Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Inguś Kochanie..nie smuć się..bądz silna..Ten czlowiek kiedys dostanie za swoje..oliwa spraweidliwa.Trzymaj sie cieplitko! 😘 Musicie trzymać się z męzem razem..i wspirac na wzajem.. Jestem z Toba..Trzymaj sie cieplutko..[przytulam i głaszcze]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ingus! skarbeńku, przykro mi bardzo.... trzymaj się, jestesmy z toba...😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane dkobietki :) 👄 i oczywiście witam też nowego pana :) inguś 👄 kochanie tak mi przykro ....... nawet nie wiem co Ci napisać ..... jak sie domyślam ten ktoś jest pewnie z pracy ... cóż .... mogę Ci tylko napisać, ze czas zaleczy nawet ta ranę .... on wszystko leczy .... i że znam to ......... mnie też próbowali wykńczyć w byłej pracy ... ostatnie pół roku pracy to był dosłownie koszmar .... nawet nie bede pisać czemu - zajęłoby mi to z 3 strony ..... próbowali mnie/nas psychicznie wykończyć - nie udało im sie .... byłam silna ... koleżance niestety powróciła przez nich depresja ..... tewnik ich działań - ja na bezrobotnym, ona na zwolnieniu lekarskim od 3 miesiecy .... chyba w lutym przejdzie na wcześniejszą emeryturę .... mam nadzieję, ze dobrze wszystko wyliczyła i nie będzie musiała do nich wracać .. zresztą juz chyba nie będzie gdzie wracać .. wierzę, że Wy też będziecie silni .... poradzicie sobie z tym ...... macie siebie na wzajem - wpsierajcie sie z całych sił .... jestem z Wami - bo rozumie co czujecie .... chyba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i cisza ................ nikogo nie ma .............. biedny elffik samiuteńki :( buuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boshhhee, co za tydzień!...szału można dostać...zaglądam, żeby nie było, że zwiałam bez wyjaśnienia... jeszcze żyję, więc jak znajdę trochę czasu to się wpiszę... pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejciu , ze smutkiem stwierdzam , że mam coraz mniej czasu ....:(.....i nawet nie mam kiedy tu do Was zaglądać , ale dziś już się za Wami stęskniłąm i szybko szybciutko po powrocie z miasta przyleciałam do kompusia , aby cioś Wam skrobnąć ....::) Jestem tak zabiegana , że aż zmęczona , jak wracam do domku , to juz nic mi sie nie chce .........ale nie będę Was przynudzać ........ Inguś>>>>>>tego kogoś to my ...wiesz...(&^*&%*&$#@^%$*&^* !!!!!!!!!! Kto w taki sposób może Wam uprzykrzać życie ...😠......... Dziewczynki uczące się >>>3majcie się , nie przeuczajcie i na samych piąteczkach !!!!!!!!! Pozdrawiam całą resztę Dołkowych towarzyszek , bo boję się , że jeśli zacznę wymieniać , to w moim roztrzepaniu o którejś zapomnę .....a tego sobie nie będe w stanie wybaczyć ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia 🌻 jak miło Cie widzieć zabiegana kobietko :)) Co słychać ?? Za czym znowu tak biegasz ?? Ciekawe czy pojawi się dzis ktoś z drugiej zmiany ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z drugiej zmiany to ja jestem, ale dzisiaj tak tylko na chwileczkę. Elffiku dziękuję bardzo, bardzo za maila. Niektóre sytuacje opisane przez Ciebie są odzwierciedleniem moich. 👄 dla Ciebie za wielką wyrozumiałość. Mam nadzieję, że jutro będzie lepszy dzień, przecież taka osoba nie może mnie zniszczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie druga zmiano! Elffik dziekuje pieknie z a e-maila! Inga! Jak samopoczucie, co w domu? Nie da sie tego jakos po ludzku ulozyc? Ja iwem, Waszej winy nie ma dlatego tym bardziej mi przykro, napisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu pierwsza jestem... nikt mnie nie wita.... cóż dzień dobry...........obry..........obry............bry..............bry............y..........y....... hmmm tylko echo odpowiada..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani! trzymam kciuki! mam wiarę, że ci przedłuza. taka wzorowa pracownica! łiiiii tam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia,Karaani 😘 witajcie :) Dzisiaj sprawdzian z historii..nie nauczylam sie dobrze😭,umiem cos tam..ale to z calego semestru..😭 Chyba go zawale..😭 nic nie oamietam 😭..chyba juz mi 6 nie wyjdzie 😭 i spadne na 3 😭...tragedia.. 😭 Trzymajcie sie..ida na ściecie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam śliczne dziewuszki :) Byłam ( w sumie jeszcze trochę jestem ) chora i nie było mnie w pracy. Dzisiaj wróciłam. I szczerze to wolałabym jeszcze w łóżeczku być, ale co zrobić :( Przeczytam co napisałyście od piątku i wrócę. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka! trzym się! masz odemnie kopa..........na szczeście! :) behemotku! a więc to ty tak prądkowałaś, że aż mnie zaraziłaś!!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani!!!..😘 to swietnie! :D gratuluje !:D :D :D piwo stawiasz jak nic!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani! powiedz jak było, stresowalaś sie? i co ci powiedział.... i co? i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc on tylko pozory szui stwarza.....taki groźny bo musi.....a tak na prawdę to chyba docenia , nie? cieszę się bardzo!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani! ważne, że zostajesz! z resztą, taka sympatyczna kobietka, pewnie wszystkich tam oczarowałaś!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuu....ja tutaj sie opisałam i zawiesił się komputer. Witam dzisiaj mam nawet odmenne barwy, kwiatuszki i usta są fioletowe, czerwone wpisy zielone i wogóle wszystko sie pomieszało. Ktos ukradł mi czerwony kolor z komputera. Gdzie ten wredny sprawca! Karaani to super, przynajmniej wiesz teraz na czym stoisz. No to za podwyżke impreza dla koleżanek, rezerwuj hotel PRZYJEŻDZAMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Nie spij się ze szczęścia bo nie będzie do kogo przyjechać. Gratuluje, gratuluje, wiem jakie to uczucie bo ja 2 lata ciągnęłam na przeróznych umowach a potem wreszcie dostałam na czas nieokreslony. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 🌻 to kwiaty z gratulacjami. Behemotku witaj chorowitku, dobrze ze już odeszło od Ciebie to wredne choróbsko i znowu będziesz z nami. Oj dzisiaj też rano cos gardziołko mnie pobolewało. dziekuję za zdjęcia. Madusia, Elffik dziękuję za maliki. 👄 Malutka powodzenia w szkole. Nie bedzę wymieniać ale witam wszystkie nieobecne jeszcze dzisiaj istotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani! pewnie że sie cieszę!!! ale z czysto egoistycznych pobudek............gdyby ci nie przedłuzyli.....nie miałabym z kim pić!!!! no miałabym.......... ale nie tak czesto.... :D a tak serio....to ciesze się i juz, bo mam z czego! i jeszcze raz gratuluje! inguś! co z twoimi kolorkami? a gdzie czerwony....? zapadł w sen zimowy...? :) fioletowa, czy zielona, łiiiiiiiii tam........fajnie że jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Humoer lepsiejszy i taka okazja to stawij cosik Karaani, może będzie jeszcze lepsiejszy. Widmo bezrobocia też groziło mi jua parę razy. Przez chwile nawet wczoraj. Maduś ale Ciebie widze na czarno, czyli nic się nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarno mnie widzisz..................[powiało grozą] :) mimo, ze mam umowę na stałe od roku, moga mnie zwolnić w kazdej chwili! :) cóz trudno! zajdę w ciaże i zajme sie karierą matki - polki! :) i całkiem serio to pisze! a potem coś się znajdzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Poczytałam i.... Karaani - Gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) To koniecznie trzeba opić. Napisz tylko kiedy i gdzie (muszę przepłukać moje chorowite gardziołko - a co?) Malutka- cieszę się razem z tobą z powrotu Tomusia. To już jutro przypominam :) Będzie się działo, oj będzie... :) Madusia- To z Ewą to prawda (w końcu tam byłam to wiem :D ). Eh ci mężczyźni myślą że tacy cudowni są. ;) Inguś- dobly! :D Ucałuj ode mnie Oliwkę (mam nadzieję że wcześniej jej ode mnie nie całowałaś bo chora byłam i mogłabym bidulkę zarazić). Co ci z kolorami się stało? 🌻 Leticia - cieszę się że nas odwiedzasz Kitty- weź sobie kilka dni urlopu w szkole ;) Odpoczynek od obowiązków by ci się przydał bo ciągle taka zabiegana jesteś. Ale jeszcze trochę i będą święta i wszyscy troszkę odpoczniemy. :) Elffik> a ja tu od początku jestem :D Jakoś tak zajrzałam i zostałam :D :D Wszelkie inne kobietki kochane- bardzo miło mi znowu się z wami \"zobaczyć\" 😘 Oraz wszelkie nowe duszyczki 🖐️ 😘 dla was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki- to o Ewie to miało być do Elffika, a do Madusi to miało być za ten wierszyk ten o smuku i jeszcze za ten świetny tekst (był taki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha już sobie naprawiłam kolorki i wszystko juz elegancko widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane istotki :) Behemotqqq 🌻 jak miło Cię widzieć :) karaani - gratulacje bukiet 🌻 🌻 🌻-ów ehh - ja też chyba załapię robotę - tymczasową - będę układać towar na półkach w hipermarkecie buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu może chociaż na bombki na choinkę zarobię buuuuuuuuuuuuuuuuu jakoś dziwnie sie czuję jak o tym myślę - mogłam skończyć edukacje na LO i też ukłądać towar buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elffik! hihi ja kiedys układałm towar w supermarkecie..yyyyyyyyyy i hihi siedziałam na kasie.......przerabane!!!! zyczę lepszej pracy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Elffik,to smutne, że człowiek kończy studia i musi brac prace taka jak oferuje w danej chwili rynek. Mam nadziję, że od nowego roku z najdziesz coś lepszego. Słuchałyscie kotka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×