Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sidney

castelvolturno getto sea side

Polecane posty

witam ja wczoraj bylam na dyskotece z ola strasznie malo ludzi i muza tez nie zaciekawa zrobili mi zdjecie a wiec na dniach bede na necie az sie boje :-D do domu podwiozl nas super gosc tez mieszka w parku jest zawodowym tancerzem jutro bedzie w telewizji na canale 5 w domenica in przystojny i zarabiscie tanczy szkoda ze ma 32 lata bo pewnie bym sie za niego brala :-D pozniej obiecuje ze wysle wam zdjecia odezwe sie pozniej 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja własnie szykuje sie na impreze urodzinowa mojej przyjaciólki:) tez skoczyła jej 18-stka i bedziemy sie bawic:) hihihihii na dyskotece to tez nie byłam nei wiem uile!!! :( jzu mi sie teskni wiec moze w nastepny weekend gdzies pojde:) zobaczymy jakj narazie to same 18-stki z tygodnia na tydzien a nie wiem czy sie uz chwaliłam ale odebrałam dowód:) hihihi ale wiecie co wcale nei czuje sie dorosła!!!:) To tyle ode mnei dzis pozdraiwam buzka papap GATA CZEKAM NA ZDJECIA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...No i widze ze ja jako pierwszy dzis sie wpisuje :) To dla mnie zaszczyt nawet :P Gata no mam troche pracy rozmawiam z Sidney i dlatego rzadko zagladam :P Pozdrawiam milo wasz wszystkie i sle caluski cieplutkie Wpadne wieczorkiem Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zaraz wam przesle fotki wczoraj w neapolu byla biala noc duzo koncertow i wszystko otwarte pojecham z ola,mlodym krzysiem i gnatkiem na fuorigrotta bylo super pozniej trafilismy do emilki w lago patri ale sie wytanczyam potem pojechalismy owiesc olke do castelvolturo posiedzielismy u niej godzinke w domu bylam o 6.30 rano dzis siedzialam przed tv zeby zobaczyc mojego kolege ale go nie bylo wczoraj wystepowal w neapolu a pozniej na dyskotece i chyba nie dal rady gosci tak zarabiscie tanczy ze mu placa na dyskotece za to a wiec jestem pol przytomna dzwonila dzis do mnie donia u niej wszystko ok przefarbowala wlosy na ciemny braz ok lece wysylac wam fotki zagladajcie tu czesciej 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej-witam wszystkich🖐️ dzis za wiele nie napisze,bo nie ma o czym wczoraj do bardzo pozna ogladalam horrory w tv piatek 13-jak zwykle straszny choc te nowsze horrory sa duzo straszniejsze szczegolnie ten ostatni co ogladalam o nawiedzonym domu-zapomialam tytul napisz innym razem oooooooo byl straszny-balam sie w nocy:-o teraz lece z mala na spacer,bo tu swieci sloneczko cudowna pogoda:) Gata-ale ci dobrze z tymi dyskotekami,ale i ja juz sie wyszalalam w zyciu teraz macierzynstwa czas:) Zwariowany-cholerniku-gdzies ty znikl na tym gg? Madzik-powodzenia w szkole❤️ Netta-❤️❤️❤️ Gata-pozdrow jess i gode-koniecznie-🌼 ja znikam,bo pogoda extra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod;isuje liste obecnosci goda w pracy w klinice bylam dzis na spacerze z justyna i z jess simonko kozystam poki moge juz prawie 20 lat na karku ale kolega dal mi ostatnio 16 lat a wiec nie jest ze mna tak zle :-D simonko ja tez bym obejrzala jakis fajny horror pozdrawiam i caluje 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra!!!!!!!!! jest moja fotka na necie i na dodatek nie zaciekawa dzieki bogu nie jest tak zle jak chcecie sie posmiac to macie adres www.flava.it/ita/serate/foto.php?page=4&id=79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simonka cynamonka77
hej widzialam foto-spoko-teraz to jestes slynna:P dzieki,ze odwiedzilas jess my dzis lowilysmy cukierki,bylo extra chociaz pogoda tragiczna-lalo i zimno bylo,a my po cukierki poszlysmy po 17,potem to ciemno bylo:( zimno grobowa atmodfera las..... i te swiecace dynie:) nic poza tym:) u mnie ok teskie i caluje was wszystkich mocniutko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej wyglada na to ze to jest 1000 wpis simonko jaka tam slynna :-D dzis ide tez do jess porobie jej zdjec i wysle madziu wiem ze mialam powysylac reszte zdjec z twojej 18 ale jakos takos zeszlo ok lece jesc zajrze pozniej 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziwczynki:) Ja dizs byłam w bałtowie na grobach!! Wczoraj bylam w Bodzinach u tego \"koelgi\" ktory zginął 2 miesiace temu:( Swmutek....................... Gata widiząłam twoje zdjecie sliniunie!! ale olka wyszła strasnzie, wysżła jej druga broda!!! i bardzo staro zajrze tu pozniej buziaki papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieczyny no i mamy 1 listopada dzis nic ciekawego nie napisze-zimno:-o czekam,az destinka wstanie to pojdziemy sie bawic:D dzis jakas dziwna jestem..... smutna:( zamyslona.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej simonko ja praktycnie siedze tu od 18-19 czzasem do 1 w nocy pisz bo zazwyczaj jestem niewidoczna to przez tego goscia z lodzi strasznie mnie meczy wlasnie moja mama poszla do pracy :-( i znowu sama :-( bylam dzis na spacerku z jess samanta i kaska anka w. przeprowadzila sie do parku machala mi zis ostro ale jej nie poznalam dziewczyny jak ona strasznie przytyla masakra simonko wlasnie mi sie przypomnialo jak opowiadalas o tym filmie co ogladalas ostatnio o tych czterech dziewczynach i dzinsach jaki ma tytul bo bym go sobie obejrzala ten film jest na podstawie ksiazni w polsced sie nazywa stowarzyszenie wedrujacych jeansow narazie sa 3 czeszci tej ksiazki ktore przeczytalam wszystkie w domu mam tylko 2 bo 1 i 3 zostala wyrzucona przez tego pajaca jesli chcesz simonko to napisze ci co sie dzieje w nastepnych dwoch czesciach wczoraj byl u mnie cris nagral mi troche muzyki i filmow miedzy innymi stygmaty-horror ale dzis go nie obejrze bo mi sie nie usmiecha w nocy bo w domu jestem sama nie liczac strusia lece 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gata-tytul cos...,,sisterhood...,,,nie pamietam,ale identyczny jak w polsce tylko tlumaczony na j.ang. extra co nie:) mam go na DVD!!!ogladam w kolko:) przykro mi bylo,jak ta mala dziewczynka zmarla,az plakalam:( hm...pozdrow Kaske i Samancie-❤️ ukochaj-Gode hej dobry horror-HAUSE OF WAX-z Paris Hilton-chce sobie kupic jej perfumki-,,just me,, i podobaja mi sie ,,guess,, ale $50 to dla mnie za drogo biorac pod uwage,ze mikolaj,a mam 2 corki:P Gata-wyslalam ksiazke Jes z alfabetem-uprzedz moja mame niech o nia pyta na portierni!!!!!!!!!!!!! niestety nieubezpieczylam paczki,bo juz nie mialam na tyle $:( mocno wierze,ze dojdzie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simonko dzis jess dostala kartke na halloween ok uprzedze babe nonne jak czytalam ta ksiazke tez mi przykro bylo i lezka w oczku sie zakrecila w przyszlej czesci tez umiera osoba i jest tez o nispelnionej milosci trzecia czesc jest o tym ze dziewczyny maja ostatnie wakacje praktycznie razem bo wyjezdzaja do collegu madzi nie gniewaj sie o fotki nie pamietam ktore wyslalam a ktore nie poisz mi ktore masz to dosle reszte goda znow w klinice a ja znowu w domu z nudow umieram :-( 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gata Skarbie nie bylo mnie dzis na gg moze jutro caly dzien przelezalam w lozku a szkoda bo byla cudowna pogoda:) potem zabralam corke na spacer i reszte dnia spedzilysmy na zabawie przed domem teraz mala zjadla i jest juz spiaca muze ja ululac:) to fajnie,ze kartka do jessi doszla teraz za kilka dni powinna byc ta ksiazka z alfabetem i cyferki dzwonilam do mamy stwierdzila,ze wszystko ok:) co u ciebie? jak gpda? hej-Madzik??-cio ty nic nie zagladasz,pewnie sie uczysz:-o ah...szkola,szkolaaa Netta-serce-❤️ Zwariowany-🖐️ Aga-jak tu dzis bedziesz czytac-to-👄 napisz cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze wam sie pochwale,ze Destinka slicznie liczy do 3 1-2-3 tree-brzmi slodko:) TLEE-:) cos w stylu five-FIIIF powie 6-SIIIX taki slodkim glosikiem malutkiej dziewczynki i umie tez A...B....o C zapomina potem E oczywiscie ten alfabet i cyfry mowi po angielsku po polsku to wola-,,CHOC,,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyki u mnie ok u gody tez jeszcze spi bo niedlugo idzie do kliniki dzis jade na millennio z kasia,olcia,krzysiem i jeszcze kims mam nadzieje ze nie bedzie tak strasznie jak w tamtym tygodniu bo mam ochote sie wybawic :-D bylam dzis u jessi tak ogolnie to u mnie nic nowego zreszta co na villaggio moze sie dziac????????? jejku simonko wyslalabys jakas kasete z malutka tak bardzo bym ja chciala zobaczyc madzik jak twoj egzamin???????????/ trzymalam kciuki napisz koniecznie!!!!!!!!!!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mialam cudowny dzien destiny bardzo grzeczna bylam z nia w parku troche u meza siostry a pod wieczor pojechalismy do chinskiej:P caly dzien mala grzeczniutka:) teraz oglada cichutko bajeczki:) ❤️❤️❤️ pozdrawiam: Kaske Samante Gode Strusia ukochana Jessi GATA_👄 MADZIK-👄 ZWARIOWANY_🖐️ NETTA-👄-a gdzie to sie panna podziewa?? Gata-koniecznie napisz jak bylo na dyskotece:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis moja tesciowa mnie bardzo zaskoczyla kupila mi nowy wozek-extra:D duzo ciuszkow dla malej paczke z pampersami-starczy na miesiac:) musze sie jej odwdzieczyc-wysprzatam jutro caly dom...no moze...salon na poczatek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzewczynki!!!!!!!!!!!! simonko no to tesciowa sie popisala :-) super z jej strony pytalam sie twojej mamy czy chce ci cos przekazac a wiec oto jej slowa: z arkiem wszystko w porzadku i zebys sie nie martwila ze jessi ma nowe rozowe buciki (sa super,wiesz to sa te z firmy geox w nich nozka sie nie poci) i ze wszystko powolutku sie uklada. co do dyskoteki bylo super ta dyskoteke oceniam na 6 w skali od 1 do 6 super muza fajni ludzie naprawde rzadko zdarzaja sie takie dyskoteki do piosenki t.i. bring em out tancza na millennium taki smieszny taniec nie wiem skad go wytrzasneli moze z teledysku zawsze podgladalam jak oni to robia i wczoraj pozlam zatanczyc sobie z nimi na poczatku troszke sie mylilam ale pozniej bylo ok wrocilam do domu okolo 6 bo pojechalismy jeszcze do tropicalu a wiec napprawde dobrze sie wybawilam olka by sie wywalila gdyby jej krzysiek nie zlapal a ja chcialam powiedziec cos do kaski i szarpie ja ostro za reke ale kaska nic mysle co jest nie reaguje i ta reke ma jakas dziwna patrze a tu trzymam jakiegos goscia za lape ale obciach!!!!!!!!!!!! :-D madzik jak egzamin??????????? simonko ale mi smaka zrobilas na chinska!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieczyny:) GATA-ale sie usmialam z tego co napisalas:D o tej lapie jakiegos faceta humor mi tez powrocil i usmiech na buzi,ze u Jessi wszystko dobrze no tak TATUS wrocil:D Gata ja wciaz trzymam ta CD dla ciebie,az wstyd nigdy nie wyslalam,moze teraz ze swiateczna paczka? fajnie ci z tymi dyskotekami:) ciesze sie,ze disco sie udalo,bo ostatnim razem to chyba nie bylas bardzo zadowolona:-o hm..co jeszcze..sama nie wiem? dzis bylam na spacerku i testowalam nowy wozek,ale jakos tak mi bylo dziwnie,bo ten stary byl duzy moglam na nim prawie sie opszec i pchac woz:P a tem duzo mniejszy i slabszy,ale za to extra do sklepu,by sie przepychac miedzy ciuchami:P destiny wlasnie przykleila mi wymamlana salate do reki:-o ona jest szalona a teraz mi wpycha kurczaka do buzi-chce mnie karmic:P pogoda dzis tu cudowna-upal jak latem🌼 Gata-ukochaj Jess-i moja mame tez❤️ Gode kaske samante ❤️❤️❤️❤️ MADZIK-GDZIE TY SIE PODZIEWASZ>>>ZGINELAS MIEDZY KSIAZKAMI??????????? NETTA-hallo???? Zwariowany-widzialam cie dzis chyba na gg?🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×