Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

wiecie co - jestem z Wami prawie od samego początku :) właśnie to sprawdziłam - od 3 strony - od 17 września - godz. 21.34 :p czyli dla mnie niejako ta stronka jest setną :D ojj chyba sie czegoś napiję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjjjjjjjjj madusiu ............. :( słonko ............... na prawdę takie pustaki potrafią wnerwic .. znam to ............ ale podejdź do tego z uśmiechem - z takich można sie tylko śmiać .... inaczej sie człowiek wykończy miałam zmykać ... ehh nałóg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik dobry ten Twój tekst z Ewa dopiero teraz przeczytałam. Święta prawda. Maduś tak Twoja pipga grochowa to przypadkiem nie jest jakos blisko spokrewniona z moim szefem. Wyczuwam jakieś sline więzy łaczoące te osoby, podobne osobowości, puste głowy itp. oj długo by trzeba wymieniać. Wyobrażam sobie to spotkanie, też nie przepadałam za takimi w pracy, bo szef zawsze sypał takimi kawałami że się płkać chciało a nie śmiać. No i oczywiście standardowo nabijał się pokolei ze wszystkich. Jaki on mądry.\\ Karaanii 👄 choż wybierzemy się na poszukiwanie lepszego samopoczucia, chyba też Ci go trochę trzeba. Malutka, nie ma jak w domciu i jeszcze nic nie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka :) cieszę się ogromniaaście :D ale jak mąż wróci z krwiodawstwa to musimy na iasto skoczyć .... no ale to chyba za jakieś 0,5 godziny dopiero .... aaa właśnie - wiecie - jeszcze nie wyjechał :) poniekąd w przyszłym tygodniu - jak sie znowu nie przesunie - także na razie nie muszę jeszcze gadać sama do siebie :P inguśś - prawda, ze z życia wzięty ten kawał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrrrrrrrrrrrrrr!!!! dziewczyneczki urocze me kochane... dołkowym skrytokopaczom mówie NIE!!!! smutki be... smutki? nie! smutki małe, kudłate potworki.... smutki wstrene grube pajaki..... jak złe, brzydkie duszki zakradaja sie pod poduszki..... i z ubłoconymi butkami.... wraz z innymi smutkami w nasze sny piekne , kolorowe wchodzą i zawracaja nam głowę... smutki be..... smutki....nie! smutki precz migusiem! z grubym brzusiem! z chudymi łapkami wyłupiastymi oczkami! wszystkie a siooooo! madusia na straży - a co!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Madusiu to też było ładne, zabierasz chyba fach Karaani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość al
- Idź się je... ty tępaku z twoją polską dla polaków! - Krecik - czołowy działacz podziemia. - Lepiej mieć tasiemca niż żadnego życia wewnętrznego. - Życie jest OK, to ludzie są zbyt wymagający. - Uśmiechnij się, jutro będzie gorzej - optymista. - Pocałunek jest ostatnim objawem kanibalizmu. - Ludziom często zagraża życie. - Kwachu prezydentem wszystkich Jaboli! - Klnę, palę, piję, piszę po ścianach, za niewielką opłatą dam się naprawić - Niepoprawny. - Jeśli alkohol przeszkadza ci w nauce, to rzuć szkołę. - Czuję się odlotowo - Orzeł Bialy. - Masz mordę jak akumulator - ino ładować! - Rolniku! Myj jaja przed skupem! - Baba z wozu, konie w śmiech. - Poszukuję tubylca płci męskiej z owłosioną klatą. - Dzika. - Kobiety, wasz poród jest niczym w porównaniu z moim zatwardzeniem. - Staś szuka Nel. - Zlecę. - Kaskader. - Dziewczyny są ambitne - nie poprzestają na małym. - Lepiej soczek pić z cytrynki niż połykać witaminki.. - Przebiłeś mur głową? Świetnie! Jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry... ja tak wpadam zajrzec co sie dzieje bo jakos od wczoraj duzo pracy i pisze tak z doskoku elffiku ...super , musze zapamiętać historię o stworzeniu mężczyzny Buziaczki dla was wszystkich👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katii
udało mi się dołączyć do tak wyborowego grona... Dzieki Malutka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati Witaj 😘 Bardzo Tu wesoło to dobry lek na wszelakie dołki i złe humorki..może nawet duszki?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katii
jest mi dziwnie , moja Mama od wczoraj żle sie czuje chyba za dużo problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku!! Dziewczynki!! Tomuś moj przyjeżdza w piątek..właśnie sie dowiedzilam..!!! Ale jestem szczesliwa ze ojoj!!! Jej...jak fajnie!!! :D:D:D:D:D:D 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 Ojej...ale totak..jej..no fajnie!! ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka! cieszę się razem z tobą!! nie ma to jak wpaść w ramiona ukochanego po długiej rozlace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to poszalałam... nudy... o tej porze nic się tu nie dzieje..... tak sobie trochę poczytam dwa ostatnie dni i powiedźcie drogie kobietki, gdzie znowu polazla behemot? zaczynam się martwić.....:( chyba juz spać pójdę....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuu przecież ja pisałam że moja zmiana przy kompie zaczyna się po 22. Tak obowiązki domowe wzywają, dopiero na tą godzinę się wyrabiam. Coś mi się zdaje że i dzisiaj Oliwia zaszaleje w nocy. Motylku witaj! Malutka to super teraz to byle doczekać wekenduu. :D Maduś oj coś smutne pożegnanie było, buu....... nic nie zaszalałaś, nie po hikałaś .. buuu.......... jestem zawiedziona. Właśnie zauważyłam, że coś Behemotka nier, ale bądzmy dobrej myśłi może poszła na urlop, oby to była ta wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! ..........🌻...... boli mnie głowa :) gardło mnie boli :) katar mam :) i kaszlne sobie czasem :) jest się z czego cieszyć, bo to tylko przeziebienie a nie jakieś tam grypsko na które w tym roku wyjatkowo sie nie szczepiłam :) .................................................................😍............................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim! Tori jeszcze raz wszystkiego naj naj naj!! ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia, wiem co czujesz (dopiero co wyszlam z kataru), zdrowka zycze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o majaj! jak miło! wreszcie jakis odzew :) a gdzie pozostałe panieneczki! toż to o pomste do nieba woła!!! spać? o tej porze? skandal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki........ rozumiem, że nocami nie chce sie wam gadać.....zimno, ciemno..... ale żeby z samego rana takie pustki?! toż to o pomste do nieba woła!!!! no dziewczynki.......nie podoba mnie sie to......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera! tamto mi zżarło i nagle sie pojawia? dziwne rzeczy...dziwne rzeczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_rubio
Dzień dobry! I ja mam dziś doła. wczoraj rozstałem się z moję dziewczyną. bylismy ze soba prawie 4 lata, lecz we mnie uczucie wygasło juz po roku. sam nie wiem czemu wczesniej tego nie skończyłem. może jakiś masohista ze mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia, wszedzie zimno, tutaj tez a Ty skad jestes? no-rubio - nie wiem co powiedziec by Cie pocieszyc, wiem, ze to boli ale przechodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×