Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gochaa

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT????

Polecane posty

Gość Lupilupa
Dziewczynki, którym się udało serdecznie gratuluję i rozumiem Wasze obawy i niepokoje w ciąży. Sama jestem już w 22 tc i od kiedy się dowiedziałam zmieniłam forum na "Październikówki 2017", podobnych tematów jest dużo, na kafeterii jest już wątek "Grudniówki 2017". Tam będziecie miały szanse pisać o Waszych przeżyciach, humorach, dolegliwościach i zachciankach z kobietami na podobnym etapie ciąży, bez obaw że kogoś Wasz wpis może zaboleć. Rozumiem Rudą i wiem, że nie każdy chce czytać o 2 kreskach w momencie jak sam nie może ich zobaczyć. Wątków i nawet filmów na YouTube o tematyce "Zaszłam w ciąże po clo" jest wiele i każda ze starających się kobiet może sobie taki włączyć jeśli szuka dowodu na skuteczność leku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry2017
Witam. O dziecko starałam się kilka lat. Przez to, że nie mogłam zajść w ciążę rozpadł się mój związek. W ostatnim czasie po kilku miesiącach przerwy powróciłam do starań z nowym partnerem. Pierwszy wspólny cykl z CLO i udało się :-) Zwyczajnie odpuściłam, nie spinałam się nie stresowałam. Podeszłam do tematu spokojnie. i stało się. Myślę, że często największy problem leży w naszej głowie- za bardzo chcemy. Powodzenia wszystkim starającym się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry2017
Witam. O dziecko starałam się kilka lat. Przez to, że nie mogłam zajść w ciążę rozpadł się mój związek. W ostatnim czasie po kilku miesiącach przerwy powróciłam do starań z nowym partnerem. Pierwszy wspólny cykl z CLO i udało się :-) Zwyczajnie odpuściłam, nie spinałam się nie stresowałam. Podeszłam do tematu spokojnie. i stało się. Myślę, że często największy problem leży w naszej głowie- za bardzo chcemy. Powodzenia wszystkim starającym się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mieszkam za granicą, nie ma może któraś z dziewczyn niepotrzebnego już clostilbegyt lub innych leków wspomagających zajście w ciąze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam się udało przy drugim podejściu z CLO. Za pierwszym razem lekarz już nie wierzył że pęcherzyk pęknie i pękł 16dc ale wtedy się nie udało a za drugim razem pękł 13dc. Objawów ciąży nie miałam żadnych do 6tyg jak zpinałam spodniem miałam ciągle wrażenie że mam wzdęcia i na umur piłam mięte :P zrobiłam test pozytywny i szybko do doktora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaszłam w ciążę w trzecim cyklu stosując cło. Synek ma teraz 5 lat i z mężem staramy się o drugie dziecko. Na razie jestem po 3 cyklach z clo i nic. Teraz mam 3 miesiące przerwy i zaczynamy od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×