Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość m+d

malinowy dominator

Polecane posty

Poszla kobieta na rynek, a tam slyszy jak jeden z gosci krzyczy:- Komary,komary, unikalne komary, jedyne 5 zlotych sztuka! Zdziwionapodchodzi i pyta: -Panie, co pan tu za oszustwo ludziom wciska?! Komary po 5 zlotych!Oszalales pan czy co?\" Facet na to: - Alez prosze pani, to sa specjalne, tresowane komary. Jak pani kupitakiego jednego, wezmie do domu, polozy sie i wypusci komara - to on zrobi pani tak dobrze, jak pani jeszcze przedtem nie miala... - Panie, zarty pan sobie robisz, tresowany komar tez cos! - Mowie pani, ze to szczera prawda, zaden kit. Zreszta jak sie paninie spodoba, to za komara zwracam pieniadze. Mysli kobieta, a co tam - 5zlotych nie majatek, zobaczymy. Facet zapakowal jej komara do sloika. Babaleci w te pedy do chaty, rozbiera sie kladzie na lozku, rozklada nozki,odkreca pokrywke, komar wylatuje i siada na zyrandolu. Baba, cala napalona czeka, a tu nic! Wkurzona dzwoni - Panie, co za kit! Mialo byc dobrze, atu komar siedzi na zyrandolu i nic.Co to za tresowanie! - Niemozliwe, cos musiala pani zrobic nie tak, za 5 minut do pani przyjade. Facet przyjezdza i patrzy, faktycznie - baba lezy na lozku zrozlozonymi nogami, komar siedzi na zyrandolu... Gosc zezygnowany, zaczynarozpinac spodnie i mowi groznie do komara: - Ostatni raz ci ku......... pokazuje....!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz i mozesz to napisz mi cos na maila (jest w moim profilu) tak co bym mial Twojego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem bo próbuje wejsc przez strone www.wp.pl na poczte i pokazuje sie komunikat że obecnie poczta jest przeciązona - please try again later:) poczekamy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze mi tez glabeczki cos podeslecie , chyba ze to sa jakies filmiki z przywatnej kolecji i jakies sproszne rzecy pozdrowka widze ze jakis romansik sie szykuje :D:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kocxhanych Zboczeńcow i ..gołabeczków:) Kochani - dramat! Absolutnie o Was nie zapomnialam,tylko znow padli mi w pracy ten cholermny złom!:(:(:( Przed połdniem, w piatek - zmarł zwyczajnie. Do dzis trwa jego reanimacja i pewnie potrwa jeszcze ze dwa dni. :( Strasznie za Wami tesknie i zaluje ogromnie,ze nie moge z Wami gadac caly czas. Domi - my love - ciesze sie,ze z ziomalka sie uklad. Ziomalko Domiego - cholrnie Ci zazdroszcze ze jestes z Katowic. Domi, to super gosc;) Nie, Domi???;) Katowiczko - powiem Ci w sekrecie,ze na Twoim miejscu juz dawno bym sie z Domim spotkala. Zrob to za nas wszystkie i ucałuj go od nas..tylko Ty mozesz to zrobic!:) Ale DOmi .NIE ZAPOMNISZ O MNIE i RESZCIE CUD KOBIET?;) w DOMKU MAM NETA ALE tpsa I ZJADA MI TE ZLOTOWKI CHOLERNIE, WIEC MAM JESZCZE KILKA RZECZY DO ZROBIENIA W SIECI, WIEC ZROZUMCIE - MUSZE KONCZYĆ. jaK TYLKO BEDE MIALA JUZ DOBRY SPRZECICK W PRACY - ZARAZ SIE ODEZWE kOCHAM WAS I NIE ZAPOMINAM! cALUJE WSZYSTKICH MSM. PAMIETAJCIE O MNIE, HĘ? w KONCU CHYBA JESTEM NAJSTARSZA - JAKIS SZACUNEK SIE NALEZY, NIE? :D:D:D kATOWICZKO...CHYBA NIE WIEM iLE MASZ WIOSENEK? bUZKI fAJNY TEN ROMANS..ALE wAM ZAZDROSZCZE.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko! Witaj Malinko droga. Jak miło. Ale cos mi tu nie gra. Z jednej strony mówisz że komputer poprostu zmarł zwyczajnie ale dalej opisujesz tą dramatyczną reanimacje, która jeszcze potrwa. Coś tu nie halo. Chociaż u Was w Łodzi z tym pogotowiem to tam różnie bywa. Z tego co opisujesz to na bank podali mu pawulonik:p A tak wogóle to mi taka reklame zrobilas że wymiekam i bede siedzial czerwony do konca pracy:) Dzieki. Nigdy o nikim nie zapomne z tego topicu. Nie martwcie sie wogóle:):):) Chcialem zdementowac pogłoski o jakimkolwiek romansie poniewaz juz jestesmy zareczeni i zapraszam na slub i wesele. Terminu jeszcze nie ma ale Wy bedzie znac go jako pierwsi;) A tak powiaznie to nawet nie mozna poflirtowac. Ale jestescie:p Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, hello, dzisiaj mam dobry humorek, spalo mi sie dobrze i wcale nie mialam zamiaru wstac :) Same wygody mi w glowce, a etraz juz znowu szum..praca i praca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam pracusie:) dzisiaj lepszy dzien niz wczoraj ale strasznie mnie molestuja robotą:) musze nadrobic zaleglosci. mam juz tego dosyc ale cóz mi pozostaje innego jak oddac sie pracy. ciekawe co tam u Pani prezes słychać. hm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim! dzisiaj będzie fajny dzień! jeszcze nie wiem dlaczego ale tak mi się jakoś widzi! :) u mnie pogoda do d...! ale co tam! najwazniejsze nastawienie! no to powoli popijam sobie coffee i czekam na Was! miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mus. Wczoraj Cie nie było i widzisz jak ubogo. Malinka ma martwy komp, Max zapracowany, prezeska to wogóle z nami nie gada;). Jedynie skorpion no i moja ziomalka;) sa z nami. Pozdrawiam and Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witami o zdrowie pytam. cos nam sie narazie skladzik rozsypal ale , mam nadzieje ze niedlugo wstawia sie wszycy w pelnym skladzie. pozdrowka i milego dnia u mnie slonce niesmialo sie przebija przez chmury ale bedzie dobrze. mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiscie ostanio ludziska sie chyba sie poobrażały czy cóś. No nie wiem co sie stało. Moze za duzo o seksie gadamy:) Kto wie. To mozemy na o gotowaniu pogadac. Wprawdzie to ni emoje ulubione zajecie ale lubie dobre jedzonko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze sie poobrazali albo praca zawaleni. e tam tyle co My domi gadamy o sexie to jest nic ze tak powiem. scorpiony to maja w naturze i jakos chyba to jest ich czesc zycia ztego co zauwazylem. a zreszta gadac zawsze mozna liczy sie to sie robi :P:P:P... o gotawaniu moge wtracic swoje 3 grosze, bo lubie czasem cos dobrego upichcic.nie zebym spedzal cale dnie w kuchni ale ostanio mnie wrobili czesciowo w wigile... zrobilem lososia z winogronami. dla mnie pucha, ale niekazdy lubi ryby na slodko. dobra to na tyle bo zaraz Wam zrobie smaka. ja lece po piwko do sklepu bo dzis zaszalalem i mam goloneczke ne obiad. moze ma ktos ochote ???? domi co Ty na to ?? moze mala przerwa ??? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×