Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gochaa

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT????

Polecane posty

dzisiaj 26 dc, nie wiem czy robić test czy czekać, cykle zazwyczaj od 26 do 29. Może poczekam jeszcze trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam... ja obecnie mam problem ze wzrostem i pękaniem pęcherzyków.. :-( od 2 mies biore clo.. za pierwszym razem ładnie urusł..ale nie pękl,,, nie wiem jak teraz bedzie bo w pt jade do gienka...no i oczywiscie na pękniecie jeszcze biore ovitrelle... teraz 3 zastrzyki... oby pękły..... trzymajcie za mnie kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boxx ____ albo sie nie odzywa bo w koncu jej sie udało i jest taka szczesliwa ze nie pisze,, albo jest w rozpaczy..... oby wszystko było dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tedo co wyczytałam na tym forum to po clo duzo kobiet odczuwa bol brzucha ,,, jak napompowany jest... ja tez tak mam.. teraz biore od 3 do 7 d c ,... nie wiem czy nie za wczesnie... czy ten pecherzyk zdazy urosnąc? nie wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka_______ dzieki za odp,,, no ale ty w ogóle to bardzo wczesnie zaczełas brac.... czemu ? ale im szybciej sie bierze clo to chyba sie skraca cykl....tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cathhrin 24
Witam, staram sie z meze o dziecko od okolo roku liczne badania typu hormony, hsg itp. dzisja zalecil mi clo teoria nigdy z pecherzykami nie bylo problemy ladnie rosly, pekaly wiec nie rozumiem toku myslenia jakim sie kierowal lek. tym bardziej ze jestem pielegniarka......... chcialam sie dowiedziec czy moze, ktoras z was cos podobnego przeszla???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane! bardzo prosze napiszcie czy wam sie udało zajśc po CLO???!!! podaje numer gg 31167225 serdecznie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effelina
Hejka,mi udało się zajść w ciąże po clo, ale niestety nie cieszyłam się tym zbyt długo bo w 6 tygodniu pojawiło sie krwawienie i poroniłam:( wtedey zaszłam w drugim cyklu brania clo. Teraz staramy sie znów, juz jestem po dwóch cyklach i narazie nic:( a kiedy sie uda znów ... nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia-42
Witam wszystkie dziewczyny Ja dopiero zaczęłam brać CLO, bardzo bym chciała urodzić jeszcze dzidziusia no ale może nie wyjść. Chciałam wam napisać jedną bardzo ważną rzecz, o której sama się przekonałam na sobie. Ja juz mam zdrowa, 22-letnią córcię. Długo nie mogłam zajść w ciążę po ślubie. Robiłam najróżniejsze badania, wtedy większość trzeba było robić prywatnie. Badałam się ja i mój mąż. Wszystko było w jak najlepszym porządku a ciąży jak nie było tak nie było. W końcu taki starszy dr przeprowadził z nami bardzo długą rozmowę. Dowiedzieliśmy się że nasza psychika ma także ogromny wpływ na zapłodnienie i jeżeli nie przestaniemy cały czas myśleć o zapłodnieniu, ciąży, potomstwie,leczeniu i nie zaczniemy normalnie funkcjonować to nic z tego nie będzie, bo dzięki naszej psychice organizmy(i mój i męża) wytwarzają jakby swoistą"antykoncepcję".Zanim się udało to zaliczyłam 2 poronienia. Teraz jestem w innym związku i chcemy mieć potomstwo, wszystko jest w porządku, wszystkie badania w super normie i nic. Więc zaczęłam brać CLO i zajęłam się życiem codziennym. Jak mi się uda ,to napiszę wam o tym. A marzenia maja to do siebie że potrafią się spełnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołeczek_23
Witam Ja dostałam Clo mimo że miałam normalna owulacje i wszystko było ze mną ok. Brałam go tylko dlatego, ponieważ byłam w 4 tygodniu ciąży i poroniłam. Mimo to po jednym cyklu z Clo jestem w ciąży - 2 miesiąc. Nie wiem czy to działanie Clo czy porostu tak miało być :). Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie starające się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdfcgvhb
podawanie CLO pod rząd dłużej niz 3 m-ce jest zbędne i nie przyniesie rezultatów. Po 3 m-cach należy zrobić przerwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pika83
Ja w czerwcu zeszłego roku miałam wykonaną laparoskopie. Przez 10 m-cy żadnych efektów, aż w kocu zgłosiłam się do lekarza. Przez 2 cykle kazał mi przyjmować clo, a jeśli nie zajdę w ciążę to mam się do niego zgłosić. Za pierwszym razem się udało!:) i teraz jestem w 9tc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurcysiowa
hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurcysiowa
ja teraz czekam na @ i od 5 do 9 dnia cyklu mam brać clo i czekać na mały cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurcysiowa
mam podejrzenie pco i leczoną niedoczynność tarczycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pika83
u mnie tez podejrzewali pcos ale jak widzisz udało się, nie wiem czy to zasługa laparoskopii czy clo. Trzymam mocno kciuki!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! My z mężem chcielismy sie starac o dziecko, i kiedy poszlam do lekarza on robiąc mi usg stwierdzil zebym wziela sobie w tym cyklu Clo, dla poprawy owulacji. I tak sie stalo. bralam Clo od 5-go dnia cyklu przez 5 kolejnych dni. Potem poszłam na usg zeby zmonitorowac co tam sie dzieje. Po tym jednym cyklu zaszłam w ciąże. niestety stalo sie tak,ze w 13 tygdoniu serduszko dziecka przestalo bic bo urósł mi krwiak...:( teraz staramy sie znowu. Niestety od 2 miesiecy moje cykle sa nieregularne... ( ostatnio 36 dni, teraz @ przyszla po 25 dniach...) I tu pytanie : czy Clo moge brac przy nieregularnych cyklach?? Bo mysle ze przy tym razie tez lekarz przepisze mi te tabletki. czy lepiej odczekac az okres sie unormuje? Jak myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachaaaaa
Dziewczyny jeśli któraś by potrzebowała pregnyl 5000 który ciężko dostać oraz clostilbegyt 50 mg. to ja moge odstapić ponieważ kupując udało mi się bez tego zajść w ciąże dlatego jeśli ktoś by potrzebował to prosze o kontakt kasiaczek18@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boskafoczka
kach ja potszebuje ten zastrzyk bo nigdzie nie moge go kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomocy ... Staramy się już z mężem o dziecko 2 lata, jestem w 2 cyklu stosowania CLO, w pierwszym cyklu wyhodowałam sobie pęcherzyki ale niestety nie udało się, ten cykl trwał 34 dni a teraz obecnie przy 2mcu stosowania CLO jestem już w 35 d.c. i nie zapowiada się na @ a test ciążowy robiłam 31 d.c. i niestety I kreseczka :( czy cykle przy CLO powinny być równe? Co w ogóle o tym sądzicie? Czytałam też że dziewczyny dostawały jakieś zastrzyki? Pomocy Kochane :( doradźcie coś :( czemu ten cykl tyle trwa????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryja8608
Witam wszystkich. W tamtym roku poronilam naszego dzidziusia w 9 tyg ciazy. Od tej pory nie potrafie kolejny raz zajsc w ciaze. Lekarz przepisal mi clostilbegyt od 5 dc do 9 dc. Wedlug wykresu temp owu mialam 12 dc. Dzis zrobilam badanie na bete, wynik wyszedl 0,1... W poprzedniej ciazy pozytywny wynik testu ciazowego wyszedl dopiero w 40 dc, mimo, ze moje cykle trwaja zwykle 28 - 30 dni. Czy mamy jeszcze jakas szanse na to, ze sie udalo i ze sie pomylilam na wykresie, a owulacja sie przesunela (stad ten niski wynik bety)?moja temperatura jest jeszcze w fazie wysokiej, a dzis jest 30 dc.5 dni temu mialam kropelke krwi na papierze toal. Prosze o rade.. bardzo dziekuje za odpowiedz.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingunia86
czesc dziewczyny, mam na imie Kinga, 3 ciaze za soba wszytskie zakonczone poronieniem , od ostatniego poronienia w listopadzie minie rok, dzis zaczelam brac clo , to juz moj drugi cykl. mam nadzieje ze cos sie w koncu wkluje . jak nie da rady teraz to znajoma zaszla po leku zwanym femara , zapewne tego sprbuje .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura3008
ja tez jestem po drugim cyklu z owu drugim i ostatnim teraz starma się bez clo wizyte u lekarza mam dopiero po nowym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,dla tych którzy mają wątpliwości.Ja w drugim cyklu brania zaszłam w ciążę,po 3 latch leczenia nieplodności.Trzeba wierzyć,że się uda:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja staram się od kilku lat od 5 miesięcy biore clo..i nic co robić gin mówi ze wszystko jest ok a tu kolejny raz nic jedno dziecko juz mamy ma 12 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadźka33
Witam! W 2011r miałam 2 poronienia, przez następne ponad dwa lata nie mogłam zajść w ciążę. Jestem po drugiej dawce clostilbegyt i chociaż moja gin. mówiła że w tym miesiącu są małe szanse na ciążę bo pęcherzyk na usg był trochę mały to dziś zrobiłam test i wyszedł pozytywnie. Biorąc pod uwagę moje 2 poronienia poczekam jeszcze kilka tygodni i zacznę się cieszyć dopiero jak po pierwszym usg gin powie że wszystko jest ok. Żałuję tylko, że nie zaczęłam leczenia wcześniej, zaoszczędziłabym sobie wielu rozczarowań. Dziewczyny nie traćcie nadziei!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka1067
witam, czytałam wasze posty. Biore clo juz 2 cykl. Razem z nim biore dyphaston i bromergon. nie ma u mnie pękania pęcherzyka. w 10 dniu miał pęcherzyk wielkości 20mm ale juz w 15dniu miał 36mm i nie pęka. nadal kazał mi brać clo. Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×