....ale to niestety jeszcze nic pewnego, ze tam pojadę bo moja 2 połówka ciągnie mnie w stronę hiszpanii...więc ktoś będzie musiał iść na kompromis ale jak zostanie na moim to zasypię cię pytaniami.... a teraz mam tylko małe pytanko... kiedy tam najlepiej pojechać aby nie trafić na ogromne upały???? To tyle na razie Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki kupilam bilet na 19 wrzesnia naeszcie :-) do krakowa w krakowie bede okolo 0.10 a wiec w nocy strach o tej godzinie wloczyc sie po krakowie 2 dziewczynki z bagazami a wiec chyba posiedzimy sobie troszke na lotnisku ale jest jeszcze czas kupilam tez sobie film island widzialam reklame zaraz pojde do twojej mamy simonko i zapytam sie wszystko bylam w polskim sklepie i dalam monice twoje maile powiedziala ze napize madzik to super z tymi jazdami ja bym chyba narobila w gacie ze strachu masz byc z czego dumna netta fajna pogoda bez upalow jest kwiecien maj czerwiec i wrzesien jesli bedziesz tu przyjezdac obiecuje ze odp na wszystkie pytania co do polski to jade na okolo 3 tygodni jesli mi sie bedzie nudzic to wczesniej a jak bedzie fajnie to moze zostane miesiac simonko powiedz mi moze chcesz cos z polski kupie i wysle jakies zarcie a moze kosmetyki nie wiem mow co chcesz ok dziewczynki lece 😘 ps. ze zwariowanym tom ja musze isc na piwo :-D netta ciebie moze tez odwiedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gata,ale ja ci zazdroszcze:( tez tak bardzo mnie ciagnie do kraju ale te huragany-nie mam odwagi:-o na dodatek dzis w domu wielka awantura ,bo za telefon przyszlo 523$ :(:(:(:(:(:( chyba sie zapadne pod ziemie:-o nie wychodze z pokoju,bo mi glupio przed tesciami,nawet mam bol serca..tak na powaznie!! teraz zaluje,ze tyle gadalam:P z polski nic mi nie trzeba-o dziwo juz nic mi nie brakuuje! tylko ludzi:P kolezanek❤️-takich jak WY!!!! teskni mi sie baaaaaaaaaaardzo😭 no coz bede probowac w pazdzierniku mj maz podobno ma znowu wrocic do wloch:( nie wiem na jak dlugo,a teraz jada pomagac w Nowym Orleanie na kilka tygodni,bo jest tam tragicznie jak patrze w TV na news to chce mi sie plakac ja tu mieszkam i wiem jak tu jest ciezko! szkoda mi tych ludzi bardzo! stracili wszystko na zawsze.... wiele osob zaginelo ,inni zmarli:-o ah to zycie:( gata co ja bez ciebie zrobie?? kto mi bedzie donosil nowinki z parco??? madzik tobie sie szkola zaczela,wiec bedziesz tu zadko:( netta ty tez zajeta:( zostane sama:( :( :( :( 🖐️ ja i tylko ja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyki simonko jaka sama ja bede chodzila do kawiarenek internetowych w polsce gdzie ja bez internetu wytrzymam to jest moj wiekszy nalog niz czekolada :-D u mnie nic nowego stare smieci weszlam tylko na momencik ide zjesc bo jeszcze nic nie jadalam 😘 dla wszstkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis niedziela....hm nie nam zadnych planow:( znowu bede siediec w domu na dworze wciaz upalnie i duszno jestem chora,gardlo mnie boli chyba pojde do wypozyczalni i wezme najstraszniejszy horror bede sie bala-hi hi-bede miec zajecie:P tesknie bardzo jednak z wyjazdem na razie moge sie pozegnac z bardzo wielu powodow gata napisz o jakis nowinkach z villagio czy kaska juz wrocila z polski? moze widzialas anke w. co u niej? no tak mamy juz wrzesien!!!! a ja wciaz tu bez planow:( no nie tak do konca,bo planty to w sumie mam:P tylko jakos z ich realizacja cieniutko zeby mi sie nie nudzilo zaprenumerowalam se magazyn o modzie i kosmetykach i juz ponad miesiac i nic:( wlasnie destinka sie obudzila i chce mleczko:P mysle o jessice pewnie jeszcze spi! niestety nie zadzwonie dzis do niej w tym miesiacu koniec wiszenia na telefonie! postanowione koniec i kropka! no nic zmykam mam nadzieje,ze jak wstane to tu znajde wasze wpisy 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki simonmko wspolczuje byc chora w cieple dni jest straszne u mnie stare nudy a na dodatek jeszcze tydzien mam chodzic do roboy a myslalam ze dzis juz ostatni dzien trudno nie pospie w tym tyg ale za to zarobie pireniazki kaska wraca 10 wszelki slad po ance zaginol ale widzialam sie z jej mama ostatnio bardzo zapraszala mnie do siebie na villaio rzadko bywam jeden znajomy jak mnie zobaczyl wypalil z tekstem o widze ze z polski wrocilas a jedna dziewczyna myslala ze siedze na polnocy od maja :-D lece sie kapac bo pozniej mam odprowadzic moja mame na przystanek dzisiaj jedzie na nocke do roboty w klinice ma siedziec z kims moze zajrze pozniej ide tez do mkolezanki to moze dowiem sie jais ploteczek pozdrawiam sciskam i caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj gata🖐️ widze,ze reszta...zaginela!!!!! madzik-kurka wodna-a gdzie ty sie podziewasz??? netta-znowu zajeta:P no niech wam bedzie! u mnie niedziela:P-jeszcze-hi hi hi umalowalam sie adnie,wystroilam,wloski zrobione-ide w odwiedziny do meza kuzyna-tego co mial ostatnio slub-w ten holerny huragan:( w jego poczatek:P popijam mrozony napoj-JAMAICA~ME~CRAZY taki glupia ma nazwe:P gata serduszko kochane-ucaluj gode jak zobaczysz jessicone to ja ucaluj i ukochaj ode mnie❤️ pisz co tam jeszcze u was!..........!!!!! dzis mialam ohydny sen jakis facet niepelnosprawny mi sie snil i kosci biodrowe mu wystawaly,bo on nie mial nog....a te kosci takie na wierzchu swierza krew-kurna co to moze oznaczac????????? i moja mama,ze placila jakiejs babie duze pieniadze.......... koszmarki:P no o mamie to nie,ale z tym facetem:) gata prosze zmienic motto-za tragiczne:D co to ma znaczyc? ja tez se musze swoje zmienic! jutro-obiecuje!:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry za byki
to ten napoj tak mnie crazy,ze zapomnialam juz polska ortografie:P sooooorrrrryyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Hej dizewzcynik !! ja teraz bede tu nue zbyt czesto!! nauka pełna para mi sie zaczela:) same powtorzena itd.:) ciesze sie ze Gata kupiła jzu bilet:) U mnie wszytsko ok codizennie was zcytam wiec wiem o was wsjo:) KOcham Was i pozdrawiam Gorąco bUziaki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki niedawno przyszlam do domciu zrobilam sobie dzis wloski nawet nawet zrobie fotke to wam wysle nie wiem czy wam pisalam ale pracuje jeszcze tydzien simonko to motto to pialam jak mialam dola rzeczywiscie malo optymistyczne :-D ale jutro moze je zmieniwe to jest wers z jednej piosenki dobra skarby lece chcialam wejsc wczesniej ale sie nie chcialo otworzyc poczta tez zajeta przesylam wam buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogi madziczku-❤️ tak wlasnie myslalam,ze juz na ,,dzien dobry,, zadali wam prace domowa:P pewnie niedlugo sprawdzian z powtorzen:) ciesze sie ze to wszystko juz jest za mna!!! nioecierpialam tego okresu w szkole po wakacjach,tylko wymagaja-zamiast dac ci odrobinke luzu by czlowiek mogl sie przystosowac Gata-koniecznie zrob fotke!!!!!!! zazdroszcze ci wloskow:) ja wciaz nie znalazlam zaufanego fryzjera:( kolorek mi ie juz troche zmywa:-o ale to bylo do przewidzenia,bo na opakowaniu bylo napisane,ze nalezy malowac co 4-6 tygodni zastanawiam sie czy troche nie poczekac i gdy beda juz jasno brazowe(malo im brakuje) zaryzykowac ,gdzies w centrum i walnac kilka paskow blondu ale nie na cle tylko na gore napisz co to za nowa fryzura,jaki kolor..itd.. pozdrow gode❤️ nic nie wiesz o jessi??🌼 czy ktos rozmawiam z Lil\'D??? u mnie dzis swieto-tesciu zrobil grilla a ja wczoraj bylam w mexykanskiej resteuracji bylo extra na poczatku juz przy wejsciu babka po hiszpansku hi hi hi:P patrzylam sie na nia jak na glupa,bo ja hiszpana nic nie czaje,no poszczegolne wyrazy w srodku baaaardzo kolorowo wszedzie porozwieszane te ich kapelusze-bardzo ladne!:) kolorki zolty i niebieski,bija sie z fioletem,ale oni chyba lubia takie szalone zestawienia kolorystyczne:P oczoplasu mozna bylo dostac:D zamowilam ..o rany nie wiem,jak to sie pisze-fajhitass-kurcze cos w tym stylu podane na patelni ktora az syczala z goraca miesko-kurczacze,steak,i ja nie wiem-??-shrimps-to chyba krewetki po polsku? pychta,a do tego-placki-,chlebek ryz-jakis kolorowy i fasola-jakas papa fasolowa i salata z jakims zielonym kremem co smakowal dziwnie??? i odrobinka smietanki do tego chipsy i bardzo-bardzo pikantny sosik bylo tego tak duzo,ze nie bylam w stanie zesc i abralam to domu:P no ,ale sie opisala:) tesknie za wami szkoda madziku ,ze szkola dzis sie juz zaczela-rozumie,ze nie bedziesz miec czasu,ale zagladaj chociaz na 5 minut. bede czekac na twoje nowinki❤️ ty gata mnie tu samej nie zostawiaj,bo oszaeje!!!!!! netta-👄:D🖐️ ogolnie dla wszystkich👄👄👄 wciaz jestem chora:( masz racje gata-chorowac latem to okropnosc!😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
No witajcie:) Dzis miałam strasnzie zmulonuy dzen w szkole!! Tragedia!!!!!1 zaczełam od angielskiego , nudy, potem byla matematyka , poprostu szkoda słow!!!:( nastepnie Przysposobienie obronne - pierwsza lekcja dopiero w tym roku mamy facet nudny jak flaki z olejem!! potem WOS (wiedza o społeczenstwie) za duzo o tym społeczensteie nie wiem:) wiec spałam:) a na dodatek nastepna godizna to religia!!! i osttatnia to chemia ze strasznie pojebana bania , jets troche chora psychicznie:) Wtorek w moim planie jets najgorszy, na całe szcescie jeszcze nie bylo za duzo zadane itd. Masz rcje ewelinko penwie jaka sklaasowka niebawem bedzie :) bo u mnie nauczyciele maja zryte łby!!:) Jasne ze bede do was zagladała codziennie, bo na dodatek wszystkiego zepsół mi sie telewizor!! i mama tylko jeden w domu u DZIADKOW !!!!!! porazka:( Wiec nie pozostaje mi nic innego jak muza na kompie i internet:) Ode mnie to tyle buziaki pozdrawiam P.s Gata czekam na Fotke;)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki przyszlam z pracy polozylam sie na lozeczku i mi sie usnelo teraz jstem pol przytomna potrzeb7je dawki kofeiny a cola mi sie skoncyla i nie chce mi sie isc ja kupic wloski nawet fajnie wyszly zrobilam pasemka blond z kasztanem zaplacilam w sumie tylko 20 euro za farbe bo mi je robila kolezanka u siebie w domu musze zrobic fotke i wam przeslac tylkog dzie jest moj aparat????????? simonko dzieki za maile madziu wspolczuje ci skarbie lece po cole do sklepu bo nie wytrzymam co do doni to musze do niej zadzwonic 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj ja ja....... a u mnie znow problemy:( rany kiedy sie skoncza? chyba jak ja przejme wladze:P!? jak tu w usa wszystko ok,to we wloszech zle:-o moja mama wsciekla na cala rodzine manikowskich😠 i to bardzo!!! ma ponoc przez pana tomasza wielkie tlugi,a pani wiesia ponoc mieszka u niej ,,na krzywy ryj,,i strasznie sie rzadzi...co moja mame doprowadza do szalu najlepszym wyjsciem bylo by,gdybym wrocila na 2-3 miesiace i doprowadzila sytuacje do ladu zrobila pozadek z wieska i tomkiem do tej pory tzymalam sie z dala,ale tego juz za wiele!!!!!!😡 bilet!!!!!!!!bilet!!!!!!!!!bilet do wloch!!!!! ah co to bedzie??? nie mam pojecia! na cale szczescie jessi zdrowa:) u mnie nudy,ale spokojnie destinka -owszem bardzo mi dokucza:P z mezem jak z mezem-nic nowego:) a tu te problemy we wloszech-no no.....musze jechac! ale jakies mam dziwne wewnetrzne obawy,intuicja mi mowi,ze to nie czas,ze powinnam zaczekac nie wiem jakies dziwne negatywne przeczucie...... dziwny strach...przed......... nie wiem? ze cos sie stanie i nie bede mogla wrocic do usa...juz o nic nie chodzi,tylko o destiny!!!!!!!!!nie chce jej stracic! gata ty tu nam nie klam-rob fote szybko!!!!!!!!! netta-❤️ madzik-a kto cie uczy chemii? napisz jakie masz przedmioty w tym roku..itd..cos o szkole to juz tyle jat:) pozdrawiam was wszystkie z upalnejLuizjany🖐️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
no hej własnie wrociłam z Jazy!!! jets upał 40 stopni a ja cąły czas siedizalam na placu!!! tragedia lalo sie ze mnie i manewry tez nie za batrdzo mi wychodizly:) ( jestem załamana ale instrutor powiedzi mi ze to jets i tak dobrze ze wogole mi wychodza!!:) sa gorsi i to o wiele pocieszył mnie troche tym faktem:) ale to i tak malo ja jzu bym chciała dobrze:) W szkole spoko jak narazie nie zapeszajac:) Przenmiotow mam....... sama za bardzo nie wiem:) POlski angielski Francuski Rosyjski Matematyke PP WOS Historie Geografia Fizykje Chemie Biologia i w-f:) no i oczywiscie religie:) To chyba tyle:) Buziaki pozdrawiam papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simonmko ty to naprawde biedna jestes nie dosc ze masz swoje problemy to jszcze obarczaja cie problemami innych napisalam ci maila sprawdz poczte u mnie nic nowego wszystko ok jejku jeszcze niecale 2 tygodnie i do polski troche mnie to wsystko przeraza nie lubie zostawiac mojej mamy samej ale szybko minie madzik nie przejmuj sie jazda ja by, chyba ludzi pozabijala na ulicy a wiec nie martw sie tym tak to wszystko kwestja wprawy dziewczynki lece do sklepu moze zajrze pozniej ps.pozniej zrobie fotke to wam wysle 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dziewczyny u mnie dobrze,nawet bardzo maz anilek jak nigdy troche mnie wnerwila dzis jego siostra strasznie podla zastanawiam sie do kogo sie wrodzila,kto w tej rodzinie taki skurwysyn? dziadek czy babka!? czasami juz z nimi nie moge-nawet gdybym im wykrzyczala co ja o nich mysle to pewnie by to tych zakutych lbow nie doszlo, bo to totalnie ograniczone istoty ludzkie...czasem mysle czy,aby na pewno ludzkie??-sorry bez obrazy dla czarnej rasy! we wloszech wszystko sie kotluje tylko czekam kiedy ten wulkan wyleje juz znalazlam bilet na 20 wrzesnia,czekam az maz wroci z roboty to go o moim wyjezdzie......... tu rowniez cieplutko:) gata czekamy na zdjecia!! ucaluj gode👄 madzik-powodzenia w szkole:) ja tez chce sie zapisac na jazde i to jak najszybciej bedzie to mozliwe,ale najpierw musze byc pewna tej ,,kosmatej,,sytuacji we wloszech,bo zycie mojej corki jest dla mnie bardzo wazne i nie pozwole,by kto kolwiek sie na niej wyrzywal😠 a juz na pewno nie wieska! to tyle ode mnie pozdrawiam serdecznie🌼 caluski👄 netta❤️-fajna stopka na gg:P oooo! a ja mam juz nowy cytat.zaraz zmieniam sobie w profilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki jak zwykle tylko na chwilke simonko napisz koniecznie na ile przyjezdzasz bo jesli kupisz bilet na 20 to nie wiem czy sie spotkamy :-( jaki netta ma gg?????????? prosze napiszcie mi go tutaj gdzies go pisala ale nie chce mi sie szukac ostatnio strasznie leniwa jestem madzik niedlugo sie spotkamy simonko mam nadzieje ze my tez pozdrawiam sciskam i caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gata jesli sie pojawie we wloszech to na miesiac lub dwa,lub na dluzej do odwolania.............:-o z powodow rodzinnych dzis jakos zapomnialam o troskach i mialam extra dzien bylam na malutkich zakupach:) zawsze mi to poprawia humorek:D wypozyczylam sobie DVD -chinska bajeczke,,kiki delivery,, to o takiej dziewczynce co lata na miotle z kotem w czerwonej kokardzie:P rysunkowa nie bede owijac w bawelne i mowic,ze dla destiny wzielam ja z polki dla siebie caly wieczor ja ogladalam ze 3 razy ale slodka❤️ mam tez horror-freddie krugerhi hi jak tylko mala zasnie bede go ogladac juz sie boje:-o o tyle co u mnie pozdrawiam serdecznie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam netta dzieki za gg napisalam ci wiadomosc bo nie wiem czy masz moje gg simonko jejku tez bym krugera sobie obejrzala ktora czesc?????? a wiec jesli bedziesz w itali to mam nadzieje ze sie spotkamy bo jak nie to mi bedzie b przzykro u mnie wszystko ok jeszcze 2 dni i konie c pracy obiecuje ze porobie nowe zdjecia i wam wysle tylko ostatnio jakos zapominam i brak mi czasu simonko pamietasz ten film ty jak bylas w itali to mowilas ze go ogladalas u boba tylko nie pamietam tytulu to byl jakis horror z richardem gerem jego zona ginie w wypadku i on znajduje jej jakies rysunki czy zapiski i w tym filmie jest jakis robak duzy ze skrzydlami tylke pamietam rozmawialam dzis z kolezanka o filmach i mi o nim przypomniala tytul po polsku przeznaczenie prosze jesli pamietasz tytul to napisz otworzzyi u nas wuypozyczalnie i bym chciala go wypozyczyc madzik a co u cieie jak szkola jak jazdy dzwonilam do doni u niej wszystko ok skarby lece pozdrawiam i caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×