Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Zaraz pędzę do domku. Buziaczki i do wieczorka. Zaglądnę, może ktoś wtedy tez będzie na buuuu..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam WASZYSTKIE istotki na buuu! :) jestem niezwykle zawalona robotą w ten grudniowy poandrzejkowy ....poniedziałek! andrzejki spedziłam w Dekadzie! było zarabiście. wprawdzie wosku nie lałam ale i tak miło spedziłam czas. i co najlepsze nie schlałam sie jak to zwykle bywa przy takich.....okazjach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzywam do porządku !!! Lista obecności zbyt krótka .... ale mysle , że się w niedługim czasie poprawicie ;) Już wieczorek , może któraś się tu zjawi .... zapraszam :) madusia>>nie popiłaś....brakuje nam Twojego ...hikania........... Chciałabym sobie teraz pohikać , ale w Andrzejki nie miałam z kim pić ....hihihihihi..............Teraz trzeba czekac na karnawał i Sylwka ;););) Mam taka kręcącą muzyczkę , że aż chciałoby się potańczyć , ale i Adwent i nie ma z kim dzis tego zrobić .........buuuuuuuuuuuu.......... Pozdrowionka i całuski !!!!!!!!!!!!!!!!!!🌻dla całej drużyny 👄!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich baaaaaardzo serdecznie! Tylko dlaczego tu nikogo nie ma? Pora pozna, spokoj akurat na siedzenie przy kompie a ani jednej duszyczki tutaj. Zajrze pozniej, pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry wieczorek kochane 👄 jakoś w dzień nie miałam na nic czasu .... nawet żeby tu zajrzeć ... oj niedobrze ze mną :P teraz też (chyba) tylko na moment wpadłam .... karaani słonko 🌻-uszek za to, ze dostrzegłaś naszą nieobecnosć :) majaj witaj wieczorową porą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już podpisuję!! Jestem, jestem. Też zaczął mi się pracowity grudzień, dlatego nie zagladam regularnie. Jaka taka BĄDŹ SILNA, jestem z Tobą. Mocno ściskam wszystkie dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie moje Panie :) Lece do szkoly...Babacia mnie zmusila..a glowie nadal wiruje..(ale nie od %) wrr...Lece..Całusy 😘 i duzo duzo uśmeciów :D:D:D:D:D:D:D Papś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co wy!? żarty se stroicie! gdzie żescie polazły??!!! potrzebuje pomocy!!! jakaś pudernica odemnie z pracy odchodzi na emeryturę i coś jej tam kupiły i chca żebym jakąś dedykacje wymysliła........ZART CHYBA!! ja mam rozliczenia a szefowa mi tu z takim bojowym zadaniem!! a później sie spyta czemu jeszcze rozliczeń nie ma?!! a mnie wena mnie opusciła i nie wiem gdzie takie duperele sie znajduja..... HELP!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj humorek jakos mi nie dopisuje. Cos i dzisiaj pustki. Magduleńko biduleńko, jak jescze potrzebna jest Ci ta dedykacja to poszukaj na wyszukiwarce google, wpisz dedykacje i cała dluga lista przeróznych sie ukazuje. Sprawdzałam, ale nie wnikałam zbytnio bo nie wiem czy już jej nie masz. Pozdrowienia, do lepszego samopoczucia. Będę takowego poszukiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry dzionek :) malutka 🌻 miłej nauki :) madusiu .... widzę, ze Cię w pracy doceniają - wymyśliłaś już coś ?? a może skorzystałaś z rady ingi ? inguś 👄 witaj - czy znalazłaś już lepsze samopoczucie ?? jeśli nie - zamawiam szeeroki uśmiech na Twojej twarzyczce ooo taki ==> :D a gdzie reszta dołkowego towarzystwa ???? cos ostantio pustki u nas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ingus! ....😘...... jest tego multum... tylko kurcze co napisać emerytce za która w dodatku sie nie przepada...... 😠............to jakis żart!!!! ingus! smiać mnie sie tu a nie smutasić!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Elffik, co słychować u Ciebie? Tak zgodnie z poleceniem zamieniam uśmiech na taki :D dzisiaj spałam 4 godziny i pewnie tez dlatego jakoś tak beznadziejnie sie czuję. Madus musisz sobie wyobraźić że np ta dedykacja jest dla kogoś kogo bardzo lubisz. Wtedy coś ładnego wybierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj! elffik....buuu! miliony aforyzmów, sentencji i innych bzdurek.... ja zawsze z serca pisze....a tu kurcze stara lampucera, odchodzi i nie dośc, że musze ja cmoknac w policzek i powstrzymąc grymaz odrazy gdy połachoce mnie pokaźnymi wąsiskami..........chlip......bełt!!!!!.....chlip......to jeszcze kurcze bzdurki takie muszę znależc...... może......kto zycia nie ceni, nie wart go...? jeeeeejuuuuu!!! czemuż to mnie taki zaszczyt kopnął w dupe!!!!!!!???????[pyt. retoryczne]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bardzo serdecznie wsyzstkich, podpisuje liste obecnosci i znikam do miasta, pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia dasz rade! Pomysl ze widzisz ja ostatni raz w zyciu?Czyz to nie powod do radosci?! A ja sie zbuntowałam przeciwko babci!! Wcisnelam kita ze jak dyra mnie zobaczyla to od razu mnie zwoloniła (na prawde to na moja prośbe!) ale liczy sie ze zwolnila..no i babcia nie miala nic do gadania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnego dnia w rajskim ogrodzie Ewa zwraca się do Boga: - Mam problem - O co chodzi Ewo? - Ja wiem, że dzięki Tobie istnieję i mam ten przepiękny ogród, wszystkie zwierzęta, tego zabawnego węża, ale ja po prostu nie jestem szczęśliwa - Dlaczego Ewo? - Jestem samotna i rzygać mi sie chce jabłkami - Hmm Ewo - w takim razie stworzę ci mężczyznę - Co to jest \"mężczyzna\" ?? - Mężczyzna będzie wadlizwym stworzeniem mającym wiele złych cech. Będzie kłamał, oszukiwał, będzie próżny, tak czy inaczej, będziesz miała z nim ciężkie życie. - Ale ... - Będzie większy, szybszy i będzie lubił polować i zabijać. Będzie wyglądał głupio kiedy się obudzi, ale odtąd nie będziesz narzekać. Stworzę go w taki sposób, aby dostarczał ci fizycznej satysfakcji. Będzie nierozsądny i będzie zabawiał się walką lub kopaniem piłki. Nie będzie zbyt sprytny, więc również będzie potrzebował twojej rady, aby postępować rozsądnie. - Brzmi wspaniale - powiedziała Ewa z ironicznym uśmiechem - ale w czym tkwi pułapka?? - Hmm ... możesz go mieć pod pewnym warunkiem - Jakim? - Będzie on dumny, arogancki, egocentryczny, więc musisz mu wmówić, że został stworzony pierwszy. Pamiętaj - to nasz malutki sekret ..... Wiesz, tak między nami kobietami ... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka Ty spruciuro jedna. Rozleniwiłaś się na tym chorobowym. Bidulka, musiałaś wtawać i dreptać do szkoły, tylko po to żeby się zwolnić i dreptać znowu do domciu. 👄 Maduś i jak poszukiwania, znalazłaś coś adekwatnego do tej Twojej ulubionej byłej współpracownicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jj widzę maduśś, że to poważna sprawa ..... normalnie strata przyjaciółki z pracy to en przelewki :P hehe a tak poważnie - nie zazdroszczę .... jak mnie keidyś prezesi całowali przy składniu życzeń bożonarodzeniowych (jedne raz im sie zdarzyło przez 3 lata) - to mało nie uciek łąm to toalety :P jeden zobaczył jak wycieram po nim policzek z niesmakiem hehehe aa w ogóle to byli wspaniali ludzi e- tylko ja taka wredna ... na ślub (niestety musiałam im powiedizeć o nim, bo brałam 2 dni należnego urlopu) nawet mi życzeń nie złożyli ... a ja sie martwiłam, ze jeszcze do kościoła przyjda i mi swoim widokiem uroczystość zepsują ... naiwna :P przecież pracowałam dla nich wtedy tylko 2,5 roku - też miałąm głupie myślenie - życzenia phii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjaźń nie jest czymś spontanicznym, automatycznym, jest natomiast owocem obopólnej zgody, decyzji, życiowej postawy, otwartosci.nie staje się, ani nie pozostaje przyjaciółmi z przypadku. prawdziwa harmonia jest najpiekniejszym darem wiernosci prawdzie, uczciwości, sprawiedliwosci, jest zawsze zaskoczeniem i zdziwieniem. tak jak swiatło gwiazd nie pojawia się jedynie wtedy, kiedy sie je dostrzega i nie znika gdy zostało dostrzeżone.... 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pieknie to zabrzmiało. Na moim slubie z pracy było chyba z 15 osób + osoby towarzyszące to jakieś 30. Ale muszę przyznać że poza szefem to wspaniali ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak - u mnie tez była - jedna jedyna koleżanka z biura .... ale fakt, ze w czerwcu w biurze było już nas tylko dwie .... i dwie w innym oddziale (mieście) Chłopcy nie przyszli (wszyscy inni w firmie to panowie- z tym miałąm dobvrze :p) ..... ale to było do przewidzenia - firma w tym czasie sie sypała - nie mieli pensji płaconych od x czasu ... w sumie przeszli już do innej firmy - u nas się tylko zjawiali po zaległe pieniądze (nadzieja matką głupich ..) ehh wszystko przez tych \"wspaniałych\" ludzi - prezesów od siedmiu boleści ... wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczne..... aż na to nie zasługuje!!!!!!!!! ale przynajmniej jakiegos drina wychyle.....hyhy ...i ciacho zezre..... rany boskie.....😠...... jak ja nie lubię takich spędów........😠...... znowu bede musiała sie usmiechać do tych bufonowatych buraków, szacownych doktorów, jaśnie profesorów i znowu bedzie ,,jaka sliczna panienka\" ,,gdzie ty drogie dziecko pracujesz\" i takie tam akcje typu ,,,zniewazmy małego smroda bo za ładna i za mloda.....\" zenada..... że tez ja w pracy muszę udawać głupią niż jestem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani - to nia ja :p to madusia ma napisać ...... tak to jest jak sie wpada na moment i czyta po łebkach :p ja na razie uciekam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani!!! ja porzadna!? o co ty mnie podejrzewasz.... a wiecie co ku*&%a jest najlepsze!!!!!???? ta pipa grochowa szefowa od siedmiu boleści wenerycznych, kupiła kartkę i nie zauwazyła że w srodku jest juz jakiś tekścik dosc sensowny......no szlag mnie trafił!!!! moja zawalona praca leży i żałosnie kwiczy....a ona ma radochę....co za........yyyyy....................pusta kapusta!!!!!!! no rece rece opadaja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×