Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maisy

Do HEATHER --- jeśli tu jesteś teraz

Polecane posty

Gość maisy

Heather, co o tym sądzisz? : http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1552172 Pytam Ciebie, bo kojarzę Cię z innego forum i zawsze wypowiadałaś się bardzo konkretnie. Mam wrażenie, że kiedyś już wypowiadałaś się gdzieś na ten temat. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiem w tym watku, bo w tym wlasciwym jest troche duzo zamieszania, a ja odpowiadam na pierwszy post ;) Aby byc zabezpieczona trzeba przyjac co najmniej 16 pigulek. Tak wiec jak wezmiesz 19 i zrobisz 7-dniowa przerwe (pamietaj tylko, ze przerwy nie wolno wydluzac!!!) to bedziesz zabezpieczona. Co do krwawienia... Jesli zawsze dostawalas np. 3 dnia przerwy to teraz raczej tez tak powinno byc (czli krwawienie bedzie wczesniej), ale nikt tego ci nie zagwarantuje... Bo jednak takie skracanie cyklu moze wywolac lekkie wahania w hormonach i krwawienie moze pojawic sie troche wczesniej lub pozniej. Lepiej by bylo gdybys przesunela okres w druga strone, tzn. wziela wiecej pigulek niz 21 (lub nawet 2 cale opakowania) i dopiero wtedy zrobila przerwe. Wowczas mozesz byc pewna, ze okres cie nie zaskoczy w ten nieporzadany dzien ;) Jesli jednak bys brala 2 cale opakowania to pamietaj, ze pod koniec drugiego moga (ale nie musza) pojawiac sie plamienia. Pozdrowionka PS. Na Kafeterie raczej rzadko zagladam... Czesciej mozna mnie spotkac na Gazecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heater przeciez jesteś zabezpiueczona od 1 pigułki połkniętej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zaczyna sie brac pigulki to zabezpieczenie jest od 1. Ale czytalas w ogole czego dotyczy ten watek? Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz juz rozumiem... :) zapraszam Ciebie na forum www.forum.antykoncepcja.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maisy
Heather -- dziękuję :) Jest tak jak myślałam > PS. Na Kafeterie raczej rzadko zagladam... Czesciej mozna mnie spotkac na Gazecie< No i ja Cię widuję właśnie na Gazecie. Ale pamiętam Cię jeszcze z przeszłości z innego forum, gdzie byłaś Robaczqiem :) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratatosk
Heather - dziękuję za odpowiedź :) Maisy - dziękuję że zapytałaś w moim imieniu :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To inne forum niestety w tej chwili lezy :( Baza SQL sie posypala i nie mozna zakladac nowych tematow :( Ale ja na nim nadal jestem, ale pod innym nickiem :D A na Kafeterie tez postaram sie czesciej zagladac :) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj \"robaczq\" (\"Pati\"? ) ;) :P :) 🖐️ i ja wiem z jakiego forum przywędrowałaś... mam nadzieję, że niedługo forum anty. przwrócą do zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maisy
> jak maisy wpadłaś na to że ona to ona? < Poznałam Robaczqa po klimacie wypowiedzi :) Swoją drogą, robaczqowa wiedza w kwestii pigułek jest imponująca - pełen szacunek. (dlatego jej głowę zawracałam tym tematem) :) pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×