Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość m+d

malinowy dominator

Polecane posty

Ale rzeczywiscie smaka mi zrobiles. ja tu w pracy to ubogo mam. Nie ma takie menu:) Piwko mówisz. Kucze no. Why, why why musze pracowac:p A tak to wogóle gratuluje umiejetnosci kulinarnych bo ja to lewy jestem masakrycznie. Nie potrafie zapamietac przepisów. Nie wiem dlaczego. Najlepszy mam ubaw jak czasem zdecyduje sie zrobić sałatke z tuńczykiem którą uwielbiam i za kazdym raze nie wiem jakie składniki kupic. Nie umie zapamietac do konca.Wiem ze to smieszne ale zawsze boje sie ze czegos zabraknie.:):):):D Nie jestem materialem na dobrego męża:( Niestety.Pod tym wgledem oczywiscie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani tu nie o seks chodzi zawsze go nigdy nie za dużo:) ja mam taki zapierdal że nie wiem gdzie mam ręce włozyć (hehe) znowu mnie nie będzie di poniedziałku! trzymajcie sie ciepło! nadrobimy zaległosci! pa ściskam i całuję👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani tu nie o seks chodzi zawsze go nigdy nie za dużo:) ja mam taki zapierdal że nie wiem gdzie mam ręce włozyć (hehe) znowu mnie nie będzie di poniedziałku! trzymajcie sie ciepło! nadrobimy zaległosci! pa ściskam i całuję👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mus wspolczuje 🌼 i niedaj sie domi jak masz tesko po drodzedo domu to tam sprzedaja takie doleneczki gotowe tylko je trzeba zagotowac chwile i juz mozna wcinac( powine byc tak gdzie sa rozne takie pakowane rzeczy - czt. wedliny i tym podobne moze znajdziesz. a 2-3 polki dalej masz jakis browarek - ale to juz masz pewnie obcukane gdzie co jest :):):):) udanych zakupow i smacznego jak sie skusisz :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam Tesco po drodze. Nic ciekawego nie mam podrodze oprócz paru dziewczynek zza wschodniej granicy ciężko zarabiajacych na chleb;) Ale dzieki za info. Kiedys spróbuje. Zaraz do domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scropion25
witka hmm.. znow 2gi :( ale mi idzie coraz leiej moze do wakacji bde 1wszy kiedys :P:P:P:P domi byles w obserwatorium astronomicznym w chorzowie jakos ostanio ?? bo wlasnie sie wybieram i jakos niemam pojecia jak tam trafic,wiem ze to gdzies w chorzowie w tym parku. :(:(:( ciezko tam trafic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema Skorpion. Bylem tam pare razy ale chyba ostatni raz w liceum czyli pare ładnych latek. Masz racje. Tzw. planetarium znajduje sie w parku chorzowskim. Czy trudno tam trafic. Hm... Szczerze mówiac to nie pamietam czy tam mozna autem pod to podjechac ale chyba tak. Nie wytłumacze Ci dokladnie bo to raczej trudne ale napewno tam trafisz. Popytasz ludzi. W kazdym razie kieruj sie na Stadion Śląski. To jest niedaleko. Chyba że jeszcze moja ziomalka mnie poprawi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki powinienem trafic. ale to sie okarze . milego dnia. ja sie zmywam narazie do srody jak cos .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to baw sie człowieku dobrze:) Mam nadzieje że tez pare spontanówa zalicze w ten weekend:) jeszcze 7 godzin i i\'m free................................:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzieki jakos trafie, sorcia za zamieszanie. zycze Wam milusnego wekendu i jakiegos spontana, jakas imprezke niespodziewana, bo na grila to troche za zimno,ale... kilka lat temu w sylwka robilismy grila, tak ze bylo niezle, impreza w domu gril na werandzie. dobra koniec robienia smaczkow... pozdrowka 4 all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ziomalko;) Nie no wiem że filipinki ale chodzilo mi że z Katowic w kierunku Stadionu jakby sie kogos pytał:) Ale tak skromnie mówiąc to dałem d...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie..no oki, jezeli chodzi ogolnie to spoko..STADION SL. no ale jakby patrzec ze strony Chorzowa to mozna powiedziec kolo Tysiaclecia na Stadion potem filipinki i w lewo do gory, jadac z centrum to moze raczej zyrafa... potem w prawo za kortami (na ktore czasem chodze-phi..:) ) AJE JAZDA hahahahhahah;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz Skorpion masz trase opisana idealnie:) Grywasz w tenisa powiadasz. Hmmm... To ja sie zapisuje na lekcje u Ciebie. Oczywiscie jeżeli moge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, lato juz za chwilke.. ;) teraz mnie cos sieklo..glowa mnie rozbolala, ale ruchu w biurze to dzis w ogole nie ma ( no i cale szczescie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez spokojny dzien. Mam troche pracy ale mi sie nie chce:). Zrobie to po weekendzie. Teraz olewka tylko że czas wolno leci.Tak źle i tak nie dobrze. Czas na jedzonko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzech przestępców było w drodze do więzienia. Każdy z nich mógł wziąć jedną rzecz, żeby mieć zajęcie w więzieniu. Podczas drogi do więzienia jeden obrócił się do drugiego i pyta: - Ty, co wziąłeś ze sobą? Ten wyciąga farbki i mówi: - Będę malować, czas mi szybko przeleci - i pyta się drugiego: - A ty? On na to: - Karty, mogę grać i zabijać czas. Trzeci przestępca siedział sam cicho w kącie i uśmiechał się. Oni na to: - Czemu się tak podśmiewujesz? Trzeci wyciągnął pudełko tamponów i mówi: - A ja to przyniosłem! - A co ty będziesz z tym robił? On się tylko uśmiechnął i zaczął czytać z pudełka: - Mogę jeździć na koniach, pływać i jeździć na rolkach... Student pyta prof. Miodka: Czy forma porachuje jest poprawna? - W zasadzie tak... ale lepiej powiedzieć: już czas panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani jestem mega zapracowany... szkoda gadac, nie mam sily juz na nic. kawa sie juz konczy. i\'m going slightly mad... widze ze duzo stracilem juz 67 stron....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shit, still in the office, nothing to eat, run out of coffee..., lots of work.... have a nice weekend MSM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! pewnie sie byczycie na zielonej trawce, a ja tu gniję w biurze i to do 20 dzisiaj! ech! help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mus, na zadnej zielonej trawce. ja sie bycze przy biurku w pracy, i znowu nie wyjde o przyzwoitej porze. moze po pracy skoczymy poprzymierzac jakas bielizne ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj max! już myślałam, że tylko ja pracuję dzisiaj! a pogoda za oknem malina! może lepiej na zieloną trawkę niż do przymierzalni? albo jakieś opananko! zrywamy się z pracy!!! idziemy sie kąpać! :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrywamy sie jade juz do Ciebie ale bedzie ciekawie, opalanie sie na zielonej trawce, polance w lesie.... a potem kapiel, bedzie goraco i to nie tylko za sprawa ostrego slonca ;) czekaj na mnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niegdzie się stąd nie ruszam czekam na Ciebie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×