Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gochaa

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT????

Polecane posty

Gość mdzi
Cześć dziewczyny.! Jestem tu po raz pierwszy, potrzebuje waszej pomocy i wsparcia psychicznego. Juz od prawie roku staramy się z mężem o dzidziusia i ciągle nic i nic aż tu dwa tygodnie temu dowiedziałam sie od lekarza ze mam PCO i przypisał mi wlasnie Clo- i Duphaston. Mam do was w zwiazku z tym kilka pytań, bardzo prosze o pomoc: Mój ginekolog zalecił mi branie Clo od 5dc-9dc i Duphaston od 16dc-25dc. Na następną wizytę kazał mi przyjść dopiero w lutym bez zadnego monitorowania. Pomiędzy 9dc-16dc kazał nam nie marnować czasu. Czy tylko właśnie w te dni mogę, powinnam współżyć z mężem.? Po Clo- jest mozliwość ciąży mnogiej ale tez słyszałam ze bardzo duzo nie donoszonych ciąży, czy to prawda, wiecie cos na ten temat.? Czy wielu z wam udało się zajść w ciążę po braniu Clo- w pierwszym cyklu.? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusia 29
witam drogie panie! otóż jutro kończę brać clo, zastanawiam się czy gdyby sie udało zajść w ciążę to nadal trzeba brać jakieś leki??? nie wiem co o tym myśleć ... dziekuję z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiliMarlene
Witam dziewczyny Mam 33 lata i od półtora roku staramy sie z męzem o dziecko. Niestety miałam pecha ze dopiero po tylu latach trafiłam na kompetentnego ginekologa który zdiagnozował mi zespoł policystycznych jajników a do tego podejrzenie endometriozy...W tym wieku to straszny dramat na leczenie mało czasu, lekarz postanowił przepisać mi clostil i popróbujemy z trzy miesiące jak sie nie uda to laparoskopia. No i mija własnie drugi miesiąc i znów nie jestem w ciąży, w drugim cyklu pojawiły się dwa pęcherzyki ale bardzo malutkie, lekarz liczył na to ze urosną, kiedy przyszłam po trzech dniach na kontrolę- juz ich nie było... na dodatek biorę juz po dwie tabletki i chyba nie działa te lek na mój ośrodkowy układ nerwowy za dobrze bo niestety mam jakieś halucynacje co go zaniepokoiło, powiedział że jeszcze mu sie to u zadnej pacjentki nie zdarzyło.No i cóż, trace powoli nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalaa
ja jestem po 1 cyklu i nadal czekam aby testować ale wątpię aby sie udało, nic nie czuje oprócz bólów macicy ale to bol okoloowulacyjny....ja miałam usg i byl jeden pęcherzyk a drugie usg bede miala dopiero po 7 dniach wiec co oni tam mogą zobaczyć...wrrr Anglia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknyumysl
Mnie się udało w pierwszym cyklu brania CLOSTILBEGYT. Wcześniej całe 12 miesięcy starań na marne (bez CLO). Życzę wszystkim kobietom spełnienia się w roli matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clomidclomid
ja jestem po 1 cyklu, mialam owulacje ale sie nie udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boox2
Ja jestem już po CLO brałam 5 dni 25-29 marca. I jakoś wcześnie właśnie miałam taki dziwny śluz dokładnie jak ten płodny. około 7-10 dc. teraz śluz jest koloru mlecznego a dopiero powinny zaczynać się dni płodne.. nie wiem co się dzieje.. za 4 dni zaczynam brać luteinę.. pozdrawiam wszystkie starające się i życzę fasolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boox2
clomidclomid współczuję.. wytrwałości życzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 lat, pco, 14 tc po clostilbegyt (w 2 cyklu, 1 tabletka 4-8 dc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boox2
iii gratuluję.. kobietki pomóżcie.. mam strasznie dziwny stan po tym wszystkim.. brzuch mam dwa razy większy.. jak balon.. :( boję się.. zadzwonić do gina zapytać się co robić czy coś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boox2
ja mam clo 1x2tabletki. i średnio przechodziłam pierwszą dawkę pięciodniową.. jakaś taka przygłuszona chodziłam zawroty głowy to była norma.. zmiany nastrojów i mdłości również..w poniedziałek zaczynam luteinę..ale martwi mnie ten mój brzuch, że coś się dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boox najprawdopodobniej doszło u Ciebie do przestymulowania..... musisz szybko skontaktowac sie z lekarzem lub podjechac na pogotowie !!! Ja tez jestem po pierwszym cyklu na CLO obecnie mam płodniaczki i zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przewaznie do przestymulowania dochodzi przy 3 tabletkach ale z tego co wiem to przy 2 tez moze..... leczy sie to białkiem i kroplowkami...jest to troche nie bezpieczne....jak lekarz mi przepisywał powiedział ze jakbym zauwazyła u siebie ze mam wiekszy obwod brzucha i silny ból to mam dzwonic i na pogotowie jechac...przestymulowanie to jest ze woda sie zbiera w okolicach jajników a moze dojsc do tego ze i w opłucnej sie woda bedzie zbierac...ja bym tego raczej nie bagatelizowała.....badz przynajmniej zadzwon jutro do swojego ginka.... i zapytaj co masz robic..... Pozadrawiam i zycze 2 rózowych na teście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boox2
kikikiki u mnie się chyba polepszyło bo uczucie balonu zniknęło całkowicie.. a możliwe, żeby to jajeczka tak mnie wypchały? i gdy pękły to nastała ulga..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm nie wydaje mi sie.....uwazaj teraz na siebie....a masz monitoring ?? Dobrze ze juz ok i brzucho wrócił do formy :) na kiedy masz dostac @@@ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boox2
kikikiki nie mam monitoringu właśnie :/ a @ mam dostać po luteinie.. skończę ją brać 14 wiec jakieś 5 dni później dostanę..a może nie :P a jak u Ciebie sprawy stoją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja dzis zaczełam LUTEINE do 15 i 17 pewno paskuda przyjdzie ;/ ale właśnie 15 przed odstawieniem robie test bo jak wyjdzie ze jednak sie udało wkońcu to nie odstawiam LUTEINY...niewiem czy wiesz ze po clo często zdarzają sie poronienia i datego lekarz mi poradził zebym przed odstawieniem zrobiła test i jak coś wyjdzie to poprostu nie odstawiać... A jak długo starasz się juz o dzidzie ?? ja 16 miesiąc juz :( i jak po clo nie pomoże to czeka mnie drożność jajowodów...czyli gdzieś w czerwcu/lipcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja dzis zaczełam LUTEINE do 15 i 17 pewno paskuda przyjdzie ;/ ale właśnie 15 przed odstawieniem robie test bo jak wyjdzie ze jednak sie udało wkońcu to nie odstawiam LUTEINY...niewiem czy wiesz ze po clo często zdarzają sie poronienia i datego lekarz mi poradził zebym przed odstawieniem zrobiła test i jak coś wyjdzie to poprostu nie odstawiać... A jak długo starasz się juz o dzidzie ?? ja 16 miesiąc juz :( i jak po clo nie pomoże to czeka mnie drożność jajowodów...czyli gdzieś w czerwcu/lipcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja dzis zaczełam LUTEINE do 15 i 17 pewno paskuda przyjdzie ;/ ale właśnie 15 przed odstawieniem robie test bo jak wyjdzie ze jednak sie udało wkońcu to nie odstawiam LUTEINY...niewiem czy wiesz ze po clo często zdarzają sie poronienia i datego lekarz mi poradził zebym przed odstawieniem zrobiła test i jak coś wyjdzie to poprostu nie odstawiać... A jak długo starasz się juz o dzidzie ?? ja 16 miesiąc juz :( i jak po clo nie pomoże to czeka mnie drożność jajowodów...czyli gdzieś w czerwcu/lipc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja dzis zaczełam LUTEINE do 15 i 17 pewno paskuda przyjdzie ;/ ale właśnie 15 przed odstawieniem robie test bo jak wyjdzie ze jednak sie udało wkońcu to nie odstawiam LUTEINY...niewiem czy wiesz ze po clo często zdarzają sie poronienia i datego lekarz mi poradził zebym przed odstawieniem zrobiła test i jak coś wyjdzie to poprostu nie odstawiać... A jak długo starasz się juz o dzidzie ?? ja 16 miesiąc juz :( i jak po clo nie pomoże to czeka mnie drożność jajowodów...czyli gdzieś w czerwcu/lipcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boox2
ja staram się około roku.. a kiedy dokładnie robisz test? rano po luteinie czy przed? życzę by paskuda nie przyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boox2
około roku się staramy.. a kiedy robisz test..? rano po luteinie czy przed..? życzę by paskuda się nie pojawiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz tez długo .... Test robie zaraz z rana jak wstane z porannego moczu a Luteine jak mi sie nei zapomni to około 8 biore.... Powiem Ci że coraz bardziej mnie to dołuje...wszystkie zachodza tylko nie Ja szlag by trafił czasem.... A to Twoje pierwsze dziecko ?? Ja mam juz córe...2 marcu skończyła 5 lat ale tez nie było łatwo ponad rok starań...plus do tego pierwsze dzieciątko poroniłam w 8 tc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boox2
Przykro :( ... tak staramy się o pierwsze dziecko.. kupiłam już test i też zrobię zanim odstawię luteinę.. też uważam, że los jest niesprawiedliwy.. wkoło każda zachodzi w ciążę a ja nie mogę.. doskonale Cię rozumiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ja tez juz kupiłam a nawed 2 .... i choc wiem ze za wczesnie nei moge sie oprzec i chyba zrobie jeden a jak nic nie wyjdzie to w czwartek kolejny bo musze wtedy luteine odstawic...ajjj Ja taka w goracej wodzie kąpana ..... hi hi Uda sie zobaczysz !!! trzymam mocno kciukasy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam test ale niestety ani cienia 2 kreseczek....no ale myśle ze to zawcześnie, zrobie jeszcze jeden jak juz luteine bede odstawiac i zobaczymy.....a jak paskuda @@ przyjdzie to zaczynam 2 tabletki CLO.....auć juz czuje znowu ten ból w jajnikach...wrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boox2
A ja wyjątkowo jakaś spokojna jestem.. i test też nie parzy mnie w ręce jak zawsze bywało ;) chociaż boję się, że przed odstawieniem luteiny jak go zrobię to jeszcze nic nie wyjaśni :( cierpliwości kikikiki :) zobaczysz już niedługo swoje upragnione dwie kreseczki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boox2 - wiesz jak przed odstawieniem nic nie wyjdzie to bedziesz mogła z czystym sumieniem odstawić a jak nie dostaniesz to wtedy szybko test i jak wyjdzie pozytyw to luteine znów bierzesz....przynajmniej mi tak lekarz mówił :) A kiedy masz mieć @@ Ja 17 w sobote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja jestem w pierwszym cyklu brania CLO, wczoraj byla owulacja, bolalo okropnie. Dzis bylam u gina i potwierdzil jajeczkowanie. Zobaczymy co z tego wyjdzie, mam robic test za 12 dni i doniesc wyniki męża. Jak beda dobre to zaczynam od przyszlego cyklu po dwie tabletki Clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolokokta- to trzymam kciukasy !!!a bierzesz cos jeszcze np. luteine ? Ja jak sie nie uda w tym miesiacu to tez od 19 kwietnia bede brała 2 tab CLO Ja mam zestaw - BROMERGON 2 tab (powinnam 3 ale niestety nei wyrabiam na 3 ) Luteina no i CLO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×